KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/4/2013, 11:28

neca73 ::a sto se ulepsavanja dana tice, najbolje da se popne gore i mm i da se lepo oboje umesamo medju zene u neglizeu. mozda da nagivorimo i njihove muzeve da se skinu. ima ja i mm da im ulepsamo mesec dana, a ne jedan dan. ma sramota, da treba odraslim osoboma objasnjavati da je ruzno da muskarci sede u cekaonici sa zenama u neglizeu i to kod ginekologa.
Mislila sam da će ženama biti jasno da se šalim,ali moraću sledeći put to i da napišem.Toliko teških situacija i stresa,a ja sam osoba koja sve okrene na šalu.Kao što sam već napisala nismo sve iste,ali zaboravim da neke žene sve shvataju ozbiljno.Izvini Neco ako sam te razljutila.Nije mi to bila namera,već da se malo nasmejemo na račun situacija u čekaonici.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/4/2013, 11:36

neca73 ::ma najgluplje je karakaca, davati komentare tipa ja ne smeta mi da me neko gleda, imam dobro telo...pa mi je valjda zato ok da sedim sa uloscima, bez odece, drugig dana ciklusa ispred ordinacije sa nepoznatim muskarcima...da bas se razmisljam, gde mi je bikini, kako sam dobra riba, i kog voajera cu usreciti..naravno da su i muskarci izgubljeni pa ne kapiraju odmah da nisu na dobrom mestu...
Draga moja to za jednu kliniku nije normalno da žene u bade mantilima sede u hodniku.U Segedinu postoji svlačionica u čijem je sklopu wc(samo ža žene) gde su žene same.To je normalan pristup.Nisam znala da je u Srbiji tako pošto sam ja davno ovde radila vto u Jevremovoj i nisam tad imala takva iskustva.Moram ponovo da ti napišem da sam se ŠALILA.Žao mi je što sam uopšte bilo šta komentarisala.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 13/4/2013, 11:46

ne brini, mene je razljutila situacija kod ivanovica, a ne ti...ti muzevi nisu pozvani da sede u gornjoj cekaonici, vec su bahati i oni i njihove zene
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 13/4/2013, 11:52

Ja sam se bas fino nasmijala zamisljajuci ove situacije sa muzevima. Malo sale sigurno nije na odmet. Ja iskreno nisam bila u situaciji da smo negdje dosli zajedno a da su upravo tu takodje bile zene u bade mantilima koje cekaju na pregled. I slazem se da je u toj situaciji ruzno ako te neko pogleda neprimjereno. To nije ni vrijeme ni mjesto, jer ja znam kako se ja osjecam kada cekam bilo kakav pregled, pa cak i onaj najobicniji...nije mi ni do cega. Ipak, mm ide sa mnom kada god je u prilici, jer je meni licno tako lakse, cak i ako me ceka na polju, ja znam da je tu. Tako smo naucili i to je to. Ali cu zato drugi put kad budem isla na pregled zamisliti sve ove situacije o kojima ste pisale, naravno, shvatila sam ih kao salu, i nasmijati se slatko :) veliki pozdrav za sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 13/4/2013, 11:54

[quote="neca73"]ne brini, mene je razljutila situacija kod ivanovica, a ne ti...ti muzevi nisu pozvani da sede u gornjoj cekaonici, vec su bahati i oni i njihove zene[/quote
Meni izgleda da sam ja.Pogotovo ''egzibicionizam'' i ''dobra riba''.Ja se samo trudim da mi život bude veseo,a i ljudima oko mene.Kad bih sve posmatrala(kako treba) verovatno bih se nervirala i svađala na svakom ćošku.Nije mi jasno kako mogu tako da smeste žene u hodnik?Kaali u Segedinu je mala klinika,a imaju sasvim drugačiji pristup.Mm nikad nije ušao dok mi rade uz,a ni na et(gde i ja imam masku na ustima i sve na sebi sterilno).Ivanovići puno para uzimaju,a malo ulažu na žene.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 13/4/2013, 12:38

Struzzo ::Hehe, svakom po lilulicu pa udri Mićo! Kad krenu da lete bade-mantili...Wink
Šalim se, naravno...
Prostog sveta svugde...kao taj nečiji muž koji je zverao u Erato...
Ozbiljno, sestre bi mogle reći tim muževima koji krenu stepenicama gore da budu ljubazni i sačekaju dole....

lol!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 13/4/2013, 12:39

Sanny-All ::Upravo to Struzo--osoblje je tu da 'reguliše' saobraćaj u prostorijama.
Joj Neco,sad se nasmejah ,ali znam da tm ne da nije bilo lako ,nego.......
Stvarno smo za film!!!Al' žanr-mešani.

lol!
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 13/4/2013, 12:47

[quote="zvoncica36"]
neca73 ::ne brini, mene je razljutila situacija kod ivanovica, a ne ti...ti muzevi nisu pozvani da sede u gornjoj cekaonici, vec su bahati i oni i njihove zene[/quote
Meni izgleda da sam ja.Pogotovo ''egzibicionizam'' i ''dobra riba''.Ja se samo trudim da mi život bude veseo,a i ljudima oko mene.Kad bih sve posmatrala(kako treba) verovatno bih se nervirala i svađala na svakom ćošku.Nije mi jasno kako mogu tako da smeste žene u hodnik?Kaali u Segedinu je mala klinika,a imaju sasvim drugačiji pristup.Mm nikad nije ušao dok mi rade uz,a ni na et(gde i ja imam masku na ustima i sve na sebi sterilno).Ivanovići puno para uzimaju,a malo ulažu na žene.

Vidi Zvonice, meni juce nesto nije bio dan, tako da izvini i ti, ako sam ja preterala. Nisam bas gledala ko je dao koji komentar, vec sam citala onako uopsteno. Sad sam sve pregledala opet, pa mi je zao, nisam bas na tebe konkretno mislila.

Kod Ivanovica nisi u hodniku, vec u jednoj lepoj i velikoj cekaonici, sa dve svlacionice, toaletom i dve ginekoloske ordinacije. Kad dodjes sa muzem, on ne ide sa tobom u tu cekaonicu, vec sedi u drugoj, namenjenoj pratnji i pacijentima koji se nisu svukli u bade mantil lol! . Ukoliko je potrebno njegovo prisustvo, pozovu ga posle mog pregleda. Sad ne znam kako izgleda ukoliko zeli da prisustvuje UZ, posto ja nikad nisam pozelela da bude tu za vreme pregleda. Verovatno da sve to moze da se organizuje. Sad, zasto se ti muzevi penju gore za zenama, i kako se tu nadju, nije mi jasno..ali nije to bas redovna pojava mora da priznam, i osoblje se trudi da se sto manje srecemo svi i musko i zensko u toj gornjoj cekaonici.

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/4/2013, 13:22

sreca love samo da vas pozdravim ....i pozelim sto vece bete ! ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/4/2013, 13:48

kako ide djumbir? Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 13/4/2013, 16:13

Hajde deder da se javim, mnoge od vas mi pišu, neke vrlo redovno pa dane ponavljam sto puta. Pres vega, HVALA što brinete, divne ste!

Manje-više znate moju situaciju. Prva stimulacija prekinuta 11.dc, terapija Suprefact 0,5 + tri Merionala dnevno, all the time...
Rezultat: pola jć;-) 9mm 11 dc. Katafakin'strofa. Oloženo za naredni mesec, doplaćena samo terapija (370 e), cifra od tri soma ostala. Bitno je da napomenem cene kako bi devojkama koje rade u istoj bolnici bilo jasno.
Prvi ciklus je stigao 4 dana ranije, protokol kratak, rezultati ok, LH 4,9 21.dan, FSH 4,5. Svi ostali rezultati super, kao i kariotip.

Na sonovu rezultata 14dc, u ciklusu stim, FSH 7 a LH 1?! Počinje moja sumnja da sam najbolja "u prirodi". Dobila sam etiketu Pooriša Risponderović, ipak.
Terapija promenjena i u sl.c.dobijam:
od 2.dana tri Merionala
od 5.uveden Cetrotide.
Primala sam ih sve do stop-a, Pregnyl 5000 13.dc.

Ovoga puta ciklus kasni sedam dana...bila kod doce 6.dan, urađen uz, samo što nije. I dođla je gadura sutradan. Doca kaže da me je suprefact usporio za medalju. Opet ista priča do 8.dana, bez ikakvih provera ranije, nema potrebe, kažu...
Osmi dan: levo jedan folikul 10mm, desno još jedan nešto manji. Maaaalo bolje nego prošli put. Skoncentrisana sam na taj jedan. Jajca rade malo drugačije, ovoga puta ipak nešto osećam. Estradiol opet nizak ali bolji. Dan kasnije skače duplo. I ja znam da sam bolja i znam da nije anovulatorni ciklus;-) I dalje sam skoncentrisana na taj jedan. Sledeći dan ispadoše još dva ali mali, mešutim rastu blesavo iz dana u dan. Ima ih još ali su zanemarljivi. Da kažemo 4, dva vredna pažnje i dva kilava Radovana. Guraju i dalje, sve do 1.dana kada je lepotan narastao te ja rekoh: spašavajte ga da ne pukne, hoću taj! Skromna sam: jedan ali vredan.
Stop u nedelju uveče, punkcija u utorak. Izvađeni svi ali samo taj jedan ima jć. Sjajno zezanje sa anesteziologom;-) Prijavljuju mi jednu ćeliju. Transfer u petak, tj.juče. Nisam smela da zovem u ta tri dana...da je bilo barem dva-bih.

Jajca bole, nisam krvarila posle a, kap-dve. Jedino taj oštar bol iznad guze, da ne mogu d ase ispravim i da stojim. Utrići 3x2 i isto toliko posle transfera. Imam neki čudan svetao iscedak i ne znam da li je od jajnika ili od njega. Doca predlaže da pijem, ja znam da nije preporučljivo u prvom trimestru;-)
Juče dođemo, malo frka da pitam. Randes kod doce pre t...kaže odličan, uspeo moj malac i vraćaju ga. Tu skapiram d abi me zvali da nemaju šta d avrate;-)
Odvedu me u sex room, ne osetih ništa. To nešto je na ekranu, gledam ga...kao šestarom, pravi lepotan. ICSI-kaže, dakle naj od nas dvoje. Zvučim kao SSovac ali to je to. Pričaju mi nešto o "mojoj bebi", kako je to živ organizam i sl. a ja sam i dalje realna. I luda. Kada su izašli zatvorim oči i kažem: daće ti mama vazdu, vodu, vatru, vetar i sve antičke i filo-vrednosti. To je moja molitva;-) Ne umem bez filozofije i govora, onog bez reči. Valjda me čuje...

Danas ležimo i gledamo filmove. Pravili smo klopu i kujemo planove za budućnost. S njim ili bez njega, na njemu;-)

Takva je moja storija.

Beta HCG je poslednja šifra za ovaj put od "ženskog steriliteta, preko poor responder-a" do same suštine stvari. Jbg;-)

Hvala svakoj od vas na podršci, nekima posebno!!!! Znaju one to;-)

LOVE,
Ivv

bila sam malo opširna ali to je zbog info za devojke koje odluče da idu na isto mesto.
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 13/4/2013, 16:44

BRAVO!!! Jedan ali vrijedan!!! cekamo veliku Betu :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/4/2013, 17:07

Ivv, komsinice draga ljubav bravo
Jedan, ali vredan yes

Korpice ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 13/4/2013, 18:02

Ivv, navijamooooooooo! radost radost radost radost radost radost radost
Sorry, zaboravila sam, kod koga si radila?
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/4/2013, 18:02

Kao sto rekoh, sin jedinac smajli angel Ili bolje receno prvenac!

Korpice bravo
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 13/4/2013, 19:19

ff
Ivv,zaista lepe vesti.Jedan embrioncic,jedna bebica ali vredna
Navijam za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice
Bebice mala,Erato igracice igracice igracice igracice igracice
Sve ostale koracaljke navijam za uspesne i dobre korake igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ja sam dobro,borim se nekako sa svojom glavom Very Happy
Hvala vam puno sto mislite,mislim i ja na vas iako ne uspevam cesto da se javljam
Betu vadim u ponedeljak
d vas puno
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 13/4/2013, 19:48

Invitro,
navijam!!! Vidim da već uživate ti i sin prvenac....samo tako nastavite Wink
Korice,
navijam za srećan ponedeljak!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 13/4/2013, 21:01

Ivv, od srca navijam za bebaca da ostane kod mame 9 meseci!

:)
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 13/4/2013, 23:26

Devojke ako se secate , ima li i jedna koja je na aspiraciju krenula sa endom. od 9 mm .....da li bi to mogao da bude problem ....
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 14/4/2013, 07:13

ma ja mislim da mi je i na transferu bio takav... ne brini , i meni je obicno 12 - 13 a u stimulisanom ciklusu utanjio :) ali je bio dovoljno dobar!
da i ovdje zaprashim Very Happy
vv vv vv vv vv vv
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 14/4/2013, 09:48

ninche ,pa gde si ti ? zavrsilA sam sa djumbirom,hvala ti ...... zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 14/4/2013, 11:58

IVV.....mislim, bodrim, prasim i navijam Korak po korak na putu do bete + - Page 39 47111 sve znas Korak po korak na putu do bete + - Page 39 582639
Korpice, za najlepsi ponedeljakkkkkkk Korak po korak na putu do bete + - Page 39 216281Korak po korak na putu do bete + - Page 39 714399Korak po korak na putu do bete + - Page 39 216281
Bebice, kako napredujes?
Erato, da poskocimo i za vas uspeh Korak po korak na putu do bete + - Page 39 216281Korak po korak na putu do bete + - Page 39 216281Korak po korak na putu do bete + - Page 39 216281
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/4/2013, 13:29

IVV, navijam jako! igracice igracice igracice igracice
Erato, navijam i za tebe i za pozitivan ishod kod Ivanovica! igracice igracice igracice igracice
Srno, igracice igracice igracice igracice ne brini nista, ima vremena da endo poraste do ET. Udri po paprici, ananasu i pivcu! yes
Korpice, da v(n)as obradujes u ponedeljak!!! igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nena beba 14/4/2013, 15:22

Ivv taki si nedostajala ... A onda doleces sa ovakvim vestima... Prvenac (ili prvencica) već kod mame! Čekamo betu lepu pa debelu!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 14/4/2013, 16:05

Korpice igracice igracice igracice za ponedeljak.
Ivv roda , da Beta bude trocifrena vv
Srno, meni je bio bas 9mm na poslednjem Uz pred aspiraciju.
Erato, Bebice i sve ostale koracaljke navijam za debele Bete i nove kutanjske bekane navijači2
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu