KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

+70
OKacica
nina :)
dragmilk
pegaz
Mirjana
Tanja83
Malina
Bekanicaa
Milijana
ninica2
MAAKKI
Simona
missile
ananana
Xena
korpica
maus
jagodica
cicsa80
dra00
ragaco
KoMetaK
maruska
Jelica
SannI-AlL
veki1
medolino
Dionisia
ivi
laKole
menora72
nacKa
Gramatika
3023456
bebko
daxi011
Erata
lilly13
anela
mijaki
ciklama
LaFolie
saška
bridget jones
Struzzo
noja
jelena78
BiKsi :)
anak
tisa
beka80
senka
djole42
JocY
Deni
dragana76ns
dr mali pariz
Orline
lolipop
maza1972
makica84
bebica mala
lilya
maki79
heart84
red
Vuchica
cekalica
bak
grudva
74 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lolipop 5/6/2012, 23:56

bak ::
Ima li jos neka klinika, a da imamo podatke?

Primjetih ovo pitanjce, pa se sjetih da mi je neko pričao da je Betanija počela da radi prirodnjake za doszta manje novaca. Nadam se da je korisna info.

Pozdravljam temu yes

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 6/6/2012, 09:26

makica84 ::bravo za temu, ja licno nemam iskustva na ovom polju, ali me bas zanimaju vasa. nama bi to bila rezervna varijanta ako ne uspe sad u junu. krivo mi je sto se o ovoj varijanti ne prica dovoljno, verovatno jer im se ne isplati kao redovna vto. isto tako, nije mi jasno kako nikome od "mislilaca" nije palo na pamet da bude ukljucena u postupak koji finansira republika (grad). pa zar to nije neuporedivo manji trosak za drzavu VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 279933

Makice, na ovon Forumu smo prosle i pretprosle godine organizovali akciju potpisivanja peticije da se odobre prirodnjaci preko Fonda, i jos ponesto, i slali je svim nadleznim institucijama, ali... Para nema, ukratko glasi odgovor.
U Hrvatskoj su tzv prirodnjaci besplatni preko njihovog Fonda neogranicen broj puta, potrazite na Rodi, ima mnogo pisano i mnogo iskustava raznih, pa...
Kod nas jos uvek nisu "popularni", jos uvek doktori retko savetuju takav vid VTO, a sto, samo oni znaju.

lolipop ::
bak ::
Ima li jos neka klinika, a da imamo podatke?

Primjetih ovo pitanjce, pa se sjetih da mi je neko pričao da je Betanija počela da radi prirodnjake za doszta manje novaca. Nadam se da je korisna info.

Pozdravljam temu VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 561840


Imamo li neku zensku da ide na Betaniju ovih dana, da priupita? Telefonom je bas tesko doznati bilo kakve info, a akmoli cene...
Bas bi bilo lepo i korisno VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 490909
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od cekalica 6/6/2012, 09:55



Imamo li neku zensku da ide na Betaniju ovih dana, da priupita? Telefonom je bas tesko doznati bilo kakve info, a akmoli cene...
Bas bi bilo lepo i korisno VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 490909[/quote]
Dra ide ovih dana,mislim u petak
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 6/6/2012, 13:24

bak ::Hvala trudnicama sto su izdvojile vreme da napisu svoja dragocena iskustva cmoka
120000, to mu dodje sad somica evrica, u Pragu 900, ali se za to ne isplati ici, po meni. I propratne za..bancije, dodje skoro 1300 e.
Ja sam tako nesto i racunala, da za to koliko bih platila jednu probam tri (ako treba Wink ), pa ako ne uspe, eto mene opet na stimulaciji. Ali uspece f
Samo mi je bas glupo sto se posebno naplacuju uz Rolling Eyes

Ima li jos neka klinika, a da imamo podatke?

Zvacu Jovanovu, mozda vec sutra da se raspitam, mozda Ivanovici?

U principu si u pravu. Ni ja ne znam da li bih samo za prirodnjake isla do Praga, ali obzirom da radiom FET, nista me ne kosta da probam i sa tom jednom jc iz prirodnog ciklusa. Zapravo kosta me, ali pare i onako dajem. Bas me zanima kakva je procedura kod njih, da malo razmenimo iskustva.
Sto se Srbije tice, ja se nadam da barem jos neko radi sem Jevremove, ipak je bolje kada postoji konkurencija.
Ako zelite raspitacu se u Bisu da li rade i koliko kosta. Samo javite da znam da li da pitam. Inace, i kod njih je UZ 3000 dinara, ali mi konsultacije nisu naplatili tako da za to ne mogu da vam pomognem.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 6/6/2012, 13:38

Znam da ides zbog FET-a , nego sam komentarisala da je mala razlika u ceni, mislim nije mala, 100e, ali njije nam bas blizu.

Pitaj, sto da ne, ako imas kontakt, da imamo sto vise podataka VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 582639
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Orline 6/6/2012, 13:41

Grudva, bravo za temu Very Happy
Baš smo u više navrata pričale o "prirodnjacima" ali ko zna na kojim su stranama ostali, ovako će bar novi postovi da ostanu na jednom mestu.
Bilo je i cura sa neuspešnim postupcima, ne mogu sad da se setim, pa bi bilo dobro da i one napišu svoje iskustvo, ne da bi vas obeshrabrile, nego radi potpunije slike o svemu.
Nisam znala to za Betaniju. Znači Front i GAK još nisu počeli.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od heart84 6/6/2012, 13:42

Provereno znam da rade i u klinici Ivanovic prirodnjake, ali ne znam tacno kolika je cena mislim oko 110.000,120.000 din bar je bilo toliko pre 7,8 meseci
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od grudva 6/6/2012, 15:27

naravno orli da bi bilo dobro kao sto sam i napisala i sa pozitivnim i negativnim iskustvima da nam napisu po koju rec sto vise iskustva to cemo biti vise upucene u neke stvari
kako koja sazna nesto napise i mi budemo sve pametnije Laughing

ovo za betaniju nije lose samo da dobijemo vise informacija

a sutra cu pitati u n.f. njih da li rade i ako ne da li imaju u planu
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maza1972 6/6/2012, 15:45

Grudvo,ja sam u Frontu pitala načelnicu,rekla mi je da u Frontu ne rade.A,možeš da pitaš- možda planiraju da počnu...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 17:07

Nisam listala sve teme, ali negde je pisano o prirodnjacima, ili gresim? Deni je trenutno aktivna, imala prirodnjak u Jevremovoj, nek i ona napise svoje iskustvo.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Orline 6/6/2012, 18:53

Ma pisano je svuda pari, ali mislim da nema tema. Malo malo pa se provuče priča, i u klubu i u koracima, i tamo na FSH, ali aj to sad nadji Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Orline 6/6/2012, 18:53

A ako misliš na posebnu temu, ne sećam se da ima
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od grudva 6/6/2012, 20:49

nema nigde ja sam se ubila trazeci lol!
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od dragana76ns 7/6/2012, 00:13

Pozdrav devojke.....evo i mene sa vestima iz Novog Sada Very Happy

Kada sam se u decembru 2011 raspitivala i pripremala za nestimulisani VTO,kada sam cula cene u Genesisu odustala sam (pisala sam o tome ranije i vecina devojaka je mislila da sam se zabunila) kod njih je ista cena ako se radi stimulisani i ne....znaci za IVF 1600e a za ICSI je 2300evrica affraid

Nedavno sam se raspitivala kod moje dr. o nestimulisanom u Betaniji(program samofinansiranja) ona mi je rekla da to treba da pokusamo, objasnila mi je da te prati izabrani lekar, da nisu guzve kao kada je nacionalni u pitanju, cena je 80.000 din sto mislim da je odlican izbor.

Eto toliko,nadam se da ce ove info nekome dobro doci
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od grudva 7/6/2012, 00:21

hvala dragana
jel ti nije tesko da se detaljnjije raspitas koliko je a. a koliko et. nekada nedodje do et. pa da li je cena opet ista 80000 i jel to sa uz ili bez
ljubav
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od bak 7/6/2012, 09:19

Jao da, secm se toga za Genesis. Sta reci Rolling Eyes

Info za betaniju je sjajna! Jos kad bi saznali da li je i za devojke koje nisu iz Vojvodine, i sto Grudva rece da li su i uz uracunati u cenu, gde bi nam kraj bio!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vuchica 7/6/2012, 09:37

Ja sam Draganu shvatila da je 80000 aspiracija, oplodnja i et, a prati te izabrani lekar - znaci... hormoni, uz, posebno....
al bolje da ne nagadjamo, neko ce se vec naci sa potpunijom info.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od lilya 7/6/2012, 11:44

Draganice, hvala za info ljubav
E sad, da li ovih 80,000 dinara vazi za one koji nemaju uput i hoce sami sve da plate bez obzira cije osiguranje imaju kao sto imaju i komercijalni program za jednodnevnu dijagnostiku steriliteta?
A Genesis odvaljuje od cena affraid Kako bre moze da bude isto Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od dragana76ns 7/6/2012, 14:44

Koliko sam ja shvatila,(raspitacu se kad se budem videla sa dr.) mislim da za taj samofinansirajuci program ne treba ni uput i da nije bitno da li si iz NS ili okoline, 80.000 je kompletno znaci asp. i transf a za opciju bez transfera ne znam, i to cu proveriti. Znam da se radi i stimulisani IVF i ICSI i da je cena negde oko 150.000 (mislim da lekovi nisu ukljuceni a provericu i to)..eto drage moje toliko znam, a ako nekoga jos nesto interesuje, pitajte.....a ja cu saznati VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od dragana76ns 7/6/2012, 14:45

Da, a mislim da se UZ ne naplacuje...samo lekovi su dodatni trosak.
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maza1972 7/6/2012, 14:53

Dragana,ovo je super što si nam javila,a i cene su prihvatljive g g g
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od maza1972 7/6/2012, 18:55

Da i ja doprinesem,zvala sam Ivanoviće:
cena vto iz prirodnog ciklusa 120.000,to je cena bez folikulometrije-ona je 3000 po UZ.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Deni 7/6/2012, 21:43

2010-te u decembru sam radila VTO iz prirodnog ciklusa u Jevremovoj kod dr. Milice Janicijevic. Sto se tice utisaka, odlicni su. Sve je proslo u najboljem redu, naravno sa mnogo manje stresa nego kod stimulisanog ciklusa. Cena je bila 100,000 din + konsultacije (ne mogu da se setim koliko, ali ne vise od 10,000). Nisam uzimala opstu anesteziju. Folikulometrije nisu naplacivane.
Doktorka je pratila folikul, jednom je radjen E2. Kada je folikul stigao do velicine 18-19mm, data stop injenkcija, posle 36 sati aspiracija. Dobijena jedna jajna celija,oplodjena i drugi dan vracen trocelijski embrion (sto mi se nije svidelo) i posle toga klasicna terapija utrogestanom 3x2.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od grudva 8/6/2012, 15:21

deni hvala ti puno
mozes mi reeci kako je bez anestezije jel bi sledeci put ipak uzela je
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od grudva 8/6/2012, 15:32

pa znaci ista cena kod vecine privatnika

e sad jedna stvar me zanima zasto je toliko velika razlika u ceni izmedju stimulisane i nestimulisane vto

vto iz prirodnog ciklusa -oko 1200e
radi se oko 3 uz,aspiracija,oplodnja icsi,transfer

vto sa stimulacijom - oko 2100e
radi se oko 2-3 uz,aspiracija,oplodnja icsi,transfer
jedino vise je to sto ti odrede semu tj koje boce da kupis i da se sama bockas
pa da li to vredi oko 1000e
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa - Page 2 Empty Re: VTO DNEVNICI-iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu