KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Infantilne kolike ili stomačni grčevi

+23
Ema78
Vecka
BiKsi :)
d77
sareni leptir
Sofija Veks
Tinche
Jelica
Gramatika
lilly13
senka
dr mali pariz
zoxa
Marija86
Tanja83
plavaptica
Milijana
cici
Mirjana
MARA
cicsa80
Orline
Mali Princ
27 posters

KUTAK :: BEBE :: Razno

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od dr mali pariz 9/12/2012, 22:04

orle,kako stvari stoje?
nama su kod oboje sa trećim mesecom stali.nema šta nismo...jednostavno sterična creva moraju sazreti...

da,asširator je čudo!
pripremi se uskoro kad stanu grčevi,za desni...crnjak,al tako je.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Mirjana 9/12/2012, 23:05

Jao Orlić, ja sad čitam, pa se malo smejem a malo sam No
Kad se tog perioda setim, nije mi dobro. Nemam pojma do kad smo ih mi imali, ali ja sam ga i kod lekara dva puta vodila. I onda kad mi neko krene s pričom kad će smak sveta, a ne znaju da pomognu bebama da se priviknu na majčino mleko, niti kakvo će vrme biti sledeće nedelje....ma...sve reči su suvišne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Mali Princ 10/12/2012, 00:07

Orline, nama su na kraju pomogle samo Entrokind homeopatske kapi, ima ih u apotekama, kostaju oko 680din, i extra su.
Preporucila sam ih i Akijevoj, i njima su isti dan pomogle jer isto ima nevidjene grceve...
Zelim da vam sto pre prodje! Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Mali Princ 10/12/2012, 00:09

A, da, i mi smo sto puta isli kod dr, kad nsam tad poludela, nikad necu... jadnicak se grcio kao pasuljcic, grebao sebe i mene plakao od 5.30 ujutro do 00.30 i tako...
Pri tom, nije uopste spaao preko dana, nije bilo sansi da ga ispustim iz narucja i tako 3 meseca...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Orline 10/12/2012, 19:03

dr mali pariz ::
pripremi se uskoro kad stanu grčevi,za desni...crnjak,al tako je.
Laughing
Crnjak ili ne, tako je...Nadam se samo da će malo blaži biti plač. Ili se varam Shocked
Mirjana ::
Kad se tog perioda setim, nije mi dobro. Nemam pojma do kad smo ih mi imali, ali ja sam ga i kod lekara dva puta vodila.
Mi ga još nismo vodili kod lekara za to, ali smo bili na ivici par puta, iako smo znali da je to u pitanju.

Mali Princ ::A, da, i mi smo sto puta isli kod dr, kad nsam tad poludela, nikad necu... jadnicak se grcio kao pasuljcic, grebao sebe i mene plakao od 5.30 ujutro do 00.30 i tako...
Pri tom, nije uopste spaao preko dana, nije bilo sansi da ga ispustim iz narucja i tako 3 meseca...
Znači definitivno treći mesec. Ovih dana je malo blaže, s tim da je počeo da spava danju više. Prvi dan sam bila oduševljena što uopšte spava, da odmori malo jadničak, ali danas već imam novu temu za brigu, da ne zameni dan za noć Laughing jer noću mnogo slabije spava, sa češćim budjenjem.
Ova dva dana su najjači bili izmedju osam i ponoći, pa sam malo odmorila, a danju više kmeči, i nije tako jako.

Videćemo nadalje, jedino mi predstavlja problem što nikakav ritam da ustalimo, npr. sad spava, a juče je od dva do pet zveknuo u komadu.
Nadm se da kad skroz prodju ćemo napraviti i ritam, ali to je tek druga tema.
Samo nek ga ne boli, ono je bilo strašno, ali vidim da ima dosta vas koji me razumete o čemu pričam.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Mali Princ 10/12/2012, 21:02

orline ::

Nadm se da kad skroz prodju ćemo napraviti i ritam, ali to je tek druga tema.
Samo nek ga ne boli, ono je bilo strašno, ali vidim da ima dosta vas koji me razumete o čemu pričam.

Mi jos nemamo ritam za spavanje sem nocnog- zaspi u 23-23.30 i probudi se oko 6 -6.30 da jede i nastavi do 8.30-9. A preko dana haos- 5min, 10min i sl. Medjutim, dr kaze da je to ok- jednostavno takav je.

Kod nas su desni blagi, t. posle grceva tako deluje...

ne daj se, sa tri odlaze Very Happy Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 561840
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Mali Princ 10/12/2012, 21:06

Setih se jos necega sto mi je rekao jedan d dr...: sva sredstva protiv grceva sluze da smire roditelje, dok ih sve isprobate grcevi prodju.... lol!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Orline 10/12/2012, 21:51

Evo ih opet u punom sjaju večeras Shocked
Dodjoh u sobu da odmorim uši dva minuta. Inače ću plakati sa njim Rolling Eyes Već sam, pa ne bih da ga dalje stresiram, mm ga "oteo" i poslao me na pauzu.

Dobar je Dušan bar za noć, prinče. Meni bi to puno značilo, iako je i dan iscrpljujući, ali ako nema grčeve, preživim nekako iako malo spava.

Ja sam čula za dva proverena leka, benzin, tj. auto i čepovi za uši Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Mirjana 10/12/2012, 23:09

Još malo Orlić zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od plavaptica 10/12/2012, 23:45

Mali Princ ::Setih se jos necega sto mi je rekao jedan d dr...: sva sredstva protiv grceva sluze da smire roditelje, dok ih sve isprobate grcevi prodju.... lol!
[quote]
yes yes yes Cela istina
Orle, proci ce uskoro.Mene je sve vreme, tih prvih tri meseca, tesilo sto sam na vise mesta procitala kako bebe zapravo i ne trpe bolove tokom grceva, vec je to vise nervoza zbog te napetosti u stomaku. E sad tesko mi je u to da poverujem, ali mi je ipak bilo kao svetla tacka u celom tom tromesecnom mucenju.
A sto se tice hvatanja ritma, eh...ja taman mislim da sam ga uhvatila, kad Ana izdiktira neki novi Rolling Eyes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Milijana 11/12/2012, 11:38

Joj Orle, kad citam setim se svega. Kod Lenke je to tako brzo proslo, a i imala je samo par puta napade, a Milena No Jos dugo posle toga nije uspela da spava u vreme kad je imala grceve... Namuci se dete, a i ja sa njom, kao izduvani balon sam bila akd je sve proslo....i nista pomoglo nije. Nista jela nisam, ni mleko, ni masno, ni zaprzeno, kiselo, ljuto... na kraju ni ribu, cak je i to mucilo.... al sve je delovalo samo da ublazi malo, dok nije samo proslo. Nikakva uteha nismo mi vama ovde, kao sto ni meni nista nije bilo. Pricala sam sebi: Prolazi, to je sigurno i tako plakala sa njom Crying or Very sad
Ritam? Ne moze imati ritam pre 4-og meseca, ili, i ako ima, on se kasnije menja...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od dr mali pariz 11/12/2012, 15:37

Orli,iste sam strahove imala,ali iste. imaj samo na umu da ce to uskoro biti samo jedno juce. videces koliko je sve lakse kad se usemi-uobroči.
nikad nisam mislila da ih zbog toga vodim kod dr, znala sam da je normalno,a veruj mi,sa oboje,jako iscrpljujuće. ali moram i ovo da primetim,kao majka i ž.i m.deteta....
muškarci su,kao i u životu,kasnije,ipak...ne zamerite na izrazu-p...
i ivona se žestoko patila sa grčevima,ali tsko mala,više se u sebi kidala,i def.nije toliko plakala,a na smenu sam ih ljuljala. sada te zube,koje ti spominjem...znaš kod koga je muka- kod Dušana...ti iznenadni ,oscrpljujući urlici.Vrišti,zvični zid probija. A Ivona,samo trtraži nešto čime bi desni češala,tek tek pusti glasa zbog toga. Verrujem ja da njih ne boli toliko koliko nisu predrodređeni bilo kakav bol da trpe.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Milijana 11/12/2012, 16:06

O da, muska deca se definitivno vise muce sa grcevima, tj. slabije ih podnose. I ja sam istog misljenja kao i Pari, jednostavno su p...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Orline 11/12/2012, 16:34

Mirjana ::Još malo Orlić Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 639820
To me i teši Very Happy

Milijana :: Nikakva uteha nismo mi vama ovde, kao sto ni meni nista nije bilo. Pricala sam sebi: Prolazi, to je sigurno i tako plakala sa njom Crying or Very sad
Ritam? Ne moze imati ritam pre 4-og meseca, ili, i ako ima, on se kasnije menja...
Ma kako niste, koliko god da mi je teško, kad znam da ste kroz isto prolazile bude mi lakše.

dr mali pariz ::Orli,iste sam strahove imala,ali iste. imaj samo na umu da ce to uskoro biti samo jedno juce. videces koliko je sve lakse kad se usemi-uobroči.
nikad nisam mislila da ih zbog toga vodim kod dr, znala sam da je normalno,a veruj mi,sa oboje,jako iscrpljujuće. ali moram i ovo da primetim,kao majka i ž.i m.deteta....
muškarci su,kao i u životu,kasnije,ipak...ne zamerite na izrazu-p...
i ivona se žestoko patila sa grčevima,ali tsko mala,više se u sebi kidala,i def.nije toliko plakala,a na smenu sam ih ljuljala. sada te zube,koje ti spominjem...znaš kod koga je muka- kod Dušana...ti iznenadni ,oscrpljujući urlici.Vrišti,zvični zid probija. A Ivona,samo trtraži nešto čime bi desni češala,tek tek pusti glasa zbog toga. Verrujem ja da njih ne boli toliko koliko nisu predrodređeni bilo kakav bol da trpe.
Hahaha, svaka ti k'a u Njegoša, što bi ti rekla lol! Baš si me oraspoložila i nasmejala.

Danas opet nije imao po danu, samo malo posle jednog podoja iako je preplakao pola budnog vremena. Al znam da nisu grčevi već zoza nervoza. I opet spava popodne. Daćebog da bar ovi dnevni prestaju.
MNOGO vam hvala Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Mali Princ 12/12/2012, 01:23

siroti mali decki... Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 275568
gastroenterolog*pedijatar nam je rekao da decaci imaju mnogo jace grceve zbog halapljivosti i karaktera...

Mi smo isli kod dr iz razloga sto grcevi nisu delovali normalno - tj. lekarima koji nisu pedijatri, a cesto ih imamo u kuci delovalo su nenormalno, a mi vise nismo znali za sebe - apsolutno ga nista nije smirivalo,plakanje je bilo celodnevno, a najtuznije mi je bilo hranjenje - posle 3.4gutljaja obrok se zavrsavao u njegovom vristanju, kidanju i mlacenju nogama... kako je tada dobijao 1.500mesecno, i dalje mi je neobjasnjivo sunny,a uvece bude tako iznemogao i ubledeo i izmucen od dranja da mi se srce cepalo...Jednog dana je cak bio totalno promukao i skoro ostao bez glasa od plakanja...

Pri tom u isto vreme devojcica mog brata je napunila 5.5meseci- dr od starta pricali - nije nista, samo grcevi, dete vristalo dan-noc...i posto je prekrkala 4 meseca, dr se najzad resi i uradi korpokulturu, kad ono u stolici candida, i problem resen za par dana...

Jedina sreca, sad ne reaguje na zubice- pupupu Very Happy, balavi toliko da ce parket da digne, cese ih svime cim stigne, dr kaze direktno je ispod sluzokoze, samo sto nije, al se ne dere ni malo, a vidi se da ga muce skroz Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 561840
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Orline 12/12/2012, 20:52

Mali Princ ::apsolutno ga nista nije smirivalo,plakanje je bilo celodnevno, a najtuznije mi je bilo hranjenje - posle 3.4gutljaja obrok se zavrsavao u njegovom vristanju, kidanju i mlacenju nogama... kako je tada dobijao 1.500mesecno, i dalje mi je neobjasnjivo sunny,a uvece bude tako iznemogao i ubledeo i izmucen od dranja da mi se srce cepalo...Jednog dana je cak bio totalno promukao i skoro ostao bez glasa od plakanja...

Pri tom u isto vreme devojcica mog brata je napunila 5.5meseci- dr od starta pricali - nije nista, samo grcevi, dete vristalo dan-noc...i posto je prekrkala 4 meseca, dr se najzad resi i uradi korpokulturu, kad ono u stolici candida, i problem resen za par dana...

Jedina sreca, sad ne reaguje na zubice- pupupu Very Happy, balavi toliko da ce parket da digne, cese ih svime cim stigne, dr kaze direktno je ispod sluzokoze, samo sto nije, al se ne dere ni malo, a vidi se da ga muce skroz Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 561840
Potpuno isto...Evo ga danas opet. Sad je uspeo da zaspi, i plače u snu, tj. kida mu san, i ja ga ljuljam u kolevci na par minuta.
NIje ni meni jasno kako je toliko dobio prvi mesec, kilo i šesto, kad je prekidao hranjenje plačući. S tim što su meni sve gori postali, ili je valjda on ojačao pa se glasnije dere i duže može da ostane budan
Znaš da sam i ja pomišljala na kandidu, jer sam skoro čula da ne mora da ide onako klasično kako sam ja znala, sa oblogama po jeziku. Kakvi su simptomi bili sem plača kod tvoje bratanice? Kakva stolica, jel odbijala hranu, itd...

Nadam se da će moj prepisati i zubiće od tog Dušana, kad već grčeve prepisuje Wink Pa da prestanem da ga zovem Grčić Milenko Laughing Inače mm se dopalo ono tvoje skupi se kao pasuljčić, pa ga sad tako zove. Razz

MM je trebao na put na par dana, srećom otkazaše...Tačno bih svisnula sa njim sama, po celi dan u plaču. Mislim što se mora nije teško, ali ovako je bolje
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Mali Princ 12/12/2012, 23:08

orline ::
Znaš da sam i ja pomišljala na kandidu, jer sam skoro čula da ne mora da ide onako klasično kako sam ja znala, sa oblogama po jeziku. Kakvi su simptomi bili sem plača kod tvoje bratanice? Kakva stolica, jel odbijala hranu, itd...

Sve je delovalo normalno, kao jaki, jaki grcevi, drugih simptoma nije bilo, lepo napredovala, jela, stolica ok, boja normalna, sve... a kad ono brdo kandide...

ljubi Pasuljcic:) Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od senka 1/2/2013, 06:42

Doslo je vreme da se upisem ovde Sad

Tačno, kao po knjigama, moj bebiron je od juče na svoj 15 dan počeo da ima grčeve i to u svom punom sjaju! Probudio se u 4:30 i do 16:30 je neutešno plakao. Zaspi na 15-20 min i počne ponovo!
Ništa nam nije pomagalo, ni nišenje, ljuljuškanje, aspirator, masaža...

Negde oko 17 pozove mm njegov drugar koji ima bebu od 14 meseci i kaže nam za SPAS!!! Oni su koristili za grčeve "Dentinox infant colic drops" i kako mu je ostalo 2 bočice mm ode po to i mi bebici damo. Spavao je 4,5 sata!!!

Ja sam mislila da se premorio od plakanja, ali već četvrto hranjenje prolazi bez problema, pri tome smo mu dali kapi svaki drugi put. Onda kada mu nismo davali kapi imao je grčevekoji su trajali 5-10 min!!!

Poručili smo iz Londona još 5 komada, pu pu pu, daj Bože da ih poklanjam ovde po forumu. Takođe, ista firma ima i Dentinox gel za desni kada krenu zubići, pa smo poručili i to.

Nadam se da će moje skromno iskustvo koristiti Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od lilly13 1/2/2013, 23:25

Kad ste počele jesti normalno, svu hranu? Nakon 3. bebinog mjeseca ili kasnije? Ovih par namirnica što jedem su mi već na nos izašle, a mislim da baš i nemaju neke veze sa grčićima, jer ima dana kad jedem isto nekad plače a nekad ne (srećom nikad ne traje dugo, ali bez obzira).
Što se tiče lijeka, mi smo probali i kapi i čajeve i masažu i zagrijavanje - ništa nema efekta, ona dok se ne isplače i dok to ne pođe samo od sebe ništa ne pomaže. Tako da stisnemo zube, nosamo se i čekamo da prođe.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Gramatika 22/2/2013, 14:46

Ne znam je li od pomoći, moja komšinica kaže da jeste. Daće Bog i sama ću proveriti!

Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Jelica 19/3/2013, 23:24

Uf, evo da se pridruzim...sve kapi smo probali i nista...svake deluju po dan dva , a onda kao da se navikne i sve po starom...naidju dani kada im jake grceve i neki mirniji, al sve u sve,u bas je tesko sa bebom koja ima jake grcice, a takav je i moj sincic. Grcevi su krenuli sa nepune dve nedelje i jos uvek traju...napunio je puna dva meseca pre par dana, dakle usli smo u treci i samo se nadamo i Bogu molimo da se zavrse sa trećim mesecom i grcici! Mi smo od kapi probali Colief (koji najvise pomaze), iz Londona smo dobili Infacol ( nista spec), bio gaja nista, espumisan nista...sada trenutno kuvamo caj malo kamilice i anisa - lakse mu je od kada ga pije. Inace, moram da ga pohvalim on retko place, a muci se i stenje non stop, crveni se u fačici, grci telo, ali teši se na siki i ne ispušta je...Vecinu noci do sada se bas namučio jadan, od 4h krecu krcevi i stenjanje, a on u snu stenje i muci se...ja skoro i ne spavam, poslednjih dana malo zastenje pa zaspi od kad pije caj, pa se budi u 6h i guče do 8h...pa zaspi, pa se budimo oko 10h...onda krenu grcici oko 11h nekada oko 13h nekada oko 15h...kako kad, nemA pravila, obrocili se nismo nikako...kad ima grceve non stop je na sisi, kad ih nema...oze da izdrži bez sike max 2 sata, osim kad spava...onda moze i duze ( danju u setnji inace ne spava, uvece pd 20h do 23h). Kako kad...dala bih cini mi se bogatstvo da mi neko kaze lek za grcice...dobila sam kontakt nekog homeopata pedijatra, razmišljam da ga odvedem...
Kdna kraju tvojoj bebi prođoše grcevi Orli?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Marija86 20/3/2013, 08:57

Jelice da li ste probali BabyFen kapi? Meni ih je preporucila jedna doktorica kada smo bili u bolnici i stvarno su super.
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Tinche 20/3/2013, 10:56

Marija, daj nam jos neku info...sta je sastav, da nisu homeopatske?
Gde se kupuju, kako se daju.

Ja prvi put cujem.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Marija86 20/3/2013, 12:32

Ni ja nikada pre nisam cula za njih ali su super.
Daju se 7 dana 3x1 12 kapi
7 dana 2x1 12 kapi
do kraja treceg meseca jednom na dsan 12 kapi

Sastav Ulje psenicnih klica,ulje kima i a-tocophenol Wink
kostaju 600 dinara
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Jelica 26/3/2013, 23:07

Uf Marija, dobro, moraću da nabavim, sutra cu da potražim. Inace, malo pre čitam da retke stolice kod beba mogu biti kamdida, pa se brinem da nije dobio kandidu, jer ima retku stolicu...a mi mu davali liobif probio tik al nije mu se zgusnula. Joo samo malo da poodraste. Javljam za babifen kako je reagovao. Hvala
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Infantilne kolike ili stomačni grčevi - Page 2 Empty Re: Infantilne kolike ili stomačni grčevi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


KUTAK :: BEBE :: Razno

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu