KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Strana 4 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od bridget jones taj 14/3/2010, 17:53

Moj dragi je sve ono sto sam ja htela..e, tu je kvaka...CUVAJ SE ONOGA STO ZELIS, MOZDA TI SE I ISPUNI Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 Icon_biggrin
Ruku na srce, vecinu njegovih mana i onog sto je izvodi iz takta sam znala i pre sudbonosnog DA al to je on i volim ga i uz te mane...
Naravno, sad smo u velikoj VTO prici,( za Kutanke koje ne znaju epilog i beta sutra) i sad dolazimo do onog izludjiVa- folira se za medalju, odnosno ne zeli da podeli svoje strahove samnom a pokida se, vidim....
A sve ostalo je tu-citav arsenal-od carapa u cosku sobe umesto u korpi za ves do igranja online saha do ludila....... Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 Lol
bridget jones
bridget jones

Broj poruka : 316
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 Empty Re: Šta vas najviše izluđAVA kod muža :)

Počalji od lena taj 14/3/2010, 18:10

Draga Ninko, bas sam zastala u cudu procitavsi sta ti je muzevljeva sestra rekla. Izem ti takvu zaovu! Jednostavno je ignorisi... tesko se to drugacije da prevazici, a sad imas mnogo vazniji zadatak pred sobom pa ne gubi zivce uzalud.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 50
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninko taj 14/3/2010, 19:38

Kasia Leno rekla ona to namerno ili ne povredila me je zato se ja trudim da moju snajku ne maltretiram. Tj jako smo dobre i cesto se izvicem na brata zbog nje a istina oni su bas klinci on je 9 godina mladji od mene.
Brigdet to foliranje sam i ja prosla pa je zadnji put kada smo otisli po nalaz bete plakao samnom ko beba. Inace mislim damu je najteze psihicki palo kada sam radila posto sam mesecno zaradjivala njegove dve nekada i tri plate. E to mu bas smetalo pasam prestala da radim i sada sam spala na to da cekam da mi da za puder i sl, cipele ne smem ni da trazim. Ali sto kazes takvi su do duse ovaj bas i nije bio pre braka takav tj ni prvu godinu braka a posle se malo oslobodio. Nas dvoje smo skroz suprotni i to jako valjda ga zato tako jako volim.
ninko
ninko

Broj poruka : 280
Godina : 39
Datum upisa : 10.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 12/5/2010, 02:36

Pre dve godine sam, SREĆOM, slomila navikularnu kost na ruci i 2,5 meseca bila ugipsana (i palac), te samim tim i potpuno nesposobna da bilo šta uradim! E, tada je mm shvatio šta su kućni poslovi! Ali pravi kućni poslovi! Od tada, sve je ekstra! Skoro mi je rekao da je on postao ja od ranije, a da sam se ja pretvorila u njega! Moj komentar na to je bio da se ljudi vremenom menjaju, pa da ćemo se sigurno ponovo vratiti na staro, ja ću biti ja, a on on! Našta se on pokrivio od smeha! Inace, on nikada ne baca pocepane čarape i obavezno me u gostima izblamira kad se izuje! Tako da s vremena na vreme pobacam te falične i stvar rešena! Ima običaj i da nosi rasparene čarape! kaže, ne vidi se razlika!
A što se tiče mene,hm, ja sam po principu, ako ne možeš protiv njega, ti mu se pridruži! Te i ja sada kačim stvari po stolicama!
WC! Posebna tema. On mesečno kupuje oglase, iako ništa niti kupuje, niti prodaje! i tako ih detaljno iščitava na wc šolji, da se srušiš od smeha, ili smrada! Kako god!
A smrljive čarape - to se pere odmah po skidanju (on pere naravno) da se ja ne bih onesvešćivala uzalud! Mada mu se ponekad desi da baci u korpu, kao ja neću primetiti! Hm! A miomirisi odaju, i to ti je!
Inače ja sam kod nas manijak za glupe igre do u sitne sate!
U bračnom ležaju držim oko sebe sto nekih stvari, pa me on zove veverica jer stalno nešto novo dovlačim (voda, maramice, labelo, majica ako se slučajno oznojim, dugi rukav ako mi bude hladno...)... Ima toga jošm drugi put ću!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22610
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miwi taj 27/9/2010, 16:56

Ova tema je urnebesna, posle dve strane sam ukapirala kako sve imamo par istih problema kao sto su neprevazidjene CARAPE, novine u wc-u, poplave nakon tusiranja i ostavljanje stvari gde stignu. c ne vredi!
Miwi
Miwi

Broj poruka : 17
Godina : 30
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Marija86 taj 1/10/2010, 15:43

i ja imam problem sa carapama v c
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 34
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JAmajka taj 2/10/2010, 19:35

Žene,zaboravile ste daljinske upravljače.Mi ih imamo 7kom.u stanu i pogodite gde su?MM ih drži pored jastuka na trosedu,u dnevnoj sobi.Onda,mobilni telefoni...oni su malo dalje,tačnije na stočiću i lap top -naravno.Da mu sve bude na dohvat ruke.U wc-stručna literatura,u spavaćoj sobi -garderoba na francuskom ležaju,čarape u predsoblju,a prljav veš na korpi u kupatilu.Ja ponekad gunđam,a on se na sve to slatko smeje.Toliko zarazno da pređe i na mene.Posle toga pospremimo sav taj lom ,a kroz neki dan-sve po starom.Shvatila sam jedno,ne vredi se nervirati.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miwi taj 4/10/2010, 11:35

ne znam za ostale ali ja imam i problem sa gledanjem TV-a za vreme rucka, bez TV-a covek ne moze da jede, i dok on nadje odgovarajuci sadrzaj koji moze da gleda, ja poludim za stolom.
A posebna prica je sto kad legnemo - on mora da ima upaljeno nesto domace, da moze da slusa a ne mora da gleda (film, serija), i onda posle 10 minuta zaspi, a ja ostanem budna da se nerviram sto ne mogu da spavam od TV-a. c
Miwi
Miwi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od buby taj 4/10/2010, 12:49

Miwi ::ne znam za ostale ali ja imam i problem sa gledanjem TV-a za vreme rucka, bez TV-a covek ne moze da jede, i dok on nadje odgovarajuci sadrzaj koji moze da gleda, ja poludim za stolom.
A posebna prica je sto kad legnemo - on mora da ima upaljeno nesto domace, da moze da slusa a ne mora da gleda (film, serija), i onda posle 10 minuta zaspi, a ja ostanem budna da se nerviram sto ne mogu da spavam od TV-a. c
 b  b  b  b  b  b ...valjda ne gleda animal planet za ruckom v ..
ja sam isto imala problem da zaspim uz muziku...ili svetlo..od kad imam princezu tako mora...na svasta se covek navikne...
zato je po meni brak prilagodjavanje i kompromis...nadjite sredinu d
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 41
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Miwi taj 6/10/2010, 10:59

nasli smo sredinu :) Ne lezem u krevet dok se dooobro ne izmorim, pa zaspim umorna brzo. E sad, nekad su to kucni poslici, nekad i neke zanimljivije aktivnosti, pa me posle bas briga za njegove serije i filmove :)))))))))))))))
Miwi
Miwi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 8Mila8 taj 18/11/2010, 03:06

Cao svima Very Happy
Na ovu temu se bas ima pricati Laughing
Šta nas izludjuje kod muzeva hheheeh a sta nas ne izludjuje??? lol!
Ali osnovno je ono:" ja imam pravo,ja sam najpametniji i sl."
Zatim: ne sklanja za sobom,dodje s posla odmah tv i naravno utakmice,sta drugo v covjek da poludi....
ali koliko god da nas izludjuju,ne mozemo bez njih kao ni oni bez nas b
8Mila8
8Mila8

Broj poruka : 10
Godina : 32
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Galvano taj 27/11/2010, 12:04

Vrlo poučna tema... good job
Galvano
Galvano

Broj poruka : 3
Godina : 45
Datum upisa : 26.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zoka83 taj 27/11/2010, 13:06

Galvano, izvlaci pouke sa ove teme, nemoj da nerviras onu tvoju trudnicu kuci lol!
Veliki pozdrav Wink
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 36
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od arma taj 16/12/2010, 13:16

hehe i kod mene je to isto, ali mozda smo mi malo umazene pa ne pamtimo lijepo trenutke nego samo lose trenutke. mislim da je to zbog toga...zar ne***

arma

Datum upisa : 13.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od arma taj 16/12/2010, 13:17

moj muz puno spava Rolling Eyes ali je uredan i ne gleda utakmice Very Happy

arma

Datum upisa : 13.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anak taj 27/12/2010, 13:29

Moj dragi je apsolutno savršen što se tiče kuće-uredan, nikad ništa ne ostavlja iza sebe, čak nekada spremi i iza mene yes smajli angel
E, pitate se vi pa šta te izluđuje?!
E pa TO. v
Dokaz da je čovek, tj. žena prokleta yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 48
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 11/4/2011, 11:35

maus ::I sta me jos izluDJAVA-evo npmr sad-u WC-u je vec 10 min,velika nuzda.I tako je oduvek. Ponese neku knjigu ili novine i sedi na WC -e solji ali stvarno i po sat vremena. Shocked A i meni je prigustilo. Srecom da dole kod tate ima WC.
ja ne znam u cemu je fora sa tim odlaskom u wc
ali svi muskarci koje sam do sada imala su kampovali u wc-u
citav rital izvedu
sta se tolko zadrzavaju oko tog goFneta Very Happy
oprastaju se od njega valjda Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 11/4/2011, 11:37

jao da, i poplave nakon tusiranja
redooovnoooo
Botox
Botox

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Botox taj 11/4/2011, 11:39

i kad sam neraspolozena nervira me sto sa 100 % paznje gleda tv...
kad ga nesto interesuje upilji se i e trepce, ako se slucajno isprecim izmedju njega i tv-a
ne govori mi da se sklonim, nego on sve izvija glavu da uhvati ekran
msm, uglavnom mi je to simpa, jer me potseti na dete neko :))))))
Botox
Botox

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Barbara taj 4/5/2011, 17:03

Citam vase poruke pa razmisljam. Hm...sta me nervira...? A onda procitah Bojaninu poruku. Poplava nakon tusiranja definitivno. A o tv-u da ne govorim, narocito ako je fudbal u pitanju. fd
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 33
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od marija47 taj 3/2/2012, 11:57

Izgleda su muskarci provalili u ovaj forum, procitali sve –postali idealni i niko vise ne pise sta ga nervira kod muzica.
Evo ja cu, najstarija, najiskusnija i najnovija
Pokusacu da vam objasnim zasto ja mm zovem MOJ MUZIC PUZIC.
Divan je on pedesetogodisnji samac koji je divan domacin, odlican kulinar, pedantan, radan, ide u veliku nabavku, na pijac, pere , pegla, cisti ne jurca po tv-u niti luduje za utakmicama, idealan. smajli angel . Ma idelan al samac.strasno se ljuti kad mu ne dozvoljavam da pere sudove, to izgleda ovako, kap tecnosti na sundjer obilna pena, trlja trlja trlja, pa sa spoljnje strane, pa trlja trlja trlja,pa ispira 5 puta i jos jednom za svaki slucaj, onda ispere sundjer pa opet kap tecnosti obilna pena pa drugi tanjir,super samo treba to strpljivo cekati da se zavrsi..onda kad sklanja stvar iza sobom ponese pantalone u kupatilo.vrati se ja kazem a kosulja, on kaze a daa i odnese kosulju, ja kazem a carape, aha dobro , onda opet se vrati a ja kazem a jakna, pa nju necu u kupatilo, ne nju okaci na civiluk,aha dobro, ii tako svaki dan on sve lepo raskloni za sobom kad mu kazes.....uh boze......ne gundja on puno ,samo malo ito klasicno recenicu, ja sam se bolje snalazio u svom haosu nego u tvom redu.....i nije t o najgore sto moj muz puz radi, a mene izludjuje......njemu sve TREBA, stari racuni iz posluge da zna sta je kupio prosle nedelje, stare baterije se recikliraju, stara garderoba moze posluziti za brisanje ruku kad se popravljaju kola, dugmici, eksercici ...ccc rasipnici svuda ih bacaju a moj muz uredno sakuplja...rekli bi vi bas stedljiv covek –jeste al to iz dzepova obaveznop ide na vitrinu. Zaboga pa gde ce on sa tim sitnicama , tu su na ocima i mogu zatrebati..
I zaboga on je divan stedljiv, radan, poslusan muzic a ja jedna dzangrizava zena koja samo ide za njim i zvoca ...pitam se samo sta bi on napisao o meni.kaze da bi ja bila idealna kad bi cutala. Ja pitam sto nije ozenio neku nemu a on kaze taman posla da mi mlati rukama pred ocima po ceo dan......
Eto tako je to kod nas , ja affraid zvocam on tera po svome , al ga opet ne bi dala ni za 50 drugacijih
marija47
marija47

Broj poruka : 129
Godina : 56
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 3/2/2012, 16:28

O, zar i ova tema postoji?
Moj mužić ne baca prljave stvari po stolicama i krevetima, ali to radi sa čistim. Znači, kad krene negde, on se presvlači k'o tinejdžerka, po pet puta, i sve što je odlučio da ipak ne obuče NAVODNO složi i baci na stolicu. A za slaganje je potpuni antitalenat, jer što on složi, opet mora da se pegla.
Druga stvar koja me nervira je što jede noću. Ne čujem ja njega kad ustaje, ali ujutru nalazim mrvice od kutije za hleb do stola u dnevnom boravku, mastan daljinski, a jednom sam čak našla šlag na prekidaču za svetlo affraid
Treća i najgora njegova mana je što odlepi kad vidi da nisam na vreme platila račune. Verujte mi da bi se manje ljutio da me zatekne sa petoricom na gomili. Ma, to je drama u bezbroj činova! Ne razume taj ni da sam zaboravila, ni da nisam imala vremena, ni da je pljuštala kiša danima, jer sam mogla lepo da mu kažem, pa bi platio on. Kad sam se jednom rasplkala jer sam se osećala kao lopov gledajući u njegovu ljutitu facu, tad je ukapirao da nije normalan, pa je preuzeo na sebe tu svetu dužnost da ni 1h ne bude dužan dragoj državi i javnim preduzećima.
Ostale su mi prva i druga mana, ali to i nije nešto strašno, zar ne! Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 44
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 3/2/2012, 19:30

Stvarno, ja ovu temu nikad nisam videla.
No, mene te stvari oko poplave i razbacivanja stvari ne dotiču puno.
Ali naravno ima stvari koje me pomere s mesta. Prazna ambalaža, nikad nije u kanti, nego na stolu u trpezariji, razni tetrapakovi, plastične flaše i to uvek polegnute, kao da se zna da su prazne. To je jedna svar, a drugo, još gora, što je mm malko stariji čovek, pa je počeo nenormalno glasno da sluša TV, što kod mene izaziva strahovitu nervozu, verujte non-stop idem po kući i smanjujem TV - uh kako me to nervira. A noću me probudi Tv, i onda kad dreknem onako bunovna - pa smanji, majku mu!!!
Ehh, ali šta bi mi bez njih!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 42
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 3/2/2012, 20:26

Kamilica ::Stvarno, ja ovu temu nikad nisam videla.
No, mene te stvari oko poplave i razbacivanja stvari ne dotiču puno.
Ali naravno ima stvari koje me pomere s mesta. Prazna ambalaža, nikad nije u kanti, nego na stolu u trpezariji, razni tetrapakovi, plastične flaše i to uvek polegnute, kao da se zna da su prazne. To je jedna svar, a drugo, još gora, što je mm malko stariji čovek, pa je počeo nenormalno glasno da sluša TV, što kod mene izaziva strahovitu nervozu, verujte non-stop idem po kući i smanjujem TV - uh kako me to nervira. A noću me probudi Tv, i onda kad dreknem onako bunovna - pa smanji, majku mu!!!
Ehh, ali šta bi mi bez njih!!!
Hahaha, ubih se od smeha, kami, ti si mi šampion lol! Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 404938 Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 404938
Marija, lepo kažeš čovek samac...navikao na svoj red (nered) hehe. Sve će to beba da poremeti i izleči Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 805311

Miro, ja ne videh problem Šta vas najviše izluđAVA kod muža :) - Page 4 404938Ili sam na strani zemljaka
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 48
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 3/2/2012, 20:29

sto se tuzaka kod mojih roditelja za sve sto uradim (kada odemo na zurku pa se provedem kao covek, kada gubim stvari...), kuka kada cu ja da porastem da ima zenu a ne dete c
A moj cale mu rekao: tike tike tacke, nema vise vracke  b
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu