KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

+45
bubi80
pcelica
lolipop
heart84
korpica
Sami
Botox
Simona
Masha UK
makababy
ninica2
plavaptica
Gramatika
djole42
JocY
Orline
HappyGirl
Mrvica
Sneza
MARA
caci
KoMetaK
Struzzo
cici
cufta
bak
maus
lilya
buby
missile
LaFolie
dragana76ns
MAAKKI
Milijana
dr mali pariz
Mirjana
cicsa80
Vuchica
mijaki
Tinche
medolino
nina :)
key
BiKsi :)
maki79
49 posters

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maus 26/9/2013, 10:56

Zmajeceku zeno koje ste vi ludo letovanje imali!!!! Ma fantasticno!!!

Slike prelepe, ali slika sa pivom i decom u bazenu hahahahahahahaha bas originalna. Koji ste vi likovi:lol!: lol! lol! 

Spremas se polako za rodjus. I nadam se da ce gips biti skinut do tada.

Sve vas grlim i ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 26/9/2013, 13:27

Evo mene opet hahahha.
Misice hvala na komplimentima. Sto se gipsa tice Bogu hvala skidam ga u ponedeljak jupiiii ipak cu biti lepa za detetov prvi divan dan.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od BiKsi :) 13/10/2013, 20:42

Drugari, ne stigoh juce, al evo me danas! Srecan vam prvi rodjendanko, da vas uvek i svuda prati zdravlje, sreca, radost, ljubav! Cmokici veliki od mene! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od caci 13/10/2013, 21:31

Srecan ti rogendan slatkice mala,da si sretna, zdrava, vesela i nasmejana ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Orline 13/10/2013, 21:58

Pa kome juče bio rodjendanaaac. Jupi, je, Kata napunila godinu celu.

Nek je srećno, mama Very Happy Nek je srećno srećna familijo osmeh srce 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od KoMetaK 14/10/2013, 00:35

Srecan 1. rodjendan Katarini i neka je zdravlje, sreca i ljubav prate kroz zivot! love love love love 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maus 14/10/2013, 20:37

Sa malim zakasnjenjem srecan rodjendan malenoj lepotici i zelim sve najlepse i najveselije.
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 29/10/2013, 18:15

Evo konacno obecanih slika. Samo se izvinjavam na losijem kvalitetu jer su skenirane pa postavljene jer sam ja som koji je zaboravio disk kod fotografa a nikako da nadjem vremena da odem po njega.

Kety sa mamom i tatom

[Only admins are allowed to see this image]

Kety i kuma

[Only admins are allowed to see this image]

Kety, mama , tata, tetka, baka i deka (sestra,mama i tata od mm)

[Only admins are allowed to see this image]

Kety i baka (moja mama)

[Only admins are allowed to see this image]

Kety, mama i baka i trubaci u pozadini

[Only admins are allowed to see this image]

Kety, kuma i kumic(desno)i mamina drugarica i Ketyn drugar (levo)

[Only admins are allowed to see this image]

Kety i animatorka klovnica Mica

[Only admins are allowed to see this image]

Kety i slavljenicka torta

[Only admins are allowed to see this image]

Kety pocilajka na motoru

[Only admins are allowed to see this image]

Kety pozerka

[Only admins are allowed to see this image]

I da vam se pohvalimo danas smo bile na prvom sisanju a evo i par slika da vidite kako smo dobri.

[Only admins are allowed to see this image]

maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od pcelica 29/10/2013, 20:07

Keti mila, srecan ti rodjendan love ! Da si ziva, zdrava, srecna, vesela, ponos svojim roditeljima.
Izvinite na zakasnjenju.
Slike su prekrasne. Svi ste divno izgledali ali slavljenica je posebna, med medeni love !
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 7/11/2013, 14:47

Da vam se pohvalimo kako smo prohodali!!!

maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od pcelica 10/11/2013, 07:39

Bravo Keti! Pravi si medic love .
ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 2/12/2013, 16:48

Pozdrav devojke i drugarice nase drage. Nije nas bilo malo duze jer smo na svim poljima u totalnom haosu. Prvo ja sam imala haos oko posla i preseljenja u drugi lokal. Mesec dana smo sredjivali novi lokal preseljavali se i evo od danas smo u novom i lepsem lokalu. Sto se Katarine tice sa njom muku mucim isto mesec dana nikako da bude zdrava. Imala je upalu usiju bila je dve nedelje na antibioticima i konacno kao sredilo se. Posle par dana opet je dobila visoku temperaturu i proslinavila i kod dr kaze opet upala usiju. Tako da je opet na antibioticima. Od jutros je dobila i proliv i ja vise ne ynam sta cu od brige i problema.
Sto se nje vako tice ona je mala nevaljalica i svadjalica. Dobila je jos dva zubica gore tako da je sad pravi zeka peka sa 4 zubica. Hoda kao velika i trckara non stop. Dosta reci je naucila da kaze mahom su to zivotinje i odlicno ih imitira kako se koja oglasava. Zna za patofnice da su pape, za noge da su none, duda... Sve u svemu ona je fina devojcica koja hoce da poslusa ali samo kad ona to hoce a kad je teras nema sile teorettske mogu da dubim na glavi jok ona tera po svome. Takodje je pocela da biva moj prilepak jer kad dodjem kuci sa posla nece da se odvoji od mene kao i kad izlazim neko mora da je animira da bi se ja isunjala necujno.
Eto toliko za ovo piskaranje a sad begam kuci kod svog andjelka. Ljubimo vas obe.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maus 5/12/2013, 12:35

Zeko peko maleni, kao secer si:12a: osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Prelep slike:12a: 
Maki ljubim vas sve!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od JocY 5/12/2013, 12:38

Joj sto sam slatka srca srca srca srca srca srca

p.s. Najvise mi se svidja Keti policajka likeit 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 31/1/2014, 12:44

Evo i nas posle sto godina u nasem dnevniku.
Kod nas svasta novog ima. Katarina mamina cura fina uveliko hoda, trci i skace. Vere se svuda samo cekam kad ce i na luster da se popne. Imam utisak da za nju ne postoji prepreka i nesto ne moguce, jer ona sa takvom lakocom stigne svuda da je to neverovatno.
Sto se zubica tice tu je stanje mrsavo i dalje stojimo na istom broju kao i proslo nase javljanje. Dve jedinice dole, a gore jedinice + dvojke. To sto ima samo 6 zubica njoj ne predstavlja nikakav problem da jede sve sto pozeli. Da kucnem u drvo i dalje je ješna ( na tatu) i skoro da ne bira šta jede samo da se krka. Uživa da sama jede na bocne na viljusku i onda pravac ustaaa i njami njami trba je puna. kasiku joj takodje dajem da koristi sama ali kad nije bas nesto skroz retko jer u suprotnom sve bude van usta. Naucila je da pije sama iz svoje šolje sok, jogurt, mleko, vodu ma sve hoce sama. Pre neko vece mi je napravila citavu dramu jer joj nisam dala da skroz sama drži solju sa sokom jer je ista bila prepuna pa sam ja htela da joj ipak malo pomognem i pridržim ali jok. Ili sama ili da crkne. Toliko je plakala i dramila zbog toga da sam imala ne odoljivu želju da je zgromim ali nisam kako ja u sali kazem da te nisam ovako skupo platila sad bi te bacila kroz prozor.
Pocela je da izgovara sve vise reci tj. bolje receno da ponavlja kao papagaj za nama sta god mi kazemo ona mora da ponovi. Za Nvogodisnje praznike je glavna rec bila petarda i kad god pukne ona vice petadaaaa. Dedu zove matoiiii ( to smo je naucili za badnji dan u kolima na putu ka vikendici pola sata voznje ) pa kad smo stigli kod dede kako je izasla iz kola tako je ugledala dedu i povikala matoiii. Deka se šlognuo i samo je prokomentarisao mašala baš su te lepo naučili.
Što se noše tiče tu smo otišli par koraka unazad. Letos joj se znao red obavezno posle doručka je posao obavljala u noši ali sad uzme nošu sama mi je skinemo, ona odsedi pola sata , a mozda i duze i nista ne uradi i cim joj stavimo pelenu ona se ukaki i vice bavooo kaki. Nadam se da ćemo se ponovo vratiti na staro tj stvarno korišćenje noše.
Što se spavanja tiče tu smo super. Uvece oko 21h je stavim u krevetac, ja sednem pored na nas krevet i ona zaspi za par minuta i ja sam slobodna. Uglavnom prespava celu noc do ujutru do 9. Retko kad se probudi oko 7 popije flasicu mleka i nastavlja da spava.
U nedelju smo bili kod kumića Paje na drugom rođendanu u igraonici gde nam je bilo vrh jedino je bilo malo drame kad smo trebali da krenemo kući Katarina nije htela pa smo izasli sa suzama iz igraonice.
U ponedeljak je pocela da kašlje kao magare pa smo je sinoc vodili kod Žutica na pregled gde je dr poslušao pluća kaže cista jedino sto ima dosta sekreta i dao nam je sirupa za kašalj. Krajnici malo uvecani i za njih nam je dao tantum verde sprej da bi cica mogla lakse da guta i da jede. Jedino sto nas je zabrinulo je da je dr spomenuo neki blagi šum na srcu za koji kaže da se sad možda izraženije cuje zbog prehlade pa nam je svetovao kad ozdravi da dodjemo da je jos jednom poslusa. Ako i tad bude bilo tako izrazeno onda nam savetuje da uradimo ekg i uz srca, ali on misli da za to nece biti potrebe. Takodje je rekao da se ne plašimo i ne brinemo jer je to onaj šum koji većina dece ima i koji prolazi do puberteta. Ne mogu reći da sam se puno uplašila ali nije mi baš ni svejedno. MM kaže da se opustim jer misli da je ovaj dr malo istripovao jer su je do sad slusali i drugi lekari i nikad nam niko to nije spomenuo. Sve u svemu mi cemo pratiti pa cemo videti sta nam je ciniti.
Eto toliko od nas za sad i evo malo novijih slicica da vidite kako smo porasli.

Nova frizura. Palo je i drugo šišanje.

[Only admins are allowed to see this image]

U igraonici na rodjendanu kod kuma Paje

[Only admins are allowed to see this image]

Posle rodjendana žurka se nastavlja kući

[Only admins are allowed to see this image]

MALO SANKANJA

[Only admins are allowed to see this image]

zurka sa Pajom u krevecu

[Only admins are allowed to see this image]
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Niny 31/1/2014, 12:57

Kakva je medena Katarinica  srca srca srca srca srca  Prava mala princeza  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Maki, vredelo je čekati takvog anđela  smajli angel osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od JocY 31/1/2014, 13:03

Joj Maki ona sto je starija sve je lepsa...  naočare  naočare  naočare  naočare  naočare  naočare  vidi samo te oci.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 4/2/2014, 11:57

Hvala druga nasi na ovim lepim komplimentima.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 6/2/2014, 13:23

Drugari htedoh da vas pitam nesto da li ste vi svojoj deci davali onu MMR vakcinu. Ja se mnogo razmisljam o ne davanju jer sam svasta procitala.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maus 7/2/2014, 10:25

Koja secerka majko mila osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
bas je porasla i prava je medenjakovicka osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od snedra 12/12/2014, 15:01

Draga Maki79,

tek danas sam pronašla tvoj dnevnik.

Cica Katarina je predivna, preslatka, sve NAJ, NAJ!

sunny sunny sunny
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 17/12/2014, 10:36

Hvala Snedra na komplimentima a neke novije fotke potrudicu se da ih stavim da vidite kako je cica tek sad porasla i velika devojcica.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 17/12/2014, 11:22

[Only admins are allowed to see this image]
Kaja u selu prošle zime

[Only admins are allowed to see this image]

1 Maj u Sarajevu malo pozira

[Only admins are allowed to see this image]

Soko Banja Avgust sa nekom tetom kojoj se svidela Kaja

[Only admins are allowed to see this image]

Kaja i kumić

[Only admins are allowed to see this image]

Kiss

[Only admins are allowed to see this image]

Kaja i tata Soko Banja

[Only admins are allowed to see this image]

Kaja Pozerka u selu

[Only admins are allowed to see this image]

Pozerka sa lubenicom u selu

maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od BiKsi :) 17/12/2014, 12:48

Ajoj kakva krofna! Ali prava, pravcata krofna! Ljubi je Keti za mene, dete ti je kao lutka! Izgnjavi joj te butke za mene, molim te! srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od maki79 17/12/2014, 15:50

Hvala Biksi , a krofnice su ubedljivo najsladje za stipkanje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina - Page 13 Empty Re: Dar od Boga je konacno stigao u nas zivot- Katarina

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 14 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu