KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 16 od 29 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Orline 25/6/2013, 15:44

Kako je to lepo, biće pravi nastavak prijateljstva u budućnosti osmeh srce

A za veknicu šta da kažem a da se ne ponovim, istopih se kad je videh u toj haljinici. Ajoj ženo šta mi utadi.
Braca je ponovo neodoljiv, još kako joj nešto šapće smajli angel
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 25/6/2013, 19:35

Srecan vam drugi mali rogendancic srca
Fotkica u haljinici nemam reči  odlepih nacisto.
A kako Batak  gleda u nju sa puno ljubavi osmeh srceosmeh srce
Teica sad ima i drugaricu ...Sara,preslatke su oba dve ljubavljubav
Lolim vas do neba medici mali najmedenije zagrljajzagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od missile 28/6/2013, 13:22

 
Tinche ::
[Only admins are allowed to see this image]
 
Ove slike znam već napamet s fejsbuka, i uvek iznova i iznova uživam gledajući ovu prelepu decu!

smajli angel srca srca srca srca srca
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 28/6/2013, 16:05

ajoj,pa ne reče mi za nove slike...odlepih-ali totalnoooooooooo!! Koga pre pojesti?
Nežnog Batu il mecovnu Teu??
oboje ću vas izesti,majke mi. Ljubavi jedne neodoljive. Sve mi je lepša.
Bravo za visinu,ali i težinu-kod oboje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od bubi80 29/6/2013, 13:51

Kako su oni lepi TInche pu,pu srca smajli angel smajli angel  

Neznam koju bih fotku izdvojila! osmeh srce 

Super sto ce Tea imati dlugalicu

ljubav ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od KoMetaK 29/6/2013, 15:04

JOooj secera! joooj medova! Kakva ljubav!!! srca srca srca srca srca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od zoxa 29/6/2013, 15:11

Teice i Batice bravo za napredak!
Preslatki skroz!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 29/6/2013, 16:33

Samo da vas ljubnem ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 29/6/2013, 16:39

Da upisem jos koju dok mi deca spavaju.

Pre dva dana je Batak ostavio dudu! :) Odluka je pala za pet minuta. Ja mu rekla "duda je za bebe...bezveze je vise da je imas..i tako se samo uspavljujes sa njom a ona ostatak noci bude pored tebe na jastuku. Plus ti krivi zubice..."
On me pitao sta cu da radim ja onda sa njegovim dudama. I rekao mi da ih ne bacim vec da cuvam za Teicu. Rekoh mu "naravno...ali ce ona traziti za devojcice, roze".
I tako je pao dogovor. Pa pa duda!!! :))))
Ovako je dobar, sve sam radi...jedino ga ja kupam i pomognem mu da se obuce. Svlaci se sam.
Naucio je da vozi trotinet i tricikal, a za rodjis ce dobiti pravi bicikal za pomocnim. Jedva ceka. Obozava aktivnosti tog tipa. Cak je stao i na skejt pre neki dan. Pao pet puta ali ne odustaje. A knjigice mu manje paznju drze. Njih nekako vise zimi voli...sada bi stalno da je napolju.
Prema Teici je divan. Sve bi oko nje da radi. Samo sto je ne hrani i presvlaci. Ali joj peva, dodaje dudu, daje vodice, zabavlja je. Ja je stavim u lezaljku na pod pored njega gde se on igra i ona ga gleda tako po pola sata...smeje mu se. Ispusta zvukice ko zivotinjica neka. Sva se istopi kad ga fokusira. A cim se unervozi on skace, donosi zveckice i sarene igracke...mase, zabavlja...javi kada je kakila... Wink
Ma sou su njih dvoje. Milina je gledati kako on nju ozbiljno dozivljava, kao neki zadatak...a pritom je obozava...mazi po glavici i ljubi. Prica joj koliko je svi volimo i sta sve ima ona ( i kucu, i auto, laru, neru, motor, nabraja igracke...pa se seti mame i tate, brace od tetke...pa gde cemo je voditi kada poraste...)

A debelica je mekanica raspilavljena. Od njegove paznje cveta i topi se. Dobra je dusa nasa. Lepo rucka...oko 200ml po obroku. Lepo spava. Uvece oko devet zavrsimo sve i ne cuje se do pet ujutro. Tada je nahranim i ona nastavi do osam. Dalje klopa oko devet, pa oko jedan, pa pet...i onda kupanje oko osam-pola devet, mleko i spavanje. Jedva cekam da jos malo poraste, da krene komunikacija...

I tako nama dani prolaze. Dosta smo napolju. Lopta je zakon...ili setnja. Ja kolica, a on vozilo po izboru. Samo cekam kada ce mi rolere traziti.
Ili smo u dvoristu...bata se igra sa kucama, ili bracom od tetke...a debelica iz kolica malo prati njih malo mene kako raduckam nesto...ili cistim...ili sta vec.
Stvari po kuci zavrsavam dok spavaju popodne.

Pravimo planove za treci rodjendan...Batak trazi tortu sa bagerom. Haos. Eto, taman sam se fondana uzelela.

Toliko, idem da uradim jos nesto dok se ne probude. Kasnije idemo u setnju i negde na kaficu kada mi se mm vrati sa posla.

Ljubimo vas!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 29/6/2013, 16:43

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od lilya 29/6/2013, 17:51

Ijaoj Tina, Tea je prelepa, a BataK, ma nije ni cudo sto je Miss on miljenik osmeh srce 
Prava je dusa dobrica, medenjak jedan.

Eto tebi zabave sa tortom i fondanom Very Happy
Sa koliko ljubavi ces je samo napraviti srca srca srca 

Prenecu sestri za foru sa dudom, mozda upali kada beba stigne, a pilence malko jos poraste yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 29/6/2013, 17:53

Tino, ja jesam dosadna, al ti baš imaš decu za poželeti! Pu, pu, pu, usrale vas koke! Znam da nije slučajno, znam da je do tvoje i Miloševe energije, do vaspitanja i strpljenja i tolerancije, začinjeno ljubavlju, plus deca pokupila vaše super osobine /bar batica, videćemo šmizlu kakva će biti/, i eto ga, divota! Ljubim vas!osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od pcelica 29/6/2013, 17:57

Dusice mile, preslatke srca srca srca srca 
Kako on lepo prica seki osmeh srce , pravi je veliki bata! Bravo za ostavljanje dude.
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 29/6/2013, 22:37

Divan izveštaj duše moje. Stvarno, s obzirom kolike sate bez muža provodiš, Bogu hvala na njihovoj nezahtevnosti.
Ona je mirisni cvetak u kom leži. A Bata-bravo bato za dudu- veliki si dečak. Na skejt staješ-ne ide sa dudom Wink
Da,da...rođendanci naši... Baš je bratić m.m. za treći imao bager tortu-odlična je bila....i naravno-Moskva šnite jer to nj.mama obožava i uvek ta bude.
Uživaj Tinolino-i ubaci nekad nešto u usta Wink
aj lav ju!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 29/6/2013, 22:38

p.s. sviđaju mi se Batine sandalice
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od caci 30/6/2013, 09:35

Bravo za dudu Bato..veliki se decak netrebati likeit 
Svaki tvoj izvestaj Tina ja nemam reči  
Svaki put nemam sta da kazem a da vec nisam 100000000 puta rekla.
Ti si mama zmaj queen 
Teica smijalica jedna angel 
A Batica vec veliki decko i po slikama se vidi.....mogu da zamislim samo kakvu ce lepu torticu da mu skockas za rogus yes 
love  do neba
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 1/7/2013, 11:49

Bato nema vise dude, bravo momcino moja!!!! Lepoto, kako si porastao, pravi deckonja. Secer si ti moj, prava dobrica. Jedva cekam tvoj rodjus i da mama napravi savrsenu tortu. Bice to pravo remek delo.

A debela guzica, medenjakovicka prdusa smrdic! Kada je se dohvatim bice gnjavaza nevidjena!

Ljubim vas mile moje drage duse!

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od SannI-AlL 1/7/2013, 16:21

srcasti poljupci cveće cveće cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 2/7/2013, 13:18

Moram ovde da vam pokazem kakvu smo igracku dobili za Batka i Teicu. Ja sam se odusevila!

[Only admins are allowed to see this image]

Ima deo za pesak i deo za vodu, lopaticu, grabuljicu, kalupe...jedva cekam da se igramo! :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Mirjana 2/7/2013, 13:28

Kako su medeni tvoji maleni andjeli smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tanja83 2/7/2013, 15:31

Joj Tina kako su oni lepi srca srca srca srca 

Ti osmesi,ti pogledi,ta ljubav srca srca srca  Neprocenjivo osmeh srce osmeh srce 



Bravo za dudu,bravo za Batu,divan je :aa:a Teicu necu da komentarisem,pufna jedna mala,slatka,dusa,med,secer,oke moje lepe,ma sve osmeh srce osmeh srce  


Ljubimo vas drugari ljubav ljubav ljubav 


P.S. Igracka je divna,moji bi to samo razbucali v 


P.P.S.  Jel se spremate za rodjus? Ove godine imate pojacanje,vasu Teicu smajli angel 
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 2/7/2013, 17:16

Spremamo se...ali nista posebno. Vec je to uigrana prica, isti gosti...samo cemo ove godine mozda na drugom mestu slaviti a ne kod nas u dvoristu. Torta sa bagerom "porucena". Wink 

Danas bili u dz, Batak ima crveno grlo i temperaturu vec dva dana. KS pokazuje da je virus. Od terapije sprej Tantum Verde i propolis. Kontrola krajem nedelje da vidimo i rezultat brisa zdrela.
Mrzim viruse...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 2/7/2013, 21:07

Ih, pa kako to sad Batice, ajde da što pre ozdraviš!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 2/7/2013, 22:16

Ljubim Bataka bolešljikavog,da ga virus što pre prođe,jer treba da ojača za rođendanka!!
Sa srećom mešnja bagera Very Happy
AVATAR-NIKAD LEPŠI
ma vidi Teodoru-ko starmala...a Alexandar uvek na visini zadatka.Obožavam ih!
pa dobro...i tebe,naravno. Wink
p.s. igrate se mora?
baš je interes.igračka-i moji bi ko Tanjini-to samo razbucali...a kasnije-ko zna.
ljubim vas!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 3/7/2013, 07:46

 [Only admins are allowed to see this image]

A ova fotka je za svakog ljubitelja debelih mali guzica...ali za Mimu posebno...hihihihihihih!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 16 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 29 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu