KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
ms_do
leptirko82
Angie83
djole42
cicsa80
dr mali pariz
Lyanna
hocukusurnecuzvaku
jaca*caca
twinsi
Crvic
ragaco
Malina
AriesGirl
nena beba
Orline
SannI-AlL
katarina
Vilhelmina
Frida
dragmilk
InNaturaVeritas
ivka
Star77
LaFolie
srna ns
laKole
HappyGirl
lelas
OKacica
Ninche
bebica mala
KoMetaK
sareni leptir
BiKsi :)
anak
Dacaa
hany
lenjivica
MAAKKI
dragana76ns
saska1
noja
nina :)
Struzzo
maus
karakaca
bulevarka
zvoncica36
plavaptica
SladZana
korpica
missile
Erata
lilya
Niny
Klarica
bak
neca73
lenabeograd
Vuchica
65 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/4/2013, 14:24

zene jer mora cedjena narandza ili moze se jesti narandze ....slusam vas i citam ovde ,pa se pitam -cisto da znam radi sebe ...ako uspem da se otkacim od ovih bestija ,,,,nezna pravog lekara ,dajte mi savet za nekog u bg ko radi privatno a da ume dobru terapiju da prepise za ureapalzmu ,ukoliko se ne resim ni posle ovog nalaza ,nje .... Sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 22/4/2013, 14:36

brbljiva, dodje mu na isto cedjene pomorandze, ili pomorandze necedjene ali 2 L vode dnevno (ovo je moja logika)
preporuka urolog Dr Dejan Dragicevic, privatno radi u DZ Ristic. nas izlecio za 7 dana.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 22/4/2013, 15:30

Noja, ne jedem narandze. Popijem bezalkoholno pivce za zivce i jedem dijetalno. Malo integralnog hleba, ili bezkvasnog ovsenog, salate, povrce, kuvano meso, riba, mladi sir i ponekad jabuka. Narandze mi jako podizu secer. Vec dugo merim jutarnju glukozu, nekad i u toku dana i provalila sam da mi najvise stete mandarine i narandze, iako ih obozavam. Sada se drzim na 5.2, 5.3 i dobro je, a krenuli smo sa 7.1. I ako recimo jedem danas narandze, glukoza mi je sledeceg jutra oko 6 i vise.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 22/4/2013, 15:33

Brbljava mozes i limunov sok Very Happy
Vilihelmina sto kazu devojke bolje biohemiska nego nula znaci da funkcionise moja doktorica je meni rekla kad sam imala predzadnju koja je bila biohemiska da to obicno sledeci pokusaj bude pozitivan i gle mene u 11+1 i super mi opusti se psiha je nesto najgore meni je pomisao posle biohemiske jako pomogla kad sam se bi rekla sad znam da funkcionise .
Erato kako si ti ? da to sam ja

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 22/4/2013, 15:54

Ja sam odlicno. Evo lezim, stavila utrogestan. Uzivam u danima odmora i slobode. :) Bas si lepa i zenstvena, sa divnim ocima i obrvama. :)


Poslednji izmenio erato dana 22/4/2013, 15:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 22/4/2013, 15:55

Ja sam odlicno. Evo lezim, stavila utrogestan. Uzivam u danima odmora i slobode. :) Bas si lepa i zenstvena, sa divnim ocima i obrvama. :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/4/2013, 15:57

Prvo veliki pozdrav svima Laughing
Vilhemina, mnogo mi je zao. Znam da je tesko ponadati se pa se desi ovako nesto. Ali bice bolje, mora, trebamo samo misliti pozitivno i ugledati se na ove divne djevojke ovdje koje su pune optimizma. zelim ti da uspije sledeci put.
Leno, bas si lijepa, sada sigurno jos ljepsa yes
Erato, samo odmaraj i uzivaj :)
Ja bila kod svoje doktorice, pregledala me, kaze ovaj mjesec bez klomifena jer sam dobro odgovorila na njega. Vidjela je kaze par folikula na desnom jajniku. Pa eto, ja cu se malo odmoriti ovaj mjesec od tableta i vidjecemo :)
Veliki pozdrav svim ostalim djevojkama, zelim vam puno srece u daljoj borbi, i mnogo uspjeha naravno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 22/4/2013, 16:03

Hvala ti erato love Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 22/4/2013, 16:06

Koji ti je dan danas ?
Suzo hvala

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 22/4/2013, 16:26

Joj erato nisam znala to sa narandzama,
Samo ti zucker drzi pod kontrolom,
ima zato folnaka, bareno jaje ? lepo se hranis lepo bebe rucke sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/4/2013, 16:33

neca73 ::brbljiva, dodje mu na isto cedjene pomorandze, ili pomorandze necedjene ali 2 L vode dnevno (ovo je moja logika)
preporuka urolog Dr Dejan Dragicevic, privatno radi u DZ Ristic. nas izlecio za 7 dana.
hvala ti ,jel on pise terapiju za oboje ? -mislim kako tek tako da odemo ,jel mozemo sa antibiogramom da se pojavimo i da nam prepise terapiju-za oboje ? ako nedaj boze sada ne uspemo ?
danas sam kupila i aroniju ,pa esma sa mat mlecom,medom ,polenom i propolisom...neznam sta jos mi moze pomoci ....
hvala ti neco ,pogledacu na netu za br tel ....i da pitam koliko kosta razgovor kod njega ?hvala king
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 22/4/2013, 16:40

Vilhelmina, žao mi je. Ovo ti je 1. put, mnoge od nas su na žalost, tek ovde naučile neke stvari i u sledeće postupke išle sa puno više znanja i spremnosti. Ubeđena sam da ćeš i ti sledeći put bit trudnica
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 22/4/2013, 16:44

Vilheminam drži se draga, moraš dalje! zagrljaj
Erato, uživaj sa bebicama!
Elem ,ja bila danas kod Vuje, a zakazala pre skoro 2 meseca, tolika je navala, privatno, naravno. Dade mi da uradim još hrpu analiza, jooj koliko će me koštati ne smem ni da pomislim, ali bez nje ne ulazim u sledeći (poslednji) postupak pred donaciju. Reče žena počela (!!) je da ti se smanjuje rezerva jć (a moj amh 0,1!!?). Reče mi da žena kad uđe u menopauzu, a to znači kada nije imala ciklus minimum godinu dana, ima još između 1000 i 2000 jć !? samo što većinom nisu dobre, a neke i jesu. Dade mi primer devojke koja je bila kod nje sa FSHom 95, ni jedna klinika nije htela da je stimuliše, Vuja joj dade neke hormončiće razne i ova ostade trudna. Videću posle tih nalaze šta Vujovićka predlaže pa u nove pobede...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 22/4/2013, 16:59

Draganice, ko je ta dr Vujovic?

Erato, Ivv, Srna roda roda roda roda roda roda roda roda
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 22/4/2013, 17:09

ona je, kažu, najbolji reproduktivni endokrinolog kod nas, dakle bavi se reproduktivnim hormonima, mene su uputili iz Jevremove, radi i državno u Institutu za endokrinologiju i na Medicinskom fakultetu i ne znam još gde, ali ja sam išla privatno, ordinacija Polimedic u Cvijićevoj.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 22/4/2013, 17:11

rodila dete u pedesetoj, dr vujovic
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 22/4/2013, 17:13

Aha, OK hvala ljubav
Nadam se da ce i tebi pomoci yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 22/4/2013, 17:32

navijači2 Draganice da dr bude sretne ruke ! roda
Cinni mk se i sa 0.05 amh imamo bebe tako da radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/4/2013, 18:01

Vilhelmina, bas mi je krivo, meni se slicno nesto desilo, s tim sto se meni beta fino duplala, pa na ultrazvuku corak. Ubija sve ovo u pojam, al moramo dalje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 22/4/2013, 21:27

Vilhelmina zao mi je zagrljaj ,
Bixsi trckas jos malo pa u pobede as ,
Erato mazi bebice ff ff
Noja prelepe ste na slici kao i nasa Lena
Brbljiva f
A javila nam se i Suza bravo sad je mozda dobitna kombinacija
Ostale Koracaljke d
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 22/4/2013, 22:36

Karakaca hvala noja pokazi se malo vise lep ti je stomak divan je , a Andrea prava mala princeza love

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 22/4/2013, 22:39

[quote="karakaca"]

A javila nam se i Suza bravo sad je mozda dobitna kombinacija

Karakaca, veeeeliki pozdrav radost
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 22/4/2013, 23:34

Invi, Erato i Srno mislim na vas i mantram za velike bete. Pisem sa telefona posto su mi moleri preokupirali stan ali vi znate da vam saljem puno roda i bebece prasine i verujem u vas uspeh. :*
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 23/4/2013, 08:18

Mile moje, hvala vam beskrajno na recima podrske, ohrabrenja i utehe, niste svesne koliko mi znaci. I nemam s kim mnogo da pricam o tome...nekako, ljudi koji nisu u ovome kao da ne razumeju...pa ste mi vi sada moja nova porodica srca
Hvala Lena, Suzo, Anak, Draganice, Biksi, Karakaca, Erato, Noja i Srna ns! Ljubim vas puuuno! Danas mi je vec lakse...
Doktorka Bilja mi kaze da uradim testove na trombofiliju i da je to jedino na sta ona sumnja, a da nov transfer uradim vec sledeci ciklus...30 000 din. kosta. Ostale su mi jos 4 blastociste.
Citam ove vase istorije koje imate u potpisu i stvarno ste heroji, hrabre, jake, istrajne, svaka cast! Zelim vam od srca svima divne bebice, zasluzile ste vise nego iko! roda srca1
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 23/4/2013, 08:40

Vilhelma draga hvala tebi sto svoje iskustvo delis sa osmeh srce nama srca
Poslusaj doktor i ja bi radila ist odma sledeci ciklus i ja sam trebala pa sam slucajno zeznula sa ultragestom stvar uzela ga pogresno jel mi jos nije dosao plan bio a bila nedelja i Klinika nije radila v tako da sam posle drugog u febuaru uzela moje zamrznute embrione b
Samo je vazno da si pozitivna i sta god treba pitaj ljubim ja Tebe puno i kad me nemam ovde napisi mi pp zagrljaj zagrljaj poljubac poljubci srcasti poljupci srca napred scuro

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu