KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kupanje i nega bebe

+30
heart84
lilly13
mijaki
ZarPtica
plavaptica
agata
misica
Ema78
cici
Orline
Marija86
penelope
bobica83
dragmilk
Mirjana
Shizika
Tanja83
dr mali pariz
Mrvica
Minkica
Tinche
maša
Sami
buby
Milijana
MARA
Gala
michael
Jelence
Hitron-Luka
34 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od heart84 15/3/2013, 16:46

Ja Radivoja kupam svaki dan,a kosicu mu perem na 3 dana. Uzela sam Mustela kupku. Lice mu takodje mazem Mustela kremicom, a telo sa pavlovicevom kremom i jekodermom, pomesala sam u posidicu pola pola, tako mi je rekla patronazna sestra, u slucaju da dodje do nekog ojede i osipa pedijatar mi je rekla da kupim Thovaline kremu i mogu reci da je odlicna mnogo bolja od Sudocrem, moje misljenje.
A kad kaki uzmem one velike tufere ima u DM da se kupe pa potopim u vodu i obrisem ga, izbegavam koliko je moguce da koristim vlazne maramice.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od mijaki 15/3/2013, 18:25

mi Anu kupamo svaki drugi dan sa sve kosicom, a tusiranje izmedju (tada ne kvasimo kosu). Takodje koristimo Mustela kupku, a losion za telo Sebamed smo kupili ali ga vise ne mazemo, samo prvih mesec dana dok joj se koza perutala...Koristimo Pavlovicevu, a kada je presvlacim operem je posle kake, a posle piskenja je obrisem ili velikim tupferima od vate ili Sebamed maramicama....znam da maramice nisu idealno resenje ali ih svakako koristim...nije se do sada ojela...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od Mirjana 15/3/2013, 22:32

Izgleda da sam najgora od sve dece! Shocked Ja kad kažem kupam, mislim na kupanje u kadici, od glave do pete, naravno kupkom i šamponom. Maramice i dalje koristim kod svakog presvlačenja, s tim što kad se ukaki i operemo guzu sapunom. Nisam primetila da imamo neki problem zbog maramica, ni crvenila, ni osipa, ni bilo kakve iritacije.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od plavaptica 15/3/2013, 23:26

Takodje....ojed se i ne dobija od maramica. Mi se od pocetka kupamo svako vece, u kadici kupkom od glave do pete....a peremo pod cesmom kad se ukakimo. Trudim se samo da koristim sto manje hemije, znaci samo kupka u vrlo maloj kolicini i Pavloviceva za guzu.....ponekad krema za lice Seba i nista vise....bez losiona i tsl.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od noja 15/3/2013, 23:58

Mi koristimo sapun mystely, kypky i sampon za kosu jer je imamo i to od rodjenja, prezadovoljni smo ...
a od kreme samo pavlovicevu za guzu, telo i lice nemazemo ni kremom ni uljima...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od Blanka 27/4/2017, 22:17

Mamite sta vi koristite od kozmetike za bebe. Mi od rodjenja Mustelu,sampon, kupka, kremice za lice ( ali lice ne mazem bas cesto) Original Pavloviceva za guzu. Juce smo dobili 5-6 pakovanja one Pavloderm zute pa cu njih iskoristiti pa ako se dobro pokaze prelazimo na nju, jer je mnogo jeftinija u odnosu na original a nama treba sve duplo.
Koje vi kreme za guzu koristite?
E da,Sudocrem obavezno makar jednom dnevnom namazem guzu i pelenski dio komplet. Nikad nismo imali ojed niti sta slicno. Guzu peremo mlakom vodom kad se pokakimo. Maramice koristimo od skoro.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od BiKsi :) 27/4/2017, 23:58

Za guzu i sve ostalo original pavlovicevu i danas kad zatreba, sudokrem za ojede. Bekutan sapun, sampon zuti Jonson&Jonson. Drugo nista.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od Bobac 28/4/2017, 00:33

Mi za guzu Penaten sa dodatkom cink oksida. Zuti Johnson za kosu i Aveeno baby kupku i mleko za telo bez dodataka parfema, Huggies maramice za guzu.
Mustela je odlicna, ali skupa. To je moj plan B ako bude osipa ili nekih problema sa kozom.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu