KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 21:21

Ja htedoh da ne kažem o kojoj klinici je reč. Ajd nema veze.
Crnogorac- koliko sam nju zavolela, toliko me sestre nerviraju. Ima još jedna stvar. Ako dajem novac, onda mogu da budu pristojnije. Ja sam odmah rekla da nađemo način za plaćanje, šta fali brzoj pošti? Ionako ne bi dali fiskalni račun, kao i prošli put. Ali poslednji, od sad plaćam karticom.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/5/2013, 21:31

I ja placam karticom uglavnom Very Happy lol!
Al nemoj se sikirikati
Ja sam hostero i laparo radila bas na uput u betaniji i kopitovicka mi radila tvl
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 21:36

mogu i ja na uput u Višegradskoj, al ja hoću Crnogorac.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 9/5/2013, 21:51

Erato, beta je taman osmeh srce Ja sam imala iscedak desetak dana,pa su mi uveli progesteron depo, ali nisam prekidala aspirin. I dalje sam na istom
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 22:04

Klarice, ti se ne bockash heparinom?
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 9/5/2013, 22:05

Ninche ::Klarice, ti se ne bockash heparinom?
Ma jok, dr. mi samo uvela aspirin, kao moze samo da pomogne, da škodi ne. A nikakve analize nisu prethodile tome. Ja sam na glukofazu+aspirin
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/5/2013, 22:11

pa onda OK, samo meni su rekli za aspirin, prije nego sto sam saznala da imam trombofilije, maksimalno do 14. nedelje, poslije toga ne... pa eto, raspitaj se
svakako ti ne treba kad nemas mutacije...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 9/5/2013, 22:13

Ninche ::pa onda OK, samo meni su rekli za aspirin, prije nego sto sam saznala da imam trombofilije, maksimalno do 14. nedelje, poslije toga ne... pa eto, raspitaj se
svakako ti ne treba kad nemas mutacije...
Sutra idem na eksp. UZ pa ću baš da pitam. Hvala ti u svakom slučaju.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 22:33

Erato, zatrudne ti, sad će Ivanovići morati da menjaju statistiku! lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/5/2013, 22:39

missile ::Erato, zatrudne ti, sad će Ivanovići morati da menjaju statistiku! lol!
Miss, queen

ja i dalje ne mogu da verujem da su Erato onaj dan rekli da cak i da ima trudnoce, ona nije dobra c stvarno strasno! Gde mi zivimo? I ovo danas sa tobom, Miss, i jbne...2.5 hiljade....boze..

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/5/2013, 22:44

Devojke, hvala vam za veru i navijanje. Kako bi drugacije moglo biti ovde na kutku? Vi ste sjajne! Ja sam i dalje rezervisana. Imam nadu, ali ne smem da se radujem...zivim od bete do bete :) Kad se prihvatim kompa, moram da se raspisem, imam svasta na umu. I za IVV i za Miss i sve ostale drugarice. Sanny:*** Koracaljke ljubim vas.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 9/5/2013, 22:46

Erato, bravooooo, izborila se bekana vv vv vv
Stvarno divne vesti srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 22:49

Erato, nije beta ni od čega, nego od trudnoće. Nego miruj, ne diži teško, pomaži bebici da se navikne. Kad ćeš ti na uz? Ne izbacuj terapiju ni za živu glavu!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 9/5/2013, 23:01

Hvala devojke, svakoj od vas na savetima i podršci! Sve znam, jako mi je teško pala ova info, znate i same da sam neuspešnu vto preživela za medalju. Ali ovo me je obambuljilo za medalju, verovatno zbog toga što sam ponovo na nuli i sve sam to već jednom prošla. No, nema zezanja, ako kažu da moram na laparo+histero, šta je to za mene koju inače zovu TDI (turbo dizel injection). Preživeću i to pa idemo na na drugu vto početkom sl.godine. Ipak me negde teši saznanje da su organi na mestu i da ja okrećem svoje cikluse kako valja, imam folikule koji pucaju i normalne ovulacije. Užasno sam se uplašila tog lošeg odgovora i potvrdilo se da sam možda bolja u prirodnom.

Korpice, Biksiška, Misuljka, Sanny, Ivka, hvala i veliki cmok.

Erato, ja sam tebi već rekla da si trudna i da će sve biti sjajno! Imam odličnu intuiciju i osećam to!

Stru, brate sestro, načisto smo iste, hehehe! Čak negde vidim isti scen;-)

Ljubim vas sve, pičimo dalje, nekako sam naučila da slušam sebe i radim ono što je za mene najbolje i onako kako osećam. osmeh srce

InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/5/2013, 23:31

Ivv draga moja, razumem te potpuno. To je strasno kad znas da ides na operaciju posle koje nema nazad...a ja cu detaljnije kad mognem zasto sam se ja odlucila na to. Gadno jeste, ali bude mnogo lakse nego sto se cini sada, kada ti to tresnu u lice. Prodju se razne faze i sve dodje na svoje onog dana kad dodje i taj momenat. Tada ti to bude korak dalje, stepenica ka cilju, a ne kraj. Naravno da si TDI, nego sta!:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/5/2013, 23:34

Ipak, jos uvek to nije sigurno. I ako odes na laparoskopiju, tada ce znati definitivno sta i kako. A do tada...ko zna, mozda se desi iznenadjenje.:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2013, 23:35

ej, Ivv, znaš li ti koliko ovde žena ima frku s jajovodima? Pa rodiše. A to nije najgore, ima i većih muka. Savet, iz mog iskustva:
1. Iskuliraj.
2. Motaj se po kutku i čituckaj iskustva, potpise žena, meni je to mnogo pomoglo, da vidim kako se žene bore i čine čuda. Kad videh lupuse, postavila sam rezultate na temi, ja se oladila! Onda shvatih- ma daj, majke ti! Pa šta! Rešićemo. Treba ti dr koji ti 'leži' i veruje u tebe. Pa lagano, korak po korak.

Mnogo ti se bre sr... izdešavalo za kratko vreme. Nije ti lako, a za nedelju, dve ćeš da provališ da nije ništa nepobedivo. Imaš jć, muž ti ima plivače, samo je to važno. Ostalo ćeš rešiti u dahu, čim se opet ubaciš u pogon.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 9/5/2013, 23:36

Erato tapšanje ti si trudnica hihihi znala sam ja ko ce da me vuce za nos.....inace beskrajno se radujem pomucenoj statistici queen do ponedeljka vv bb v vv wavecrowd
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 9/5/2013, 23:46

Miss, ja sam prvu histero radila na uput u frontu i bilo je ok ....jedina razlika je sto meni tamo nisu dali snimak na cdu tako da je nalaz opisan, dok sam kod ivanovica dobila cd pa je moguce koristiti ga kasnije i u drugim bolnicama, laparo nisam radila iako sam hsg jedva prezivela i otpusavanje jajovoda, ako me pitas ja i sada mislim da meni jajovodi ne rade jedino sto mi za vto i ne trebaju, sada kada se presaberem mislim da je ovo bilo samo bedno i bespotrebno iskustvo...ipak dobra histero sluzi da i oni sagledaju stanje i da otkloni ukoliko neceg ima u materici....

Ivv, hladne glave ces doneti pravu odluku, za sada sex i radooooovaaaanje!!!!
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 9/5/2013, 23:57

Miss, ja bih da mi ti budeš doktor;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 9/5/2013, 23:59

Nego, zašto radiš histero u NS...idi bre u Front, kad ti kažem! Ja sam laparoskopiju radila u Frontu, naravno bilo je devojaka za histero, sve su super prošle, sve OK. Daću ti par saveta oko pripreme ako nisi radila. Brzo ide ako se dobro organizuješ. Cimni me pa ti pričam.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 10/5/2013, 00:03

A možemo nas dve kod Prdulovića pod nož, to još nismo probale sreca
On baš ume da vidi polipe i zapušene jajovode, razbija sestro slatka
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/5/2013, 04:45

ivv, mila, koliko su mene u Genesisu juče povredili, ja sam po prvi put pomislila 'Raduloviću-ljudino'. Majke mi. Nikad me nisu gledali kao grebatora. Oni su želeli mahnito samo keš i isključivo keš, i dešavalo se da mi kažu da je fet besplatan, a u okviru feta idu brisevi. Onda urade briseve, i naplate, a rekoše da je fri. Mi bez keša, a karticu ne primaju. Napolju -18, ja se već prisećam gde mi je najbliža banka, Flora na to kaže 'donećete za par nedelja kad dođete po šemu, nemojte se maltretirati'. A u genesisu očekuju da krenem na put da bi im odnela duplo manji keš na ruke. Pa koga oni to z? Toliko sam uvređena, probudih se u 4, ne mogu da zaspim.
Jadno, ružno, neprofesionalno.

Ako ima neka devojka kojoj su dali fiskalni račun u Genesisu, molim je da se javi, da ne grešim dušu.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 10/5/2013, 08:56

invitroveritas ::Miss, ja bih da mi ti budeš doktor;-)
...tehničkih nauka. Može. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 10/5/2013, 09:03

Erato zagrljaj. Ipak je sad lakse. Jos malo pa totalno opustanje.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu