KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
bebica mala
dora28
gaga.ristic1
JecaPereca
Orline
smarija
heart84
fight&faith
nina :)
rada78
daxi011
jasnaana
Ninche
tisa
karakaca
tulumba
cufta
dragana76ns
Nataly17
missile
KoMetaK
menora72
Mika
jaca*caca
Dacaa
medolino
ijana
Mirjana
SannI-AlL
Jelica
ivi
dra00
makica84
krol
saska1
cabuka
ragaco
sareni leptir
noja
plavaptica
Malina
HappyGirl
ninica2
darling_buds
maki79
zvoncica36
tetreb
lilya
hany
boki82
laKole
BiKsi :)
ahosame
M.
Gramatika
ananana
korpica
Vuchica
MAAKKI
djole42
anak
OKacica
Erata
JocY
bulevarka
Niny
bak
Ema78
Veca77
73 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:23

a moj doca iz dz misli da se nigde ne placa kad je na uput!!!!o majko srbijooooo!!!!
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/12/2012, 11:23

e toliko su ti upuceni u dz
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:26

vidi hany mi smo poslednje briseve radili jos u januaru i tad je sve bilo na spratu i mm i ja i sve na uput i bez placanja,ali popsto sad opet skupljamo papire za vto ( pre toga moram da odradim histero) nemam pojma kako je sad za mm?pitacu bas danas u sterilitetu pa mi mozda i kazu iskreno kako je i sta je,a mozda sve ostane misterija Rolling Eyes
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 21/12/2012, 11:26

Ma strasno zato sad kad je trebalo da odem za uput da radim beta HCG odustala sam juce zvala zakazala u privatnoj ordinaciji jer ko zna sta bi rekla, kad sam otisla za bolovanje pre transfera ona me zbunjeno pitala a zasto ne mozes da radis affraid borba .
e bas majko srbijo
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/12/2012, 11:28

julija ::vidi hany mi smo poslednje briseve radili jos u januaru i tad je sve bilo na spratu i mm i ja i sve na uput i bez placanja,ali popsto sad opet skupljamo papire za vto ( pre toga moram da odradim histero) nemam pojma kako je sad za mm?pitacu bas danas u sterilitetu pa mi mozda i kazu iskreno kako je i sta je,a mozda sve ostane misterija Rolling Eyes

najbolje nazovi telefonom i pitaj da li se placa za vto
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:29

karakaca ::Ma strasno zato sad kad je trebalo da odem za uput da radim beta HCG odustala sam juce zvala zakazala u privatnoj ordinaciji jer ko zna sta bi rekla, kad sam otisla za bolovanje pre transfera ona me zbunjeno pitala a zasto ne mozes da radis affraid borba .
e bas majko srbijo

na zalost nemaju pojma Crying or Very sad
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 21/12/2012, 11:29

erato ::Ja sam uvek bila u fazonu - revolucija!!! Ali nikada nisam imala ekipu, pa izgorim pre vremena hahaha Laughing
Fora je u tome što kada se ostvari najveća želja, žena se posveti tome i nema snage da se bori sa prošlim nedaćama. Ali eto, treba se boriti za neke nove žene koji dolaze u ove redove. Da im ovaj put bude lakši nego što je nama.
Treba se boriti i za zamrzavanje embriona!!! Na šta to liči da nema zamrzivača. A ima para ova država za to!

Nije bas da se ne bore, evo vredno pisu svoje price kako bi ostatak sveta znao kroz sta mi to prolazimo: https://kutak.forumotion.com/t2167-knjiga
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:31

hany pitacu ih danas licno a ako bude odgovor nepotpun ima i telefonom da ih zovem Very Happy
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/12/2012, 11:33

julija ::a reci mi hany gde si ih radila?na spratu ili u prizemlju pored steriliteta?ja sam pre radila gore na spratu i tad se zakazivalo i nije se placalo a u ponedeljak su me poslali iz steriliteta ovde u prizemlje i nije se zakazivalo ja uradila odmah ali sam morala da platim iako sam imala uput ali na kom ne pise da je za VTO nego samo za NF...a sad da znam No

Da, dole se plaća, a gore ne. Da si znala, pa da sama dodaš za VTO, gore u desnom uglu uputa...Pih, baš bez veze. Ali kažem ti, onda se zakazuje i čeka min. 20 dana. Pitanje je da li bi ti se to uklopilo u plan...
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:38

evo zenice sad sam zvala NF i rece mi sestra sa naucnog da se na 3 mesta u okviru celog fronta rade brisevi i da se nigde ne placa na uput kad je za VTO ali da je uvek princip zakazivanja telefonom!!!!!slobodno mesto za zakazivanje (danas) je posle 8.januara!!!
e pa svako iskustvo se placa Shocked
ne bi mi se to uklopilo u plan dobro da postoji i ova opcija ali me i dalje nerviraju sto ne daju potpune informacije!!!!

julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/12/2012, 11:39

Lilya, ja da otvorim taj link, kad ono piše - nemate dozvolu za čitanje.
Ne kažem da se ne bore, bore se naravno, ali ipak se sve promeni i zaborave se muke kada se stigne do željenog cilja. I hvala Bogu što je tako.
Tajuput koji važi 6 meseci je plavi uput, a ima i jednokratni kakav je meni dala moja dr. u DZ. Koliko važi taj jednokratni, ne znam. Nisam ni znala za to, ali treba znači insistirati na tom plavom, pa da važi 6 meseci.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:42

erato ::Lilya, ja da otvorim taj link, kad ono piše - nemate dozvolu za čitanje.
Ne kažem da se ne bore, bore se naravno, ali ipak se sve promeni i zaborave se muke kada se stigne do željenog cilja. I hvala Bogu što je tako.
Tajuput koji važi 6 meseci je plavi uput, a ima i jednokratni kakav je meni dala moja dr. u DZ. Koliko važi taj jednokratni, ne znam. Nisam ni znala za to, ali treba znači insistirati na tom plavom, pa da važi 6 meseci.


mislis ako imam plavi onda mogu 6 meseci na isti vise puta da radim briseve?
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/12/2012, 11:44

ma nema vise plavi uputa sad se stampaju uputi
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/12/2012, 11:46

e plavi uput je moj suprug imao od urologa, pa mu je sestra rekla da mu vazi 6 meseci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:47

pa znaci totalni zbun!!! affraid
ja dobila prosle nedelje braon uput pisani iz DZ!!!

srbija na sve nacine lol!
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/12/2012, 11:48

e ne znam mislim da vazi 6 meseci,ali nista ti ne znaci posto nije dobro dijagnoza napisana
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/12/2012, 11:52

DA, ako imate taj koji važi 6 meseci i npr. rezultati vam ne budu u redu, kontrolne briseve takođe možete na taj isti uput, besplatno. Tako su mi rekli u NF. Kod moje dr. su i dalje oni obični uputi, ručno vezeni. Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:53

ma sad je gotovo nego za ubuduce i za druge da znaju za NF:)
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 11:57

erato a jel to vazi za svaki plavi uput?mislim na hormone?mislis da bih i i njih mogla da ponovim par puta na plavi uput?
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 21/12/2012, 11:58

za hormone sam dobila stampani uput koji vazi 6meseci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 12:04

hany imas pp:)
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od julija 21/12/2012, 12:10

odoh po briseve drzte mi pesnice da su uredni nalazi pa da izboksujem januar za histero Shocked
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/12/2012, 12:12

Bože dragi, a ona moja u DZ, kao da iz očiju daje! Ako imate preporuku za nekog ginekologa, koji nije težak za upute i bolovanje, u DZ Vračar, preporučite mi please, da menjam ovu moju.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 21/12/2012, 12:32

erato ::Bože dragi, a ona moja u DZ, kao da iz očiju daje! Ako imate preporuku za nekog ginekologa, koji nije težak za upute i bolovanje, u DZ Vračar, preporučite mi please, da menjam ovu moju.
Ma ja sam ih već dva puta promenila i sad sam kod treće u DZ Zvezdara koja je OK. Kod prve doktorke je bila neneormalna gužva iako je lako davala upute, ovaj drugi dr mi da jedan uput pa onda kaže da za drugi dođem sleći put. Poludela sam, podigla sam ton i rekla mu da ja svoje zdravstveno osiguranje plaćam svakog meseca ... da ono za mene nije besplatno i da mi ne pada mi na pamet da na mesec dana dolazim po uput. On mi onda kaže "uradite sada tu analizu za koju sam vam dao uput, pa ćemo videti polako, vama su prohodni jajovodi, imate ovulaciju, suprugu se popravio rezultat ... polako pa uradićete te druge analize otom potom" ... kad je to rekao bukvalno sam počela da se derem na njega "jeste li vi svesni da posle 12 godina ja nemam vremena za gubljenje, nemam ja više šta da čekam ..." Onda je on počeo da se trese ... i rekao da mora da pita kolegu za koju ustanovu napisati uput za antitela i sl.... na kraju je dao sve upute (za one analize koje se traže u Jevremovoj) ali ja sam bila toliko iznervirana da više nisam mogla da ga gledam ...pa sam odlučila da ga promenim jer na to IMAM PRAVO.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/12/2012, 12:37

Kao da pišeš o mojoj doktorici! Samo što sam ja budala fina i ćutim! Ako ti nije problem, pošalji mi pp za tu dr. na Zvezdari. To mi je blizu, odgovara Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu