KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 26/4/2013, 17:44

Lakoleeee bravoooo i navijam da se dupla! igracice igracice igracice igracice igracice
Dr Prdulovića hahaaaaaaaaa lujko  b  b
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/4/2013, 18:17

Lakole, pa divno, samo napred!!!! srca

Hvala vam na utehama mile moje, Neca, Twinsi, Niny, Lena, cmooookkk!!!
Bice to sve ok...Povratila sam mir i ljubav u dusi...

roda za Erato, Srnu i sve koje cekaju! beta
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 26/4/2013, 19:31

Erato kako si kako se osecas?
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 26/4/2013, 19:42

Lakole super drzim palceve da se podupla :) Srecnoooooo
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/4/2013, 20:26

lakole, jesi koristila nesto nakon et, pitam zbog mutacija?

draganice, kako je bilo u savetovalistu? ides opet?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/4/2013, 20:50

O Boze koliki mi je post otisao u nepovrat....uhhhh c
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 26/4/2013, 20:50

pa ne znam, ja sam pričala ona je ćutala, mislim nije me ništa pitala, u stilu ptičajte šta osećate...Ići ću opet, da, verovatno treba da odem nekoliko puta da bih počela da se osećam bolje...Niny, drž' se, nadam se da si se malo smirila i sigurna sam da će sve biti ok u postupku f smiledraw
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/4/2013, 20:55

Kad skupim snagu, moracu ispocetka :)
Ukratko: Crvic dobrodosla, Ivv bravo za nove pohode.
Na klinici sam dobila odgovor da ce mi doktorica javiti za embrione (kako da ne)...

A ja sam nikakva. Imam sve simptome kao da cu dobiti. Nervozna sam kao pas i prilicno potonula. Nemojte me ruziti :))
Ali tako se osecam, ne mogu da lazem. Samo razmisljam sta i kako dalje...
Nije samo da me bole krsta i stomak, vec imam onaj BLJAK osecaj da se meca najavljuje...i to se sve pojacava. Videcemo, ali da je prijatno - nije.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 26/4/2013, 20:59

erato pa to nije llos znak Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/4/2013, 21:04

Milion puta sam citala da su simptomi za vesticu isti kao i u trudnoci. Ja nikada nisam imala pocetak normalne trudnoce. Kada sam imala vanmatericnu, nisam imala pms. Prosli put kada sam radila VTO, krenulo je isto ovako, pa sam prokrvarila preko progesterona, tacno na vreme. Nisam odustala, ima jos nade, naravno, ali sada ulazim u onu fazu da sam spremna na sve, pa vec pravim planove da ne bih pala u ocaj, da bi mi bilo lakse...a opet mi se i taj ocaj prikazuje kao neka tamna senka u uglu sobe. Imam utisak da bi ta senka narasla i progutala me, da vam sada ne pisem, ili da ne planiram sta dalje...

Nadam se da ce ova faza uskoro proci. Kako god, 2 su moguca ishoda.
Kako bi rekao P.P.Njegos (a ja volim Njegosa Very Happy ) u Gorskom vijencu:
Sve sto biva i sto moze biti, meni nista nije nepoznato; sto god dodje ja sam mu naredan

Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/4/2013, 21:05

zene!!!!! MM isao da radi sgram veceras, i ima 20 miliona plivaca!!!!!!!!!!! Progresivnih 27%!! morfologija super!! NE MOGU DA VERUJEM! a pre 2 godine smo morali na biopsiju testisa jer nije imao nijedan spermic!!! Very Happy Very Happy Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 26/4/2013, 21:07

Jao Lafe, bravooooooooo!
Ajde odmah daj recepte na videlo!
I skaci na muza, sta cekas??? yes
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/4/2013, 21:09

hahahahahah kaze muz da je duze apstinirao nego obicno, smrsao je 15ak kila, izlecili smo hlamidiju, jede zdravo, sredio je stitnu zlezdu igra
Trigliceride i holesterol je spustio....
A od onih preparata nista nije uzimao... smanjio je cigarete sa kutiju ipo na par komada dnevno....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/4/2013, 21:11

erato ::Kad skupim snagu, moracu ispocetka :)
Ukratko: Crvic dobrodosla, Ivv bravo za nove pohode.
Na klinici sam dobila odgovor da ce mi doktorica javiti za embrione (kako da ne)...

A ja sam nikakva. Imam sve simptome kao da cu dobiti. Nervozna sam kao pas i prilicno potonula. Nemojte me ruziti :))
Ali tako se osecam, ne mogu da lazem. Samo razmisljam sta i kako dalje...
Nije samo da me bole krsta i stomak, vec imam onaj BLJAK osecaj da se meca najavljuje...i to se sve pojacava. Videcemo, ali da je prijatno - nije.

erato samo da ti kazem ,moja drugarica je 2010 god radila vto ...do bete se kidala od bolova i mislila je da nema nista .krsta,stomak sve zivo ...kad je videla pozz betu nije mogla da veruje ...
...i tako ....kad na prvom uz ,drugom uz-ona nosi trojke ! affraid fras angel a i iznenadjenje .tako da je bila u bg da joj tada odstrane jedan plod jer je bilo rizicno...
rodila je dva decaka ! igracice igracice igracice
ako sam te bar malo utesila,bice mi drago ! postzoji i druga strana ,lepsa strana ovog postupka ....ne predaj se pre vremena ! zagrljaj

saljem ti roda roda roda roda roda roda roda cvet
bice to veeelila beta
poljubci cveće poljubci cveće
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 26/4/2013, 21:12

Erato, nemoj da ti dođem tamo da te resetujem borba
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 26/4/2013, 21:14

I ja se osecam uzasno .... pukla mi glava skroz ......
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 26/4/2013, 21:15

La Folie, ja bih to iskoristila i posetila Victoria Secret da vidimo šta ima u letnjoj kolekciji...sigurno manje košta nego vto...
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/4/2013, 21:15

LaFolie ::zene!!!!! MM isao da radi sgram veceras, i ima 20 miliona plivaca!!!!!!!!!!! Progresivnih 27%!! morfologija super!! NE MOGU DA VERUJEM! a pre 2 godine smo morali na biopsiju testisa jer nije imao nijedan spermic!!! Very Happy Very Happy Very Happy
čestitamo tapšanje bravooooo! samo napred !
.......da mi je znati kako ste izlecili bakterije ? Rolling Eyes mi nemozemo ureaplazme da se otkacimo nikako ! Sad avec krecemo sa postupkom... b tuga fd pa zurimo da to izlecimo ....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/4/2013, 21:16

invitroveritas ::La Folie, ja bih to iskoristila i posetila Victoria Secret da vidimo šta ima u letnjoj kolekciji...sigurno manje košta nego vto...

d d d

Ti si queen
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/4/2013, 21:18

BRBLJIVA76 ::
LaFolie ::zene!!!!! MM isao da radi sgram veceras, i ima 20 miliona plivaca!!!!!!!!!!! Progresivnih 27%!! morfologija super!! NE MOGU DA VERUJEM! a pre 2 godine smo morali na biopsiju testisa jer nije imao nijedan spermic!!! Very Happy Very Happy Very Happy
čestitamo tapšanje bravooooo! samo napred !
.......da mi je znati kako ste izlecili bakterije ? Rolling Eyes mi nemozemo ureaplazme da se otkacimo nikako ! Sad avec krecemo sa postupkom... b tuga fd pa zurimo da to izlecimo ....

Ima na temi "Hlamidija"

Sve u svemu, Metaurina mi je preporucila nekog travara Duska iz Nisa, cajeve smo pili mesec dana po litar ipo dnevno, a pre toga smo ispili po 2 grama Sumameda dnevno plus 2 kutije ciprocinala, pa mesec dana cajeva. I nismo imali odnose tokom lecenja
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/4/2013, 21:24

pili smo i mi ranije te cajeve i nisu nam pomogli ,,,,,pili smo ranije i sumamed 2gr ni to nije pomoglo ....neznam zasto ?! a imali odnose sa kondomom,ali ovaj put totalna apstinencija ! jedino jos to nismo probali a, sve kombinacije antibiotika smo probali i razne buckurise pili...sve moguce teme iscitala trazeci nesto jace i konkretno za te bestije--- Crying or Very sad uzas
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 26/4/2013, 21:51

erato, glavu gore, evo ja sam imala normalnu trudnocu, sa svim klasicnim simptomima pms...nisam ni pomislila da necu dibiti m, pa je nisam dobila...lafe, bravo za spermogram...sve ostale pozdravljam
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 26/4/2013, 22:00

LaFolie ::zene!!!!! MM isao da radi sgram veceras, i ima 20 miliona plivaca!!!!!!!!!!! Progresivnih 27%!! morfologija super!! NE MOGU DA VERUJEM! a pre 2 godine smo morali na biopsiju testisa jer nije imao nijedan spermic!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Od nule do 20 miliona!!! BravooooO!! g g g x x c Koja ti je ta Metaurina sto ti preporucila?! Nema je ovde! lol! lol! lol! Ja se kunem u Duskove cajeve! Nas su spasili hlamidije.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 26/4/2013, 22:31

LaFolie ,bravo,to su odlicne vesti g sve pohvale za disciplinovanog muza .Sad je kod vas druga prica . Erato i Srna roda stizu,otvorite prozore!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/4/2013, 23:05

LaFolie, bravoooo!!!!!! sunny
Pazi kad je mm godinu i po dana imao izmedju 1 i 10 miliona, radio oko 7-8 puta spermogram, a sada za prvu VTO kad je radio 5. februara, dan kad sam imala punkciju jajnika - bilo mu je 24 miliona! Pre toga je 3 meseca isao intenzivno u teretanu, pio arginin i dve kasike meda sa propolisom, maticnim mlecom i polenom u vecoj dozi.
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu