KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+71
Simona
kockicaaa
Bebis
SoJa
Cecana
medolino
sareni leptir
SannI-AlL
djole42
JocY
kristina33
dr mali pariz
dusa71
dunjas
bebica mala
Stenli
Republica
fight&faith
vivijen
zvezdilica
ariadne69
leptirko82
AriesGirl
misic
heart84
lilly13
ivi
Crvic
sigmabh
Angie83
tuli
Ambra
ninica2
twinsi
REAANITA
korpica
labradorka
SladZana
MAAKKI
Ninche
saska1
dragana76ns
bulevarka
Orline
cicsa80
lolipop
hany
lelas
ivka
lenabeograd
anak
laKole
zoxa
maus
menora72
BiKsi :)
noja
LaFolie
neca73
zvoncica36
Niny
lilya
Erata
Shizika
nena beba
KoMetaK
Vuchica
bak
Struzzo
lenjivica
missile
75 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 16/4/2013, 12:50

lilya ::
missile ::Lili, lepo je to što im je dr Biljana pošteno rekla, ali ja sam 70, i dopalo mi se kod dr Crnogorac i to što me je pogledala čudno kad sam ispalila da sam u godinama i da se pitam ima li smisla da dete ima matoru mamu! Shocked Koliko mi to znači! ja sam stvarno bila u teškom bedaku povodom svojih godina, vratila mi žena veru u život. yes Btw, i ona je rodila u 43 i to pomoću vto na svojoj klinici.
Eto ta finesa me odbija od Ivanovića, ja ću da probam pa ću da probam, kakva vajda od toga da mi govore da sam prevalila 40 davno i da nemam 28 ant. folikula! To će mi baš uliti veru!

Miss, da ne bude zabune, ona je njima to rekla da se ne bi povlacili ovde po dr i da ne gube vreme. Mogla je da ih voza jos neko vreme, a oni za to vreme ljudi dobili prelepu devojcicu.
Lilić, već dopunih prethodni post, nema zabune. Daleko od toga da si ti nešto uvredljivo za mene rekla, ma ne!
Btw, mm kaže - "ok je Crnogorac, i meni se jako dopala, ali ja bih u Prag, najbolje od najboljeg što možemo da priuštimo." A zašto ja razmatram i eventualnu novosadsku vto - pa zato što me ovde dr i gleda na uz, i detaljno gleda retultate, možda bi zbog te neke bliskosti s pacijentom bolje odredila stimulaciju Rolling Eyes Šta da mislim, ne znam. pomagajte!

bak ::Ako ne dobijem sledeci ciklus, obecavam da radim betu lol!

I meni je to moram priznati palo na pamet, ali je to u domenu "Verovali ili ne".
Ok, ali do tada, molim te, izbegavaj teško i štedi se maksimalno. Just in case.... Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 12:58

Miss, ako ti se dopala Dr Crnogorac, zasto da ne uradis kod nje? Najbolje sledi svoj unutrasnji osecaj, ako ti kaze Novi Sad, a ti ostani kod kuce i uradi vto kod nje.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 16/4/2013, 13:00

neca73 ::
bak ::Ako ne dobijem sledeci ciklus, obecavam da radim betu lol!

I meni je to moram priznati palo na pamet, ali je to u domenu "Verovali ili ne".

Neco, ne znam sta da ti kazem, mozda je vreme da porazgovaras sa dr otvoreno, ne moze neko da planira sa tvojim telom nesto a da ti to ne znas Shocked

Naravno, sad idem kod nje 2. dana ciklusa pa ako i dalje ne bude jasnog plana, menjam lekara.

Neco, menjala ili ne, moraš otvoreno da razgovaraš i zauzmeš stav. Šta ti zapravo želiš- prirodni pokušaj još neko vreme ili vto čim se stvore uslovi? Jeste li potpuno spremni za novog člana porodice? Moraš prvo TI da znaš šta tačno želiš. tek onda njoj da staviš jasno do znanja. Možda si joj ti bila malo nejasna... ? Rolling Eyes Ne sumnjam da želiš bebu svim srcem, nego jesi li sebi iskristalisala kojim ćeš putem do nje krenuti. NISI matora, ali u 39 i 40 i 43 je spontana trudnoća (prva u životu) ipak science fiction.


missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 13:06

Miss, imala sam ja spontanu trudnocu. Vrlo brzo se desila, posle 5 meseci pokusavanja. Priznajem da je u problem meni, tj. u vecem delu problema koje pravim i sebi u muzu od gubitka te trudnoce.
Sigurno da i ja zbunjujem Dr, posto i ne znam sta hocu, fakat. Jedan mesec bih na skijanje, a ako mi sledeci da da pijem kontracepciju ja klonem duhom.
Napravila sam ja veliku zbrku oko svega ovoga, i vreme je da presaberem prvo sama sa sobom.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 16/4/2013, 13:18

neca73 ::Miss, imala sam ja spontanu trudnocu. Vrlo brzo se desila, posle 5 meseci pokusavanja. Priznajem da je u problem meni, tj. u vecem delu problema koje pravim i sebi u muzu od gubitka te trudnoce.
Sigurno da i ja zbunjujem Dr, posto i ne znam sta hocu, fakat. Jedan mesec bih na skijanje, a ako mi sledeci da da pijem kontracepciju ja klonem duhom.
Napravila sam ja veliku zbrku oko svega ovoga, i vreme je da presaberem prvo sama sa sobom.

Tako je, i meni tako deluješ. Moraš prvo TI znati šta ćeš. E sad spontano- ima žena koje 5x ostanu spontano trudne, a ima ih zdravih koje to urade jednom (npr) i nikad više. Ne znaš od kojih si, zato ipak ako hoćeš što pre trudnoću- onda planiraj kad i kako. Koliko ćeš sebi dati fore, i moraš se lepo temeljno ispitati pred postupak. A svi kažu da su Ivanovići u tome najbolji. Pa, ako ti dr leži, ne menjaj, nego razgovaraj. cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 16/4/2013, 13:20

Ispitali su me vec Ivanovici, odradila sam sve neophodne analize i sve je OK za sad.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od noja 16/4/2013, 16:55

Neco mi smo iz Ns,
Sve zavisi.koliko ti i tvoj muz pokusavate priridno,
mi smo tri godine, i ja sam rekla da je to i previse ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 16/4/2013, 17:54

missile ::Ja verujem i dr Sonji i svim ostalim, ali ne vredi. Ja sam umislila da je histero taj bitan korak, i radiću je ne zvala se ja missile. Ima slučajeva da je histero prethodio 4 ili 5 pokušaju i tek tad došlo do trudnoće. Very Happy
He, he, ali ti se ne zoves missile! lol! Laughing Jes, moze biti kvaka ta, no i ne mora, al ako si ti utripovala sto bi rekli klinci, onda bolje da uradis. Ja se razvlacim po doktorima jer mi je psisi Laughing lakse da znam da sam sve uradila. Mog dr u Le sam pitala za histero, on rekao da nema potrebe, sem ako bas ne insistiram, kaze da nije video nista sto bi ukazivalo na probleme te vrste, ali moze jos jednom da mi pogleda ako budem htela pred postupak. Ja sam se nekako istripovala da mi tu nije kvaka. lol!

lilya ::Iz meni nepoznatog razloga nikad u zivotu se nisam nadala prirodnoj trudnoci. Msm, u brak sam usla znajuci sta me ceka i od prvog dana sex je sex, a pravljenje deteta je neka druga prica. Verovatno zbog toga sto sam od strarta znala da od sexa nema nista kada su deca u pitanju.
S obzirom da je nama dg azo i da bi prirodna trudnoca bila u domenu naucne fantastike, mi u tom cinu uzivamo od pamtiveka! lol! Samo sam jednom isla na folikumetriju, kad nismo ni znali da Coke ima azo. I sto sam kupila mejbibejbi, da pratim plodne dane, kao, i to pre Isusa Hrista bi. Laughing Meni se cini da ja uopste nisam tip zene koja bi usled ciljanih odnosa ostala trudna i da je Colu dobar rezultat, ja prosto i jednostavno nisam taj tip i tacka.

lilya ::Ima sve to i jednu pozitivnu stranu: ne morate da koristite kondom. Nocna mora su ti kondomi, ali nocna mora.
Nego lepo sve prirodno Very Happy

E sad sto su mene spopale neke razne kokoske pa sad moramo da se cuvamo druga stvar, ali ozbiljno mislim da prekinem sa sterilisanjem zivota i kad same odu, odem i ja u Prag. U jednom trenutku mora da im dosadi i da zapale od mene Klub 38+ - Page 4 561840
Ej Lilya, pa i nisu toliko nocna mora, da ti pravo kazem. Very Happy Moj Cole se ne bi sa mnom slozio ovaj put, al meni nekako tinejdzerski super sa kondomima. Laughing

Inace, mi ih nismo koristili od kada smo u braku, i sad smo morali od kada Coke ima kokoske (inace je ispio 3 ture antibiotika, rezultat bio ok, medjutim znajuci da hoce da bude lazna slika posle samo dve nedelje, on ponovi nalaz posle jedno 5 nedelja od uzimanja antibiotika, kad ono opet koke!), jer planiramo u postpak.

Meta
, sta da ti kazem pojma nemam. Ja nisam od onih koji ostavljaju posao istog momenta zarad price vto. Mogla bih, nije da ne bih i tako, al nekako bih se lose osecala, narocito sto mi je direktor krajnje korektan i sto bas ima osecaj, i ne bi se on nista bunio, al meni nekako nije to to. Ono sto je isto tako bitno je da li si u glavi i dusi i telesno uopste spremna. To isto igra jednu od kljucnih stavki u ovom slucaju. Sta god da odlucis, tu sam, znaj. Ne znam da li bi ti pomoglo da otvoreno bacis karte na sto, da mu kazes sta si i kad planirala, da si mislila minimalno da budes odsutna, i da bi to tebi u ovom slucaju mnogo znacilo. Eto, mozda tako, pa ako upali, upali, na kraju krajeva i njemu je u interesu da te sacuva kao radnika, a ako ti zbog ovoga krenes da budes nezadovoljna jer ce te kopati, onda ce i on biti nezadovoljan, koliko god ti sada ostala i odradila taj posao (bilo preko klinca, da prostis, bilo krajnje korektno!)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 16/4/2013, 18:23

lilya ::
LaFolie ::
lilya ::Meta, ako ti je za utehu i ja sam juce dobila. 5 dana ranije, a trebalo je u petak No

Mozda cemo ti i ja zajedno u Prag u junu yes

i ja i ja!!

Odlicno, komada 4 para i jedan medenjak osmeh srce

Ciklusi nam se poklapaju Lilya, samo ne znam da li se LaF i Stru uklapaju sa nama, ali ima da ih bacimo na kontraceptive i da ih uklopimo! lol! lol! 4 para, tj. 4 buduce tate da vezbaju na Struzolinu, valjda ce ga sacuvati dok mi lezimo kod SOnje i tracarimo! lol! lol!
Isko se MIss necka, mislim da ce i ona u junu! Ne msilim, nego sam sigurna! yes 5 parova! f
Pisah ranom zorom na jutrima, mi smo sinoc vecali, pricali, uklapali se i odlucili da to bude jun! Gde, jos ne znamo, ali 99% Prag! Za ovaj ciklus bi sve bilo previse stresno, em mi stigao ranije od stresa, em bi sve vreme se bockala da ne znam ni gde sam ni sta radim, em se nervirala ako ne uspem da odem sta cu i gde cu! NIje samo stos da odem ciklus posle histero, trebaju mi i zivci, a ako ce tam oda me cimaju i razvlace da odradjujem stvari - neka hvala. Posao, pa onda lepo laganeze u Prag! yes Ja moram da se uklopim i sa svojim i sa poslom mm, a on je zauzet krajem maja, ja rizicna jer opet imamo neku zavrsnu KOnferenciju i tao presekosmo - juni! Jes da se ne slazem Bog zna kako savodolijama, bas zato mislim da ce nam uspeti! yes
U glavi mi se vrzma jos jedna klinika, cuh 3 price sa razlicitih strana o parovima koji su 5-7 puta pokusavali i na kraju otisli kod njih i dobili bebe iz prvog puta. Pricah i sa jednom kutanjkom koja je bila skoro tamo - odusevljena skroz. A tamo bih isla jer imaju sve sto ima i Prag + imaju implantation support (neko "lepljenje" embriona i ubacivanje semene tecnosti i matericu pre vracanja embriona). Evo linka, pa citajte: http://www.kinderwunschklinik.at/en/
Ne znam da li da dam jos jednu sansu Sonji, dojmila mi se mnogo, ali me privlace i ovi. Za sada sam KOpitovicku ostavila po strani.

Bixi, hvala ti draga sto me razumes, znam da isto mislimo! NIje posao ko posao, otici cu ja, nastavice neko drugi, nego, radis 2 meseca na necemu i onda dodje neko levi i pokupi lovorike, epa, nece da moze! lol! Ja sam, bre, organizovala svadbu za 250 ljudi sama, sa organizaciom puta za 50+ ljudi iz Italije i sa svih kontinenata, epa ima da organizujem i ovu konferenciju u CG, pa ne zvala se ja MEta! lol! Jes da moji pretpostavljeni ne vide (ili se prave) koliko radim, al imi je prosle nedelje bilo veliko zadvoljstvo kad je doslo 20 ljudi sa kojima se dopisujem 2 meseca, da mi kaze kako sam odlicno odradila posao i da me hvali po ceo dan! A meni looooose! lol! Eto, da ne bi njih ne bi ni moji pretpostavljeni znali koliko radim, iako ih bombardujem mejlovima cele noci! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 16/4/2013, 19:40

Haha, Meta, Struzzolino muškarce više voli a toliko je brz i nemiran da će mu tačno četvorica trebati da ga čuvaju Wink
I ja očekujem ciklus ovih dana..
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od noja 16/4/2013, 19:43

Zenske kad god odlucile samo da bude srecno i bebicetno !
Ja volem JUN , a jos u jun u Pragu sunny
roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 16/4/2013, 20:39

Joj, Noja, i ja bih u junu. Baš sam s mužem računala cikluse, nema šanse u junu. Bzvz. Zbog histero. Sad sam završila pismo dr Sonji, imamo mi za nju sve što traži, skenirala sam sve, pa da vidim šta ona na sve kaže.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Erata 16/4/2013, 20:41

Devojke, bravo za akciju! Neka svima urodi plodom! yes
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lenjivica 16/4/2013, 21:46

Pa evo i Hale Beri je trudna u 46. rodiće sa 47, kaže prirodno nemam reči
Neco, preporuči mi psihoterapeuta, ja sam izgleda poludela u ovoj borbi. Boli me jako nešto dole u vratu kad gutam, posle mesec dana ja kod ORL, kaže ona meni- devojko to je psihosomatski, uzmi nešto za smirenje....
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 16/4/2013, 22:50

Miss, ako se potrudis, mozes u junu. Evo histero uradis u majskom cuklusu i spremna si za jun! yes DO tad uradis ostale analize i ides sa nama.
Draganice, imas bespaltnog psihologa u Savetovalistu, dovoljno je samo da ih pozoves i zakazes termin. Ono sto je najbolje sto su oni specijalizovani za nas iz VTO price. Mozda je bolje da probas sa njima, lako ces da uzimas lekice ako treba.

Za sada navijam da Stru dobije sto pre! Da joj pozuri kao i nama! yes igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 16/4/2013, 23:12

Meta, da, ako nemam pregradu u materici. Dr misli da imam, i onda uklanjanje, pa ciklus pauze. I bockanje kreće u junu

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od menora72 17/4/2013, 07:53

missile ::Lili, lepo je to što im je dr Biljana pošteno rekla, ali ja sam 70, i dopalo mi se kod dr Crnogorac i to što me je pogledala čudno kad sam ispalila da sam u godinama i da se pitam ima li smisla da dete ima matoru mamu! Shocked Koliko mi to znači! ja sam stvarno bila u teškom bedaku povodom svojih godina, vratila mi žena veru u život. yes Btw, i ona je rodila u 43 i to pomoću vto na svojoj klinici.
Eto ta finesa me odbija od Ivanovića, ja ću da probam pa ću da probam, kakva vajda od toga da mi govore da sam prevalila 40 davno i da nemam 28 ant. folikula! To će mi baš uliti veru!

I koja je to magična razlika, msm šta to još u Pragu urade nama u 40-tim što ne urade ženama u 30-tim, i što u Srbiji ne mogu da urade, pa oni u Ivanovićima ne mogu da pomognu! Shocked

Lili, da me ne shvatiš pogrešno, ja te volim zbog ovog posta. naime, u feb je trebalo da mi krenemo s pripremama za praško proleće, ali tada nisam imala kombinaciju sa NS u glavi, nego Ivanoviće. I toliko mi se nije dalo da odem, i što više čitam ovde sve mi se manje dalo, da sam na kraju sela i zapitala se - šta sada! Shocked Stručnost- ja u njihovu stručnost verujem na blanko, na vaše reči, to da. Ali to je samo potreban uslov za uspeh, ne i dovoljan.

I meni je Dr Crnogorac rekla : pa vi ste jos mladi !!! - koja kraljica osmeh srce !!! Ona ima zaista ljudski pristup, objasni sve sto treba a veoma je strucna !!!

Juce mi je na redovnom UZ rekla da ima 29 trudnoca od nove godine ( 59 % uspesnosti) i to su zene sve +38 , i pretezno su blizanacke trudnoce sunny !!!

cijenim da ona lagano pocinje da biva specijalista za zene u 40 -tim , primetila sam da malo drugacije priprema pacijente nego ostali (kod nje priprema krece mesec dana ranije , tada pocinje vec sa terapijama tipa : aspirin, prednizon, i sve drugo sto je potrebno prema datom stanju zene) , a velika je stvar sto je i sama to prosla ( a sama je inache vrlo komlikovan slucaj jer ima problem sa stitnom zlezdom i dosta drugih zdravstvenih tegoba pa su joj vrlo bliski ti tezi slucajevi kakva je i sama ) , a sada ce u svojoj 44 opet ici na vantelesnu za drugu bebu Dace Bog ... sta reci - Dr Crnogorac je moj IDOL , a imaju u Genesisu zaista odlicnog embriologa sto je 80 % posla u svakoj vantelesnoj ....Ostalo je na Tvorcu

Mi smo superrrrrrrrrrrr

sve vas ljubimooooo i d
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 17/4/2013, 08:43

Probudi se i Menora srca srca srca A bas razmisljam da ces se ti javiti cim se povela prica o dr . Ljubim te, i tvoj stomacic srca srca srca

20. nedelja Shocked Sunce ti poljubim Shocked
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maus 17/4/2013, 08:47

Klube , iscitah sve Very Happy
Vidim uveliko se zahuktava :lol!
Da vas sad ne nabrajam pojedinacno, ali znajte da mislim na sve vas i svim srcem navijam i navijacu i u junu i na jesen igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lilya 17/4/2013, 09:34

Pa gde si bre Menora, zeno draga osmeh srce
Sto rece Bak 20. nedelja bravo bravo bravo bravo bravo

Klube ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od zoxa 17/4/2013, 09:35

Jee koliko Prazanki u pripremi!!! He he organizujemo veliko druzenje?
Zene srecno i uspjesno!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 17/4/2013, 12:47

noja ::Neco mi smo iz Ns,
Sve zavisi.koliko ti i tvoj muz pokusavate priridno,
mi smo tri godine, i ja sam rekla da je to i previse ...

Noja, pokusavali smo 2011./2012. pet meseci i uspelo nam iz petog puta. Ja se vec spremala psihicki da krenem kod lekara, imala sam tad 38.5 godina. Ta trudnoca se nije odrzala, i od spontanog je proslo godinu dana. Za to vreme smo tri meseca pauzirali po savetu lekara. Kad je proslo tri meseca, ispostavilo se da moj muz ima hlamidiju i ureoplazmu pa smo se lecili jos dva meseca. Od izlecenja hlamidije, ja sam naizmenicno pila kontracepciju (jedan mesec) i pokusavala (mesec bez kontracepcije) prirodno. Ukupno smo pokusali 3x prakticno, ali je proslo celih godinu dana i mnogo se ja jedem zbog tolikog izgubljenog vremena u mojim godinama. Tako da sad mora nesto da preduzimam.

Sve klubasice, pozdravljam, grlim i navijam za MAJ i JUN. osmeh srce

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 17/4/2013, 12:49

Meta ::Miss, ako se potrudis, mozes u junu. Evo histero uradis u majskom cuklusu i spremna si za jun! yes DO tad uradis ostale analize i ides sa nama.
Draganice, imas bespaltnog psihologa u Savetovalistu, dovoljno je samo da ih pozoves i zakazes termin. Ono sto je najbolje sto su oni specijalizovani za nas iz VTO price. Mozda je bolje da probas sa njima, lako ces da uzimas lekice ako treba.

Za sada navijam da Stru dobije sto pre! Da joj pozuri kao i nama! yes igracice igracice igracice

Draganice, potpisujem Metu. To su psiholozi specijalizovani za osobe koje su u procesu VTO, i najbolje je da odes u savetovaliste. zagrljaj Drzi se draga!!!!


Poslednji izmenio neca73 dana 17/4/2013, 12:55, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od neca73 17/4/2013, 12:53

P.S. Kad bi mi neko objasnio kako se koristi multi-quote, progledala bih, i bilo bi mi mnogo lakse da odgovorim svakome lol!.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od noja 17/4/2013, 14:33

Neco to nije puno,
Ipak ste imali trudnocu,
nemoj se nervirati...samo napred ! Mi prasimo i saljemo rode roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu