KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 25 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od plavaptica 8/3/2013, 18:46

Joooj koliko medene decice cveće
Izgleda da je svima lepo u Kamicku, da smo blize pa da vam se pridruzimo.
Matija i Nole su preslatki, pravi decaci nemam reči U ovim kaputicima su frajeri pravi likeit Krenule dase u izlazak Wink
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Nefertari 19/3/2013, 23:04

Sta mi rade moji omiljeni blizanci sem sto prave rusvaj po igronicama? lol! Mama da se niste opet otisnuli na daleki put?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od makababy 21/3/2013, 22:26

znaci igraonica je hit...moramo sve bebe sa kutka da pokupimo i da napravimo jednu veliku zurku u igraonici,da se medjusobno upoznaju Very Happy ...taki oni su pravi smajli angel
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od cici 21/3/2013, 23:00

Slike u masini za sudove su boli glava likeit good job
Mi Stefanu branimo da prodje masini dok baba stavlja sudove, ali zato zatvara vrata od iste lol! oboazava je , kao i frizider. cim mu se neko priblizi eto i njega, da uzme nesto da gricne lol!
Kako ti se svidelo u Lolipopu? Mozemo jedna dan zajedno, tamo ili negde drugde? Bas se nismo dugo videli, uzeleleli smo vas se love
ljubav ljubav ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragmilk 21/3/2013, 23:10

Kako se lepo igraju, lepotani mamini i tatini srca srcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrca
Moji blizanci su haos, Jeleni od 100 igracaka treba bas ona koju drzi Nikola i onda mu je otme, a on krene da place i tako svaki dan. Mada u zadnjih nekoliko dana Nikola toliko vice i drzi svoju igracku, da se Jelena okrene i ode od njega. Ma, igranka bez prestanka yes
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 23/3/2013, 23:01

Kakav divan izveštaj! Kakva uživancija sa medenjakovićima! Slika "kao u školi" mi je vrh! likeit
Mnogo su lepi, obojica anđeo anđeo srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 24/3/2013, 07:54

E kakva su nam decica, medoVi pravi.....ponos Kutka Very Happy
Kako se rastopim kad vidim kako se lepo igraju, zajedno.....divno, divno [Only admins are allowed to see this image]
Ljubim vas, a da sam vam blize dosla bih u igraonicu da svu decu izgnjavuckam [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bubi80 1/4/2013, 17:01

Vesela i lepa decica! poljubci poljubci
Tanja nek su ti zdravi veseli i uvek okruzeni ljubavlju!

Super ste!Pozdrav i od nas cveće
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 1/4/2013, 18:52

Eeeeeee,sestro slatka,šta ja sve propustih.
sreća te klipove odgledah kad si bila kod nas.
Sinovi su ti diiivni!
porasli,pa došli lepši nego ikad-za aktivnostnjihovu-šta da kažem..Very Happy
Gledam Nola,vidim Dušana-a miljenika mog Ljubiiiiim jako!!!
Zmaje-gledam ih ovako lepo odgojene-pravi si Zmaj,znaš to?
ljubim vas sve!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 1/4/2013, 20:49

Da ljubim šećere šmekere moje! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od ninica2 1/4/2013, 21:43

Zeno zmajce,pregledah vk i slike,oni su pravi slatki indijanci hehe preslatki i presmesni...Dok je Novak bio po stolovima ja sam se trzala svaki sekund,pa onda na toboganu hahahahaa,Matija mali mazuljak a Novak opasni frajer...Ljubim medenjake opasne puuunoooo osmeh srce osmeh srce poljubac poljubac
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 2/4/2013, 11:21

Zmaju, zmajici love usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/4/2013, 14:53

Hvala vam divne moje drugarice [Only admins are allowed to see this image]


Da napisem i koju u dnevniku.

Juce bili na kontroli kod naseg pedijatra

Pazite sad,sa skoro 15 punih meseci Matija je tezak 9250gr i visok 77cm(laksi je i od Ivone koja ima 8,5meseci [Only admins are allowed to see this image]) a Novak 11250gr i 79cm dugacak! Doktorka zadovoljna,kaze da je i Matija dobar i da jos uvek nije ispod donje granice sto je njoj bitno(a ljudi,on jede kao mecava,sta god mu das on jede,ne bira i opet ne moze da se ugoji)

Ja mislim da je kod njega "problem" sto jede a ne zvace hranu tj samo guta.Kako da ga naucim da pocne da je zvace???

Primili su MMR i plakali su kao nikad do sad Crying or Very sad. Za sad nemaju nikakvih reakcija.

Ovih dana cu otici do vrtica da vidim sta im je potrebno za upis u isti jer cemo ih sada u maju upisati a da krenu od septembra.Meni produzili porodiljsko jos 6 meseci [Only admins are allowed to see this image],tako da sam sa njima do 22.septembra pa cu mozda opet da predam,videcemo

Ovako su dobri sem sto se penju gde stignu,diraju sve sto ne treba i tako,ko sva normalna deca,sta da vam kazem. Definitivno su izbacili jedno spavanje tako da sada spavaju samo jednom i to od nekih pola 2-2 do nekih pola 5-5 i to im je sve.Ujutru prvo piju mleko oko 6-7,ustaju oko 9-pola 10,pa doruckuju oko 11,uzinaju neku vocku ili piju sok oko 1,onda spavaju pa kad ustanu rucaju,oko 5-pola 6,nekad i u 6 jedu sve zavisi kad ustanu,veceraju oko 9,spavaju oko 11-pola 12,pre toga mleko i spavanjac. I dalje im dajem formulu jer mi tako zelimo iako kravicu piju kroz plazmu,cokolino,medolino i sl.Dajem im Bebelac 2 jer trojku nece ni da probaju,nesto im ne odgovara. Sve u svemu dobri su,uglavnom spavaju celu noc,retko kad se bude.


Eto toliko drage moje za ovo javljanje.Da postavim i neku slicku da vam ugodjaj bude potpun Laughing
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/4/2013, 15:26

E da,da ne zaboravim da napisem da su Novaku izbile sve cetiri cetvorke i sada ima 12 zuba [Only admins are allowed to see this image] a moj Mata i dalje samo 6 Very Happy

Pa da krenemo Wink

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Orline 3/4/2013, 15:33

Ih, kaki su, sunce ih grijalo sunny sunny
Bravo za momke, i za dobar izveštaj. Pa ti mi ne deluješ neki rmpalija, da nije Mata prosto na tebe Razz
Lepi su kao lutke. Već momci veliki
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Orline 3/4/2013, 15:34

Sve zaboravim da te pitam gde si kupila te hozn tregere (ili kaogod se sad to zove Laughing ) Oduševljava me kad ih vidim u farmerčicama i tim umesto kaiša, moram mom malom nabaviti
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/4/2013, 15:45

Ovde smo se jurili po trznom centru,nisu hteli djubrad da se slikaju Laughing

[Only admins are allowed to see this image]

pogledajte vi taj kurvinski osmeh u stilu "aj me uhvati" lol!

[Only admins are allowed to see this image]

ovo stalno radi
[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/4/2013, 15:49

Orline ::Sve zaboravim da te pitam gde si kupila te hozn tregere (ili kaogod se sad to zove Laughing ) Oduševljava me kad ih vidim u farmerčicama i tim umesto kaiša, moram mom malom nabaviti


Hvala mama Orli [Only admins are allowed to see this image]

Ovi hozn tregeri su zajedno sa farmericama,tako smo ih i kupili u Zari a imas u Beba kids-u,1100din kostaju.Jesu malo skuplji ali su super,ima lepih boja,smekerski izgledaju bas bas Very Happy

Ljubimo mi mamu Orli i njenog Mihaila [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Orline 3/4/2013, 16:04

Hvaaalaa [Only admins are allowed to see this image]
Ma merni je Mata piš. Tako sitan, a ko čigra, gledaj ga, bolan [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 3/4/2013, 16:15

O kako su porasli i kako su lepi ikako su moderni Laughing Biće to srcelomci, samo takvi srca Verovatno se svi okreću za vama! Mnogo vas je lepo videti, mali drugari naočare naočare sreca
Za gutanje i bebelak ne znam šta bih ti rekla, a ne sumnjam da će starije mame (po stažu) imati savet.
Šaljemo vam poljupce srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/4/2013, 16:19

Orline ::Hvaaalaa [Only admins are allowed to see this image]
Ma merni je Mata piš. Tako sitan, a ko čigra, gledaj ga, bolan [Only admins are allowed to see this image]



Hehe,bas to. Sav je zgoljav,veliki borac,uporan,ziv,veseo,ma prava pravcata cigra,taj nema gde ne stigne i uvek je nekako pozitivan [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 3/4/2013, 16:23

Mirjana ::O kako su porasli i kako su lepi ikako su moderni Laughing Biće to srcelomci, samo takvi [Only admins are allowed to see this image] Verovatno se svi okreću za vama! Mnogo vas je lepo videti, mali drugari [Only admins are allowed to see this image]
Za gutanje i bebelak ne znam šta bih ti rekla, a ne sumnjam da će starije mame (po stažu) imati savet.
Šaljemo vam poljupce [Only admins are allowed to see this image]


hehe,hvala Miro [Only admins are allowed to see this image]. A jeste,dosta njih se okrecu za nama u stilu " joj vidi ih kakvi su,pogledaj i male starke imaju" i sl.

Eto vidis,i od tvog Cvrleta je laksi Mata,moze Gasa u zube da ga nosi lol!


Ljubimo vas [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mirjana 3/4/2013, 16:35

Tanja83 ::
Eto vidis,i od tvog Cvrleta je laksi Mata,moze Gasa u zube da ga nosi lol!
Pa jedino sa ova tri zuba da ga ponese, pošto od mišića nema ni M lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 3/4/2013, 17:42

Lutke moje lepe!!!
šmekerice skroz- i prave starke imaju? Very Happy srca moja manekenska Very Happy
Hahha,lepo ti Orli reče- pazi svoju građu i kilažu-pazi mene- e,u tome ti razlika Mate i Ivone Wink
Ljubih u ubod od vakcine-je l u ruku? znači baš bolelo...
duše moje mile.
LJUBIM VAS ,DRUGARI NAŠI!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 3/4/2013, 17:46

O kavi zvrkovi srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 25 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 28 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu