KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/4/2013, 17:00

Zvoncice, i ja se brzo skidam i uopste mi nije neprijatno. Bilo nekad kod ginekologa. Sada, hop i gotovo! I meni je gore kod stomatologa.

Nemam ni ja problem sa svojim telom. Nisam nimalo stidljiva. Ali jedno je more, obicna, ili nudisticka plaza, a drugo cekanje na UZ...sasvim razlicite situacije.

E jesam majstor da otvorim temu! lol!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 12/4/2013, 17:02

Erato pipkanje u svakoj normalnoj situaciji.Imam venčani list pa samim tim i od društva dozvolu da se pipkamo i štipkamo gde god nam je volja.Opusti se i guraj prema pozitivnoj beti sve ostalo nije bitno.Nismo sve isto raspoložene u toku nekog dana(što je normalno).

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 12/4/2013, 17:05

Struzzo ::Erato,
ja još nisam pročitala ili čula da je neko u FET postupku kod Ivanovića, što ne znači da ih nema..
Znam da je u njihovoj bivšoj manjoj klinici bila javna tajna da zamrzavanja nema. Meni se dr Goca tad žalila na uslove njihovog laba...E, sad, ova nova klinika deluje opremljeno..
Meni nije normalno da žene moraju da rade hormone u nekoj lab.To na klinici nerade.Čudno mi je da trčiš u lab.,a onda na pregled.Što nekad bude na različitim delovima grada,jer oni ti kažu u koji lab.da ideš.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 12/4/2013, 17:05

Nisam bas razumela taj deo oko cekanja. Ti se presvucs u bade mantil i onda sedis u cekaonici Shocked
Ili ti nemaju neku prostoriju u kojoj bi sedela presvucena? I onda tu svi zajedno sedite?
Pazi, mene bi bas zabolelo uvce da li me neko gleda, ali kapiram da nekom moze biti vrlo neprijatno. Bzvz Rolling Eyes

Meni je pravo da vam kazem skroz OK da neko dolazi i sa mamom, sestrom, jbg, ljudima treba razlicita podrska. da mi sestra zivi ovde, sigurno bi i ona isla samnom. Ne zato sto se plasim, nego sto bi mi godilo, a znam koliko joj je vazno da bude i ona deo price i da mi bude podrska koliko god je to moguce.

E da i mm je u Pragu bio samnom na ET. To iskustvo i ono iz Beograda gde me dr nije konstatovao i jos se bunio sto ne mogu da opustim matericu ( affraid ) ne moze se porediti. Ovo u Pragu gde me je bukvalno drzao za ruku i imao priliku da gleda u monitor sta se desava je za nas neprocenjivo. Naravno ako ikada ostanemo trudni pretpostavljate da ce i porodjaju prisustvovati Very Happy

Sto se zamrzavanja tice, nemam iskustva nikakvog.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/4/2013, 17:06

Struzo, ja sam procitala na krstarici da je jedna cura sada u postupku FET. Imaju i cene FET i zamrzavanja izlozene na pultu u klinici. Meni je Bilja rekla da zamrzavaju embrione u stadijumu blastociste, nevezano za to da li je preko fonda, ili ne...

Ipak, nesto tu meni nije najjasnije.

Moj cilj je da dodjemo do ET (znas i sama kako je kad je malo jc), ali ipak...ako bude makar jedan, ne bih prebolela da ga bace.
Prerano je o tome razmisljati, lepo zbore na klinici lol!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 12/4/2013, 17:40

Kada budem imala vremena pisacu detaljnije o klinici na temi o njima. Znate mene - volim da podnesem izvestaj. Laughing

Ono sto me raduje je da su nedavno 3 virtualne drugarice uspele iz prvog puta kod njih.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 12/4/2013, 17:55

ljiljo da, ti se skines u bade mantil pa sedis sa tudjim muzevima. moj i kad treba da dodje sedi dole i ceka da ja udjem u ordinaciju i da ga dr ili sestra pozove. nema veze sa mojim telom, kojem se oduvek svi raduju, i musko i zensko, vec sa osnovnom kulturom. da smo u spa centru i da cekam masazu pa bi nas razdvojili na musko i zensko, a ne kod ginekologa.


Poslednji izmenio neca73 dana 13/4/2013, 12:33, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 12/4/2013, 18:36

a sto se ulepsavanja dana tice, najbolje da se popne gore i mm i da se lepo oboje umesamo medju zene u neglizeu. mozda da nagovorimo i njihove muzeve da se skinu. ima ja i mm da im ulepsamo mesec dana, a ne jedan dan. ma sramota, da treba odraslim osobama objasnjavati da je ruzno da muskarci sede u cekaonici sa zenama u neglizeu i to kod ginekologa.


Poslednji izmenio neca73 dana 13/4/2013, 12:34, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/4/2013, 19:19

Ja volim da mm ide svuda samnom. Mada on najcesce ne moze, tako da je tu u bitnim momentima, kad mora yes I volela bih da bude samnom na transferu, jos nikada to nije bilo moguce, ali ko zna Wink Verujem da bi i njemu znacilo, ipak pravimo nase dete.
Ko zna mog muza, zna da nikada ne bi sedeo u cekaonici gde je i jedna zena razgolicena makar malo, ode on yes Jednostavno je njemu neprijetno da drugome bude neprijatno, takav je. Ali i jos nikada nismo bili u takvoj situaciji, sta znam, sigurno bi sam otisao.

Sta li ja htedoh lol!

Pegaz, vazno da ste probali, verujem da si i razocarana, i da se pitas sto si dozvolila da ti neko probudi nadu, ali sad znas 100% na cemu si osmeh srce

Erato, Korpice, samo napred radost

100% sam nekoga zaboravila Embarassed
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 12/4/2013, 19:43

bak, i moj bi sa mnom svugde, ali kod ivanovica je to neumesno u najmanju ruku, a i erato i ja smo njihovi pacijenti.


Poslednji izmenio neca73 dana 13/4/2013, 12:35, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 12/4/2013, 19:47

Skapirala sam to yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 12/4/2013, 20:07

Ranije kad sam ja bila kod Ivanovica, sestra prozove i ja odem na presvlacenje kad udjem kod doktorke ukratko popricamo ulazi i mm i krece uz secam se kad mi jednom reko ako jos ovo potraje ja cu se onesvestiti ovo je zadnje da te muce , doktorka je zahtevala da i on udje sa mnom , naravno da nije bilo zadnje. Ali meni je bolje da ne ide sa mnom ili da me ceka u kolima ali sta kako pitanja me izludjuju koliko puta da mu kazem opet pita isto, kaze da hoce da zapamti sve.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 12/4/2013, 20:46

ma najgluplje je karakaca, davati komentare tipa - ne smeta mi da me neko gleda, imam dobro telo...pa mi je valjda zato ok da sedim sa uloscima, bez odece, drugog dana ciklusa ispred ordinacije sa nepoznatim muskarcima...da bas se razmisljam, gde mi je bikini, kako sam dobra riba, i kog voajera cu usreciti..naravno da su i muskarci izgubljeni pa ne kapiraju odmah da nisu na dobrom mestu...


Poslednji izmenio neca73 dana 13/4/2013, 12:35, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 12/4/2013, 20:54

Ma iskreno od toliko odlazaka kod gin. i skidanja navikla sam nemam problema s tim, a i vadjenje krvi mi postao hobi
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 12/4/2013, 21:22

ma i ja sam oguglala na sve, ali ne i na komentare tipa, dobra sam riba pa mi ne smeta. mislim, sacuvaj me boze takvog egzibicionizma u ginekoloskoj cekaonici..bune se valjda lose ribe a ne one koje ocekuju pravo na privatnost


Poslednji izmenio neca73 dana 13/4/2013, 12:36, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 12/4/2013, 21:28

U bivšoj zgradi klinike Ivanović gore, gde je ordinacija nije bilo čekaonice, nije bilo mesta u malom hodniku. Žena se presvuče u sobičku i tu ostane čekajući svoj red...Stvarno je užasno neprijatno čekati gola 2. dan ciklusa dok krvariš dole...nema veze kakvo telo imaš sa tim. i moj muž bi u tom slučaju sigurno čekao dole pa kad treba popeo se gore. I ne razumem zašto tako ne rade, Goca ima uverzirane sestre, takve su bar bile.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 12/4/2013, 22:06

struzzo, kazu sestre samo zeni da se popne, ali izgleda ne slusaju to svi...kad sam isla sa mm, meni kazu da idem gore, skinem se i cekam, a njega posle pozovu..ocigledno nisu svi u fazonu da prate instrukcije


Poslednji izmenio neca73 dana 13/4/2013, 12:37, izmenjeno ukupno 1 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 12/4/2013, 22:10

Čitam o protokolu kod dr Goce i ne verujem affraid .Nisu muževi i žene krivi,nego ,bre,organizacija klinike.Bila sam u raznim ordinacijama,ali nigde se nisam svlačila i negližirana sedela u čekaonici u bade mantilu.Malo je mnogo v .
MM je išao samo kad je to bilo potrebno,jer sam prethodne vTO radila u gradu u kom ne živim i putovala za svaki UZ i vađenje krvi,tako da iz praktičnih razloga,a i ekonomskih nije išao uvek.Zadnji put u SLoveniji išao je i u ordinaciju i prisustvovao svakom UZ,jer je to praksa dr.Pa i na aspiraciji i ET je bio kraj mene,što je posebno iskustvo love .
Da se vratim na gornji deo.Verujem da su mnogi od nas godinama oguglali i da blama više nema,jer znamo svi gde i zašto smo došli,ali mi i dalje bzv da je baš toliko 'opuštena' atmosfera u čekaonici.
Dobro i muškima ne daju bade mantil pre davanja uzorka i novine pod mišku da se opuste lol! .Izvinite ,ali morala sam smajli angel .
KOOOOOORAAAACIIIII NAPRED!!!!!
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 12/4/2013, 22:22

ma loodilo sani, da im malo pravimo drustvo pred davanje uzorka, a svi u bade mantilima, mozda nesto i da im odigramo
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 12/4/2013, 22:25

Joooj Neco,ja se zezam , a još mi slika ovog mog od pre mesec dana kad je na dan A zakazo,pa nam Vijagra queen izvadila situaciju Laughing .
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 12/4/2013, 22:29

eh, moj isto, jos je polomio bio desnu ruku, pa se bas namucio sa gipsom. bas mi ih zao.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 12/4/2013, 22:33

Hehe, svakom po lilulicu pa udri Mićo! Kad krenu da lete bade-mantili...Wink
Šalim se, naravno...
Prostog sveta svugde...kao taj nečiji muž koji je zverao u Erato...
Ozbiljno, sestre bi mogle reći tim muževima koji krenu stepenicama gore da budu ljubazni i sačekaju dole....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SannI-AlL 12/4/2013, 22:39

Upravo to Struzo--osoblje je tu da 'reguliše' saobraćaj u prostorijama.
Joj Neco,sad se nasmejah ,ali znam da tm ne da nije bilo lako ,nego.......
Stvarno smo za film!!!Al' žanr-mešani.
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 12/4/2013, 23:13

Ne branim ih ali osoblje lepo kaze zeni da ode kod doktorke, a svaka cast onom ko ode a da mu nije rekla da krene sa zenom, to je isto da njemu kaze da ode i da materijal a zena krene s njim. Kad su nam odradili aspiraciju i lezimo nas 6 u sobi a od jedne muz seo pored nje na krevet ulazi sestra da nam izvadi gaze i lepo ga zamolila da izadje i saceka napolju i doje za 2 sata, ona obavi poso izasla na kratko on opet uso kad ga videla po drugi put malo mu ostrije objasnila da izadje zbog ostalih zena i da njegovu paze dobro.
Sanny i Struzo nasmejaste me s muzevima od svega bi ispala dobra komedija


Poslednji izmenio karakaca dana 14/4/2013, 14:02, izmenjeno ukupno 1 puta
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 12/4/2013, 23:59

Ma ima ih koji vole da idu zajedno, to je ok. Nego kad je gužva, nek ustanu ženama, to bi bilo lepo. A ja lično volim da neke svoje stvari završavam sama, prosto sam takva. Čak nisam provalila ni zašto je mm insistirao da ide sa mnom u Genesis, on tamo baš nije imao nikakav posao. Al kad hoće, neka ide.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu