KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

+37
rada78
tuli
medolino
dr mali pariz
Shizika
Simona
dacans
maki79
key
JAmajka
Tanja83
ninica2
MAAKKI
snedra
zoxa
Nefertari
BiKsi :)
Struzzo
bak
plavaptica
cicsa80
KoMetaK
Vuchica
Gramatika
cici
Milijana
dragana76ns
lilya
heart84
missile
nena beba
Orline
Sofka
Botox
Mirjana
maus
lolipop
41 posters

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od heart84 20/5/2013, 23:23

Jao Danice kako si ti porasla prava si devojcica, kolika kosica a tek te plave okice nemam reči
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dragana76ns 20/5/2013, 23:26

Bananice nasa, roze -poze a okane lepe sijaju....ma kad li si nam tako porasla [Only admins are allowed to see this image] ljubim te u tog medu milionce puta [Only admins are allowed to see this image] preslatka si mi Milice mala [Only admins are allowed to see this image] veliki ljubac i za mamu [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 20/5/2013, 23:35

Srce ljubimo i mi drugara Radivoja, koji neće da klopa, moram ti priznati ni bananica nije neka izjelica.

dragana76ns ::Bananice nasa, roze -poze a okane lepe sijaju....ma kad li si nam tako porasla [Only admins are allowed to see this image] ljubim te u tog medu milionce puta [Only admins are allowed to see this image] preslatka si mi Milice mala [Only admins are allowed to see this image] veliki ljubac i za mamu [Only admins are allowed to see this image]

Draganice trudnice gdje si ti bila večeras, mi smo te zvale, šetala si trbu, a? Ljubimo i mi tebe usne

A sada stvarno idem na spavanjac, da bar jedno veče legnem prije 12 sati. love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dragana76ns 20/5/2013, 23:39

Videla sam, koristim svaki trenutak da provedem sa sekom i Rastkom, tu su mi jos samo do nedelje.....cujemo se mi ovih dana [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Mirjana 21/5/2013, 13:55

Jao, jao, jao, šta propustih lol!
Friz likeit ćevapi likeit okice likeit viseći obrazi likeit do ovde miriše naočare naočare naočare
Danice bananice, prelepa si anđeo anđeo anđeo
Ljubimo vas dlugali poljubci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 25/5/2013, 21:34

lolipop ::[Only admins are allowed to see this image]

DUSA osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Sofka 14/6/2013, 21:30

Loli gde ste? Ljubi Danu od mene poljubac
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 17/6/2013, 11:32

usnelove
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od snedra 24/6/2013, 15:54

Loli, kako je Danica porasla!!! Prava devojka!

Uzivajte u tom malom medenjaku!

Very Happy
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dr mali pariz 28/6/2013, 21:23

Fotka je divna,tj bananica je medić,ali prođe dosta vremena...napiši neku,daj još fotki-baš te nema,Loli....
ljubimo vas.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Shizika 30/6/2013, 00:07

Ja sam ovde svracala, a nisam nishta napisala v 
Hajde Lolipop, nakachi nam josh koju slichicu lijepe Danice. I napish koju rijech, ne sumnjam da su vam dani ispunjeni.
osmeh srce 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 2/7/2013, 21:25

Čuh se ja neki dan sa Loli, menjaju krov, uvode grejanje, skroz su u nekim radovima oko kuće, zato ne stižu da se jave! Jedva čekam da to pozavršavaju, onda će valjda biti neki duži izveštaj i slife!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dr mali pariz 2/7/2013, 21:50

e,nek su vam sa srećom radovi!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maus 3/7/2013, 09:24

Srecni radovi na kuci po kuci oko kuce u kuci....
Srecan 5. mesec lepotice bananice.
I nadam se da se vidimo sredinom avgusta.
Volela bi da svratim, kada vec prolazim kroz Sarajevo.
Ljubim vas sve!osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Mirjana 3/7/2013, 14:01

BiKsi :) ::Čuh se ja neki dan sa Loli, menjaju krov, uvode grejanje, skroz su u nekim radovima oko kuće, zato ne stižu da se jave! Jedva čekam da to pozavršavaju, onda će valjda biti neki duži izveštaj i slife!
Zar ona ne obeća pivo i roštilj na onoj terasi, kad Sunašce stigne?
Loli, ne znam kakvi su planovi velikog Bosančerosa i koliko ćemo se zadržati u Sa. Dolazimo u Avgustu, tj. 4. krstimo kumče. Ako budem imala slobodan dan, javljam ti se da štipnem tu guzu medenu i popijem pivce na terasi Wink 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 19/7/2013, 23:22

maus ::Srecni radovi na kuci po kuci oko kuce u kuci....
Srecan 5. mesec lepotice bananice.
I nadam se da se vidimo sredinom avgusta.
Volela bi da svratim, kada vec prolazim kroz Sarajevo.
Ljubim vas sve!osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Ne samo da bih volila da svratite, nego da odvojite i jedan dan odmora za nas, da se mazuljamo. Radujemo se vašem dolasku. Samo da i ja pribilježim da i mi planiramo odmor otprilike oko 20 avgusta, jer se moramo do 29 avgusta vratiti kući kada bananica prima vakcinu, nadam se da se uklapamo, ljubimo vas.

Mirjana ::
Zar ona ne obeća pivo i roštilj na onoj terasi, kad Sunašce stigne?
Loli, ne znam kakvi su planovi velikog Bosančerosa i koliko ćemo se zadržati u Sa. Dolazimo u Avgustu, tj. 4. krstimo kumče. Ako budem imala slobodan dan, javljam ti se da štipnem tu guzu medenu i popijem pivce na terasi Wink 
Terasa je tu,a i pivce, no siki riki, radove smo za ovu godinu priveli kraju, tako da može se reći sada duškamo, samo dođite. Ma nametni ti velikom Basančerosu malo kutanjskih planova i odvojite dan za nas i mazuljanje. Ljubimo vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 19/7/2013, 23:26

Zaista se moram izvinuti jer nisam redovna u bananicinom dnevniku i treba da me bude sramota, ali zaista nisam stizala, samo su se obaveze redale jadna za drugom, između njih gosti koji još uvijek stižu na babine, poslovi za firmu (jer nikad i nisam prestala raditi), i tako redom. Imam još da odradim polugodišnji obračun koji trebam predati do 31.07., i tada ću imati bar nešto više vremena, i obećavam podugačak izvještaj i naravno sličice moje divne bananice. Ljubim vas puno:aa45: 
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od medolino 22/7/2013, 09:32

Loliska, srecno otvaranje roditeljskog dnevnika osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Danica je zaista prava princezica,dusica mala,pravo sunce i zlato mamino i tatino sunny srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca sunny 
Koliku kosicu ima likeit  prelepa je i ima tvoje okice  angel 

Ljubimo vas puno,puno,puno srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od maki79 23/7/2013, 14:09

danice bananice samo brzinski da te ljubnem i stipnem.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od dr mali pariz 23/7/2013, 22:33

srca srca srca 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od BiKsi :) 26/7/2013, 20:31

Jedva čekam slife, a tek što jedva čekam stiskanje, uh, poješću vam Danu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 30/7/2013, 00:09

E ako večeras ne napišem jedan podugačak izvještaj, ostaće mi to do kraja avgusta ne završeno, a što je mnogo , mnogo je.
Imam još nekih obaveza oko posla do 10.avgusta, a 14.avgusta smo rezervisali more,tako da bih baš odužila.
Odakle da počnem, zaista nisam odavno pisala.
Prođe evo za koji dan i drugo tromjesečje mog materinstva, našeg roditeljstva, proletje vrijeme ko treptaj oka, kako mi samo bananica brzo raste.
Za nas je nekako kada smo napunili četvrti mjesec bila velika promjena, počeli smo da jedemo kašice, prvo rižine i kukuruzne pahuljice, zatim svo povrće, pa voće, pa pileće i teleće meso. Moram priznati da je Danica gurman na tatu, meso obožava, sve pršti kad se mesika jede, a cukće jednako kao i kada sisa palac. Kad je napunila četvrti mjesec bananica je odlučila da voli kolica, pa smo krenuli u redovne šetnje i na dalje staze. Sve češće se naglas smijala, a mi smo s nestrplkjenjem isčekivali da čujemo taj divni cvrkut, pa se onda svi zajedno naglas smijemo. Bili smo na redovnom pregledu, bananica je teška 6,700 grama, primili smo i drugi pentaksim, i sada čekamo treći pentaksim i treću vakcinu protiv hepatita koje su 29. avgusta, i to bi bilo to do rođendana. Jedino me brine to što joj se reakcija na BSG vakcinu još nije pojavila, ima jedino jednu modru tačkicu i to je to.
Okreće se, prevrće, trudi se da sjedne, mada joj to još uvijek i ne polazi za rukom, poslije ručka obavezno malo gricne nožni palac, i to pretežno desne noge, ona joj nešto slađa. Stalno nešto guguće, vrišti, ciči, cvrkuće, tako da skoro mogu prepoznati kada nešto priča sa igračkama, a kada pjeva. Inače po čitav dan slušamo pjesmice, a najviše voli "Razbole se lisica" s kojom svako veče zaspe (moram naglasiti da mama navečer pjeva), i voli pjesmu "kako rastu mala djeca".
Što se spavanja tiče, i nismo neki maratonci u istom, u toku dana spava 2-3 puta po 15-20 minuta, a noć može se reći solidno od 21 do 7 ujutro sa buđenjem za klopu oko 4 sata. Mada imamo epizoda buđenja oko 2 sata, pa se igramo do 4-5 i onda spavamo do 8. Mada, moram reći da ja nikad nisam insistirala da ona nešto mora da uradi ako joj se ne radi, pa je tako i sa spavanjem, ako joj se spava-neka spava, ako ne nema veze, igramo se pa spavamo kasnije kad završimo sa igrom. U toku dana obično prva dva puta odspava u krevetcu, a treće na maminim rukama uz stalno virenje na jedno oko da vidi da li sam tu Very Happy .
Dan nam počinje tako što prvo peremo guzu, pa oblačenje, pa bananica doručkuje, a mama pije kafu, onda se malčice dotjeramo pa metnemo šeširiće i onda šetnjica i kupovina, pa se vratimo kući, pa imamo to prvo spavanje, pa onda pravimo ručak (ako je bananica raspaložena, ako ne-živila kućna dostava), onda opet malčice zaspemo, pa idemo malčice napolje u hladovinu, mama pije kafu, a banalnica kulira u kolicima sa podignutim nogama na stalak za čaše, onda imamo još jedan mali odmor, pa nam stiže tata, ručamo, i onda svi zajedno u šetnjicu. Kad se vratimo, onda kupanjac, mlijeko, pjesmica pa spavanje. Večernje spavanje nismo pomjerali, još uvijek je u 21 sat.
Više je ne kupamo u malenoj banjici, prešli smo ko veliki u veliku kadu (naravno sa pomagalom) ali se kupamo sve sa tušom, pa se može reći da se sve troje i okupamo Very Happy  .
Još uvijek ne voli da se oblači, doduše sada je već velika pa ne plače, ali negoduje, i bori se svim silama da je ne obučem, ali se još uvijek nekako dovijam pa je obučem.
Cuclu jako voli (ponekad smo i ljubomorni na nju, jer nam se čini da nju voli više nego nas), s tim što je sada konzumira sa svih strana .
Zubića još uvijek nema, s tim što joj je sada donja desna jedinica poprilično otečena i crvena, lijeva je prati u blažem obliku. Nervozu sam primjetila, ali ne znam da li da je pripišem zubima ili vrućini, i primjetim da se ponekad uvrijedi kada gricka glodalice. Bitno je da ne plače, a sa svim se mogu već boriti.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 30/7/2013, 00:58

Danica je mazuljica prava, ujutro kada se probudi prvo cvrkuće u krevetcu, okreće se, prevrće, okrene se u obrnutom smjeru, prevrne na stomak, pa na njemu krstrai na sve strane, onda kada joj dosadi glasno viče, i to je poziv da je uzmemo. E onda nastaje uživanjac, ona između nas dvoje na bračnom krevetu, čačka i pipka čas jedno, čas drugo, poziva nas na igranje, mazuljanje, gulicanje. Poljubce obožava, stavi prst u usta (ovaj put kažiprst) i okrene dio tijela koji želi da ljubimo, a onda kad ljubim ja smije se naglas, a ako se tajo nije obrijao prvo žmirne, pa se malčice strese i tek onda se nasmije. Vrlo često njena noga završi u ustima nekog od nas, ili prst u oku (moje je lijevo trenutno podliveno krvlju, ali proći će), obožava kada joj gnjavimo smrduljavu guzu. Zna da trljamo nos od nos, s tim što ona svoj svojski gura. I tako se mazuljamo do 9 sati. Tatu ispratimo na posao, s tim što mu siđemo par puta u toku dana, čisto da mu damo malčice elana i da pokupimo koji ljubac. A i tata vrlo često u toku dana pobjegne na turu mazuljanja brzinsku. Večernje šetnje provedemo uvijek na različitim mjestima, a tata obožava da je vodi u igraonice iako je još uvijek mala, pa je spusti među ostalu djecu, ili je drži dok joj sada već dječica izvode kako oni kažu "predstavu". U principu ne idemo nigdje bez nje, gdje je Danica tu smo i mi, a gdje smo mi tu je i Danica, tamo gdje sa Danicom ne možemo ići, i ne idemo.
Najviše volimo nedeljne jutarnje kafice kada u obližnjem TC, u bašti kašića tata čita novine, mama pije kaficu, a bananica spava i kulira u kolicima. A onda debeli obično kaže "Evo nas ko italijanska mafija".
Ma volimo i večernje kafice, bananica se rado svima smije, ali bez pipanja molim! Volimo i prirodu i roštilj, samo mama malo paniči zbog insekata, i maše ko helikopterova elipsa. Ali zato mazuljanje i pjevanje na ćebencetu u hladu rastjera i poželjne i nepoželjne goste. Prosto se ne zna ko od nas troje bolje pjeva, eto tako.
Navečer pred kupanjac imamo isti ritual na krevetu kao i jutarnji, samo dosta kraći jer večer provodimo napolju.
Poseban duo fantastiko su Danica i njen deda, babe i ne voli toliko, one ljubomoru jasno izražavaju, a deda kaže "Pravilno orjentisano djete" Deda je čuva kada ja čistim kuću, i svo vrijeme skakuće oko mene i pita " Daj da je ja presvučem, reci mi kako praviš to mlijeko i kašicu?, daj da je ja nahranim" i kada mu ne dozvolim, obično mi kaže "Nema veze sve sam ja to vidjeo kako ti radiš, sledeći put ću sam" Dođe mi da ga nekad i pustim. Debeli ga zove Beby siterka, a on kad dođe pravi se blesav pa kaže "znači ja sam danas beby siperak"
Inače Danica i moja mazuljica se obožavaju, e kakvi tu tek padnu poljubci kad se vide, doduše Danica mazulju povuče za kosu, a onda neko od nas zeza i kaže "Ma sad ću je istući što te dirala", a ona, moli "Nemoj, nemoj ništa me ne boli", srce moje koliko je voli. I zove je zvizda i švrća.

Ne mogu reći da nismo uživali u životu i prije, voljeli smo se nas dvoje jako puno, ali danas kada nas je troje, kada nam život ukrašava Danica, volimo se još više, a Danicu najviše. sada život ima jedan sasvim drugačiji smisao, problemi koji su nas nekad doticali sada ostaju u hodniku sa cipelama kada se izujemo. Budimo se i liježemo sa osmjehom, kuća prosto na Danicu-ljubav miriše. A mislim da mirišemo i nas dvoje, i zračimo jednom posebnom energijom.
Ma prosto, Danica je duša naše duše, kombinacija onog najboljeg što imamo u sebi.
Uživamo svaki dan u Danici, u njenom odrastanju, u njenom osmjehu, u njenoj sreći.
I dan danas zaplačemo od sreće, i svaki dan se zahvaljujemo Bogu, svemiru, doktorima, nauci, što nas je podario ovakvim blagoslovom, našom Danicom, ona je baš ono što smo oduvjek željeli,naš san, naš Blagoslov.
Nadam se, i trudićemo se da je nikada ne izdamo kao roditelji, da ćemo uspješno pratiti i osjetiti svaku njenu želju i potrebu, jer kada je Danica sretna i mi smo još sretniji.



lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 30/7/2013, 01:09

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]

Naše prve kašice, u čudu je, ne zna šta je snašlo.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od lolipop 30/7/2013, 01:11

[img][Only admins are allowed to see this image] [/img]
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca. - Page 6 Empty Re: Dnevnik Danice bananice, maminog sunašca.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu