KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra zima zima e pa sta je

+30
Skay
bobica83
Orline
tetreb
caci
dr mali pariz
hany
Gramatika
BiKsi :)
maus
Milijana
Shizika
JAmajka
Mirjana
cicsa80
Bjanka
plavaptica
nina :)
fight&faith
Vuchica
Tinche
missile
KoMetaK
bak
HappyGirl
korpica
SladZana
cufta
Ema78
lilya
34 posters

Strana 2 od 13 Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cicsa80 26/12/2012, 21:32

maus ::

Cicsa dusice, sinoc mi neka pticica sapnula da ti je prezime isto kao moje devojacko lol!
Neka nocna pticica lol! Udala sam se za dobro prezime. Laughing Ej, gledali smo Anci kako klize as as as

Happy sam sanjala pre neku noc kako me tesi, ja placem a ona me grli. Evo sad i ja nju zagrljaj
Moram reci da smo nakon svega oboje malo bolje, nekako smo jos bliskiji, stalno trckamo jedno za drugim da se zagrlimo i ljubnemo.

Pozdravljam vas sve redom i grlim. cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 26/12/2012, 21:46

Sve pročitah, ko zna šta sve zaboravih.
Vidim da je Mili imala žurku noćas No Ja je imam danas. Znači čitav dan kenjka, nemam pojma šta mu je. Možda zubi, ko bi ga znao.
U međuvremenu me je pozvalo tetkino dete da mi se zahvali na poklonu za materice osmeh srce tako da zaboravih i ono što do razgovora nisam
d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od plavaptica 26/12/2012, 23:15

Jelku okitila nisam Rolling Eyes Pricala sam Ani pricice koje sam sama izmisljala i mogu vam reci da bas imam talenta Laughing Konacno se i ja pronadjoh u necemu, dete se cepalo od smeha sve vreme f
Ema kremicaste plocice za kupatilo su dobar izbor. Mi smo imali mogucnost da biramo za stan izmedju plavih, zelenih i krem. Ja se zalepila za plave, ali je na svu srecu mm imao malo vise pameti pa je izabrao krem bez mog znanja. Posle sam videla na sta lice te plave u kupatilu kod nekih komsija No , a ove krem deluju toplo i elegantno i super se kombinuju za zelenim ili narandzastim detaljima.
Moram da proverim sta kaze Feng sui za crno bele kombinacije, ja ih iz nepoznatog razloga uvek izbegavam.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od JAmajka 27/12/2012, 00:04

Hajde da se i ja upišem na brzinu,pa da idem na spavanje.
maus ::



Jamajka uzivate bez gazde lol! Zaboravih napisati da sam se setila tebe kada sam pre neki dan prolazila pored skretnice za Lipolist.
Eh,Maus,odavno nisam bila u maminom kraju.Radovala bih se da te upoznam. poljubci

Mala, nemam reči Ivona i Dušan su prelepi.Živi i zdravi vam bili.

Ništa drugo ne zapamtih...,Ćuftina čestitka je baš lepa.Draga,rado čitam tvoje postove.

Odoh da ispeglam mužu košulju,pa u krevet.Ženice,drage cveće
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Shizika 27/12/2012, 00:37

Hvala cufto za D. Radovica, a i za clip. cvet
cicsa80 ::Moram reci da smo nakon svega oboje malo bolje, nekako smo jos bliskiji, stalno trckamo jedno za drugim da se zagrlimo i ljubnemo.
Cicsa, mila, bash me dirnula ova rechenica, ti i tvoja ljubichica, nadam se da uspijete provesti vishe vremena zajedno. srca grljenje srca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 27/12/2012, 08:32

Samo da mahnem i bezim... imam zakazano kod frizera u 10, a do tada jos 100 stvari. Veceras proslava, a sutra Lenkin rodjendan.. uzbudjenje na vrhuncu.
I samo da javim, usla sam haljinu u br 34 Shocked

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 27/12/2012, 08:34

Dobro jutro Rolling Eyes Da li je moguće da sam prva Rolling Eyes
Pa dobro, šta da se radi.
Ja se probudih da dam Cvrletu da jede, kad pogledam ispod sebe, a ono sve natopljeno mlekom v Eto, imam ga dovoljno izgleda Rolling Eyes
Istuširah se, na svoje veliko zadovoljstvo igra Retko kad ustanem pre svog deteta, a stvari poput tuširanja su nemoguće dok je on budan.
Pa, hajde da pristavim i ja jednu Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Coffee-machineDecembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Tea
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Milijana 27/12/2012, 08:37

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 10051_583124618369849_331342751_n

Ali nigde dok vam ne serviram dorucak osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 27/12/2012, 08:37

Milijana ::
I samo da javim, usla sam haljinu u br 34 Shocked
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked sestro slatka pojačaj pljeskavice!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 27/12/2012, 08:44

Jutro! Very Happy

Dođoh da vas pozdravim, izljubim, izgrlim, pozdravim svu Kutak dečicu i ostalu dečicu, pa idem. malo se radi, a onda proslava. Mi žene smo kod kuće pekle pite i kolače, momci pekli rakiju i kuvali sokove, pa svi sa kesama došli na posao! v Proći će i to. Wink

plavaptica :: Pricala sam Ani pricice koje sam sama izmisljala i mogu vam reci da bas imam talenta Laughing Konacno se i ja pronadjoh u necemu, dete se cepalo od smeha sve vreme f

Ptico, sad si me podsetila da je i meni mama pričala pričice za laku noć koje je sama smišljala, i meni su bile lepše i draže od bilo koje bajke! yes Vidim, i Ana voli mamine priče, luče jedno malo slatko! zagrljaj

Mirjana ::
Milijana ::
I samo da javim, usla sam haljinu u br 34 Shocked
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked sestro slatka pojačaj pljeskavice!

I ja mislim yes

Ajd prijatan dan, i evo vas ljubim sve redom! usne
ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Mirjana 27/12/2012, 09:06

Te Ptičicine priče neću ni da komentarišem.
Idi bre, ja još ne shvatam da Cvrle išta shvata...zatupiću dete, izgleda Shocked
Moram da pitam Shiziku šta misli o tome yes I ove iz Miliftabub škole Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 27/12/2012, 09:14

Dobrojutro svima. I ja kao Mili uzbudjenje na vrhuncu! Jutros dosla sa posla i brze oblacenje Lucije za maskenbal i trk u jaslice. Slike sam postavila u njenom dnevniku. Kada je toliko porasla?
Mi u podne malo na proslavu odlaska godine, drustvo sa posla, valjda cu izdrazati
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od maus 27/12/2012, 09:55

ff HAAAJ!!!
Neko pomenu pljeskavicu Very Happy
Kada je smazem javljam se.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od bak 27/12/2012, 10:40

Dan jutra!

Slinava, kasljem, boli grlo, piiiih No

Jos jednom spavam i raspust! radost radost radost

Ljubim vas osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od korpica 27/12/2012, 11:03

Dobro jutro
Prvo malo i ja da se radujem sa Bak raspustu d d d
Milijana i Mirjana,hvala na kafici
Cure,vidim danas vas dosta ima proslavu u kolektivu.Lepo da se provedete i ispratite ovu godinu Very Happy
Ja nemam proslavu u firmi,kolektiv ide u subotu u,ajde da nazovem,kafanu.Ocekujem lud provod i naravno idem sreca
Plavaptico,okiti li jelku?
Cufta,moram virnuti u dnevnik da vidim Luciju
d sve
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 27/12/2012, 13:07

Samo da vam mahnem. Mislim da sam dobila neki stomacni virus ili tako nesto nocas. Pola noci nisam spavala, provela sam ih u kupatilu, a mm na putu.
Sad sam gladna, a ne bih nista da jedem dok sam u kancu. Bojim se da cu morati u toalet, a ovde u toalet idem samo kad bas moram posto radim sa ljudima koji ili svi imaju poljski wc ili su neopisiva seljana pa nam toaleti (a ima ih 16) izgledaju kao na autobuskoj stanici. Plus imamo zene koje citav dan ciste plus je sve nova i opet je stroka nevidjena. Strasno.
Odo da se pritajim do 17h.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 27/12/2012, 13:13

Dobro jutro cure, tj. vec dobar dan. Ja sam se potpuno raspustila kako ne idem na posao, mada cu sjutra ici stize Deda Mraz i sva djeca i unuci zaposlenih ZIMA4
Milijana odusevio me tvoj dorucak a i terasa u ovim kisnim danima, bar ovdje u Pg.
Uspjesan dan zelim cure usne
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 27/12/2012, 13:15

Lili, izdrzi! A bas taj odnos ljudi prema neodloznimpotrebama (hranjenje, odlazak u toalet), pokazuje koliko smo veca go*na od zivotinja! Mi uopste nismo zasluzili da budemo kako sami volimo da mislimo "vladari planete". I skoro da su nepopravljivi.
Marija, koliko je stepeni u PG kada je ovde tako toplo?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od SladZana 27/12/2012, 13:24

Po podacima od 13h bilo je 12C a davi neka kisa. A kad smo kod toaleta ni kod nas u Zavodu nije bolje iako je drzavni organ u pitanju ljudi su isti. Prije neki dan sam stavila sapun u toalet za sve dame na spratu, ujutro ga naravno nije bilo... v
Lily nadam se da te nece puno gnjaviti stomak cvet
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Ema78 27/12/2012, 13:37

Evo i mene... bila sam vredna, otisla na depilaciju, ocerupala me moja kozeticarka za sve pare... sada sam mirna cele tri nedelje...malo mi se slosilo pa cu da prilegnem, a posle odoh da kupim sebi neke knjigice za ove predstojece dane u gostima kod svekra i svekrve... od moje divne nove godine nista...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od lilya 27/12/2012, 13:38

cufta ::Lili, izdrzi! A bas taj odnos ljudi prema neodloznimpotrebama (hranjenje, odlazak u toalet), pokazuje koliko smo veca go*na od zivotinja! Mi uopste nismo zasluzili da budemo kako sami volimo da mislimo "vladari planete". I skoro da su nepopravljivi.
Marija, koliko je stepeni u PG kada je ovde tako toplo?

Potpis.

Marija, sta reci Rolling Eyes

Ema, kupi knjige, reci da ti lose i cao.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cicsa80 27/12/2012, 13:40

Sizo, ljubicica je na bolovanju mesec dana pa se dobro i kvalitetno druzimo srca cvet
Ja stavila mirisljavu jelkicu u lift pa je neko ukrao pa opet stavim ali ova sad stoji f
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od cufta 27/12/2012, 13:46

cicsa80 ::
Ja stavila mirisljavu jelkicu u lift f

Ovo je divna ideja!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Bjanka 27/12/2012, 14:03

https://2img.net/r/ihimizer/img12/6195/dscn2421h.jpg

Nisam bas sigurna da sam uspela da vam ubacim slicicu...Lilyo v

Bjanka
Bjanka

Broj poruka : 480
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od missile 27/12/2012, 14:16

Bjanka, jel ovo tvoje mače? Divan prizor! osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra zima zima e pa sta je - Page 2 Empty Re: Decembarska jutra zima zima e pa sta je

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 13 Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu