KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 27 od 28 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 11/6/2013, 15:36

Na moje NE reaguju tako kao da zidu pricam,jos mi se i smeju Laughing!


Vec duze vreme spavaju celu noc i ujutru ustaju kasnije. Npr. ustanu ujutru oko 9-pola 10,doruckuju oko 11,onda idemo napolje do nekih 13h,posle uzinamo,neku vocku obicno ili keks,cips i oko 14h spavkamo do nekih 17h,onda rucamo,veceramo oko 21h,pijemo mleko 22-22:30 i spavanjac do 6-7 ujutru kada popiju mlekoi nastave da spavaju do 9-pola 10,nekad i duze. Ja sam nocna ptica a jutarnja spavalica pa sam i njih tako "nastelovala" Very Happy


Nova stvar je sto smo se upisali u vrtic i krecemo od septembra Very Happy

samo me brinu njihove cuce nista drugo. Videcemo kako cemo resiti taj "problem"...


Znaju kad im kazes da te pomaze,kad ih pitas "gdee ti je kure oni pokazu" lol!,a kad ih pitas "gde ti je pametna glava sine" oni opet na kure pokazu lol!

Vole da gledaju kako masina radi,gledaju kako se bubanj okrece,pa mi budu asistenti kada usisavam(Nole se ranije mnogo plasio usisivaca ali smo i to prebrodili), kada otvorim vrata od masine,obavezno mi pomazu tako sto vade ves i stavljaju u lavor Very Happy,malo u lavor malo na pod lol!


Vole da se igraju stipaljkama i da iste guraju u flasu od rose Very Happy,sa tim mogu da se zanimaju pola sata. Kad napune flasu,zovu tj donesu mi je,ja sve stipaljke istresem i oni opet slazu tj guraju Very Happy


Cek da se setim sta jos...
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 11/6/2013, 15:50

Hahahaha, ludaku...citam i smejem se na glas!!! :))))

slatki su ko med i dosta me na batu podsecaju kada je bio tako mali.
pogotovo sto se spavanja tice...bas tako...dodje do krevetica i penje se na prstice da ga ubacim. i dan danas je takav za spavanje, s tim sto se sam sada pentra gore.

udaranje je faza, proci ce...i bata je imao tu fazu...sad ima druge...

bravo za vrtic...sta smetaju dude...i druga deca ih koriste u vrticu. a cak znam da neka deca ne koriste u vrticu bez problema i spavaju lepo, a kuci obavezno traze. uklopicete se, veruj mi...

daj koju sliku stipso!!! Razz
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 11/6/2013, 20:29

Kao i Tina-ljuškam princezu na zrnu graška-Dušana i vrištim od smeha-razvijaš deci vijuge-pa ubacuju štipaljke u flašu,a kure im je pojam za lol! sve
Genijalni su. Naravno-zavidim na spavanju-i sa srećom vrtić!!
ajd sad,ako si sredila stan,spakujte ae i dođite nam.
Ljuuubiiiimmm!!! osmeh srce osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dacans 12/6/2013, 04:36

P vi ste genijalni...nemoguca si u ovim opisima..kako samo sve zapamtis..ja i da imam vremena napisla bih koju ali ne mogu ni pola da se setim..ali ajde prvo da te utesim..juce u bolnici merili Andreja...citavih 10kg i 80cm..sta da ti kazem..a isto sve jede, ne bira..samo je kao i matija..nezaustavljiv i neumoran..uopste nije penzionerski tip..sve u svemu drago mi je da ne brigas..opusti se takvi su i tacka..mene dr pita jel on uvek slabo jeo?..ja rebus u glavi..kazem..ma ne samo prvih 6 meseci lol! kad je cula da je imao 9kg sa tacno godinu dana i da je dobio CEO kg za ovih 5 meseci, kaze ma mama takvo je dete i nemojte brinuti..kazem 'ja vise ne brinem, ali vi ste se zabrinuli' lol!
Sve u svemu isti smo..kad te citam sve ko da A gledam, pokupio po malo od obojice lol! jedina razlika sto mi kure zovemo pisa, a dupe dajemo za smoki lol! Razz
Ljubimvas i ocekujem u nasem gradu..a javim ti kada...cim pre... osmeh srce srca1 srca
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 12/6/2013, 10:55

Kakav divan izvestaj srca srca srca srca
medici mali!

Gde cete na odmor? Spremate li se? Gde ste se preselili? Isti kraj ili...

Ljubim! Vidimo se posle odmora yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 12/6/2013, 12:20

Kakav izveštaj likeitlikeitlikeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 12/6/2013, 12:24

Znači padoh od smeha, blesava ženo, šta kažeš samo pokazuju na kure!lol! Svidja mi se kako si ih naštelovala, naročito to spavanje do pola deset, zvaću te kad mi budeš trebala, do tančina da mi opišeš kako si to uspela! Very Happy  Ljubim guzandere i blesavu mamu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od MARA 12/6/2013, 17:11

E pa tako kad svracate kod mene od predjela do deserta cu vam spremiti sve vrste cipsa,stapica,smokica,i nekih kupovnih slatkisa.Ne da cu vas docekati
Ljubim lepe i pametne decake u pametne glavice lol!
ljubim  tebe
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 13/6/2013, 15:26

Drugari nasi dragi!!!

Bas nam je bilo lepo juce...divni ste!! Osecala sam se kao kod svoje kuce, a i BataK i Teica kao sto si mogla da primetis.

Decaci su vam divni...a i muzic puzic me je odusevio kako se mazuljao sa Teom.

Jedva cekam sledeci susret, ljubimo vas!!!!
[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this image]najlepsa terasa!!! :))))
[Only admins are allowed to see this image]

mama muci decu Wink

[Only admins are allowed to see this image]


tracarica Kutanjki Razz

[Only admins are allowed to see this image]


i mi brci za trku imAmo! :))))))
[Only admins are allowed to see this image]


uzivanje
[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cufta 13/6/2013, 20:14

Ovi momci su opasno porasli od kada smo se poslednji put videli. A ponasanje koje opisuje - pravi muskarci, sta hoces lepse?!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 13/6/2013, 21:56

Jao brkate žene,mogle ste se za fotkanje izdepilirati Wink
dečaci u korpi su mi vrh-ali ipak-ponajbolje mi se sviđa zajednička-polovinu slka uredno ne vidim...
Zavidim na druženju!!
p.s. terasa-moćna igraonica!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od missile 14/6/2013, 09:55

Super ste, čak i s brkovima!!!! Very Happy Naravno, deca su vam anđeli pravi! yes 
smajli angel
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 17/6/2013, 11:36

hahahahahah brkate zenturace jedne, sa`cu vam vosak poslati hahahahahaha
A Kutanjke koje tracaraju:aa52:lovelove

Decu strpale u korpu cccccccccccccc majko mila blesavih zena, a ja misl`la da se zezate kada sam pricala sa vama.
Ljubim vas sve!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 28/6/2013, 22:38

ajd daj neku iz parka,to pentranje,ljuljanje...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od medolino 22/7/2013, 09:49

Tanjuska,zeno zmaju,ja sam odusevljena sa tobom i decicom yes 
Bas su kao pilici idu za tobom i prate te, ali majka je majka Very Happy 
Cuvena terasa i brdo igracaka na njoj lol! 
Uzivala sam dok sam bila kod vas Very Happy 
Jedva cekam i nase druzenje, samo da moji vrtiguzi porastu pa da se igraju zajedno igra igra igra 

Ljubimo vas mnogo,mnogo ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 12:37

Ova opet skita i za sve ima vremena osim da zvrljne u deciji dnevnik! lol! lol! 

Veliki ljubac! ljubav ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 11/8/2013, 19:07

Duše moje drage... mili dečaci moji-
thanks and kisses!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cici 17/8/2013, 13:27

srecan polazak u jalsice osmeh srce osmeh srce i mi krecemo u septembru
Fotka sa brkovima je odlicna:aa14: 
Momci su bas porasli, a ti ih extra opisujes Wink 
ako ste za neko druzenje negde, mi smo za?
ljubav ljubav ljubav za vas od nas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cufta 17/8/2013, 20:44

Srećno drugari u školi života!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 23/8/2013, 06:48

Decaci vec krecu u vrtic...neka im je sa srecom polazak i lagano privikavanje, sto njih sto vas roditelja osmeh srce 
Boze, kako porastose ova tvoja deca...pravi momci, jos kad ih mama skocka...e Tanja, devojcica ti mnogo lepo stoji yes 
Obozavam da gledam slicke sa druzenja, stvarno je uzivancija...ljubim svu decicu a i brkate mame Very Happy ljubav
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 6/1/2014, 08:38

Drugari, srecan rodjendanko sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dacans 6/1/2014, 08:48

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej drugari...srecan vam rodjendanko...ljubimo vas puuuuuunoooooooo... sreca sreca sreca sreca srca srca srca srca srca srca srca srca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca love love love love love love love love ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav love love love love love love love love 
Mama i tata cestitamo i vama .,...danas ste ponosni roditelji dva dvogodisnja vragolana poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci srcasti poljupci srcasti poljupci bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od pcelica 6/1/2014, 09:41

Srecan rodjendan drugari  love love . Da ste uvek zdravi, srecni i nasmejani!
Ljubimo vas puno  ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 45
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 6/1/2014, 09:58

srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
[Only admins are allowed to see this image]




SRECAN VAM DRUGI RODJENDAN MILI NASI DECACI!!!
MATO I NOLE, LJUBIMO VAS I VOLIMO PUUUUUNO!!!!




 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca
 srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nina :) 6/1/2014, 12:38

drugari srecan rodjendan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 27 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 28 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu