KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMA78-trudnicki dnevnik

+60
caci
maus
SannI-AlL
pcelica
leptirko82
menora72
fight&faith
Ninche
neca73
bak
bubi80
Sofka
Akijeva
lenabeograd
SladZana
gaga.ristic1
beta
nena beba
dacans
Orline
missile
malaplava
saska1
dragana76ns
hany
maki79
ahosame
blubej
Vuchica
megica-pegica67
lilya
Bekanicaa
Nensy85
sanjicica
HappyGirl
heart84
Veca77
ninko :-)
Mirjana
mijaki
Niny
tetreb
dr mali pariz
OKacica
Simona
KoMetaK
Tinche
noja
Milijana
M.
ninica2
MAAKKI
bulevarka
cicsa80
BiKsi :)
bebko
zoxa
nina :)
medolino
Ema78
64 posters

Strana 7 od 25 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Sledeći

Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od blubej 19/11/2012, 13:39

Ema super!!! Uživaj u svakom momentu! srca1

blubej

Broj poruka : 40
Datum upisa : 26.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 19/11/2012, 15:16

Blubej, osmeh srce
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od medolino 19/11/2012, 16:20

Kako sam uspela da propustim izvestaj sa UZ Embarassed
Super,samo nek bebica napreduje a ti uzivaj maksimalno u svakom minutu,jos malo pa ces ugledati i stomak kako pupi i raste Very Happy A mucnine,to je normalno,procice Wink Najbitnije je da je bebica super i da napreduje yes

Ljubim vas mnogo ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 19/11/2012, 17:32

Medolino,ne znam kako cu ti to oprostiti... Very Happy

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od medolino 19/11/2012, 17:48

Ma oprostices mi lol!
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 23/11/2012, 10:29

Evo nas uzivamo... bila sam na uz kod svog starog ginekologa, i prilicno smo porasli... sada imamo oko 35 mm, i ruke i noge, i nos i usta...i plivamo kao Cavic...Mislim da mi je tek sada pocinjem da shvatam da sam trudna i da se vezujem za bebu...
Imam utisak da mi i mucnine polako nestaju, i da imam malo vise snage.
Detaljan izvestaj pisem kad se vratim u BGD !
Pozz svima !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od ahosame 25/11/2012, 11:10

draga ema, upravo sam se spremala da ti posaljem pp, da vidim kako si, nema te odavno na koracima, a ja samo tamo i svracam...i ajd rekoh, da pretrazim po nick-u, kad si poslednji put bila, mozda pises negde na drugom mestu... i opa, nadjoh te ovde draga... :)
pre svega cestitam na otvaranju trudnickog dnevnika, sve sam procitala, doduse tek sad, al update-ovala sam se :)
mnogo, mnogo se radujem sto sve to ide svojim tokom, Bogu hvala, nek tako i nastavi, sto si mi dobro, to je najbitnije, bas sam se bila zabrinula...
zelim ti sve naj, i tebi i bebani, da budete zdrave, lepe i rumene!
iiiiiiiii nasmejane, to je najvaznije...

puno puno pozdrava od mene
cveće
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 26/11/2012, 16:58

Ahosame, hvala...Nisam nesto aktivna u poslednje vreme, malo sam skitala, malo su me mucile mucnine, pa onda svo preostalo vreme koristim da uradim ovo ili ono. Inace, sve je za sada ok, negde shvatam da sam trudna, da ne sanjam, a poneki put se malo zaboravim...uglsvnom sam dobro, bebac raste, sada vec polako osecam stomak i nadam se da ce mi do kraja trudnoce sve biti ovako.
Pomalo i radim, pomalo ucim...sve u svemu, zelim ti uskoro jednu ovakvu trudnocu!!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od M. 26/11/2012, 18:59

I ja sam tek negde u tom periodu počela da se "uživljavam", mada, dok beba nije počela da đuska nisam baš bila 100% u tome. Valjda smo toliko dugo čekali na bebu da mi je bilo nepojmljivo da se to stvarno nama dogodilo.

Drago mi je da se super osećaš, sad će valjda i mučnine za koji dan da prođu, pa ćeš skroz da živneš. A i vratiće ti se uobičajena energija. cvet
M.
M.

Broj poruka : 317
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od tetreb 26/11/2012, 19:08

Ema divno PREDIVNO zagrljaj poljubac
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 27/11/2012, 12:09

Danas mi nije dan... utvari jeste, al za krevet i neku dobru knjigu... Very Happy

Juce sam obisla pola grada, trazila neke cizme, uvece okupala dva psa, bila sa mm na vecerici, a danas...pa, tesko mi je bilo pidzamu da svucem...a posla preko glave, nista pipnula nisam sedam dana, pa samo na ves kada pomislim...uh... ali, smislicu vec nesto...

A i sva sam se nesto rastuzila, bez nekog posebnog razloga, valjda me hormoni drmaju. Kada malo bolje razmislim, ja apsolutno mogu da kazem hvala ti boze, na svemu sto imam,i samo treba da uzivam...KOnacno smo doneli odluku da na prolece sredimo kupatilo( nadam se da nece da se urusi pre toga), cak je mm pristao bez pogovora i na boju za plocice( bela i zelena, ili bez i zeelna, videcemo kakav je izbor), narucili smo nova sobna vrata...

Tata mi nasao moj krevetac, kaze da je u dobrom stanju, i bas sam se obradovala. Videcu kakav je, da li moze da se recimo prefarba, pa nek stoji u mojoj sobi, kada budemo isli u goste. U njemu su spavala silna deca, bio je mnogo lep, ali dok ne vidim ne znam...

A i pored svega toga, sva sam nesto Crying or Very sad ...idem da pokusam da sredim nesto po kuci, da se otresem ovih tuznih misli...danas ne radim, pa cu valjda brzo sve da pozavrsavam, a onda pravac krevet... again...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od tetreb 27/11/2012, 13:34

pretpostavljam da je sve od hormona samo napred draga srcasti poljupci
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 27/11/2012, 15:01

Malo hormoni, malo neke realne stvari, malo umor i eto zurke !!!

Ali, malo kucnih poslova, malo dobra muzika i sad je sve ok!

Wink
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 29/11/2012, 15:22

Ni danas bas nemam nesto energije i volje, ali vise mislim da je u pitanju ovo toplo vreme, nego trudnoca. Vise bi mi prijalo da je malo hladnije, ovako toplo mi samo mirise na neke prehlade, mada ne mogu da kazem da je vreme ruzno.

Nikako da se dogovorim sa mucninama kada cemo da se druzimo, pa da lepo mogu da se organizujem...nekako mi se cini da su najizrazenije uvece, ili sam tada samo najumornija.Odradim ja sve sto treba, ali moram da pravim pauze...Sva sreca pa sam skuvala rucak za tri dana,danas cu samo da dodam malo krompira uz kupus...

Poceo je da me nesto zeza dodji deo ledja, i da osecam nelagodu izmedju lopatica,krajnje vreme je da se vratim vezbanju, ali cu ipak da sacekam da prodje sledeca kontrola. Imam mogucnost da idem u staru teretanu, imam odlicnog trenera, ili da pocnem sa jogom, sto mi se ne mili, nisam ja taj tip... sve mi je blizu, sto je dobro, mogu cak i pesaka... Zeza me malo i stomak, s tim sto imam utisak da su poceli ligamenti da se razvlace, jer zaista osecam stomak, tj matericu kako raste...


A danas prepodne mi bas bilo tesko, i pita me mm , onako svu bljak da li bih ponovo bila trudna, a ja kao iz topa- sto da ne ! Iznenadih i sama sebe !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od medolino 30/11/2012, 09:30

Ema,opet kasnim lol!
Izvestaj odlican,znaci sve si videla pa cak i da pliva kao Cavic Very Happy
Uzivaj u trudnoci,setaj,leskari,radi ono sto tebi odgovara yes
Normalno je da osetis matericu jer beba raste i sve se postepeno siri Very Happy

Ljubimo vas mnogo ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 30/11/2012, 16:39

Promenila sam slicicu... nesto se radujem zimi, i volela bih da kada bi pao sneg...Doduse, mrzim sneg u Beogradu, mada moram da priznam da park iza zgrade izgleda magicno...Jedina stvar koja me plasi, je prokisnjavanje... prosle godine nam je bila poplava, a mm nikako da angazuje nekog da nam sredi krov... pola terase je bilo pod ledom debljine 5 cm. Od komsija nema vajde, da podele troskove nece, da se organizuju nece, a kada su popucali oluci, bili smo im krivi mi..kao da imamo eksklizivno pravo na sneg i kisu... Shocked

da se vratimo zimi...jedva cekam onu tamo zimu, da odem na skijanje. Prosle godine nismo isli, mm operisao koleno, ove godine bih mogla samo da se valjam po snegu ( i to obozavam), tako da jedva cekam 2013/2014...Mislim da necemo dalje od KOpaonika, ili Stare planine, ali ne biram....jedva cekam...ima dete od malih nogu da ucim svemu onome sto su mi moji branili..ne moze na skijanje, polomices nogu, nemoj na plivanje, prehladices se, al zato su me terali da igram tenis u sred leta...i dan danas mrzim tenis, kakav nole, kakvi bakraci...Al, kada sam se dokopala skija, sa neke 24 godine... jedva sam sisla sa planine...

Inace, danas me nesto boli besika, bas bas, a nemam utidsak da sam prehladjena...za svaki slucaj malo vise leskarim, kada ne moram na posao, milina...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Mirjana 30/11/2012, 16:46

sreca Šta su ti dokone trudnjače, već smislila i sledeće zime šta će da radi lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od ahosame 30/11/2012, 17:55

Ema78 ::Promenila sam slicicu... nesto se radujem zimi, i volela bih da kada bi pao sneg...

joj emice, super ti je slicka...potseca me na one stare novogodisnje cestitke...budi neka secanja, pa mi sve nesto lepo...
samo jos ne mogu da se naviknem, nedostaju mi one ciklama lalice...
ljubim te draga, nadam se da si mi dobro...
cveće
ahosame
ahosame

Broj poruka : 389
Godina : 45
Location : Kragujevac
Datum upisa : 03.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 3/12/2012, 14:28

Evo me ponovo...

Od kada sam otvorila oci, muka mi je... ne neka ne znam kakva mucnina, ali dovoljna da se osecam ruzno...nemam ni neku koncentraciju za bilo sta, osim da citam neku laku literaturu ili da se druzim sa vama. Gladna sam, a nista mi se ne jede...nateracu sebe makr na silu da pojedem neku jabuku...izgleda dasam stvarno trudna... Very Happy
Sledece nedelje mi je dabl test, ali vec mi se sada dize kosa na glavi od NF.Razmisljam da ipak odradim privatno, a onda opet, resila sam da pristedim pare za famozni apartman, jer mi se cini da bih nekog mogla da ubijem posle porodjaja. Ne zato sto sam razmazena, vec zato sto me boli kada vidim kakvo nam je stanje u zdravstvu a znam da treba samo malo dobre volje koja se negde izgubila.

Sa druge strane,mm nije tu i to mi bas odgovara, treba mi malo tisine i mira,a opet nedostaje mi...na posao ni danas necu, nema sanse da bih mogla da pomirisem bilo sta od onih lekova i cuda..ja kojoj je omiljeni miris bio hlor fenol kamfor...( to vam je ono na sta zubari obicno mirisu) Very Happy

Sto se tice nekih novina u izgledu, jedino mi je kosa podivljala, tu ne pomazu ni gumice, ni snale, ni feniranja...kakva Sakira, za nju sam lav Laughing Kilaza stoji na 64 kg, i dalje nosim stare farmenrice i djzempere, stomak se i ne primecuje toliko...Jeste da sam se malo rasirila u struku, ali, verujte da mm izgleda trudnije od mene...

Mogla bih da se potrudim da odem da platim racune, neki su vec pristigli, da iz kuce makar izadjem... jutrosnju setnju sa psima ne racunam, to mi je vec rutina...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od blubej 4/12/2012, 11:14

Ema uživaj i budi razmažena do neba! srca

blubej

Broj poruka : 40
Datum upisa : 26.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od medolino 4/12/2012, 11:30

Ema,trudnice nasa,uzivaj u svojoj trudnoci i izvoljevaj osmeh srce
Sto se tice kilaze,polako neces odmah poceti da se gojis Wink jos malo uzivaj u svojoj garderobi a posle dolaze trudnicke farke jer ce ti stomak rasti Very Happy
Ma uzivaj u najlepsem periodu koji se zove trudnoca yes

Ljubimo vas mnogo,mnogo ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od tetreb 4/12/2012, 13:00

Draga,šetaj ,odmaraj, uzivaj srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 4/12/2012, 19:11

ljubav

Mucninama su se prikljucile i glavobolje... opet nista trasno, ali dovoljno da me prikuje za krevet...Sve je pocelo da me boli od lezanja, tako da sam resila da sutra, bez obzira kako se budem osecala odem na posao, i do neke dobre knjizare , da se castim nekom dobrom knjigom...

Upravo sam saznala da mm i sledece nedelje ima frku na poslu, sto znaci jos nervoze i ludila, tako da razmisljam da na par dana odem do mojih... A sada odoh da gledam Najgoru nedelju mog zivota, obozavam tu seriju i toplo je preporucujem svima !!!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od nina :) 4/12/2012, 19:20

ema kad ides kod tvojih dali vodis kuce ili pitam jer si rekla da tata nije bio kod tebe 2 g samo zbog kuca
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Mirjana 4/12/2012, 20:00

Emice, zar ti ne šetaš pse? Kako te sve boli od ležanja?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - EMA78-trudnicki dnevnik - Page 7 Empty Re: EMA78-trudnicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 25 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 16 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu