KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
bebica mala
sanjicica
OKacica
AriesGirl
pegaz
Angie83
Klarica
SladZana
ivka
bubi80
Star77
Dacaa
Januar
makica84
saska1
laKole
nena beba
brankav
korpica
BiKsi :)
tetreb
ivi
Frida
lenjivica
srna ns
hany
anak
Niny
suncokret
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Ninche
zoxa
Mirjana
Bekanicaa
MAAKKI
karakaca
bulevarka
ninica2
noja
HappyGirl
Xena
SannI-AlL
Struzzo
sareni leptir
Gramatika
Ambra
missile
neca73
lilya
Erata
dragana76ns
vikica800
zvoncica36
lenabeograd
InNaturaVeritas
bak
62 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 19:47

Potpisujem draganu!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 15/3/2013, 19:50

I slažem se da trebamo organizovati neku akciju, da ne ostane samo na rečima.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/3/2013, 20:00

zvoncica36 ::Čudan neki dan.IVV mislim da treba da ostaneš.Sve kažemo nešto,ali budemo shvaćene drugačije.Dobra stvar je što smo različite U ISTOJ SITUACIJI.Možda će čudno zvučati,ali mislim da smo dobile ovakvu sudbinu jer možemo da je podnesemo.Mentalno smo jake.Dugo sam razmišljala da li i ja da napustim ovaj forum zbog jedne loše situacije,a onda sam pomislila dok mi vi što pratite forum ne kažete da ga napustim biću tu.Ako mogu bilo kako da dam svoj mali doprinos daću.Meni se desilo da sam se dvoumila oko Ljilje što se bavi akupunkturom.Tad sam se prvi put i pojavila na ovom forumu i tražila vaše mišljenje o njoj.Išla sam par puta kod nje da bi ona jednog dana napala mog muža i rekla mu držeći sa ovog foruma ono što sam ja u početku pisala o njoj''Vidite šta Vaša žena piše o meni''.Moj muž je pitao:''Odakle Vam to''?Ona je rekla:''Dala mi je danas devojka sa foruma,koja dolazi kod mene.Došla je i rekla:''Doktorka vidite šta ova žena piše o Vama.''''Tada je napravila mom mužu hematom veličine ogromne šljive na stomaku.Prestali smo da idemo kod nje.Pitate se kako je znala ko smo?Pa na osnovu broja vto,mog prvog pojavljivanja na ovom forumu.Samo što ona nije neko ko može da sakrije emocije(što jedino cenim kod iste)pa je odmah napala mog muža.Bila sam šokirana.Koja žena koja se muči da postane majka može drugoj da oteža njenu borbu?Nisam mogla da verujem da je na nekom forumu takva žena.Bila sam povređena(malo),ali ljuta mnogo.Onda sam shvatila,ako je tako ta osoba(ako postoji)neka živi sa tim takva kakva jeste.Meni nijedan dr.ne može da bude preči od bilo koje žene sa bilo kog foruma za sterilitet ili neku bolest.Mada iskreno mislim da je Ljilja sama pratila forum i nabedila neku ženu.Svim i svačim se ljudi bave.Ovo sam ovde napisala pošto sve čitate,a ako je stvarno među nama žena koja će da prenosi dr.ja je ovim putem pozdravljam.

I ja u ovo cvrsto verujem yes
Ovom prilokom bih pozdravila i mahnula ff svim napacenim dr-ovima koji iz prikrajka prate temu i pokusavaju da pogode ko je ko. Neka im je na cast ona zakletva koju su tako ponosno polagali kada su u POMAGANJE LJUDIMA krenuli.
Nemam problem da pisem kakvo mi je iskustvo sa kojim dr. Ne zato sto imam nade da ce se neko prizvati pameti. Da imaju casti i morala ne bi dosli dotle dokle su dosli. Nego zato sto se nadam da ce makar jedna od vas da tako nekog zaobidje, ne zbog toga sto ce uludo da baci novac nego zato sto ce sacuvati svoje zivce i nece trositi svoje suze na takve ljude.

Moram da vam ispricam danasnji moj dan. Odemo u dz Vracar da dobijemp zdravstveno uverenje koje nam je potrebno kako bi podneli papira za usvajanje i tamo naletimo na dr neuropsihijatra koja je takve stvari izgovorila da se mm na kraju vratio kada smo sve pokupili, usao u njen kanc i rekao joj: "Vi ste sramota za profesiju i ljudski rod." Vise detalja o samom razgovoru imate na pdf o usvajanju, da sad ovde ne gusim. Oboje vidno potreseni pesice idemo na drugi kraj grada kako bi se malo smirili i koliko toliko normalni se vratili na posao. Ulazim u svoju firmu i u foajeu sedi jedna nasa kutanjka koju sam prepoznala zato sto se vec pojavljivala u nekim medijima. Zena me nikada u zivotu nije videla, ali ja joj prilazim u sred price (sad me zbog toga malko sramota) i kazem: Ïzvinite sto vas prekidam, ali ja moram da se javim" i pruzam joj ruku i kazem: "Ja sam jedna od zena sa Kutka."Toliko sam bila ponosna kada sam to izgovorila i bas me bilo briga ko je od kolega sedao sa njom i pricao i sta li su u tom trenutku pomislili i kako ce me sutra gledati. Kratak, ali za mene jako dragocen susret
osmeh srce
Posle su usledili nalazi bakterija, ali njih cu se vac nekako resiti. Rekla dr da sam OK i da nije strasno.

Eto, ja sam jedna od zena sa Kutka i jako sam ponosna zbog toga as
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 15/3/2013, 20:18

Lilya, juče sam pričala upravo sa tom ženom Very Happy u vezi neke moguće akcije a koja se tiče naše problematike a vezana je za to mesto na kome ste se srele Very Happy I danas me zove i kaže e happy znaš šta se desilo i ispriča mi šifra Kutak Very Happy Ona je bila toliko oduševljena vašim susretom tj. tvojim upadom jer je baš tad i pominjala kutak. Reče mi i ko si a ja ću pa naravno to je naša lilya Very Happy Da znaš da si je ulepšala ceo mesec a meni ste ulepšale obe osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 15/3/2013, 20:23

I ja sam bila jako srecna sto sam je srela. Kao lek na ranu posle onakvog jutra. Drago mi je da sam obema ulepsala i dan i mesec.
Posle zovem mm i pricam mu da sam je srela i dodjem do trenutka gde sam rekla "Ja sam jedna od zena sa Kutka."i ne mogu da izgovorim, pocinjem da placem i bezim u neku praznu kancelariju. Bas sam sve jako emotivno dozivela. Prava sam placipipi Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/3/2013, 21:41

Ako Dr citaju, odlicno, mene ce lako prepoznati po potpisu, posto sam radoznala po pitanju folikula, sram me bilo.

Zvoncice, ne mogu da verujem. Ako ce neka zena, ovo da prenosi Dr evo i ja je pozdravljam. Al' opet mislim mozda to nesto i promeni, pa nismo ni mi samo ovce za sisanje, bolje da to sto pre shvate.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 15/3/2013, 21:56

P.S. Slazem se da pomognemo.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 15/3/2013, 22:09

pa ja od sinoc nisam bila ovde se svasta desilo, pomazemo jedni drugima moramo, kad smo se do sad bodrile, hrabrile i tesile sad treba da se ujedinimo jos vise, samo gde treba da se uplati na koji racun Happy pomoc draga, da svaka od nas da koliko moze jednu vto cemo obezbediti za bilo koju samo da krene.
Ajmo cure da pokazemo da mozemo da se ujedinimo
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 15/3/2013, 22:17

Koracaljke vece Very Happy

Puno ste toga ispisale, procitala sam sve, tema je kako vec rekoh jako teska, sve mi u sebi nosimo taj deo "gorcine" vantelesne oplodnje i smatram da je treba ovde ispricati ili ispisati. Svaka od nas je imala bar jedno ako ne i vise losih iskustava sa doktorima, laboratorijama, apotekama i svim onim sto je vezano za ovu nasu borbu, treba da se kaze i treba da se zna imenom i prezimenom. Licno nisam cesto pisala o takvim iskustvima jer nisam htela da mracim, ali da ih je bilo, bilo je i to dosta.
Sto se tice placanja postupaka, pa neko je osudjen i na to, tu i sama spadam, imam godine koje imam, i zbog drugih stvari nema ni jedna klinika u Srbiji na kojoj bih mogla da odradim postupak, primorana sam da placam postupke i da odlazim u inostranstvo. Neko je rekao i to lepo da to sto placamo, placamo necije znanje i rad, pa i ja sam placena za svoj posao. Iz mog okruzenja znam dosta parova koji nemaju para da plate postupak, te cekaju svoj red u drzavnom programu ili se zaduzuju da bi odradili postupak.
Happy je sigurna sam u pravu, da smo sve mi spremne ovde da pomognemo u nekoj akciji, ali kada dodje do ralizacije ostane na par zena koje odradjuju same. Uvek sam za to da se pomogne ali verujem da ce biti mnogo tesko sa kriterijumima koje i koliko pomoci.
Zene smatram da to sto imate razlicita misljenja ne bi trebalo da bude nista lose, naprotiv uvek je dobro cuti i drugacije misljenje i iskustvo, tako da smatram da nema potrebe da se niko ovde vredja zbog toga sto neko ne deli njegovo misljenje ili ne podrzava ono sto je napisano.
Posto sam se jako raspisala dodacu samo ovo, kada sam se prikljucila Kutku prihvatile su me drage zene, pune razumevanja, znanja, iskustva, a meni tada, a i danas mnogo znace ove stranice, mozda ne napisem puno, ali pratim koliko god mi vreme dozvoljava, i radujem se svakom uspehu i tugujem za svaki neuspeh.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 15/3/2013, 23:37

Ajoj, koliko ste bile vredne! Ja čitam unazad i hvatam beleške, bukvalno, jer mi mozak radi sa 0,01 posto kapaciteta, ali prsti još kilaviji, pa samo da kažem par stvari:

- Hepi, lepo te videti na koracima!

- Lili, ženo, šta mi napravi, sad ću tri dana da mislim KO je žena s Kutka! Btw, tm je car, svaka mu čast.

- ivv, eto tebe nazad, neka, tako i treba da bude.

- Mislim da su ove diskusije, impresije, utisci i sve ostalo što se zadnjih par dana na koracima dešavalo oplemenili ovu temu! Divno!

Ljubim vas puno puno SVE!
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 16/3/2013, 00:54

Da, tako bi trebalo da bude, da placamo znanje i rad, a onda za te pare dobijemo zayebavanje u zdrav mozak, razvlacenje po lekarima, pricanje bajki, uskracivanje informacija koje ti nesto znace. Ja nisam mogla da dobijem ni prostu informaciju koliko folikula se vidi na UZ. Dobila sam odgovor da nije vazno... a sta je onda vazno? I onda kad kazem da se sve svodi na otimanje novca, da je samo to bitno i da novac igra glavnu ulogu, cast izuzecima ako ih ima, onda to stvarno i mislim. Da je sve na prodaju, i lekar i klinika i moja jc. Samo je pitanje koliko mogu da platim velikodusno znanje lekara u zemlji Srbiji.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 16/3/2013, 09:07

Krk, nisam te pitala sta si odlucila za prirodnjak, i dokle si stigla sa tim?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/3/2013, 09:15

Krk ::Da, tako bi trebalo da bude, da placamo znanje i rad, a onda za te pare dobijemo zayebavanje u zdrav mozak, razvlacenje po lekarima, pricanje bajki, uskracivanje informacija koje ti nesto znace. Ja nisam mogla da dobijem ni prostu informaciju koliko folikula se vidi na UZ. Dobila sam odgovor da nije vazno... a sta je onda vazno? I onda kad kazem da se sve svodi na otimanje novca, da je samo to bitno i da novac igra glavnu ulogu, cast izuzecima ako ih ima, onda to stvarno i mislim. Da je sve na prodaju, i lekar i klinika i moja jc. Samo je pitanje koliko mogu da platim velikodusno znanje lekara u zemlji Srbiji.
tako je krk ,podrzavam sve sto si napisala ..i ja ima slicna ogorcenja... No
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 16/3/2013, 09:33

Neco, imam zakazan pregled krajem nedelje u Jevremovoj. Hormoni su mi ok, ostali mi brisevi koje treba da uradim a to cu u ponedeljak. Ne bi ni tu trebalo da imam problem. Mislila sam (ako su mi folikuli naklonjeni :) da probam ovog meseca, da ispratim situaciju, pa ako se kockice sloze i ako imam sanse, da izguram tu pricu do kraja. Nista drugo ne znam da ti kazem do pregleda. To sto ja zelim ne mora da znaci da ce biti tako. Ko zna kakvi su mi jajnici i folikuli...

Iskreno da ti kazem, posle svih prica ovde, pitam se i da li je Jevremova i Milica Janicijevic pravi izbor. Kad se smorim tudjim losim iskustvima, ne bi krocila ni u jednu kliniku u BG. Opet sa druge strane vreme mi prolazi, nesto moram da uradim.

Cekam i da cujem Sunny-nu betu i Sloveniju drzim kao otvorenu opciju. Krajem aprila i onako idem za Hrvatsku pa mi nije nikakav problem da skocim u Ljubljanu na konsultacije.

Eto, drzim tako par opcija otvorenih. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 16/3/2013, 09:40

Odlicno! Imas plan, to je vazno. Srecno, i izvestavaj redovno.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 16/3/2013, 09:49

Krk i ne brini za j, imala si odlican odgovor na stimulaciji, tako da ce biti jedna jc na prirodnjaku. Evo kod mene svakog meseca a navodno mi je broj folikula smanjen. Proslo je sad vec dosta vremena od kad si radila vto, taman da se sve smiri i j vrate u normalu.


Poslednji put izmenio neca73 dana 16/3/2013, 09:51, izmenio ukupno 2 puta
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 09:50

Krk, ispustila sam možda info, ali gde si radila hormone (koji lab) i gde ćeš briseve? Ja svaki čas treba da dobijem, i još se mislim dal u Biomedici na hormone Rolling Eyes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 16/3/2013, 09:58

Koliko je dobro ovo pisanje toliko i lose ljudi jedno pisu drugi pogresno razumeju jel ne vide facu coveka i mimiku da bi uocio da nista nije licno i da smo tu da se bodrimo i da budemo jedna zu drugu igracice

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 16/3/2013, 09:59

Koliko je dobro ovo pisanje toliko i lose ljudi jedno pisu drugi pogresno razumeju jel ne vide facu coveka i mimiku da bi uocio da nista nije licno i da smo tu da se bodrimo i da budemo jedna zu drugu igracice

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 16/3/2013, 10:01

Jeste Leno, drugacije je kad nekog gledas dok razgovarate, pa i reci razumes drugacije, a i vidis kako se neko zapravo oseca.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 10:09

Krk, Neco, potpuno se slažem! Ne treba shvatati lično, niko neće namerno nikog da uvredi. Desi se nesporazum, ne treba se jediti, nego ma razjasniti.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 16/3/2013, 10:10

Missile radila sam u Biomedici a briseve cu u onoj lab na Bogosloviji. Hvalile su zene tu lab pa reko daj da idem i ja. Kud svi tu i mali Mujo :)

Neco, koliko ja znam za sad, ja i nemam neki problem ako ne racunamo sto imam masnice na jajovodima i hidrosalpingse koji ne prave problem vto. Muz takodje nema problem. Racunam jedna JC bi mogla da zavrsi posao i ako znam koliko je mali procenat uspeha sa prirodnjacima.

Sa prvom vto sam bila pod najgorim mogucim stresom dok ovu drugu dozivljavam bas onako flegmaticno, sportski... ocekujem bar jednojajcane blizance :)))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 10:16

ok, hvala! Kad beše ideš na briseve? Jel to Beolab?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 16/3/2013, 10:20

Cini mi se Markovic. Imam zapisano na poslu.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/3/2013, 10:25

Sad se i meni 'javlja' da je Marković, pogubila sam se skroz baveći se labovima.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu