KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 36 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Marija86 24/5/2013, 08:31

Trudnice na noge lagane lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica cvet cvet cvet cvet cvet cvet
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 34
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 36 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Botox 24/5/2013, 08:57

videh predivne vesti jutros :)
cestitam Bixi i zelim ti pravu skolsku trudnocu :)
moram priznati da se nisam iznenadila jer sam nekako osecala da ce ovaj put biti to TO :)
sta cu, kad sam vestica :-* :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 35
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile 24/5/2013, 09:01

Dobro jutro, iliti KoKodaaaaa!!!! Very Happy Kako nam je BiKsi, tj sKaKutavo pilence danas? Very Happy Sad kad je i zvanično postala KvočKa osmeh srce
zagrljaj

misicina seka ::A sad...Mima uzivo zvuci katastrofa. Uopste nije prijatno za usi. Slusajuci ove vk kao da ona ne peva...mislim i tu je gadno...ali uzivo...strasno je blaga rec.

Ma kakvi, možda za uši, nekom ko peva operu, ali za srce Mimini VK su pravi melem! yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 51
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saska1 24/5/2013, 09:03

Svratih samo da ljubnem našu trudnica :aa61 ljubav :aa61 ljubav ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od twinsi 24/5/2013, 09:10

Dobro jutro trudnice ljubav
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 44
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sigmabh 24/5/2013, 09:12

Biksi ev dorucak za tebe i bebace nase male... osmeh srce osmeh srce zagrljaj
BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 36 Breakfast2BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 36 Img_30611
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 35
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja 24/5/2013, 09:58

Jutro trudnajaaaaaa usne
Kafica srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 42
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya 24/5/2013, 10:19

Dobro jutro, boli li glava od jucerasnjeg lumperaja Wink

Meta ti sve rekla yes

Ja nastavljam da navijam do UZ radost radost radost radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 44
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak 24/5/2013, 10:30

Ustaj trudnica kako je od jutros? Sta si nam sanjala?

Maus, queen Naravno, nista bez najsladjih pratecih vokala srca
A zapanjilo me je sto ste vas dve ISTE! Mislim znam da ste bliznakinje, al ste ISTE! Divno srca

Elem, ja sam svima juce pricala da je Bixi trudna, nema veze sto te ne znaju lol! malo sam i slavila sinoc, sad mi glava kao bubanj lol!

Idem sad da raduckam love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 45
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 10:38

Dobro jutro novopecena trudnica gde si ti od jutros ustajanje :-)
Ako te je drmnuo spavalitis kao i mene prvih osam nedelja samo ti spavaj Jel kad se rode bebane Nase nema cile mile lol!
Znas li vec Termin porodjoja?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 37
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 10:43

Biksi gori na trudnickim nema te...

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 37
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) 24/5/2013, 10:51

Dobar jutar drage žene! I dalje nemam reči da opišem koliko vas volim i da vam se opet zahvalim na planini lepih reči! Nisu me ovako hvalili za ove 32 godine, ne znam da se ponašam, što reče Stru meni! Koliko samo pozitivne energije ovde pršti, i drago mi je što je tako! Koliko mi se samo drugarica javilo, čestitalo, koliko osećam da se radujete zbog mene, ma srce mi odlepitis, malo malo pa se od sreće uzlupa! Znala sam ja da sam ja vama draga, osećala sam to, al posle jučerašnje bete, ovo je stvarno bila eksplozija! Sad mi ne dozvolite da se uobrazim i poletim! Very Happy

Sinoć legoh, sačekah da stigne vreme za utrogestan, a na tv-u zakačim Djoleta Balaševića bez Ivana Ivanovića. :) Ne pratim Ivana, ustvari nekad i nekad pogledam, ako je zanimljiv gost, jer mi Ivanov humor nekako nije humor :), i znam da je Ćufta pominjala tu emisiju, i da sam pomislila kako mi je žao što nisam gledala, jer Djoleta obožavam, tj. njegovu poeziju, i onda paf sinoć, slučajno, kao šlag na jučerašnji dan i veče ovde s vama, ta repriza, ih kako sam uživala. Ma potpuno sam bila rastopljena. A onda, kad se to završilo nisam odmah mogla zaspati. Razmišljala sam o vama i vašim porukama, o Miminim video klipovima, o svemu što ste mi juče priredile! I opet konstatovala koliko sam bogata žena i srećna što vas imam.

Danas je 14. dan posle ET-a Laughing , a prvi posle pozitivne bete! Very Happy

Osim što sam više puta u toku noći ustajala da idem do toaleta, i što mi se srce malo uzlupavalo, u suštini sam ok spavala. Prvi put da se ne sećam da li sam šta sanjala, za razliku od prethodnih dana. Stomak bolucka. Glad, koja je neumitna, baš me onako zeza. Noćas me budila, pa sam uzimala plazmicu po koju, da ne slušam creva kako mi krče, kao da mi se rupa u stomaku iz momenta napravi i treba da se popuni! Jutros sam prispala sa utrogestanom i lekićima za štitnu, al samo sat vremena. Very Happy Nisam čula sat da mi je zvonio. No, ne mari. Odležala satić zbog utrića, i brzinski ustala da jeeeedeeeem. yes I onda je sve bilo lakše. Grudi i dalje čas bolnije, čas manje bolne, dakle mestimično promenljive.
I dalje me zeza ležanje na desnom boku, em problem sa želucom mi pravi, em mi srce odmah počne preskakati. Definitivno ne tripujem, shvatih to.
Danas planiram malo papire s posla da radim, malo da lenčarim i uživam.

LJubim vas i hvalaaaaa vam do nebaaaaaaaa još jednom! srca Jučerašnji dan ste mi učinile posebnim potpuno! srca srca

Leno, nema me na trudničkim jer čekam dok ne vidim na uz da je sve ok, samo polako, biće me, dosadiću vam ako treba tamo, al ne bih trčala pred rudu. Tiha voda, breg roni. Very Happy Što se tiče spavanja, zezne me ustajanje u 7h da popijem lekiće i vitamine i da stavim utrogestan, pa se nekad razbudim, a nekad i nastavim do 11h, tad moram zbog injekcije da ustanem. Very Happy

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤  6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22691
Godina : 40
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nena beba 24/5/2013, 10:58

Dobro jutro trudnice!
Kako je?
Samo da ti ispričam moj blam jučerašnji.
Deca bila ok, bez temp i rešim ja da popodne umesto uveče gucnem ono vinče. Malo ću, kažem ja sebi, neće mi nista biti. I gucnem ja. Da nazdravim sa decom i sokicima njihovim.
Dolazi malo kasnije svekar, i ja njemu sa vrata: znate sta ima novo?!
Onda u sekundi shvatim da on nema pojma o biksi trudnici, i "izvadim se" : ipak nema boginja!
Čovek me čudno pogleda al deca ga zaigrase....

Počela sam da bekam opasno... Odumiru male sive u trudnoći i posle, sta ćeš...
Ljub
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany 24/5/2013, 11:01

Bixi rece li ja da beba ima kosu :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lelas 24/5/2013, 11:05

BiKsi i mene je raznezila atmosfera na kutku a od skoro sam ovde .Sad odmaraj i pisi nam ,volim da citam tvoje postove,jednostavno a sve detaljno ,pa malo vrcavog humora i naravno pozitive.Tvoji pilici ce uzivati pored tebe. srca
I ja volim Balasevica ,bez Ivana Ivanovica naravno,nisam za taj tip humora. srca
Maus,njena sestra bliznjakinja i pratnja su prave kraljice! srca
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 24/5/2013, 11:17

Jutro trudnice !

Maus queen a za ekipu pretećih vokala i snimateljicu Very Happy veliki usne

Stisak i još jedan srećni vrisak i odooooooooooooooo ,čeka me seka (trudnica ) da je pokupim iz bolničice radila amnio .
Ajd zdravo !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 50
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo 24/5/2013, 11:59

Napokon se dočepah kompa a da u ekran istog ne gledam Pepu, Mashu, Majstor Boba, Traktor Toma i ostale...videćeš.... Razz

da stavim smajlić koji najviše volim....a to najpre radim kad me neko hvali i voli...bolje od bilo kog odgovora...evo ga...

zagrljaj

P.S. Razumem da bi Cole blizance i to dva muškića ali ja i dalje navijam za jednu curicu...Neka, jedno po jedno...treba tvojoj kičmi dočekati unuke i praunuke... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nina :) 24/5/2013, 12:28

sad sam pregledala mimine klipove i bas me nasmejala neznam koji je bolji drugi il itreci gde preva biksi nam je trudna ili partizanka.deca slusaju sa mnom i pitaju sta ova teta govori i ova deca ,i njima se svidelo jako
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5165
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od laKole 24/5/2013, 12:49

jao, kakva je atmosfera ovdje!!! sunny

biksi, rastjera ti one jučerašnje oblake i kišu! i granu nam sunce! sunny

želim ti mirne i ugodne trudničke dane! da prokrstariš do porođaja kao što si i ovih 15ak dana čekanja bete! yes
usne
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tuli 24/5/2013, 13:23

Trudnjačice mila, počelo odbrojavanje do prvog UZ Very Happy
Uživaj draga i povuci za nos, nije na odmet Wink
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana 24/5/2013, 13:30

BiKsi :) ::Ne pratim Ivana, ustvari nekad i nekad pogledam, ako je zanimljiv gost, jer mi Ivanov humor nekako nije humor :)
Prvom moram da kažem da sam sad shvatila zašto me po nekad ne shvataš onako kako se ja shvatam, ako shvataš šta sam htela da kažem lol!
Dobro jutro trudnjačo trudnica
Što se srca tiče, kuburih s tim kroz čitavu trudnoću i da ne bi par drugarica da me drže pod kontrolom, ko zna šta bih umislila. To mu ga dođe normalno, samo što su neki od nas malo osetljiviji, tj. brže primete i intenzivnije osećaju. Znači, navići ćeš se na drugo stanje, vrlo brzo Wink I prijaće ti vrlo...sve sem nedostatka onog što si sanjala onomad lol! I ne nadaj se da će ti dr dozvoliti. Nema šanse! Još kad čuje za desni bok i srce, auuuuu- nema sex dok dete ne napuni godinu lol!

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus 24/5/2013, 14:10

Mirjana ::I prijaće ti vrlo...sve sem nedostatka onog što si sanjala onomad lol! I ne nadaj se da će ti dr dozvoliti. Nema šanse! Još kad čuje za desni bok i srce, auuuuu- nema sex dok dete ne napuni godinu lol!

pocelo vadjenje masti lol! lol! lol! lol! lol! Cekam bak , rece da za avgust mesec ima specijalno mucenje za Biksi lol! lol! lol! lol! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak 24/5/2013, 14:16

Ako hoces, mozes mi se pridruziti Wink Mucenje sa zabijanjem klinova pod nokte, i to stereo, i to uzivo Wink
Izaci ce mi 22 cmiicka lol!
Hm sex? Pa draga moja kolezinice, smatraj da ces se sledece leto mozda, ponovo setiti sta to bese lol! Mozda. Al dobro, sta je to, samo jos 388 dana! Brzo ce to lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile 24/5/2013, 14:41

BiKsi :) ::Ne pratim Ivana, ustvari nekad i nekad pogledam, ako je zanimljiv gost, jer mi Ivanov humor nekako nije humor :)
Hvala Bogu da nisam jedina koja to misli! Very Happy

Biksi, što reče Lakole, stvarno si rasterala oblake! yes sunny Navijam sada za tvoje malo pilence, da na UZ ti i tvoj Colo čujete najlepšu muziku! smajli angel
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 51
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja 24/5/2013, 14:50

missile ::
Hvala Bogu da nisam jedina koja to misli! Very Happy

Biksi, što reče Lakole, stvarno si rasterala oblake! yes sunny Navijam sada za tvoje malo pilence, da na UZ ti i tvoj Colo čujete najlepšu muziku! smajli angel

I ja tako mislim yes

Bixaco samo da te ljubnem za popodne usne
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 42
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu