KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
bebica mala
dora28
gaga.ristic1
JecaPereca
Orline
smarija
heart84
fight&faith
nina :)
rada78
daxi011
jasnaana
Ninche
tisa
karakaca
tulumba
cufta
dragana76ns
Nataly17
missile
KoMetaK
menora72
Mika
jaca*caca
Dacaa
medolino
ijana
Mirjana
SannI-AlL
Jelica
ivi
dra00
makica84
krol
saska1
cabuka
ragaco
sareni leptir
noja
plavaptica
Malina
HappyGirl
ninica2
darling_buds
maki79
zvoncica36
tetreb
lilya
hany
boki82
laKole
BiKsi :)
ahosame
M.
Gramatika
ananana
korpica
Vuchica
MAAKKI
djole42
anak
OKacica
Erata
JocY
bulevarka
Niny
bak
Ema78
Veca77
73 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 8/12/2012, 20:19

pa cekaj,a koliko je tacno dana proslo-karakaca? b
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 8/12/2012, 20:23

pa juce ujutro je bila aspiracija cini mi se, danas iza podne se vec trebalo znati koliko ih se razvija....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 8/12/2012, 20:42

Ne drage moje aspiracija je bila u cetvratak danas sam se nadala dame pozovu kad sam skupila hrabrost danas i pozvala javila mi se sestra i rekla biolog je otiso kuci sigurno ce vas zvati sutra ne brinite nista.
Brbljiva ja sam glatko prosla postupak sve su nam objasnjavali i sestre nam pokazale kako da se same bockamo ako mozemo, i kako sa lekovima.
Ovaj dan mi je bio najduzi u zivotu b . Cak sam pospremila kucu i spavala dva sata ali nikako da prodje, znam da se vracaju 3 ili 5 dan meni je sutra treci znaci cekam utorka ako nesto ostane, pocecu da ocajavam tuga . Ja sam ih i onako imala malo svega 6, a dali su i koliko dobre ne znam
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 8/12/2012, 20:51

Cao devojke drage osmeh srce
Ja sam radila u Betaniji i nas tamo nisu obavestavali o tome vec dodjes na aspiraciju i kazu koji dan je ET i to je to,nikakvi telefoni nista.Kada dodjes na ET pozovu te u salu kazu koliko imas i pitaju koliko zelis da ti se vrati.Ali ne zalim se meni je bilo sve ok,sem uspeha Rolling Eyes
Daco,Darling,Ninche,Karakaca napred zenske radost radost radost
Ostale koracaljke sve vas d
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/12/2012, 21:19

i u visegradskoj je tako
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 8/12/2012, 21:47

Karakaca, obzirom na broj JC, ja bih se fino spremila sutra ujutro, napunila mjehur, i pred vrata :)... i trazi da ti vrate sto je tvoje! :) Ma, bice to sve OK, samo da kidaju zivce, to jeste... meni je aspiracija bila u petak, u ponedeljak ujutro u 8 sam bila zakazana za ET, a u subotu u 1 poslije podne su mi rekli koliko ih raste... mada, rekli su mi da zovem, i ja zvala odmah iza 12, pa rekli zovite za pola sata... e u tih pola sata sam poludila, pa mogu misliti kako ti je... vjerujem da su zauzeti, i sve, ali brateeee... na kraju ce nam svima trebati psihijatar... ja se sad vec nerviram unaprijed sto cekam do ponedeljka, a mogla sam majke mi jutros izvaditi krv... uh...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 8/12/2012, 21:56

Mislim da imamo puno pravo da znamo sve što se tiče nas. To je naš život, to su naši embrioni, naše buduće bebice ... oni imaju obavezu da nam odgovore na sva bitna pitanja, a stanje embriona dan ili dva nakon aspiracije je definitivno veoma važno za sve parove, a posebno, za ženu. Kada sam radila vto o trošku Fonda u NF 2009. i 2009. sećam se da je tamo radio jedan iskusniji biolog čini mi se Milija, on je stvarno veliki stručnjak i pravi kralj. king Ostao mi je u jako lepom sećanju. Tačno je da nisu javljali telefonom stanje embriona, jer je u pitanju državna ustanova i velika je gužva, ali se sećam da su svi parovi već sutradan dobijali neke informacije o "bebicama" kako ih je biolog iz milošte zvao. Ja sam imala samo 3 jc, a već sutadan smo mm i ja razgovarali sa biologom, kao i ostali parove, i rekao nam da je nešto krenulo da dešava, da dođemo opet sutra. Sutradan smo već imali informaciju da su 2 jc počele da se dele jedna više jedna manje, trećeg dana su te dve vraćene. Sećam se jednog para koji je od njega izlašao sa suzama radosnicama, kao da im je neko već rekao da je beta pozitivna (kasnije je i bila i dobili su blizance). Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 8/12/2012, 22:31

Pocinjem da mislim pozitivno kako su dobre i da ceka 5 dan, i da ce me sutra zvati. Ali definitivno to sto NINCHE kaze mislim da ce mi posle svega trebati psihijatar, cula sam se danas sa jednom zenicom sa kojom smo se bas zdruzile u cekaonici noj ni jedna nije oplodjena i bas mi krivo po drugi put, ona kaze da mozda kasni sa pozivom jer je vikend.
Bicu srecna da od 6 jc bar jedna bude ok. Sve smo prosli brzo i nisam ni osetila vreme dok je bila stimulacija ovo mi je cekanje sad kao godina.
molitva molitva molitva molitva molitva
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 8/12/2012, 22:38

Ne brini ja sam sigurna da će bar polovina od 6 jc biti ekstra i da će ti vratiti 3 bebice. Very Happy Sada samo probaj da se opustiš, jer je to veoma bitno za uspeh. Navijam, javi lepe vesti b

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/12/2012, 22:43

karakaca ::Pocinjem da mislim pozitivno kako su dobre i da ceka 5 dan, i da ce me sutra zvati. Ali definitivno to sto NINCHE kaze mislim da ce mi posle svega trebati psihijatar, cula sam se danas sa jednom zenicom sa kojom smo se bas zdruzile u cekaonici noj ni jedna nije oplodjena i bas mi krivo po drugi put, ona kaze da mozda kasni sa pozivom jer je vikend.
Bicu srecna da od 6 jc bar jedna bude ok. Sve smo prosli brzo i nisam ni osetila vreme dok je bila stimulacija ovo mi je cekanje sad kao godina.
molitva molitva molitva molitva molitva




naravno da ces da mislis pozitivno nego sta su nego se oplodile , jer da se nije oplodilo verovatno bi te zvali da ti kazu da nisu oplodjene
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 9/12/2012, 01:24

fightandfaith ::Mislim da imamo puno pravo da znamo sve što se tiče nas. To je naš život, to su naši embrioni, naše buduće bebice ... oni imaju obavezu da nam odgovore na sva bitna pitanja, a stanje embriona dan ili dva nakon aspiracije je definitivno veoma važno za sve parove, a posebno, za ženu. Kada sam radila vto o trošku Fonda u NF 2009. i 2009. sećam se da je tamo radio jedan iskusniji biolog čini mi se Milija, on je stvarno veliki stručnjak i pravi kralj. king Ostao mi je u jako lepom sećanju. Tačno je da nisu javljali telefonom stanje embriona, jer je u pitanju državna ustanova i velika je gužva, ali se sećam da su svi parovi već sutradan dobijali neke informacije o "bebicama" kako ih je biolog iz milošte zvao. Ja sam imala samo 3 jc, a već sutadan smo mm i ja razgovarali sa biologom, kao i ostali parove, i rekao nam da je nešto krenulo da dešava, da dođemo opet sutra. Sutradan smo već imali informaciju da su 2 jc počele da se dele jedna više jedna manje, trećeg dana su te dve vraćene. Sećam se jednog para koji je od njega izlašao sa suzama radosnicama, kao da im je neko već rekao da je beta pozitivna (kasnije je i bila i dobili su blizance). Very Happy

Potpuno si u pravu za Front, sad Milija ima koleginicu Biljanu, koja je super i nasmejana i prvog dana posle aspiracije se dolazi da kaze kako napreduju celije. Sa te strane nema zamerke.

Karakaca, drz se, i zovi ponovo sutra da cujes vesti.
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/12/2012, 07:48

karakaca,od 6 j.c mora biti bar neka -ne brini...znam curu koja je imala samo 1 j.c i ta se oplodila,zamisli! trudnoca joj uspela ...tako da ne brini ,,imas ti tu dosta materijala Very Happy c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/12/2012, 15:25

Napokon javio se biolog, Kaze da se sporo razvijaju da im menja podlogu da ih prihranjuje i da se trudi ali ne garantuje nista Sad ali da se spremim za transfer pa ako bude bude ali da budem spremna za neuspeh.
Sve je bilo sporo sa mnom i folikuli i embrioni ne znam razlog, samo znam da sam ocajna.
tuga
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/12/2012, 15:29

...ne sekiraj se,ima jos vremena ..a koji biolog je u pitanju-M.Baosic (tako nekako )?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/12/2012, 15:34

Ko bi ga znao kako mu ime kad mi reko kako stvari stoje zaboravila sam i svoje ime, ne znam da li je to moj problem sto kod mene sve ide sporo Cekam danas i nocas i navijam za moje bebice da se probude i pocnu brze da rastu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/12/2012, 15:36

pitam za biologa ,jer puno stvari zavisi od njega !!!! i njegove strucnosti-to je osim ostalih faktora ,jedan od najbitnijih ljudi u nasoj prici ... zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 9/12/2012, 15:40

karakača, neka ide i sporo, samo da na kraju bude sve ok! Molimo se!
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 38642
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od plavaptica 9/12/2012, 15:46

[quote="Gramatika"]karakača, neka ide i sporo, samo da na kraju bude sve ok! Molimo se!
[quote]
yes yes yes molitva
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 9/12/2012, 15:53

Hvala Vam i ja molitva
Da li neka zna ako ide spori razvoj da pitam da ih cuvaju i prihranjuju jos neki dan makar platila iz svog dzepa.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 9/12/2012, 15:55

Ne znam, ali pretpostavljam da se tako i radi.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 9/12/2012, 15:58

Karakaca, gde bese radis, nisam uspela da uhvatim iz razgovora?

Molimo se da se probude spavalice molitva
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 9/12/2012, 16:13

molitva

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 9/12/2012, 16:14

Karakaca molitva zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 9/12/2012, 16:41

Izgleda i od mene nista... danas sam uradila onaj urin test - nista, nigdje crtice ni na mapi... sutra cu uraditi i Betu, cisto reda radi, ali ja jednostavno imam feeling da nema nista od ovoga... hajde, ne moze se reci da nisam probala... zivot ide dalje...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darling_buds 9/12/2012, 16:47

Ninche, kad ti je bio datum za Betu? Sacekaj jos malo...
darling_buds
darling_buds

Broj poruka : 181
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu