KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
bebica mala
dora28
gaga.ristic1
JecaPereca
Orline
smarija
heart84
fight&faith
nina :)
rada78
daxi011
jasnaana
Ninche
tisa
karakaca
tulumba
cufta
dragana76ns
Nataly17
missile
KoMetaK
menora72
Mika
jaca*caca
Dacaa
medolino
ijana
Mirjana
SannI-AlL
Jelica
ivi
dra00
makica84
krol
saska1
cabuka
ragaco
sareni leptir
noja
plavaptica
Malina
HappyGirl
ninica2
darling_buds
maki79
zvoncica36
tetreb
lilya
hany
boki82
laKole
BiKsi :)
ahosame
M.
Gramatika
ananana
korpica
Vuchica
MAAKKI
djole42
anak
OKacica
Erata
JocY
bulevarka
Niny
bak
Ema78
Veca77
73 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/11/2012, 19:46

vucice ,dokle si stigla sa vto---nesto me nije bilo na forumu ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 4/11/2012, 12:18

Ninuška moja samo ti budi jedno vreme "bakica sa sto tableta" da se sve što pre izregulišeš pa da budeš potpuno spremna za akciju . Sve je ovo veliki stres pa i srce mora da reaguje na svoj način ali mi smo žene najjače i sve izdržimo .
Što se tiče fraxiparina u NS svi peru ruke od njega . Nemoguća je misija da ga dobiješ . Mene su nedelju dana šetali od lekara do lekara , uzeli mi anamnezu ispitivali me cimali , htelo je njih pet da me pregleda ali sam odbila . Samo mi trebaju sad svi ti ludaci da me čačkaju da bi mi kao dali injekcije koje na kraju nisam ni dobila . Svi se vade na to da šifra tromboembolije nema veze sa šifrom rizične trudnoće i kao kako će oni da opravdaju i naplate te injekcije . Strašno meni je došlo da vrištim . Boli njih uvo što sam ja imala kliničku smrt i jedva preživela i nema mi druge nego sama sebe da čuvam . Jedino što mogu da pohvalim glavnu sestru sa patologije u Betaniji koja se toliko zdala oko svega i pokušala da sredi moju situaciju . Ljubaznije stvorenje od nje nisam upoznala i svaka joj čast. Pokušaću da isteram do kraja sve ovo pa vam javljam šta sam saznala .

Koračaljke moje samo napred do uspeha , držim svima fige
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 4/11/2012, 12:41

Bulevar, nisam bas u toku, jel treba da primas fraxi celu trudnocu? A koja sestra se zauzela, koja je bila divna Very Happy hoce pokusati da ti nabavi?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 5/11/2012, 09:41

Citam ove postove, znam kroz sta sam ja prosla... Da li je moguce da svi na sva usta pricaju o vto,u fazonu resavanja problema, a onda sutradan, neko pokusa da kupi lekove, i corak...nabavljaju se ispod zita...nema ih... i sta smo onda resili?
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 5/11/2012, 09:46

Anana i meni se to isto desilo jednom kad sam zvala apoteku igor samo je drsko i odsecno rekla nema i tras slusalicu, ali kad sam otisla kod njih onda mi je rekla da imaju i prodala mi ih.
Koracaljke srecno do konacnog cilja.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 5/11/2012, 09:50

lakole :: mm ovih dana treba ponoviti nalaz poslije jednomjesečne th tavanicom
da dopunim status: sk i sg rađeni po prvi put u laboratoriji u koju nas je poslao urolog, nakon terapije. spermokultura negativna Very Happy a spermogram nikad bolji (ukupan broj preko 250 miliona, progresivno pokretljivih 45%, nepokretnih 10%, morfološki normalnih 85%, aglutinacija 2, leukociti 3-4)! može li se vjerovati ovim nalazima? Rolling Eyes

kontrola kod dr za koji dan.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 5/11/2012, 10:32

maki79 ::Anana i meni se to isto desilo jednom kad sam zvala apoteku igor samo je drsko i odsecno rekla nema i tras slusalicu, ali kad sam otisla kod njih onda mi je rekla da imaju i prodala mi ih.

Ovo mogu i ja da potvrdim yes Čak jednom kad je sestra išla da kupi mami bromazepan, rekli joj da nema, pa je mama otišla sutradan i njoj su dali, izgleda daju lekove po slobodnoj proceni osobe Very Happy
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 5/11/2012, 11:10

Da, ali sta ja da radim iz NS ili osobe iz Crne Goire kojima treba lek od zivotne vaznosti, koga da posalju licno da proveri,...a da znaju da ima dosli bi i licno! Ako me razumete. Ali kontam, valjaju ispod tezge i bas ih briga da rizikuju. Nama opet vazno da ima, pa makar i ispod tezge.
Ali ja pricam o ljubaznosti, pa za ime svete, DA MI ZALUPI SLUSALICU, valjda bi toliko kulture trebala da ima, posebnio sto mi u takvom stanju ne treba neka frustracija tog tipa! Da mi neko odbrusi i zvekne slusalicu, doslo mi da sednem u kola i da je pitam, jel ima mozga i malo kulture!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 5/11/2012, 11:26

ananana ::Da, ali sta ja da radim iz NS ili osobe iz Crne Goire kojima treba lek od zivotne vaznosti, koga da posalju licno da proveri,...a da znaju da ima dosli bi i licno! Ako me razumete. Ali kontam, valjaju ispod tezge i bas ih briga da rizikuju. Nama opet vazno da ima, pa makar i ispod tezge.
Ali ja pricam o ljubaznosti, pa za ime svete, DA MI ZALUPI SLUSALICU, valjda bi toliko kulture trebala da ima, posebnio sto mi u takvom stanju ne treba neka frustracija tog tipa! Da mi neko odbrusi i zvekne slusalicu, doslo mi da sednem u kola i da je pitam, jel ima mozga i malo kulture!
Ma sta ima da je pitas kad i onako nema ni jedno ni drugo Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 5/11/2012, 11:43

Ja kada sam otisla tamo, meni su se smejale...pitala sam za klomifen, rekli su da ima, pa kada sam im rekla da imam cak i validan recept za to, pocele su da se smeju...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 5/11/2012, 22:56

Sta reci, ja sam zgranuta pogotovo sto su to moje kolege Embarassed Podsmevati se pacijentima i biti nekulturan je isto kao i pljunuti na svoju diplomu.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/11/2012, 08:31

Može im se...
Jadna je ova "država"!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 6/11/2012, 15:04

bulevar ns ::Ninuška moja samo ti budi jedno vreme "bakica sa sto tableta" da se sve što pre izregulišeš pa da budeš potpuno spremna za akciju . Sve je ovo veliki stres pa i srce mora da reaguje na svoj način ali mi smo žene najjače i sve izdržimo .
Što se tiče fraxiparina u NS svi peru ruke od njega . Nemoguća je misija da ga dobiješ . Mene su nedelju dana šetali od lekara do lekara , uzeli mi anamnezu ispitivali me cimali , htelo je njih pet da me pregleda ali sam odbila . Samo mi trebaju sad svi ti ludaci da me čačkaju da bi mi kao dali injekcije koje na kraju nisam ni dobila . Svi se vade na to da šifra tromboembolije nema veze sa šifrom rizične trudnoće i kao kako će oni da opravdaju i naplate te injekcije . Strašno meni je došlo da vrištim . Boli njih uvo što sam ja imala kliničku smrt i jedva preživela i nema mi druge nego sama sebe da čuvam . Jedino što mogu da pohvalim glavnu sestru sa patologije u Betaniji koja se toliko zdala oko svega i pokušala da sredi moju situaciju . Ljubaznije stvorenje od nje nisam upoznala i svaka joj čast. Pokušaću da isteram do kraja sve ovo pa vam javljam šta sam saznala .

Koračaljke moje samo napred do uspeha , držim svima fige
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Draga u pravu si sve mi mozemo podneti i istrpiti,samo da uspemo.Sto se tice naseg zdravstva nemam reci i muka mi je od njih Mad
Koracaljke moje malo zabusavam,porodila mi se sestra pa sam vise kod nje nego kuci,ali i to jos par dana pa nastavljam sa mojim sakupljanjem nalaza i radost od lekara do lekara...E sad mi je vec dosta cekanja pisma fd dokle vise b c
Ljubim vas sve punoooo i d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 6/11/2012, 15:34

nini Nemoj da cekas idi do socijalnog ili betanije,
Mi smo zvali igor za estrofen nisam pitala za ceni nista slicno samo da li ga imaju jer sam znala da mi treba, bili su ok, kolima smo iz Ns odmah otisli za Bg, mm dosao sa posla,
kupili zahvalili se itd itd
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 6/11/2012, 21:16

Devojke,jedno pitanjce za one koje prikupljaju papirice za VTO-moze li se jos uvek uraditi hormonski status 2-4 dana ciklusa besplatno na uput iz Doma zdravlja u Frontu ili na VMA?
Hvala!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 6/11/2012, 21:44

Moze, ragaco, uradila ja pre mesec dana u NF. Sa uputom se javis u laboratoriju na prvom spratu, i to je to. Bitno je da ti na upitu pise da je za VTO. Mene su vratili samo do klinike za sterilitet(sprat ispod) da odnesem taj uput i da mi daju neki njihov, ali me niko nije odbio, zavrsila sam sve za 15 minuta... Rezultati isti dan od 12-13h, a mozs da ih pokupis sledeci dan ujutru ili kad stignes...

Srecno!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 6/11/2012, 21:53

OK,hvala.Proslo je godinu dana od kad sam sve to skupljala,pa malo zaboravila!
I ja tebi zelim sve najbolje!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 6/11/2012, 22:36

Noja draga znam i bila u Betaniji,cekaju i dalje,cula se sa Genesisom i dalje status nula i oni cekaju,u socijalnom zena mi vec glas zna preko fona i dalje nista...Sve stoji zbog privatnika No
Ma naislo mi ovo sad nadam se da ce me proci neizdrz pa opet laganini lol! ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cabuka 7/11/2012, 11:16


Vec neko vrijeme Vam planiram pisati, ali nikako da uhvatim vremena. Takođe da li pisem na pravoj temi ni to neznam, nadam se da nećete zamjeriti.
Iza sebe imam tri neuspjele VTO, problem kod nas je bila oligoastenospermija
nakon šest godina borbe za potomstvom i obilaska mnogih doktora, kum nam je prilikom posjete manastiru Hilandar donio grožđe Svetog Simeona Mirotočivog. Postili smo i pridržavali se svih uputstava tokom oktobra 2010. godine. U maju 2011. supruga je po Božjem blagoslovu ostala trudna i 24. januara 2012. godine dobili smo živo i zdravo dijete, sina.



cabuka
cabuka

Broj poruka : 8
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 7/11/2012, 11:57

Hvala dragom Bogu i Sv. Simeonu!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 7/11/2012, 12:00

Cabuka, stvarno dina prica, neka vam je sin ziv i zdrav jos 100 godina!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 7/11/2012, 16:38

Cabuka, hvala sto si tako lepe vesti podelio sa nama!
Hvala dragom Bogu i Sv.Simeonu! molitva molitva molitva
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 7/11/2012, 18:14

Cabuka likeit predivno sreca
Devojke imam pitanja,kada ulazite na forum da li je sve isto ili i kod vas ima izmena :) ja nemam deo gde teme se vrte na portalu Shocked
Sve vas ljub,ljub ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 7/11/2012, 19:07

da ,u pravu si .nemam ni ja ,sad sam videla .... No
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 8/11/2012, 16:37

Cabuka, hvala Bogu i Sv. Simeonu na čudu koje vam je podario smajli angel yes likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 4 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu