KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 28/4/2013, 11:10

Hvala, Leno na brzom odgovoru cvet Eto vidis, ja sam dobila na vrijeme, tj. 4 dana kasnije zbog klomifena, ali ovo mi se bas oduzilo, jos uvijek vidim tragove. Zvacu je svakako sutra, ali nisam mogla izdrzati da ne pitam, mozda je neko imao slicno iskustvo.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 28/4/2013, 11:12

lakole ::suzo, vjerovatno je deblji bio endometrij pa treba i više vremena da se oljušti.
Evo i moje drage uciteljice Lakole :) Ok, ni za to nisam znala, nije to nista strasno, ali me nerviraju ovi tragovi. Nije to sad neko krvarenje. Veliki pozdrav radost
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 28/4/2013, 15:55

lakole ::djevojke, na brzinu sa telefona - u drugom labu jutros 168,7.
ljubim sve.
Cestitke Lakole!!! Neka trudnoca bude sto laksa i da uzivas do porodjaja!!! f čestitamo čestitamo čestitamo likeit d d d d bb d bb d bb
Erato i Srna da prepisu!!!! yes yes b b b b b b b b b
A mi cemo posle od njih 3! yes yes Osuse se trudnice na dnevnicima, sve se porodile, jos par ostalo, ajde da se popunjavaju strane tamo, jasno!? love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 28/4/2013, 16:33

Sad sam bila u wc i na dnevnom ulosku uvideh
flekice kao sekret i pomesan je sa vaginaletom
koju koristim a boje je svetlo smedje kao boja
kakao. kada se obrisem ostane malo na papiru.
malopre sam stavljala vaginaletu i kad gurnem
prst nema nista unutra, cisto belo od vaginalete.
Sta se desava .....?
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 28/4/2013, 17:33

Srno ne popustaj sa dobrim mislima, a mi cemo navijati za tebe i bebu....
suvi tragovi krvi mogu biti i pozitivan znak usled implantacije bebirona.... zagrljaj
vv vv vv vv vv vv
Erato beta

Laaaakoooooleeee bravo bravo bravo bravo bravo bravo



Devojke, ja danas primila prvi Gonal.......hihih valjda je treca sreca


Draga Paris poljubci
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 28/4/2013, 17:56

Ivka ,napred ,navijam!Jesi li kod Ivanovica i dali ti je sad terapija drugacija. radost radost radost
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 28/4/2013, 19:14

Erato srna vv vv vv vv

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 28/4/2013, 19:17

erato. kako si ima li nekih promena ..

znakova .....kako strpljenje?!
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 28/4/2013, 19:29

Lakole cestitam od srca,uzivaj i tvojim mukama dosao kraj.

osmeh srce osmeh srce osmeh srce

ERATO kako si nesto te nema ? smajli angel smajli angel smajli angel

Koracaljke pozdrav d d
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 28/4/2013, 19:55

Lela cvet ,
do sada nisam primala Gonal, ovo mi je treca kombinacija....1.put menopur i dug protokol, 2. put fostimon i kratak, a sada gonal F i opet kratak....ovaj vise volim a i u njemu sam dobila dobre embrione.....i jesam kod Goce i Bilje.....

ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 28/4/2013, 20:47

srna ns ::Sad sam bila u wc i na dnevnom ulosku uvideh
flekice kao sekret i pomesan je sa vaginaletom
koju koristim a boje je svetlo smedje kao boja
kakao. kada se obrisem ostane malo na papiru.
malopre sam stavljala vaginaletu i kad gurnem
prst nema nista unutra, cisto belo od vaginalete.
Sta se desava .....?
Meni je tačno tako bilo, i ja mislila trt, otisla uradila betu odmah sutradan-11 dan od et, i beta 15 Shocked Sutra ponovila, 31,6. Zvala kliniku, uveli mi i progesteron depo i taj iscedak trajao 7-10 dana, i prestao, A beta rasla (vadila krv 4 puta Laughing ) i na UZ potvrdjeno da je sve ok. Zato uradi sutra betu, neće da škodi. Mozda ti samo treba dodatni progesteron, kao i meni...
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 28/4/2013, 20:54

hvala ti Klarice mnogo ...... utesile ste me malo, molim Boga da su moje bebice jos samnom ....samo da svane jutro :)
MNOGO MI ZNACITE OSECAM SE SMIRENIJE ....HVALA STO POSTOJITE DIVNE MOJE ZENICE :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 28/4/2013, 20:57

Srna roda , u NS ovih dana ima puno roda, stize i tvoja roda
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/4/2013, 21:11

Drage moje, juce i danas sam provela u prirodi, pa mi je lakse. I dalje se osecam kao da cu dobiti, ali sam malo smirenija.
Ono sto me sada muci je sto je Jelena internista naprasno prestala da radi kod Ivanovica. Kako i zasto, ne znam. Za ovu informaciju sam saznala preko foruma. Sutra idem na injekciju, pa cu upitati sta da radim. Ja u petak vadim betu i ako bude pozitivna, rekli su mi da ce mi uvesti heparin. Do tada sam samo na aspirinu. E sad...nje nema, idu praznici, nema Miljica i sad sam opet u haosu. Ne mogu da verujem da mi se ovo desava.
Da sam znala da ce se tako nesto dogoditi, upitala bih je konkretno - kada heparin, u kojoj dozi, ali tada mi je bilo stalo da stimulacija dobro prodje, aspiracija...ovo mi je bilo daleko. I ko bi pretpostavio ovaj scenario, da zena ode?
Pitacu sutra na klinici, sta da radim, ko ce meni da da terapiju. Jer oni su me sami prebacili sa Miljica na Jelenu.
Ako sutra ne bude resenja kod njih, ne preostaje mi nista drugo, nego da idem sutra u KBC i stojim na nogama satima, cekajuci Miljica, ili bilo koga drugog. A to mi uopste nece prijati. Mada razmisljam, ako je beba tu, tu je...nista se nece desiti od par sati u cekaoni.
Prosto se bojim ako bude beta pozitivna, da cekam da prodju praznici, da bih krenula sa heparinom. Ludnica.
A mozda mi je i uput za KBC u medjuvremenu istekao. Moram sada kopati po papirima. Drama!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/4/2013, 21:15

Evo pogledala sam. Izgleda da uput jos vazi...
Sto je najludje, imala sam 23.04. zakazan termin kod Miljica u KBC-u, ali nisam isla misleci da nema potrebe da se mlatim po KBC-u, u periodu dok cekam betu, kada ce mi Jelena dati terapiju privatno, u saradnji sa njim. I onda ovaj scenario! Stvarno nemam srece sa tom hematologijom...
Bas me zanima sta ce sutra reci kod Ivanovica, imaju li oni resenje za mene, ili ih zabole uvo!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 28/4/2013, 21:17

erato ::Drage moje, juce i danas sam provela u prirodi, pa mi je lakse. I dalje se osecam kao da cu dobiti, ali sam malo smirenija.
Ono sto me sada muci je sto je Jelena internista naprasno prestala da radi kod Ivanovica. Kako i zasto, ne znam. Za ovu informaciju sam saznala preko foruma. Sutra idem na injekciju, pa cu upitati sta da radim. Ja u petak vadim betu i ako bude pozitivna, rekli su mi da ce mi uvesti heparin. Do tada sam samo na aspirinu. E sad...nje nema, idu praznici, nema Miljica i sad sam opet u haosu. Ne mogu da verujem da mi se ovo desava.
Da sam znala da ce se tako nesto dogoditi, upitala bih je konkretno - kada heparin, u kojoj dozi, ali tada mi je bilo stalo da stimulacija dobro prodje, aspiracija...ovo mi je bilo daleko. I ko bi pretpostavio ovaj scenario, da zena ode?
Pitacu sutra na klinici, sta da radim, ko ce meni da da terapiju. Jer oni su me sami prebacili sa Miljica na Jelenu.
Ako sutra ne bude resenja kod njih, ne preostaje mi nista drugo, nego da idem sutra u KBC i stojim na nogama satima, cekajuci Miljica, ili bilo koga drugog. A to mi uopste nece prijati. Mada razmisljam, ako je beba tu, tu je...nista se nece desiti od par sati u cekaoni.
Prosto se bojim ako bude beta pozitivna, da cekam da prodju praznici, da bih krenula sa heparinom. Ludnica.
A mozda mi je i uput za KBC u medjuvremenu istekao. Moram sada kopati po papirima. Drama!

erato, ja mislim da ce znati ivanovici sta treba da primas od terapije. miljic svakako i dolazi kod njih, mogu njega da konsultuju, a sigurno i oni znaju sta treba od terapije. u svakom slucaju sutra ih pitaj, pa ces znati vise. i ne brini, bice sve u redu. evo stize roda
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 28/4/2013, 21:19

ivka ::Srno ne popustaj sa dobrim mislima, a mi cemo navijati za tebe i bebu....
suvi tragovi krvi mogu biti i pozitivan znak usled implantacije bebirona.... zagrljaj
vv vv vv vv vv vv
Erato beta

Laaaakoooooleeee bravo bravo bravo bravo bravo bravo



Devojke, ja danas primila prvi Gonal.......hihih valjda je treca sreca


Draga Paris poljubci

Ivka srecan pocetak smajli angel
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 28/4/2013, 21:23

Pa rekli su da je kao Miljic dolazio preko Jelene i da ne znaju sta ce nadalje biti.
To mi je rekla cura koja je takodje kod njih i na heparinu je. Drugo, on se kod Ivanovica nije potpisivao na svoje izvestaje, vec je to radila Jelena i sada verovatno nema ko da potpise umesto njega. A on ne potpisuje, jer verovatno nema pravo po zakonu da radi na 100 strana, kao sto radi! Ne znam da li potpisuje izvestaje u Jevremovoj, verovatno da. Time je dostigao limit, sto se tice radnih sati i ovamo ne sme da potpise. To znam jer se na njegov izvestaj potpisala Jelena. I vi platite 5000, a nemate nigde nikakav dokaz da je to misljenje cuvenog hematologa, majku mu...strasno!
Ali dobro...sta bude bice! Ako mi oni ne rese problem, uzimam stvar u svoje ruke, nema mi druge. Ja moram znati sta da radim u petak ako test bude pozitivan. Sa druge strane, ne nadam se previse, pa mi je ta akcija pomalo i besmislena. Bas glupa situacija.

Ivka, da ti pozelim srecu. Neka bude bas tako, treca sreca. radost radost radost
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 28/4/2013, 21:28

jeste bas je glupa situacija. hajde javi bas sutra sta su ti rekli. i srecno, jos jednom.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 28/4/2013, 21:29

erato, srećno sutra, i iskreno se nadam da te neće ostaviti bez nekog rešenja
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 29/4/2013, 09:20

Erato, baš je nezgodna situacija No Sigurna sam da će ti Ivanovići pomoći oko toga, ipak si njihov pacijent, ne brini, već mazi beku beba Srećno i javljaj kako je prošlo ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 29/4/2013, 09:26

suza77 ::Veliki pozdrav za sve djevojke i nase novopecene trudnice :) Evo mene opet sa nekim pitanjima :) Da li je neko imao iskustva sa duzim ciklusom poslije prestanka uzimanja kontracepcije i jednog mjeseca sa klomifenom? Dobila sam 20. 04. kao prestalo je, ali na vesu vidim jos uvijek tragove...Izvinite sto moram ovako da opisujem. Danas je 8 dc, pa ne znam sta je to vise...
Mila ja to "razvlacenje" ciklusa imam kad imam i ovulaciju doktor kod kog idem privatno sad mi reko da su ovulacije kod mene od 16 do 20 dana a endometrijum da je fenomenalan i da se za njega zalepi embrion ne bi mrdnuo Wink i da se zato oduzi ciklus zbog endometrijuma
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 29/4/2013, 09:36

Srna da poskocim i ovde malo za veliku betu radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Erato,navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Lakole,sve cestitke na trudnoci i lepo uduplanoj beti sreca
Ivka sretan početak
Neka ovaj put bude onaj pravi,dobitni yes
Ja u najskorije vreme planiram da pocnem sa ponovnim prikupljanjem rezultata.Prvo idem na uz,samo sam cekala da ciklus prodje.I prodje napokon,12-13 dana mi islo.Prvo sve po malo,onda skoro kao odliv,pa manje i napokon stade Rolling Eyes
Ostalim nepomenutim koracaljkama puno srece u koracima do beba beba beba beba beba
ff
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 29/4/2013, 10:03

karakaca ::
suza77 ::Veliki pozdrav za sve djevojke i nase novopecene trudnice :) Evo mene opet sa nekim pitanjima :) Da li je neko imao iskustva sa duzim ciklusom poslije prestanka uzimanja kontracepcije i jednog mjeseca sa klomifenom? Dobila sam 20. 04. kao prestalo je, ali na vesu vidim jos uvijek tragove...Izvinite sto moram ovako da opisujem. Danas je 8 dc, pa ne znam sta je to vise...
Mila ja to "razvlacenje" ciklusa imam kad imam i ovulaciju doktor kod kog idem privatno sad mi reko da su ovulacije kod mene od 16 do 20 dana a endometrijum da je fenomenalan i da se za njega zalepi embrion ne bi mrdnuo Wink i da se zato oduzi ciklus zbog endometrijuma

Uh, hvala na objasnjenju, daga moja Karakaca Laughing Negdje sam se uplasila da nije neki poremecaj, danas je vec sve normalno :) Draga moja, kod tebe to sve ide kako treba yes Ljubim te puno c Za sve stale djevojke veliki pozdrav i mnogo srece d
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 29/4/2013, 10:27

Dobro jutro svima sreca
Meni krece ciklus, treba da posaljem Sonji hormone treceg dana ciklusa i to pada bas za 1.maj Shocked
Konzilijum ce raditi prepodne, kolika je verovatnoca da se nesto zezne jer ce ostaviti uzorak verovatno nepregledan par dana?
Sto kaze mm, valjda nece samo da "odrade" pa da dobijemo losu sliku Sad
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu