KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strah u Trudnoci

+7
plavaptica
Ema78
Gala
lena
mijaki
Mirjana
veki1
11 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Strah u Trudnoci

Počalji od veki1 24/5/2012, 16:20

Po savetu Thince otvaram novu temu u ovoj sekciji.... Evo kako sam pocela.

Jako mi je zao ako je tema vec bila, malo sam pregledala i nisam nista pronasla.

Ja sam u petoj nedelji trudnoce, saznala sam prosle nedelje, nisam jos bila kod doktora jer imam zakazano za par dana tek...
Moje pitanje svim trudnicama i svim postojecim mamama je:
Da li ste se bojale da ne izgubite plod, da li ste razmisljale o tome, kako ste se nosile sa tim?

Prvo sam bila jako uzbudjena, vesela...trenutno sam u stanju "grca", citala sam po netu kazu do 12 nedelje je rizik jako velik i moze se desiti svima...meni je ovo prva trudnoca, nikad nisam imala neke vece ginekoloske probleme, ostala sam trudna bez probleme, hvala Bogu, ali sad mi se samo crne misli mnoze...

Prvih dana kad mi je kasnila menstruacija imala sam grceve kao da cu dobiti svake sekunde, medjutim to je proslo, sinoc me poceo boleti stomak i osetila sam grceve i jako se uplasila. Na vesu nema znakova krvi, samo belo pranje.

Kako da se opustim, kako da ne razmisljam o tome...ja cu poludeti do 12-te nedelje!
Govorim sebi da je sve u redu, da nema razlog za strah, ali to bas i ne pomaze....
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 16:23

Evo ja ću prekopirati ono već napisano, a naša Happy će izbrisati duplikat!

veki1 ::Jako mi je zao ako je tema vec bila, malo sam pregledala i nisam nista pronasla.

Ja sam u petoj nedelji trudnoce, saznala sam prosle nedelje, nisam jos bila kod doktora jer imam zakazano za par dana tek...
Moje pitanje svim trudnicama i svim postojecim mamama je:
Da li ste se bojale da ne izgubite plod, da li ste razmisljale o tome, kako ste se nosile sa tim?

Prvo sam bila jako uzbudjena, vesela...trenutno sam u stanju "grca", citala sam po netu kazu do 12 nedelje je rizik jako velik i moze se desiti svima...meni je ovo prva trudnoca, nikad nisam imala neke vece ginekoloske probleme, ostala sam trudna bez probleme, hvala Bogu, ali sad mi se samo crne misli mnoze...

Prvih dana kad mi je kasnila menstruacija imala sam grceve kao da cu dobiti svake sekunde, medjutim to je proslo, sinoc me poceo boleti stomak i osetila sam grceve i jako se uplasila. Na vesu nema znakova krvi, samo belo pranje.

Kako da se opustim, kako da ne razmisljam o tome...ja cu poludeti do 12-te nedelje!
Govorim sebi da je sve u redu, da nema razlog za strah, ali to bas i ne pomaze...

Mirjana ::Veki1 mila, pre svega dobro došla na forum cvet
A onda, dobro došla u drugo stanje cvet
Od sad' pa do kraja života, strahovaćeš, jer tako to mame rade Wink
Realnih razloga nemaš, veruj mi. Sve to što si pomenula -grčevi, bolovi- to je sasvim normalno! Normalno je i da se bojiš, ali ne i da se predaš strahu!
Probaj da više čitaš o tome kako se doji beba, kako se drži, povija...koje pelene ko preporučuje.... a manje o komplikacijama.
Sve ovo ti pričam iz iskustva, jer sam takođe u jedno vreme osetila strah i bilo mi je teško da se izborim s tim. Hvala Bogu, ja sam imala s kim da to podelim i da se u rekordnom roku istog i oslobodim.
"Boj se ovna, boj se govna, a kad' ćeš živeti?" Wink Tj. kad' ćeš uživati u trudnoći?
Maštaj i uživaj! Srećna ti i školska trudnoća bila srca srca srca srca srca

veki1 ::Ja sam od silne zbunjenosti, zaboravila da vam uputim pozdrav vec ovako direkno ko grom iz vedra neba na moj broblemcic...

Mirjana hvala i hvala! Lepo si me drmnula i bas mi je drago, sad sam setala kroz grad govoreci sebi, lepo napredujemo, polako napredujemo, sve je super....
Nadam se da nece potrajati, to je sad par dana da me drzi ovo stanje ludila.

MOzda kad odem kod doktora kad potvrde da je sve ok sve ovo prodje...

tinche ::Veki dobro nam dosla i cestitam ti na trudnoci!

Zamolila bih te da otvoris temu na linku koji cu ti dole prekopitati a ovu ce admin izbrisati...kako bi i druge trudnice sa istim ili slicnim problemom mogle da procitaju tvoja iskustva.
Mirka Strah u Trudnoci 490909 pomagaj i ti tako sto ces upucivati nove Kutanjke...Happy se bas trudi oko svega i nasa pomoc joj puno znaci.

https://kutak.forumotion.com/f48-psiholoski-aspekti-lienosti-u-trudnoai

Veki, na pravom si mestu...videces kako ce strahovi ubrzo da se smanje...i ostace samo velika radost. Mozes otvoriti i svoj trudnicki dnevnik i sa nama deliti i lepe strane tvoje trudnoce...a i iskustva drugih trudnica mogu biti jako korisna!

veki1 ::Tinche bas ti hvala, nisam ni videla da sam mozda u pogresnoj sekciji... Gledacu da otvorim temu tamo ondak...hvala vam
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 18:52

mijaki ::o strahovima ovde vidim niko ne prica ili ne bar puno, valjda da ne priziva maler!

a ja se danas tako lose osecam, totalno sam pala...

juce mi nije bilo muka, i nastala je panika u mojoj glavi, da nije stalo bekanino srce...pa onda ko izmisli ovaj internet, svasta nesto procitah, pa odoh u v.m.
danas sam se nazdrala cega god sam stigla, kako bi mi opet bilo muka pa da mi kao bude lakse...

ne mogu ni sa kim ni da pricam, mm samo vice cuti i ne baksuziraj, mami kada nesto pomenem, ona se potrese...a ja, ja se samo nadam da je sve ok, i plasim se da ovoliki strah i plasenje ne prizovu neko zlo... ali sta cu, strah je jak i ne mogu protiv njega

u ponedeljak je konacno UZ i moram da verujem da ce sve biti prelepo i da je moj bum baba bum poceo da pliva u maminom stomaku...

Mali Princ ::Mijaki, samo se opusti!
Meni ni jedan jeini sekund nije bilo muka, niti sam imala bilo kakvu tegobu.
Jedno popodne krvarenje.
Uglavnom, moras da savladas strah i brige za sve, jer viideces, stalno se nesto brine - kad boli sto boli, kad ne boli sto ne boli, ziga/ne ziga i sve u krug...
Meni i sad kad iscuri utrogestan muka da odem u wc, ali to je j jednostavno tako.
Treba d aprestanes po ceo dan da preispitujes telo, osecaje i sl. Nadji nesto da se zanimas - gledaj neki film, zovi nekoga u goste i sl., samo gledaj da te stvari i teme nemaju veze sa trudnocom.
I, naravno, ostavi taj net! Strah u Trudnoci 639820 Strah u Trudnoci 490909

cufta ::MIjaki, Princ ti lepo kaze, tokom tih 9 meseci covek se vro lako istripuje. idi napolje, iako je kisa u celoj zemlji

mijaki ::hvala vam devojke, sad otplakah partiju i odoh napolje (da poslusam cuftu), nisam izasla od ponedeljka...

proci ce me, valjda je od hormona, a i opet mi je malo muka (cudno bi bilo da nije, obzirom sta sam sve pojela)....
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od mijaki 24/5/2012, 19:26

diiiiivna jedna tema Wink

ja se stvarno trudim da budem +++, i uglavnom i jesam ali tako dodje ponekad, uzas jedan...
i stalno ponavljam sebi da ne smem tako, jer i kada se rodi beba, pa necu valjda svu srecu strahom da obojim...
moram da se navikavam...

ma ja sam inace frik, imam devet godina mladjeg brata, i kada spavam kod mame kada mama ode na more, i kada brata nema u neko doba noci, odmah mi se kojekakve crne misli roje, u fazonu, ne dao ti bog sto ti sestra misli...pa ga zovem u sred noci, samo da vidim da je dobro....



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 19:47

Joj što me podsećaš na mene lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od lena 25/5/2012, 00:02

I na mene lol! ...

Veki, Mijaki, Miro, potpuno vas razumem... ali da ne opisujem ovde kakve su me misli, ideje i "senzacije", obojene strahom i strepnjom, mucile za vreme tih 9 meseci trudnoce (jer za mene "nema popravnog" sto zbog godina sto zbog itd.).... zelim da vam porucim:

Nemojte se plasiti sto se plasite! Znate ono: gore od toga sto imate nesanicu jeste to sto se nervirate jer ne mozete da spavate! Dakle, takve smo kakve smo, razlikujemo se po strukturi licnosti, reakcijama.... Dovoljno je vec sto trudnica ima misli pune brige i sto se trudi, kako zna i ume, da se sa njima izbori... a ako se jos optereti i time kako je stetno za bebu i nju sto se plasi... to mu dodje kao dvostruka kazna...

Dobra vest je sto vreme cini svoje pa i strah polako popusta... Naravno, nije kraj svim strahovanjima ni kad se dete rodi, tek onda pocinje "igranka"... ali drugacija! Ipak je lakse, te i ona nekad zabrinuta trudnjaca postane vesela i opustena mama! Tako ce biti i sa vama! Casna rec!

I, da... sto manje interneta, to bolje (mislim na sajtove pune prica o raznim "slucajevima", sugestija je cudo...)!

Strah u Trudnoci 338438
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Mirjana 25/5/2012, 00:05

Leno love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od mijaki 25/5/2012, 10:10

lenoooooo srca srca srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od veki1 25/5/2012, 11:39

Very Happy Ja imam starijeg brata (ozenjen covek sa dvoje dece!) pa kad putuje daleko il kad ga ne cujem vise od dva dana ja razvijem u glavi film kakav mu ni majka ne bi pomislila...
Ja mislim da je dosta toga nasledno, ne mislim kao stvar genetike, nego kao stvar odrastanja, moja mama se uvek jako brinula za nas, morali smo se javiti kad idemo iz kuce kad dolazimo kuci (sreca pa nije bilo mobilnih, inace bi morali svakih sat vremena da je zvcamo!) itd. Da li su vase majke bile takve, da li smo mozda naucile da brinemo umesto da se opustimo i uzivamo?

Hvala vam puno svima na odgovorima, drago mi je sto nisam sama u "strahovanju"!
Juce sam vec bila puno bolje, samo sam ponavljala kako smo super, kako je sve ok i onda sam toliko poverovala u to da sam cak nocas spavala do 6 ujutro bez potrebe da prosetam do wc-ja g
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od mijaki 25/5/2012, 11:52

u pravu si veki,
moja majka je jako brizna, i dan danas kada idem negde (a udata sam vec 6 godina) moram da joj se javljam da smo stigli, da smo se vratili....itsl
nikada nije spavala dok ja ne dodjem iz grada, druga deca su se igrala napolju sama a ona je uvek bila uz mene da me cuva...
nekada me je sve to opterecivalo, ali vidim da sam postala kao ona... Wink

i ja sam danas bolje, malcice mi je muka (Bogu hvala), ne ziga me nista, dosla mi je mama da mi pravi drustvo, ide vikend i druzenje sa muzicem, konacno necu biti sama...a u ponedeljak je konacno ULTRAZVUK!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Gala 6/7/2012, 09:19

veki1 ::
Kako da se opustim, kako da ne razmisljam o tome...ja cu poludeti do 12-te nedelje!
Govorim sebi da je sve u redu, da nema razlog za strah, ali to bas i ne pomaze....
Ja nisam nikako uspela da se opustim, cak ni posle 12-te nedelje. Tripovala sam sve i svasta, a sada mi je krivo jer nisam uzivala u trudnoci.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od mijaki 6/7/2012, 09:32

ne vredi to je jace od nas...
jeste da je posle 12 nedelje nekako lakse, ali strahovima nema kraja!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Ema78 9/10/2012, 11:46

Kada sam shvatila da jesam trudna, rekla sam sebi da ce ovo biti jedna lepa i vesela avantura, da je sve za ljude i da cu se truditi da uzivam maksimalno, jer ne znam da li c mi zivot pruziti jos jednu priliku. Fascinirana sam promenama koje mi se desavaju, i sa radoscu ocekujem dalji razvoj situacije . Sa trudnocom mi se vratio optimizam koji sam davno izgubila.

E sad, jesam opreznija, u smislu ne trcim uz stepenice, ne nosim 10 kg djubreta, vec podelim sve u dva puta, malo se toplije oblacim, ne ljubim se sa ljudima, kazem da sam prehladjena. Trenutno ne treniram, jer me muci prehlada, ali cim se vratim u pravo drugo stanje, eto mene ponovo u teretani, samo sto cu vezbanje prilagoditi ovom cudu sto raste u meni.

Sto se straha tice, svaki put kada osetim ziganje, ili primetim braonkast koncic na vesu, kroz glavu mi prodju crne misli, i to samo zato sto su svi oko mene krenuli da me mrace... lezi, miruj, ne izlazi, kriticno je do 12. nedelje... Pa ljudi nisam tesko obolela, samo sam trudna !!! Kriticno je do kraja trudnoce, kojih bre 12. nedelja...kriticno je do kraja zivota, pa na sred ulice moze da te tresne nesto.

Tako da, ja sam resila da ce ovo biti jedna lepa i vesela trudnoca, jedan od najlepsih perioda u mom zivotu, i necu dozvoliti da me crne misli savladaju. Sinoc sam na primer gledala emisiju o transseksualcima, i pomislila sta ako... a onda sam rekla da cak i ako se desi tako nesto, moje dete( ili deca), ce imati najbolju mamu na svetu koja ce ih u svemu podrzavati.

f f f
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Mirjana 9/10/2012, 15:03

Ema78 affraid Ha ha ha lol! zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Ema78 9/11/2012, 12:57

Evo me ponovo...

I dalje se drzim toga da je ovo jedna lepa avantura. Nemam strahove, mada me sve i boli i ziga, i dobro mi je i lose mi je...ali presrecna sam.
Ne dozvoljavam vise nikome da mi mraci, ja jesam trudna,ali ne bolesna, u trudnocu sam usla u punoj fizickoj formi, potpuno spremna za sve izazove, i za sada mi nista ne pada tesko. Jeste da sam umorna, kao danas npr, ali lepo odmorim, uradim koliko mogu, odmorim pa opet...Imam strahove, ali se trudim da kada god pocnem da mislim nesto lose, krenem da radim nesto, i prodju me crne misli. Kada sam tuzna, hvala bogu na psima, eto ih, gurkaju me , lizu, i ja na sve ruzno zaboravim. Moj stariji pas se ne odvaja od mene, i u wc idemo zajedno i kada vidim kako me cuva, sve mi je lepo...
Videcemokako ce ici dalje, ja zasada samo slusam soje telo i sebe, i mazim ovo kuce koje se ne odvaja od mene.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Mirjana 9/11/2012, 13:52

Sve će biti OK yes cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od plavaptica 11/11/2012, 15:13

Ja sam u trudnoci bila poprilicno opustena, stvarno uzivala i nisam bas previse strahovala zbog raznih probadanja, ziganja i ostalog. Nekako sam sve vreme osecala da je mojoj mrvici kod mame bas dobro i udobno i da namerava tu ostati svih 9 meseci. Medjutim ja ne bih bila ja da nisam sebi uvrtela u glavu ipak jednu mracnu ideju o tome da posto do tada nisam prelezala ovcije boginje, sigurno ce mi se to desiti za vreme tudnoce affraid Znaci nikada vise ljudi i dece sa boginjama nisam srela nego tada i bezala od njih kao luda. Ja u parkicu sa bratancem kad dolazi njegov drug iz vrtica sav u tufnama, njegova mama objasnjava kako ne ide u vrtic zbog boginja, dete mi prilazi a ja affraid affraid affraid gledam uz koje drvo onako trudna da se uzverem. Pred kraj trudnoce, jedna rodjaka se javlja i kao nece dolaziti kod nas posto ima boginje. Brzo vracam film kada smo se zadnji put srele, da li sam je dodirivala, da li se ona u medjuvremenu sa nekim videla i zarazila nekog ko je dolazio kod nas....Horor affraid
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od mijaki 11/11/2012, 15:21

plavaptico, kako ti opisujes panican strah od boginja, ja takav strah imam sve vreme trudnoce od svega....svih virusa, svih bakterija...ponekad stvarno pomislim da nisam normalna....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Mirjana 11/11/2012, 17:15

Pa svesno biće, a majka! Ne može drugačije. Znaš koliko je bilo teško stvoriti život, pa sada, prirodno, pokušavaš da zaštitiš bebu od svega.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od jasnaana 6/1/2013, 22:24

jao, ne znam da li ima nekog na ovoj temi...pisala sam na temi, cekajuci pozitivnu betu. eto japqam je docekala, tri puta se lepo duplirala a poslednji dan vadjenja bete, grudi su prestale da me bole. strah koji sam imala posle et je bio milion puta jaci kad sam dobila pozitivan nalaz. nesanica svaku noc, napetost u neogranicenim kolicinama, zeludac ne znam kako je izdrzao to stanje, lupao je kao lud. da ne pricam o strahu od zvukova jer su mi nenormalno smetali, gusenja nocu, ma svasta. taj dan kam su grudi prestale da bole, prestalí su i svi strahovi jer sam procitala da to znaci prestanak razvója ploda i tri dana placem kao kisa. za dva dana tek uz, prvi. pa vidite sta je psiha. danas u najnormalnijem stanju, osim tuge jer nemam vise ni jedan simptom

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 43
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od plavaptica 6/1/2013, 23:18

Jasnaana, taj strah je sasvim normalan i ja sam ga imala prvih dana posle bete. Kada konacno stignemo do tako zeljenog cilja, prirodna je strepnja da se sve ne rasprsi i nestane kao da je bilo san. Bar je meni tako bilo. Citala sam na koracima da si ponavljala betu i da se i vise nego uduplala tako da plod raste. Simptomi su potpuno individualni, mene su grudi bolele mozda 5 dana tokom cele trudnoce, a mucnine i ostalo nisam uopste imala. Bez tuge i nerviranja, jer beba to ne voli yes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od jasnaana 7/1/2013, 11:39

plavaptica, hvala na ohrabrenju...ziva nisam danas, sutra uz...potpisujem, ni jedan jedini simptom...sutra cu sve konacno znati...i poljubac za tvoju princezu...

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 43
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od mijaki 7/1/2013, 11:48

jasna, znam kako ti je, cekanje bete jeste strasno, ali neizvesnost posle toga je takodje stresna...Meni je tako bilo svih devet meseci...Prvo sterpis do UZ i otkucaja srca, pa da prodje prvi trimestar, pa da promrda, pa da se ne rodi prevremeno, i tako do samog kraja...
Ja sam moguce najveci mracnjak i panicar na forumu, tako da kada ja preziveh i ti ces milicice... Wink
ali ipak, trudnoca je divna i pored svega toga, i ja jedva cekam da ponovo zatrudnim osmeh srce
samo polako, tvoja bekana je sa tobom i uziva...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od jasnaana 7/1/2013, 12:03

mijaki, veruj mi da bi mi bilo mnogoooooooooo lakse da osetim bilo sta...ovako, bukvalno nikakav osecaj...jeste mi prvi put, ali zar je moguce da ne postoji ni jedan simptom...kako god, neizvesnost do sutra, nista mi drugo ne preostaje...malo se oraspolozim ovde sa vama...ali mozak radi 300 na sat...kad bi mi bar malo bila muka od necega...jutros sam jela i pecenje i svasta nesto i to bas rano...nista, sve kao i obicno, pa da nisam trudna zeludac bi reagovao posle tako jake hrane...istrpite me do sutra, lakse mi da kukam vama ovde, ljudima oko sebe ne pricam nista, nekako ne mogu, a i oni to ne mogu razumeti...

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 43
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od mijaki 7/1/2013, 12:06

simptomi dolaze tek kasnije, ni ja nisam imala nikakve simptome, ni grudi, ni mucnine, ama bas nista do neke osme nedelje...
a onda kada je pocelo, bilo je veselo....
slobodno ti nama kukaj, ali veruj mi, bice sve to ok, rano je za simptome!
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu