KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crveni zdravac (Geranium robertianum)

3 posters

Ići dole

Crveni zdravac (Geranium robertianum) Empty Crveni zdravac (Geranium robertianum)

Počalji od Vuchica 22/1/2013, 11:44

Za pocetak, da otvorim temu.

Cula sam da je nekim parovima pomogao tj.caj od crvenog zdravca, a, koliko vidim, niko ga ovde ne pominje...


Herb Robert tea (Geranium robertianum)
Geranium robertianum, (Robertiella robertiana) commonly known as Herb Robert, Red Robin, Death come quickly, or (in North America) Robert Geranium, is a common species of cranesbill in Europe, Asia, North America, and North Africa.
Herb Robert (Geranium robertianum) is an enigmatic herb with a miraculous action in tumor diseases, managing to halt or even cure some cancers.

Before consuming this tea as a remedy for a disease, please ask your doctor.
In all cases healed, Geranium robertianum tea treatment was accompanied by a strict diet with juices and raw vegetables or whole grains (Oshawa diet).

Used for: ovarian cancer, intestinal cancer and stomach, breast cancer, tuberculosis, lung cancer, hematuria, radiation, impotence, ovarian cysts, ovarian, polycystic, ulcer, leukemia and sterility.


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crveni zdravac (Geranium robertianum) Empty Re: Crveni zdravac (Geranium robertianum)

Počalji od Vuchica 22/1/2013, 11:54

Ovo uputstvo sam ja dobila nedavno, verovatno krecem od sledeceg ciklusa:

Caj od crvenog zdravca - Geranii robertiani herba:

Caj piju oba supruznika, obavezno svaki dan i uvek u isto vreme.
Poceti sa prvim danom ciklusa.
Caj se pije 3 meseca, ako da rezultat, prekinuti. Takodje, ako uspeh izostane, prekinuti i napraviti malu pauzu.

Priprema:
U 250ml provrele vode sipati punu kasiku crvenog zdravca, poklopiti i ostaviti da odstoji 10-ak minuta.
Procediti, podeliti na 2 dela - znaci to je doza za oboje.

Predlog (iz iskustva): piti ujutru na prazan stomak, oba supruznika u isto vreme, svaki dan)
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crveni zdravac (Geranium robertianum) Empty Re: Crveni zdravac (Geranium robertianum)

Počalji od anak 29/1/2013, 18:02

To je 1 od čajeva iz Tešićeve terapije, onaj što se pije posle podne. Meni je zaista prijala cela ta terapija.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crveni zdravac (Geranium robertianum) Empty Re: Crveni zdravac (Geranium robertianum)

Počalji od saska1 29/1/2013, 18:14

I mi smo ga koristili jedno vrijeme ali nisam primjetila neke promjene
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crveni zdravac (Geranium robertianum) Empty Re: Crveni zdravac (Geranium robertianum)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu