KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

+95
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
bebica mala
Republica
neca73
LaFolie
twinsi
Ninche
Marie
lilly13
Sneza
Gral
nina :)
djole42
labradorka
zvoncica36
ragaco
JAmajka
Klarica
Simona
bobica83
Bebis
filipa.panko
Erata
Stenli
JocY
SoJa
Crvic
ivka
Zoka83
leptirko82
dr mali pariz
lelas
snedra
veki1
misic
fmala
Sofka
fight&faith
menora72
tuli
red
viktorija
key
Shizika
agata
SladZana
MARA
Milijana
dra00
pcelica
InNaturaVeritas
Botox
Vuchica
lolipop
laKole
nena beba
Orline
Tanja83
megica-pegica67
bubi80
cicsa80
medolino
Niny
caci
tetreb
zoxa
Struzzo
MAAKKI
noja
plavaptica
ivi
bak
gagax81
bibi.libi
Tinche
Mirjana
ninica2
brinbili
jaca*caca
maus
missile
SannI-AlL
lenabeograd
BiKsi :)
heart84
hany
bulevarka
dragmilk
Duska84
lilya
KoMetaK
saska1
dacans
dragana76ns
99 posters

Strana 21 od 44 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Sledeći

Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od SannI-AlL 1/8/2013, 14:57

Oooooo pa vi fino napredujete love love 
Ljubim vas sve srcasti poljupci cveće cveće cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od bubi80 1/8/2013, 18:00

Vi ste porasli i bas lepo napredujete!pu,pu

I meni su gorele sake i stopala!

Ljubimo Mitra i Sofiju

ljubav ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od Tinche 2/8/2013, 08:51

Samo da ljubnem tebe i bekane!!!

ljubav ljubav ljubav 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od bak 2/8/2013, 11:50

Cmok mojojim milim pilicima i njihovoj majci srca1 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od noja 7/8/2013, 23:39

Da i vas ljubnemooooo bebe bebe i trudnica 
generaciju nasu Very Happy 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od ivka 8/8/2013, 08:49

Ogroman poljubac i zagrljaj.....uhuhuuu sa lakocom u 8. Mesecu
osmeh srce 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od lenabeograd 8/8/2013, 09:40

Dragana samo da ljubnem i pozdravim

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od BiKsi :) 8/8/2013, 10:05

Drugari, samo da vas ljubnem, nadam se da vrucine ok izdrzavate!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od dragana76ns 8/8/2013, 19:01

Da ljubnemo i mi vas sve od reda usne usne usne
Da se pohvalimo da smo krenuli u skolicu Very Happy  i bas nam je zanimljivo...idem od 9 taman se vratim kuci dok ne krenu vrucine...i onda ne izlazim jer mi bude bas tesko da disem. Dobro smo, bebe su aktivne....mazim se i pricam sa njima, a onda se oni jos vise razigraju....pustim im pesmice decije, a Mitar djuska, kaze mm mozda je los izbor pesme ili mu je glasna muzika pa te udara da prestanes....a mamina Cuca mala, mala spica....kad Mitar udara, posle 20sec osetis tup tup tup...javlja se i ona, a on se ne javlja na njeno javljanje. Neki dan pricam sa sekom, a on se nesto uzvrteo i ja prenosim Duski, kako ima pozdrav od malog bate...ja ga mazim i pricam mu kako ga tetka i bjat Jastko jube, kad Cuca mala tup tup...da se i ona javi, da je pomazi majka Very Happy
I tako....nama vreme leti, nekad kao da nisam jos uvek svesna da zivim svoj san....i da cu tek da ga zivim uz Bozju pomoc smajli angel smajli angel 
Ljubimo vas sve redom, odoh da malo procakulam (tj kako kaze njen muzicic terapeutski delujem )na nasu novu trudnicu, zbog koje sam presrecnaaaa...Meta love 
Veliki pozdrav za sve vas
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od MAAKKI 8/8/2013, 19:07

ff ff ff 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od Crvic 8/8/2013, 19:40

Dragana draga, čitanje tvog dnevnika mi je prava poslastica. Ti si puna blagosti i nežnosti. Divno je tvojoj dečici i biće im divno.
A kad si sad rekla da nekad kao da nisi svesna da živiš svoj san, jeza me je od lepote prosla duz ledja.
Želim ti svu sreću ovoga sveta sunny 
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od fight&faith 8/8/2013, 21:54

srca  family srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od dr mali pariz 8/8/2013, 22:03

Kako te je diiivno čitati!
ljubim vas!:-*
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od KoMetaK 8/8/2013, 23:47

Dragance moje, sve znas i ti! Ljubim vas svo troje! Da, zivis svoj san, docekala si draga, vreme je i bilo! I uzivaj u snu, odmaraj, uskoro ce sve biti java! osmeh srce osmeh srce 

Ljubi mmoje trljalice! ljubav ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od dragana76ns 10/8/2013, 14:39

Hvala lepe moje Very Happy 
Mi smo jutros bili na duplex scan abdomena, karlice i donjih extremiteta, sve je ok s obzirom da su dve bebe i na njihovu velicinu dr kaze da je sve dobro i da nema velikog opterecenja na krvne sudove...rece da ce mi leva noga mozda vise oticati jer su bebe vise orijentisane na "levo", savetovao mi da se sto vise krecem, naravno ne po ovim vrucinama ...da 1h dnevno drzim podignute noge i nakvasene peskire od butina do clanaka ako ili kada pocnem da oticem. Prepisao je fraxi i bandazu zavojima pre i posle CR mada mislim da to svima rade. Uglavnom i to smo obavili, u ponedeljak idem da vadim krv...pa kod interniste i tak Very Happy 
Juce sam se bas uplasila, bebe mi se nesto primirile...jesu one lupkale ali dosta redje, slabije i krace...hvala bensedincicu mom koji me uvek smiri svojim savetom :aa45:ali beke su se probudile i razigrale uvece, pa mi odmah bilo lakse. Odoh malo da dremnem. da budem odmorna jer nam kasnije stize nasa lepa Cicsa, da se malo isklaframo Very Happy 
Ljubimo vas sve redom cveće cveće cveće 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od lenabeograd 10/8/2013, 14:54

Divno da je sve OK moj Mateo isto vise lezi na desnoj kad od Gore gledas i vidi se :-) to je normalno mila meni su rekli da moze da se desi da cesto menjaju ritmus , pa dok ti spavas i ne osetis

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od KoMetaK 10/8/2013, 20:27

Dragance, vazno da je pregled odradjen, preventiva spremna pa ce i tebi biti lakse kad znas sta treba da radis. Mada mislim da ce i noge manje oticati kad zahladi, ali preventivu znas - noge uvis! Wink 
Trebalo je da kupis sladoled kad su se umirili, da vidis kako bi nastala zurka ocas posla Wink  Very Happy 

Ljubim vas puuuuuuuuuuno! poljubac poljubac poljubac 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od fmala 10/8/2013, 23:05

I ja se nadam da ce muke proci sa vrucinama, mislim, ima logike tela se na vrucini sire, na hladnoci skupljaju (osim pljeskavice lol! ), nadam se da ce tako i tvoje noge.. Nisam znala ovo za u vis, probacu, ja jos nemam oticanja, ali me bole stalno..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od bibi.libi 12/8/2013, 12:43

draganice, moram napisati da je i meni bebac uglavnom na levoj strani, a nemiran je za medalju.. pogotovo kad se ja smirim i legnem.. e onda krece show.... s jedne na drugu stranu, a stomak se pomera nako talasi.... najcudnije mi je kad lezim na levom boku a on se namesti celom duzinom i sutira me u preponu... samo ja nisko nosim i nekad me i pulasi koliko ga nisko osetim....
lepo idemo za vama... vidim da ste 29.a nedelja.. lepo.. lepo...
sve najbolje osmeh srce osmeh srce 
bibi.libi
bibi.libi

Broj poruka : 155
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od BiKsi :) 13/8/2013, 01:08

Da vas cmoknem! Sve ide kako treba, otkačinju se i pregledi i lekari i nedelje! Cileta mi dobro protrljaj, ja je očekujem krajem meseca na stiskanje, pa ću da se trljam i da je prašim! Duša je to jedna velika!

Ljubac puta 3, plus jedan poveći za drugara mi Rastka!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od noja 13/8/2013, 01:18

I ja da vas cmoknem

Volim kad se sve lepo snimi, meni za sad desna al kod clanka trudim se da se krecem ssamo sad je sve teze boli karlica a brzo se zadisem verovatno zbog kg  sa A sam letela Very Happy ti plus dve bebe onako kako se oaecas tako se i ponasas kad tise lezi lezi kad ti se seta setaj . Mashals 29 ta srca 
Ppozdrav i za Rastka i seku sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od dragana76ns 16/8/2013, 20:09

Evo dragi nasi drugari, da nas vidite vi sto nas znate, a da nas upoznaju oni koji ne znaju. Inace, uopste se nisam slikala kao trudnica...nesto na pocetku i posle nic. Ovo me mama  juce sliknula, dok smo pile kaficu na terasi. Moracu sad svaki dan nekog da maltrertiram .....bar jedan skljoc :)))
DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 8jk-DSCN03
i stomacic u gro planu :)))
DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 4yw-DSCN02
Dobro smo, uradili smo neke silne analize krvi...sve je ok, u ponedeljak treba jos ogt test da uradim....ne znam jel kasno, znam da se on radi u 28-oj, sta vi mislite?
Inace od juce me bas ubi mucnina,imam bolove u zelucu... nocas nikako nisam spavala...i citav dan ne mogu da jedem, nateram se bar stapice i tost....i prija mi limunada. Valjda mi malo podbili zeludac ovi malisani, inace su vec tri dana toliko aktivni, ne znam kad spavaju :DMada, ruku na srce...mirnija sam kad ih osecam Very Happy 
Svasta smo kupili za bebe, danas nam stigla i komodica i plakarcic, u ponedeljak ce mi montirati...za Sofiju smo kupili auto sediste a za Mitra cekamo da dobiju boju. Krevetici bi trebali od nedelje da stignu...ostalo je jos da kupimo duseke i sitnarije...uglavnom uzivam u ovome. Bata Rastko nam je isto svaaaaasta lepo poslao, dusa tetkina izasao mu je jedan zubic a i drugi je na pomolu....evo da vidite i njega kako mi je porastao a i moju lepu seku
DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Rnl-DSC-01
Toliko od nas....ljubimo vas svo petoroooo osmeh srce
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od leptirko82 16/8/2013, 20:53

Dragana, divna si!
Drugacije te nisam ni zamisljala!
Kakav divan stomak, ti tako lepa i srecna, ma predivno! osmeh srce 
Sestric  i sestra, kao lutkice!!!!
Volim da citam tvoj trudnicki. Stvarno me obradujes svaki put.
Koliko srece na ispisanim stranicama! Ne znam tvou pricu, ali sam shvatila da je tvoj put bio dugacak i tezak.
Ispunjavas me nadom samo dok citam, ali slike sada govore vise od reci!!!
 ljubav
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od fmala 16/8/2013, 21:38

Dragana, super izgledas! Islikaj se, steta da nemas ovako lepe slike da pokazes deci sutra kako je to sve izgledalo!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od SoJa 16/8/2013, 22:05

Dragana, čitala sam i tvoj VTO dnevnik, baš je divan, veseo, a ovaj maleni šećerko, RASTKO, posebno ga je ulepšao.
Preslatka si trudnica, blistaš nemam reči  

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI*** - Page 21 Empty Re: DRAGANA76NS ***ODBROJAVANJE.....U SUSRET SRECI***

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 44 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu