KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

+83
bulevarka
SannI-AlL
jaca*caca
Niny
agata
Ema78
SladZana
penelope
cicsa80
MARA
hany
saska1
zoxa
Tinche
Sofka
beta
catherine290505
fenix
nesalela
Dacaa
Mali Princ
red
viktorija
Mirjana
Tanja83
ciklama
bobica83
seka 35
maki79
Deni
cici
LaFolie
Mrvica
menora72
beka80
nacKa
snedra
makababy
bebko
sanjicica
Kamilica
KoMetaK
tuli
dra00
brinbili
Vuchica
veki1
rada78
gagax81
anak
bak
laKole
key
mijaki
*AIDA*
noja
missile
djole42
maus
Marija86
Shizika
Simona
lilya
MAAKKI
dragmilk
Gramatika
korpica
cufta
ninica2
lena
Sneza
Orline
Milijana
saška
BiKsi :)
Struzzo
heart84
dr mali pariz
racili
dragana76ns
JocY
medolino
lolipop
87 posters

Strana 3 od 36 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Sledeći

Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od brinbili 29/6/2012, 13:23

Uf Loli tvoj uvodni post me je doslovno- razvalio - Jako sam srecna zbog tebe,zbog vasLOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568

Neka ti trudnoca bude lagana i skolska,da uzivas svaki dan u svom sunascetu narednih osam mjeseciLOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 543728 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 543728 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 543728 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 543728

Sto se tice kilaze,no sikiriki...Moja je bila pozamasna,i jos uvijek je,ali sam u trudnoci dobila svega 9-10kg...I stvarno sad pored mog Sunasceta-nije me brigaLOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 561840
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lena 29/6/2012, 13:25

lolipop :: ... i gledam da unesem svaki dan, osim cjeđene narandže, bar još dvije različite vrste voća, i obaveznu svježu salatu. Redovno pijem Donat mg poslije ročka, i uz doručak jogurt LGG, računam da spriječim onu beštiju od candide. ...............

E sad zaista jedno teško pitanje, zbunjena sam i ne znam šta da koristim:

Iz Jevremove su mi pri otpustu propisali Femibion 1, koji u svom sastavu ima: Folnu kiselinu 400 ug, metafolin, vitamin B12, vit. B1,B2,B6,C,E i jod. To sam pila predhodnih dana, ali ga ovdje više nema u nabavci. U zamjenu sam u apoteci dobila Pregnacare, koji u sastavu ima ; vit. D,E,C,B1,B2,B6, niacin, Folnu kiselinu 400ug, B12, betakarotin, Vit. K, Iron, magnezijum, zink, Jod, Copper ( ne znam šta je ovo).
Moj dr. mi je rekao, a čini mi se da je i Pariz to negdje pisala, da mi je sada trenutno dovoljna samo Folna kiselina , i nju sam kupila, ali je od 5 mg. Mene tu jedino trenutno zbunjuje gramaža Folne kiseline kad je kupim samostalno i kad je u paketu sa ovim drugim vitaminima (femibion, pregnacare), i što pročitah nagdje da se folna veže zajedno sa Vit. B12. Ako pijem ovu od 5 mg, onda nema vit. B12?

Lolic, ja nisam dr pa mogu samo da ti pisem kako su meni moji lekari govorili... i verovatno ces sad cuti milion oprecnih iskustava i misljenja.

Kao prvo, za pocetak je dovoljna samo folna kiselina. Tek kasnije su mi, kako je trudnoca napredovala i u zavisnosti kakva je bila KS, prepisivali da pijem Mamavit (na primer), posle i gvozdje...

O kolicini folne kiseline smo Orline i ja pisale vise puta i pokusavale da shvatimo cemu tabletica od 5 mg, da nije to previse... ali ostasmo bez definitivne info. Moja dr rekla da nije previse, a gde god smo citale, ispadalo da jeste... Al ajde, ne znam da je nekome ovde bilo sta falilo od folne... Very Happy Ne znam nista o tom vezivanju folne i Vit. B12 a i ne bih se time opterecivala da sam na tvom mestu.

Copper je bakar.

Ne preteruj ni sa cim, sve umereno. I sa vocem umereno, pisale su o tome devojke cesto, bas zbog secera. I sa Donatom Mg umereno. Na sajtu Donata pise da se pije pre obroka, ima deo i za trudnice... mada sam ga i ja pila kad bih se setila (zbog zatvora)....

lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od dra00 29/6/2012, 13:33

Srecno otvaranje dnevnika osmeh srce
Kakva slicica, svaka cast. Uzivaj sa svojom bebicom srca srca
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Marija86 29/6/2012, 13:37

loli kako je lepo to tvoje sunsce osmeh srce

Ne znam sta bih ti rekla za vitamine meni su obustavili sve sem femibiona yes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od mijaki 29/6/2012, 13:39

loli to oko suplemenata niko nikada nije uspeo da mi objasni. ja po preporuci hematologa uzimam 10mg folne kiseline, plus sam uzimala sve vreme femibion 1 a sada sam presla na femibion 2.
i dodatno vitamin c od 2x500 i vitamin e 1x100 po preporuci ginekologa. sada sam smanjila vitamin C.
kada krenem sa pitanjima koliko i sta cega, svi me belo gledaju?
a da pitala sam za suplemente Mg, Zn i Ca, doktorka je rekla da za sada nije neophodno...
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od dr mali pariz 29/6/2012, 15:39

Loli, tvoje Sunce toliko sija :sunny:te stvarno sem tolikog sjaja, ja ništa drugo ne vidim Very Happy Wink
Samo ti uživaj.
Mišljenja sam kao Lena, ali i Mijaki...i ti si mutant-Dkoliko se sećam?
Onda bi trebalo da unosiš veće količine folne.
Drugo, bitna je cirkulacija, a nju rade vitamin C od 1000 mg, u prvom trimestru, kasnije već manje, i vitamin E-kao tocoferol, ili onaj santegal-kako se već zove... Sve drugo je jako bitno, ali kako trudnoća odmiče-nastavi sa Donatom,ali sa voćem ne preteruj. Jaja, meso, mleko, šareno povrće.
Nadam se da nisam isuviše (umalo ne rekoh-dovoljno Laughing ) udavila
Uživaj u blagoslovenom stanju! LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od tuli 29/6/2012, 18:23

Loliću moj, napisala si post o kome sanja svaka čekalica....
Sanja, da će ga jednog dana napisati.
Eto ti dočeka svoj dan radost
Obasjala te posebna svetlost, koja će trajati dok god si živa.
Osećam da je i tvoje sunce muškog roda bebe
Da ti trudnoća bude što bezbrižnija.
UŽIVAJ! poljubac
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od KoMetaK 30/6/2012, 00:36

Lolicu, mila, negde videh da si otvorila dnevnik, pa iako ovako pospana i umorna, moradoh da svratim, da ti pozelim srecno otvaranje ovog dnevnika i da ti pozelim sto laganiju trudnocu i bez simptoma! Da te tvoje sunce greje svakim danom sto vise i da tvoja ljubav prema svima svakog dana bude sto veca! Uzivajte u sreci draga, i radujte se, zasluzili ste! I ne zaboravi da nam cupas noseve, mislim, ja moram da pozurim, da nam ne bude velike razlike medj djecom! Laughing
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca


p.s necu da pricam koliko si me rasplakala, pa sad ne znam kako cu zaspati a ujutru moram zoru prevariti Wink
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od key 30/6/2012, 13:55

samo da ljubnem sunny i trudnica ! srca srca
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od anak 30/6/2012, 16:17

Neka ovaj dnevnki bude lep i veseo do kraja c
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Kamilica 30/6/2012, 16:26

lolipop ::[color=red]Danas sam ujedno i najsrećnija i najplačljivija žena na svijetu!
I volim ŽIVOT, volim ljude oko sebe, volim mnogo VAS moje sestre i saborke sa Kutka, volim roditelje, volim svekrvu, volim brata, volim sestru, volim svoju mazulju,volim i svoju baku koja mi ne dozvoljava da ručkam ovih dana, jer sam u trudnoću ušla sa lijepim viškom kg, volim i kolegicu kojoj još uvijek trpam mentol bombone u usta, volim sve moje muške kolege( a imam ih 10, a samo jednu ženu) sa posla koji su danas plakali kao kišna godina, volim i svoga direktora koji je od sreće me satima grlio i plakao, volim i svoga docu kom često kažem da nije za dalju upotrebu, naročito poslije operacije, volim i svoju komšinicu koja je babica pa je danas širom otvorila vrata da čuje kako ona kaže malu "čuku" kako kuca dok sam ja bila gologuza na stolu na UZ, volim i komšinicu koja uredno svako veče pali vatru tačno onda kad napolju zahladi,a ja otvorim prozore pa me ubija izduvnim gasovima, volim i odvratnu šalterušu koja mi danas sa osmjehom dade novu uputnicu,volim i apotekarku koja mi uredno nabavlja utrogestan,volim i ovu glupu alergiju od koje kašljem, MNOGO volim moga debeljka koji sreću nezna da sakrije, i MMMMNNNOOOOGGGGOOO VOLIM MOJE sunny koje je danas uljepšalo život majci za sve one godine patnje. Moja, naša sreća, radost, suza jedina!
Rasplaka me Crying or Very sad ali od sreće!!!Želim ti sto serća!!! Mila moja, kako si u stvari jedno nežno i osećajno biće smajli angel bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo za vas
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Gramatika 30/6/2012, 16:47

anak ::Neka ovaj dnevnki bude lep i veseo do kraja LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 466526

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 561840
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Shizika 1/7/2012, 13:50

Lolipop, ja sam ti k'o prava neznalica ukuckala to u Google i nashla OVO. Eto pishe da se savjetuje 600mikrograma folne + 2.6 mikrograma B12 koji pomaze pri apsorbiranju odredjenih sastojaka iz folne. Neshto sumnjam da tu od vishka boli glava lichno bih radije nago da necheg manjka.
Ovo shto Pariz spominje za vitamin E, to neshto mislim da tebi ne treba radi tvoje veoma "protochne" krvi, ali ja sam malo ispala iz djira otkad sam se porodila pa provjeri sa nekim 'ko je u toku.
A sunny je prekrasno, bucmasto, i sija li - sija. yes Sad ti se cio zivot vrti oko njega.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Shizika 1/7/2012, 13:59

Ustvari Vit B12 pomaze folnoj da razgradi neke sastojke koji ako se nagomilaju u amniotichkoj tekucini mogu biti shtetni. Ali detalji su nam manje vazni, bitno da ipak uzimash i neshto Vit B12 uz folnu. Ne znam ima li kod vas kupiti svjezi losos da jedesh, on je najbolji izvor tog vitamina. Ima ga i u nekim shkoljkama ali to u trudnoci ne bi smjela jesti.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 15:29

Upravo je femibion 1 kombinacija toga što Šizika spominje .
Kod nas, uvek trudnici na prvom UZ savetuju i C od 1 gr, kao i neka doza vit. E-ja sam pila sentegal.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 1/7/2012, 17:26

Hvala drage na savjetima. ljubav
Shizika i ja sam primjetila da djevojkama koji imaju mutaciju preporučuju veće količine folne, uz vit. C., i vit. E, i iz tog razloga(zbog bojazni od razrijeđene krvi) sam za sebe ponajviše pitala da ne pretjeram slučajno sa upotrebom velike doze.
Pari,Femibion 1 mi je bio propisan u startu, i pila sam ga do prije neki dan, a sada su mi ipak preporučili Pregnacare, ima i folnu i B12, i ostale vitamine, i C i E, i što je još bitnije ima i vit K od 200 ug Very Happy .
I ja sam isto nešto slično čitala oko ovog vitamina B12, ali vidjeh da ga u svakom ovom mješanom paketu ima.
Pored toga pijem cijeđenu narandžu, i u ovim toplim danima hladim se cedevitom, koja isto tako (bar na ambalaži piše-ako nije lažnjak) ima i folnu i B12, i ostale B vitamine. Pa se iskreno nadam da unosim dovoljnu količinu,jer ne bih da mi baš sada u doba organogeneze zafali folna, a da sa druge strane slučajno sa nečim ne pretjeram.
Nažalost Shizo, svježeg lososa nema, jedino zaleđen, i čisto somljam da kao takav može imati potrebne vitamine.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 1/7/2012, 17:35

lena ::
Ne preteruj ni sa cim, sve umereno. I sa vocem umereno, pisale su o tome devojke cesto, bas zbog secera. I sa Donatom Mg umereno. Na sajtu Donata pise da se pije pre obroka, ima deo i za trudnice... mada sam ga i ja pila kad bih se setila (zbog zatvora)....

lol!

E vidiš uopšte nisam znala to za voćkice, ja navalila ko mutava, svaki dan redovno nešto drugačije nego predhodni dan. Sve računala bolje je da unosim prirodne vitamine, a na voćni šećer uopšte nisam računala.
Joj i ja sam Leno čitala na sajtu Donata, treba da se prokuva da izađe Co2, pa onda da se pije, ali mu je ukus tek onda grozan. Inače smo mi redovito koristili donat uz ručak, ali jedina stvar od koje mi zna biti muka je Donat trenutno Very Happy . A iz istih razloga kao ti sam ga morala ponovo vratiti u upotrebu, zatvor me danima mučio. Kuvan kukuruz putovao 6 dana. Pa i ovako kad ga poslije ručka popijem, bude mi muka sat-dva, ali mi bar ujutro lijepo u WC-u Very Happy , samo ga stvarno ne mogu prokuvati, užasno je bljutav, i onda u onoj vodi pluta taj njegov bijeli prašak.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 1/7/2012, 17:36

brinbili ::Uf Loli tvoj uvodni post me je doslovno- razvalio - Jako sam srecna zbog tebe,zbog vasLOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 275568

Neka ti trudnoca bude lagana i skolska,da uzivas svaki dan u svom sunascetu narednih osam mjeseciLOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 543728 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 543728 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 543728 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 543728

Sto se tice kilaze,no sikiriki...Moja je bila pozamasna,i jos uvijek je,ali sam u trudnoci dobila svega 9-10kg...I stvarno sad pored mog Sunasceta-nije me brigaLOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 561840

Hvala Brini od srca, samo da ti kažem da ukoliko budem imala djevojčicu, definitivno će imati ime kao tvoj anđelak yes
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od lolipop 1/7/2012, 17:47

Vučice, Missile, Lilya, Draoo,Anak, Kamilice, Gramatika, Metaurina, hvala vam od srca, želim da se i vi što prije preselite na ove strane, a ja vas u to ime poštenski vučem za nos.
Deder prijo, bacaj se u akciju yes
Marija86, Key, hvala i vama od srca, i ljubite svoje anđelke u moje ime.

Tuli sestro, ti si u ovom mom postupku svašta nešto namirisala i bila u pravu, taklo da ni ovaj put neću sumljati u tvoj instinkt. Ljubim te, a ti mi ljubi drugara, znaš gdje ravno u dušu usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od sanjicica 1/7/2012, 17:47

Lolipop cestitam ti od srca a sad polako i uzivaj u najvecoj sreci smajli angel
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od missile 2/7/2012, 13:31

Hvala, Loli, a ti mirno i opušteno sada da uživaš u svim fazama trudnoće! trudnica
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Vuchica 2/7/2012, 13:35

lolipop ::Vučice, Missile, Lilya, Draoo,Anak, Kamilice, Gramatika, Metaurina, hvala vam od srca, želim da se i vi što prije preselite na ove strane, a ja vas u to ime poštenski vučem za nos.
Deder prijo, bacaj se u akciju yes


evo ja sam vec namestila nos da me povuces love
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od BiKsi :) 2/7/2012, 16:41

Da vas ljubim! sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od bebko 2/7/2012, 19:47

Drugarice draga,
tebi što mi, po ko zna koji put teraš suze na oči,
i ovde čestitam na trudnoći i na otvaranju ovog dnevnika.
Da trudnoća prođe što laganije i bez trzavica...
Kako mi je lepo što te vidim na ovim stranama srca
i što mogu da se radujem tvom sunny koje raste
srca

A sada da se malo radujem

sreca sreca sreca sreca sreca
jumping jumping jumping jumping jumping
konfete konfete konfete konfete konfete
bravo bravo bravo bravo bravo
srcasti poljupci srca srcasti poljupci srca srcasti poljupci
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od dragana76ns 3/7/2012, 06:47

Svratih da ljubnem najmiliju mi trudnicu i njeno najsjajnije sunny

E Loli, Sunce vise lici na taju....maaaaasaaala Very Happy

Eve ti ga i moj nosIC...vuuuuuuci draga, sto jace

Ljubim trio LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 522523 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 522523 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 522523

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 8326 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 237612 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 8326 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 237612 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 8326 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 237612 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 8326 LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 237612
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije - Page 3 Empty Re: LOLIPOP-i njeno malo sunce koje je ispod srca grije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 36 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 36  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu