KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

+49
SladZana
Niny
Erata
Vecka
pcelica
dacans
SannI-AlL
JAmajka
Tanja83
makababy
cici
dragana76ns
korpica
Sami
cicsa80
JocY
Marija86
Sara
nena beba
Orline
mamajednogprinca
Maman
kasia
anak
maus
snedra
era
BiKsi :)
cufta
zoxa
dr mali pariz
Jagodica-Bobica
KoMetaK
MAAKKI
Struzzo
lilymar
Masha UK
missile
Tinche
bak
Shizika
Milijana
MARA
plavaptica
caci
lilya
nina :)
Mirjana
Simona
53 posters

Strana 11 od 27 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 4/1/2013, 14:39

Hvala devojke osmeh srce

Evo Vlada i ja bili kod mojih pa ga smestih malo sa mužem da gleda crtaće a ja ulazim povremeno sa kapima kojekakvim... Sutra nam je kontrola pa jedva čekam da se nečega rešimo... Evo sad jedne kapi stavili, druge neće, plače, histeriše, muka sa njim Rolling Eyes

Nina,
igle su mi potrebne za fiziološki rastvor a i za jedan lek za uvo koji ja ne mogu da otvorim kako treba pa sam ga otvorila tako da bar vidim onu gumu pa izvučem sadržaj pomoću igle... Ja ne koristim špric dva puta, smatram da je to za jednokratnu upotrebu i odmah bacam. I sa Vladom nema problema sa uzimanjem sirupa ali ove kapi u nosu i u uvu su mu mučne naročito što traje danima i što je po tri puta na dan a oseća se bolje...

Što se muža tiče ne samo da je obrijan nego ima podočnjake i deluje umorno od nespavanja zbog Vilenjaka i trčanja za njim... dodatno pošto ja dajem sve lekove on nije znao da objasni za šta će mu špricevi... Tako da su "bistre" apotekarke zaključile da je sigurno narkoman... Slažem se sa vama. Kažem mi smo to okretali na smeh jer je situacija neverovatna u svojoj besmislenosti. Ali to je zapravo tužno i kao što vi kažete govori o količini predrasuda i mestu gde smo... A dete je u takvom okruženju teško vaspitavati. Ja uglavnom idem na ono što mislim... Objasnim mu šta tata i ja mislimo o nečemu a onda kako se na to gleda u okolini. Ima i slikovnica koje mogu da pomognu u objašnjavanju detetu. Npr mi imamo neku "žabac i stranac" mislim da se zove, govori o predrasudama prema drugim nacijama a može da se primeni i na sve ostale predrasude. Tako Vladi ja onda pojašnjavam da ljudi unapred ne vole nekog ko je drugačiji zbog neznanja i straha, ali uvek ima i ljudi šireg uma... Sve je to lepo objašnjeno u slikovnici...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od JocY 4/1/2013, 17:36

E moja Simona mom svekru nisu hteli da prodaju iglu i spric za moj pregnil mi ga poslali kao starijeg i ozbiljnijeg coveka bas zato, al mu ne dadose, rekli mu da ne drze zbog narkomana spriceve i igle uopste.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 4/1/2013, 20:07

Simce, super je ta "zabac i stranac". Kupicu je za kada Lucija poraste. Mozda bi se mogla uvesti i kao obavezna lektoria za decu, kad starijima vec nema pomoci.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od plavaptica 4/1/2013, 23:04

Nadam se da je Vladi bolje i da se upala uva vise nece ponoviti. Ja se svaki put vise isprepadam kad Ana zaslinavi da joj se taj sekret ne "prosiri na usi", nego na pluca, mozda glupo razmisljanje al upala uva je bas bolna.
To za spriceve i narkomane, nema veze sa predrasudama, vec iza cudnog ponasanja apotekara stoji strah zbog pregrst losih iskustava, verujte. Ja bih mogla celu knjigu da napisem samo kada bih zelela svih da se setim.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 4/1/2013, 23:46

Hvala osmeh srce

Plava ptico,
mislim da tu nema opravdanja u vidu loših iskustava apotekarki. Ja sam nekad imala parfimeriju, dnevno bi mi ulazio bar jedan narkoman sa namerom da nešto ukrade. Pa zamisli kad bih pravdala svoju neljubaznost prema ostalim mušterijama time što i oni mogu doći u parfimeriju sa istom namerom, eto imala sam loša iskustva...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od plavaptica 4/1/2013, 23:58

Naravno, nisam ni mislila na neljubaznost i odnos prema ostalim pacijentima, taman posla. To nema opravdanja pa nisam ni komentarisala, nego sto zaista mnogi u apotekama ne drze one male spriceve i igle bas iz razloga sto narkomani krenu svakodnevno da ih kupuju, sto takodje nije problem, ali je problem kada dodju "lose raspolozeni" pa prave najrazlicitije scene, prete,masu nozevima i ostalo.... Zatrpah Vladin dnevnik glupom pricom Embarassed
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 5/1/2013, 00:19

Plava ptico,
mislim da se Vlada neće ljutiti Wink Zna celu tu priču a te prve večeri nije dobio lek jer ja nisam imala iglu da izvučem lek iz bočice... Ja nisam shvatila da u apoteci u kojoj je išao Jocin svekar zaista nisu imali špriceve, ako je tako, zaista ih nemaju pa onda ne mogu ni da ih prodaju... Ali za ove apoteke znam da imaju, nisu ni rekle da nemaju nego su zaključile da mom mužu to ne treba a u jednoj su zaključile da su mu potrebne dve igle Shocked Ta druga osoba je kupila špriceve u jednoj od tih apoteka bez problema...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od makababy 6/1/2013, 14:23

[url=[Only admins are allowed to see this image]]
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 6/1/2013, 19:20

Hvala :)

Evo pošto sam vam spominjala naročito na pametnjakovićima kako Vlada priča o seksu da vidite kako to izgleda... inače pokušala sam da zamenim reč prcanje sa vodjenjem ljubavi ili seksom... Prvu je varijantu odbio skroz a reč seks je prihvatio ali zajedno sa prcanjem qq... evo videćete Laughing

[Only admins are allowed to see this link]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Orline 6/1/2013, 21:41

Simona, Vlada ti je shou, bice tebi zurke kad on stasa lol! Neces moci snajki da se ratosiljas
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 8/1/2013, 07:18

Hehe, videćemo Orline... Deluje tako, mada skoro se desilo da ga devojčica juri da ga poljubi a on beži, možda je jak samo na rečima. Mislim da i to ima medju snimcima... pokušaću da nadjem da vam stavim...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 8/1/2013, 07:20

Evo kako se zavodnik pokazao na delu Laughing

[Only admins are allowed to see this link]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 8/1/2013, 07:48

Kod nas inače s jedne strane je dobro što smo praznike proveli kao zatvorenici, u kući... Imali smo prilike za dodatno zbližavanje i ulivanje sigurnosti. Mada nekad mi se čini da je ta sigurnost i preterana, tj da je prešla u razmaženost. Imali smo dve scene da Vlada nama ne da da gledamo tv. Pisala sam da ja retko gledam tv, uglavnom kad Vladi uključimo da gleda crtaće ali to nije razlog da dete misli da ne treba da gledamo jer je njemu došlo tako. Pre neki dan smo bili sami u kući, ja gledam tenis, ostalo je jedno pet minuta do kraja seta a njemu se prohtelo da jede, znate već da on nije ješan nego je to samo bio način da me udalji od tv-a. Vriska, cika, histerija, na koju ja uopšte nisam odgovarala, ustvari rekla sam mu da sačeka dok se set završi, da je to pet minuta... Nije mi taj set bio toliko važan koliko mi je važno da ne ispoljava takvo ponašanje. Juče opet muž i ja uključili slagalicu dok je on igrao igrice, pojavljuje se - šta vi to gledate - pita... Pa kad je stao da vrišti, ciči, hoće da me gadja, grebe... U ovom slučaju bio je ljubomoran i što je muž tu... Još moj muž popustljiv pa ga pita da li hoće da idu u sobu pa da oni nešto gledaju, valjda ne može da izdrži tu buku. Ja mu kažem da ne dolazi u obzir, da sedne nazad a dete će se navići da nije sve podredjeno njemu. Tako je i bilo, primirio se, seo sa nama da gleda pa kad je muž za trenutak otišao zadovoljno kaže - tata ode, sad gledamo nas dvoje Laughing Počeo je dobro da jede, prosto neverovatno f Ali ima obroka kad i za stolom podivlja. U knjigama sam čitala da je za tu situaciju najbolje primeniti da se dete odstrani od stola dok ne počne da se pristojno ponaša. To sam i ranije primenjivala i delovalo je ali sam se uvek grizla šta ću ako ne pojede jer je inače slabo jeo. Sad imam više prostora jer ako dva obroka dobro pojede ništa mu neće biti ako je treći slabiji... Mada ne znam kako se ne navikne jer i u vrtiću im ne dozvoljavaju ni da pričaju za stolom. Kod kuće je opuštenije ali otkako je kod nas sam ja pokušavala da to bude u nekim granicama poštovanja pravila za stolom i zna da sledi odlazak u sobu... Sad sam ja počela opet o nekim incidentima lol! Ali uglavnom je ovih dana situacija bila mirna i lepa. Juče smo išli kod mojih na Božić pa je uživao u druženju sa njima i dobijanju poklona. Jedino je moj otac u trenutku ručka upitao da li je slavio Božić kod hraniteljice, ne znam šta mu je to trebalo. Dete nije ništa odgovorilo, ja sam samo prokomentarisala da se verovatno ne seća toga. Danas ćemo možda u bioskop kako bi mu se bar neki izlazak desio za vreme praznika. Pretpostavljam da će vaspitačice čim dodju pitati gde je ko bio pa pošto znam da je većina putovala a Vlada kaže neki i na more, ja mu kažem da kaže da je bio bolestan kao što je i bilo. A on kao tinejdžer reaguje - ma gde to da kaže. Valjda je bolest znak neke slabosti. Uglavnom stalno me pita sada kada ćemo mi na more, letos je pitao za Deda Mraza a sad stalno za to... Možda i deca iz vrtića spominju more, eto idu čak i za novu godinu, a on nikad nije išao. Ali dobro ići ćemo kroz nekoliko meseci, a ne bi ni trebalo da se baš takmiči sa decom na taj način... ja mu dam neki savet eto da se baš ne oseća loše jer smo mi neplanirano praznike stvarno samo u kući proveli ali mu opet naglasim da šta ga briga, važno je šta mi radimo a ne drugi. Pretpostavljam da će novi odlasci u vrtić doneti nove izazove te je dobro što smo opet imali period kad smo bili stalno zajedno. Što se on sa nama i u kući oseća jačim valjda će se i sa izazovima lakše izboriti.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od maus 8/1/2013, 09:08

Andrea je ipak uspela i poljubila je Vladu lol! lol! lol! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od cufta 8/1/2013, 20:54

Ali Vlada nije Andreu, i videlo se da je malo tuzna.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od MARA 8/1/2013, 21:10

Ha ha devojka voli da se ljubi a Vlada beziiiiiiiiiii.
Obozavam ovakvu decu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 8/1/2013, 22:04

lol!

Ćufta,
jeste... ne svidja mu se, mislim da je ona harambaša tip a Vlada voli malo nežnije devojčice... Mada je meni bilo žao, navijala sam za Andreu, no ne vredi...

Danas smo bili u bioskopu, gledali film o Zvončici... tačno vidim razliku, prvi film kad smo gledali plašio se od likova jer je 3D, drugi do pola nekako a onda mu pažnja plutala, treći možda tri četvrtine a sad je ceo film odgledao sa pažnjom, dopao mu se. Iako je i dalje možda najmladji u bioskopu...

Sutra nam kreće vrtić, večeras je jedva zaspao, kao raduje se vrtiću ali videćemo to ujutru...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 8/1/2013, 22:29

Inače, stigla nam je čestitka od Biksi... Vlada se baš obradovao. Biksi je napravila čestitku sa zecom i zečicom i srcima, divna je... Mislila sam Vlada će reći da je to neka devojčica, ali kaže to je on i mama, ipak je još ljubav prema mami najjača.

Hvala puno Biksi osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od BiKsi :) 8/1/2013, 22:45

[Only admins are allowed to see this image] Nema na čemu, drago mi je da mu se svidela čestitka! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od plavaptica 9/1/2013, 15:21

Vlado, Vlado zavodniče mali... lol!
Simona, on je tako zanimljiv i pun bisera, bice vam vrlo uzbudljivo. Obozavam takvu decu [Only admins are allowed to see this image]
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od maus 11/1/2013, 11:37

Pozdrav drugari i nadam se da nije bilo problema oko odlaska u vrtic ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 13/1/2013, 08:11

Hvala vam osmeh srce

Jeste, što se zanimljivosti tiče kod nas je uvek zanimljivo lol!

U vrtiću je bilo promenljivo... Jedan dan mu nije bilo lepo pa je sutradan čak i zaplakao. Deca nisu htela da se igraju sa njim, ustvari kasnije sam čula da tog prvog dana dečko sa kojim je najbliži bio neraspoložen, nije hteo da se igra nisakim pa ni sa Vladom a našeg mališana je to pogodilo. Onda je bilo u redu da bi se u petak kad sam došla po njega ispostavilo da nema dovoljno slobode da traži da piški pa smo se vratili u vrtić a već se bio malo upiškio... Onda mu je i glavna vaspitačica pričala da mora da traži da bi ga ljudi čuli. Dobro je što ona vidi da dete nije dovoljno slobodno i skuplja stvari u sebi. Od ostalih vaspitačica samo čujem kako nema problema sa njim, da je društven otvoren... Uvek pomislim da su ispravno postupili što je ona glavna vaspitačica jer eto vidi stvari koje druge ne vide... Vlada zaista ima dva nivoa, na prvom deluje slobodan, otvoren... a ispod toga je zatvorenost, nepoverenje, stidljivost... Sve to je on i već sam negde pisala da mislim da je i priroda takva a da je dosadašnje vaspitanje samo osnažilo tu prirodu. Ono na čemu ja radim je da ga nagovorim da ispoljava osećanja, da samo kad traži može i da dobije... Ali to što ja težim ne može dok se on ne saglasi. Išla sam čak na jednu drugu varijantu, pošto je moja sestra isto takva i nikad nismo uspeli da joj dovoljno objasnimo da je u njenom interesu da govori i traži uzela sam Vladu da objašnjava njoj. I njoj može biti korisno, nikad nije kasno da shvati a prvenstveno Vladi. Kad mu mi držimo predavanja bilo mi, bilo baba, bilo vaspitačice on može stvarati otpor - e baš neću da im govorim. Ali kad on uči drugog onda i on mora negde da shvati prednosti otvorenosti i za sebe.

Danas idemo kod kume... Uvek se divno igra sa njenom decom pa se nadam da će tako biti i danas.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 13/1/2013, 10:06

Razgovore o horoskopima sam pominjala na pametnjakovićima ali da vidite kako to i izgleda...

[Only admins are allowed to see this link]
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od maus 13/1/2013, 10:13

hahahahaha lol! lol! lol! lol! lol! ZEC
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Simona 18/1/2013, 10:02

Prošle nedelje kad smo bili kod kume sam bila iznenadjena kako njena deca osećaju posledice razvoda. Baš me je pogodilo, to su bila divna deca, pisala sam na drugim temama da sam ja uvek vikala - hoću ovakvu decu. A sad devojčica naglašeno nervozna a dečak tek mislim da ima mnogo više problema. Ima sedam godina a ne govori čisto, dobro ide kod logopeda no ja mislim da je njemu potreban psiholog (kamo lepe sreće da su istog posećivali i kuma i njen bivši muž). Stavlja igračke u usta i naš ga je Vlada ga je opominjao da ih izvadi. Nije mi posle verovao da oni idu u školu, kaže oni su mali, mislim vidi dete da su veća deca a valjda zaključuje na osnovu ponašanja. Muž se igrao sa njima i kaže da njega ne drži pažnja uopšte i sl... Baš sam bila tužna nekoliko dana ali onda su me ophrvali naši problemi...

Više su to problemi sa okolinom nego sa samim detetom i za sada nemaju veze sa usvajanjem a i dalje sam srećna što u vrtiću ne znaju za to jer bi sve pripisali tome... Ne znam da li sam pričala da je jednom dečaku pozajmio igračku i taj mu nije vratio. Ja sam pošto Vlada nije uspeo da se izbori sam,a prvo sam to pokušavala, rekla vaspitačicama. E onda je to dete reklo jedno vaspitačicama a drugo njemu. Vlada ne može da poveruje. Pita me što neće da vrati njegovu igračku, zašto laže... Ni malo laka pitanja, ja ni u ovim godinama ne shvatam to a treba da objasnim detetu. Naravno objašnjavam kako znam i umem. E onda je i u ovom vrtiću došao u sukob sa decom jer - to rade devojčice. Jutros je baš muž pričao sa vaspitačicom o tome ali nisam uopšte zadovoljna njenim stavom. Umesto da uči decu toleranciji ona je da mi usmeravamo dete ka muškim ulogama, ipak mi živimo u ovoj sredini... Pa ko čini sredinu? Ima ona puno feminiziranih prijatelja ali... Misli valjda da su njihovi roditelji dali punu podršku njihovoj feminiziranosti,kako da ne... Priroda se ne može usmeriti,može samo da se stvori jadno, nesrećno i nezadovoljno biće koje je jedno u sebi a igra neku drugu ulogu za druge. Ne želim to mom detetu. Inače rekla je da se kod našeg mališana primećuje veća vezanost za mene pa možda se identifikuje sa mnom. Kaže da to se to dešavalo kod dece u vrtiću a naročito kod dece koju odgaja samo majka. Do duše vaspitačica ne zna da mališan nije oduvek bio kod nas, ali i tada je bio vezaniji za hraniteljicu. Sreća naša da on ima suprotnosti u svojoj prirodi pa ga ja učim kako da odgovori deci onim jačim delom sebe, nudim odgovore kako bi mogao da kaže,pa mi on pokazuje kako će to da učini... Možda bismo mogli da zakažemo razgovor kod psihološkinje u vrtiću ili možda da sačekamo kako će se situacija razvijati i da razmislimo da li želimo da joj kažemo i za usvajanje. Nije lako vaspitavati dete... Ja mislila najteže će nam biti zbog predrasuda u vezi usvajanja a eto mi se još ne bavimo time...mogu da zamislim koliko ću težine imati tek kad i to krene...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vilenjaka Vlade :) - Page 11 Empty Re: Dnevnik Vilenjaka Vlade :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 27 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 19 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu