KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie taj 25/4/2013, 11:21

nas je najvise pogodilo kad su ukinuli izdavanje lekova bez recepta c
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak taj 25/4/2013, 11:23

laFoile ljubav Drzim fige da uskoro neces imati vremena da razmisljas o tome yes

Moja baba je hipohondar, ima 90 god, i dan danas brine da ne dobije secer koji ce joj u buducnosti unistiti bubrege lol! Cuj brine je buducnost lol!

Kad joj je tesko i sve nas smori, ili joj mama da kardiopirin ili tik-tak bombonicu. Odmah joj bude bolje. Ima i onih decijih bombonica , u okruglim kuijicama, lice na lek, nemaju ni ukus mnogo bolji, e za njih kaze da joj najvise pomazu Laughing
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 44
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/4/2013, 11:24

Hahahahaha....
Bas ste likovi!

Zvoncice, tvoje price o lekarima su horor! Secam se da sam negde procitala (na rodi cini mi se) da je cura saznala da nema jedan jajnik tek kada je otisla u Prag na konsultacije.
Zamislite to! Radjena joj nekada operacija, ali nigde nije napisano, niti je iko rekao, niti je iko kasnije na UZ primetio - da cura nema jajnik. affraid
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/4/2013, 11:26

bak ::laFoile ljubav Drzim fige da uskoro neces imati vremena da razmisljas o tome yes

Moja baba je hipohondar, ima 90 god, i dan danas brine da ne dobije secer koji ce joj u buducnosti unistiti bubrege lol! Cuj brine je buducnost lol!

Kad joj je tesko i sve nas smori, ili joj mama da kardiopirin ili tik-tak bombonicu. Odmah joj bude bolje. Ima i onih decijih bombonica , u okruglim kuijicama, lice na lek, nemaju ni ukus mnogo bolji, e za njih kaze da joj najvise pomazu Laughing

Vi cete mene unistiti!  b  b  b
Erata
Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/4/2013, 11:30

Mojoj babi izvadili levi bubreg u dvadeset i nekoj. Ode ona zbog peska nakon 30 kod lekara,a ovaj joj kaze da joj je desni bubreg OK, ali da je izgleda levi nesto zakazao i da nema bas dobru funkciju. Baba mu se zahvalila i odma trazila uput za dalje, nije mu ni objasnjsvala da taj bubreg nema ko zna koliko godina.

Bak, tvoja baba je queen
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 25/4/2013, 11:32

Babu je mozda pregledao Milan Tarot Very Happy
Skroz ste mi popravila raspolozenje lol!
LaFolie
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/4/2013, 11:36

Vuchica ::
Erato, pisi sutra cim se vratis od Ivanovica....

Vule, idem sutra kod njih. Pitacu ih naravno, mada unapred ocekujem neki besmislen odgovor. Da su pravi profesionalci, zvali bi oni mene i objasnili mi sta se desilo, kada, u kojoj fazi su embrioni stali sa razvojem. A ovako ce mi sestra verovatno reci - pa mi zamrzavamo samo vrhunske embrione (cuj to - vrhunski)! A vasi verovatno nosu bili i eto.

Moja rodjena sestra mi juce kaze: Pa zasto, nisu bili kvalitetni? usvojila i ona terminologiju. Very Happy
A ja poludim i kazem: Ne nazivaj ih tako. Kako mozes da kazes da nisu KVALITETNI! Nisi usla u LEGEND po farmerice, pa da merkas kvalitet. I ajde da se vise ne cujemo do bete!

Mislim, imam i ja svoje nastupe boks
Erata
Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zvoncica36 taj 25/4/2013, 11:36

Bak te što babi najviše pomažu su idealne za La Folie.Uzmi tačan naziv istih pa nam napiši.Treba meni za muža.Stalno priča kako mu je visok pritisak,a kad mu izmere idealan.Sinoć ga stezalo u grudima(verovatno pršuta i sir)u ponoć što je pojeo.Hoće to hoće da steže kad se najedeš i legneš da spavaš.Želudac je visoko pa on misli srce.Kad se malo pokrene onda ga boli preko leđa.Leži i pije Diklofenak po tri dana.Takav mu je otac,stric,sestra,braća,...Nadam se ako dobijemo dete da to neće naslediti.A znate kako kažu''Žuti žutuju,a rumeni putuju''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/4/2013, 11:37

Mozda nisam ni ja bila kvalitetan embrion, ali kao covek makar malo vredim, majku mu...Bas me zabole nekada takve stvari, iako znam da veze nema, nego eto...
Erata
Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/4/2013, 11:39

zvoncica36 ::Bak te što babi najviše pomažu su idealne za La Folie.Uzmi tačan naziv istih pa nam napiši.Treba meni za muža.Stalno priča kako mu je visok pritisak,a kad mu izmere idealan.Sinoć ga stezalo u grudima(verovatno pršuta i sir)u ponoć što je pojeo.Hoće to hoće da steže kad se najedeš i legneš da spavaš.Želudac je visoko pa on misli srce.Kad se malo pokrene onda ga boli preko leđa.Leži i pije Diklofenak po tri dana.Takav mu je otac,stric,sestra,braća,...Nadam se ako dobijemo dete da to neće naslediti.A znate kako kažu''Žuti žutuju,a rumeni putuju''.

E ta mi je najbolja! igra
Erata
Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/4/2013, 11:40

Odosmo mi u off.
Da ne gresim dusu, ja duboko verujem da ima vise dobrog nego loseg medicinskog osoblja, ali imas budala da ne verujes kakve stvari ih nije sramota da izgovore. Mrzim ljude koji se kriju iza bilo koje uniforme da li je beli mantil, ona popovska mantija ili vojno maskirno odelo, ne zanimam me, ali kad neko otaljava svoj posao, a krije se iza uniforme glavu bi mu otkinula. Takvi su uglavnom najprepotentniji, a znate kako se kaze: "Svaka prepotencija neka impotencija"

Salu na stranu, problem je sto u drzavnoj sluzbi ljudi na razne nacine dobijaju poslove i jednom kada se tamo zadese umesto da cene sto imaju posao i da ga rade kako treba oni ga dodatno otaljavaju. tako je u zdravstvu, tako je u skolstvu, tako je u sudstvu. Pa razni privatnici mogu da cvetaju fd

Zvoncice, olabavi malo, mnogo si bre stroga prema sirotom muzu Laughing
lilya
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 25/4/2013, 11:41

zvoncica36 ::Sinoć ga stezalo u grudima(verovatno pršuta i sir)u ponoć što je pojeo.Hoće to hoće da steže kad se najedeš i legneš da spavaš.Želudac je visoko pa on misli srce.Kad se malo pokrene onda ga boli preko leđa.Leži i pije Diklofenak po tri dana.Takav mu je otac,stric,sestra,braća,...Nadam se ako dobijemo dete da to neće naslediti.A znate kako kažu''Žuti žutuju,a rumeni putuju''.

ISTI JA!!! Mene su cak jednom strpali u bolnicu na par dana zbog iste stvari, srecom da su mi nasli sarlah, bar nesto, da nisam lezala za dzabe
LaFolie
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/4/2013, 11:45

Lilya, problem je sto dobri strucnjaci i dobri ljudi nisu pozeljni u ovakvom sistemu. Oni smetaju. Malo, pomalo, utope se i oni u sistem, jer vide da ne vredi opirati se. E to je problem!

Da ne govorim o opremljenosti bolnica, kradji, korupciji itd...

Nego, da ne bi bili skroz u off-u, ajde da priupitam...pritisak u donjem delu ledja, grudi koje bole sa strane, a kad ih stisnem, bole cele, bradavice koje ponekad zasvrbe, ponekad osecaj da cu dobiti, napuhan stomak...
Moze bit bidne a moze bit i ne bidne? :)
Erata
Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od AriesGirl taj 25/4/2013, 12:08

Nasla sam Klomifen u Laurusu u Futoskoj ulici. Hvala vam svima na pomoci. Ljubim vas. cmoka
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od InNaturaVeritas taj 25/4/2013, 12:08

E lujke, fala za onu temu o nalazima, pisale ste mi puno, super!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 25/4/2013, 12:35

zvoncica36 ::
missile ::
zvoncica36 ::E sad što se plaćanja tiče.U Genesisu pre histero traže da platimo.Pita ih moj muž''A šta ako nema polipa,a vi naplatite uklanjanje''?''Ili zaključite da je žena trudna''?''Normalno je da se posle zahvata plaća.''''Nama u inostranstvu nisu tražili pare unapred,a u rođenoj zemlji traže.''Sestra je samo ućutala.Zadori tek kad uradi et naplati.Kaže da neće da maleriše i uzme pare,a et nebude.Nikad nam nisu tražili pare da smo neki drugi mogli smo i da odemo.Daju račun i svaka stavka stoji na računu.Kako onda takvo čoveku da neverujemo.

Zvončice, svuda traže unapred, sve je to isto. Doktori su se pretvorili u robu, a onda se čude što ih ne poštujemo! Shocked
Kao da su izašli iz Kroninovog romana Citadella, svi do jednog. Al tu ne mislim na glavnog lika, i ne na tv seriju.
Mi smo platili posle.Šta bre da im platim unapred.Neka budala napiše da mi nešto uklone i ovi naplate(a onda MORAJU TO DA URADE,a TI ZDRAV),ali ti je uklonjeno JER SI PLATIO.
Zvončice, pa obožavam te!!! I ja ću raditi histero u Genesisu, i pitaću jel to košta da se ukloni ili samo da se pogleda Wink i platiću unazad, ne unapred. Very Happy

lilya ::"Svaka prepotencija neka impotencija"
Svaka čast!!! queen

Inače, mm je radio briseve uretre u Konzilijumu, i tako su ga uradili da je prvih 5-6 dana jedva piškio. Poludeo je!
Sad u Batutu, kaže da uopšte nije tako strašno. Nije prijatno, ali kud i kamo lakše nego pre, jer je, kako kaže, sestra mnooogo veštija u uzimanju uzoraka. msm, u državnoj službi ima svakojakih kao i u privatnoj, ali imaju i iskustva, jer imaju i puno posla.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 50
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lenabeograd taj 25/4/2013, 14:32

Erato möge sve biti i ne biti tako opusti se ti meni samo koliko Jos Dana . Mene su Kreta ubijala pred betu tako da don`t worry be happy lol! uzivaj sreca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 36
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/4/2013, 14:34

lenabeograd ::Erato möge sve biti i ne biti tako opusti se ti meni samo koliko Jos Dana . Mene su Kreta ubijala pred betu tako da don`t worry be happy lol! uzivaj sreca

Leno, sta su Kreta? zbunjen
lilya
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/4/2013, 14:37

To se i ja pitam :))
Erata
Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ragaco taj 25/4/2013, 14:42

Pa krsta,zenske,sta bi drugo bilo?!
Erato,navijam!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 39
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Malina taj 25/4/2013, 14:45

zvoncica36 ::
Tu metodu rade u Pragu.Ima na njihovom sajtu pa pročitaj da ja ne bih lupala šta je.Mm isto nema lošu spermu,ali po našim dr.Po Zadoriju ima.
Hvala zvoncice!
Videla sam o cemu se radi.

Inace, stvarno ste looode zenske lol!
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Erata taj 25/4/2013, 14:46

Pa da, krsta v
Dobro je, bole me i kreta i krsta! :))
Erata
Erata

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ragaco taj 25/4/2013, 14:49

Dobro je, bole me i kreta i krsta! :))[/quote] good job

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 39
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od srna ns taj 25/4/2013, 14:51

erato i kod mene ista situacija, vas tri jutra se budim i kazem sebi evo gotovo.dobila, odem u vc kad nista a simptomi kao da ce svaki cas, stomak me boli ledja grudi jedino sto nisam nervozna i imam konstantno temp 37 . Imam i oko pupka neki osecaj peckanja ...... moze bit dace Bog :)
Ja u utorak idem na betu....
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 25/4/2013, 15:01

erato ::Pa da, krsta v
Dobro je, bole me i kreta i krsta! :))

lol!

Zene, mante se analize simptoma, nego kad malo zadje ovo sunce u setnjicu laganu da se relaksirate. Neizdrz je mnogo zeznuta stvar Rolling Eyes
lilya
lilya

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu