KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anin dnevnik

+75
SoJa
fmala
SladZana
Niny
Ema78
maki79
hany
pcelica
heart84
bubi80
dacans
Sofka
Botox
nena beba
JAmajka
makababy
bobica83
SannI-AlL
Vuchica
gagax81
Masha UK
nina :)
plavaptica
korpica
JocY
senka
lilya
Gramatika
MAAKKI
nacKa
mamajednogprinca
cicsa80
missile
cici
Struzzo
era
Mrvica
cufta
catherine290505
Tanja83
Marija86
Simona
Mali Princ
Mirjana
maja76
Orline
djole42
Pakki
tuli
HappyGirl
Zoka83
bokica
Sneza
Sami
Nefertari
MARA
dr mali pariz
KoMetaK
Milijana
lolipop
bak
lena
jul
maus
Tinche
bebko
Shizika
buby
dragana76ns
zoxa
key
brinbili
caci
nesalela
BiKsi :)
79 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Shizika 25/2/2014, 23:14

Bravo Ana i za plivanje i za chitanje!  as as 
Josh malo uspjet ce joj i ta GM pretvaranja konja u jednoroga, sigurna sam.  yes 
 sreca 
 osmeh srce 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Orline 12/3/2014, 08:53

Mima draga, dete ti je...pupu. Kao da si na lutriji dobila. Šteta što ne svratim češće, ponovih to ko zna koliko puta  v 
Ljubim vas puno
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od fmala 12/3/2014, 13:56

Kakav andjelak! Velika cura!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 3/4/2014, 12:21

Dobar dan drage tete!

Prvo da vam se zahvalim na lepim komentarima osmeh srce 
Ana je bila na Zlatiboru od 14. marta do 21.marta. Nase prvo duze odvajanje yes 
Sva je bila ushicena i radosna pred polazak. A stvari smo pocele, na njeno insistiranje, da pakujemo 2 dana pred put Rolling Eyes Posebno stvari za diskoteku, posebno stvari za setnju. Jedan veliki kofer + jedan manji Very Happy Snalice, rajfici, majice,helanke...
Meni je bilo malo neobicno, pogotovo pred ulazak u autobus. Cmok jedan, cmok drugi, tako i tati, mahanje i caoooooooo. Videla sam joj srecu u ocima, uopste nije bila tuzna. Put je prosao super. Sutradan sam se cula sa njom. Prosto nije imala vremena da prica sa mnom. Spremala se za setnju. Peti dan je dobila visoku T. Vaspitacica mi je rekla da vecina dece ima isti problem i da T traje 24 sata. Tako je bilo i kod Ane. Bas taj dan, kada je imala T posetila ju je nasa draga Biksi. Iovaj put, draga moja Biksi, hvala ti sto si izdvojila vreme i otisla da vidis Anu. To je bio njihov prvi susret.

Ana je puna utisaka. I dan danas prepricava dogodovstine sa Zlatibora.
Vaspitacica ju je pohvalila. Rekla je kako je samostalna, zrela, poslusna. A mama raste k`o kvasac Very Happy
 
Po povratku sa Zlatibora dobila je ponovo T ali ne visoku. Dosadni virus! Ovaj put se odrazio na kukic, desni.Upala kuka i voda u njemu. Nije mogla da hoda skoro 7 dana. Od juce je mnogo bolje. Vise je ne boli, ali, cini mi se da ima strah od bola i da zato po malo sepa.

Zbog takve situacije nije isla na plivanje zadnja dva vikenda. Prejaukala je zbog toga. Jos nisam sigurna da li ce ici ovaj vikend.
Imam jedan vk gde sam je snimala na bazenu. Los je snimak ali se vidi kako pliva kraul. Videcete sa desne strane Nadju i nju kako plivaju jedna do druge kraul. Ana je blize.



Toliko za ovo javljanje. Sve vas pozdr5avljam!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Niny 3/4/2014, 12:42

Anči da nam budeš što pre bolje i da možeš za vikend na plivanje  osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 3/4/2014, 21:01

LJubim ja vas i jako sam srećna što sam imala priliku da upoznam Anu, divno dete! Ljubac za vas i da što pre bude ona stara, rasplivana i rastrčana devojčica! srca srca srca srca srca srca srca 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od SoJa 3/4/2014, 22:09

Drago mi je da je bolje Ančici  osmeh srce Snimak jeste loš, ali vidi se njena tehnika, dobra je  yes 

Ljubac za vas dve lepotice  ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od caci 3/4/2014, 22:17

Verujem da ce ovo brzo biti iza vas i da ce te se ponovo vratiti na stare navike...a jedna od njih i plivanje.
Bravo za nasu Anu , samostalna, pametna, vredna , hrabra ...volela bih da jednog dana imamcerkicu kao sto je ona.
 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 28/4/2014, 12:13

Hvala drage tete na divnim komentarima.

Juce, 27.4. je bilo 6 godina od aspiracije. I bila je nedelja, tada je bio Uskrs, Milan i ja ranom zorom krenuli za BG. Po izlasku iz Lo malo je falilo da kolima udarimo rodu Very Happy . Preletela je tik ispred kola na metar visine i sletela pored puta.


Gledam je juce...prelepa moja devojcica, dobrica, pametnica. Tako je nezna i umiljata, tiha ali zna da bude glasna i odlucna kada treba da se izbori za nesto.

Nadja je njena druga polovina, njena seka, najbolja drugarica. Imaju svoje igre, svoje tajne, svoja omiljena mesta i igracke...Ljubav izmedju njih dve je ogromna i presrecna sam zbog toga i znam da ce tako biti zauvek.

Za praznike su bili kod nas u gostima Jana, Bosko i Mile.

Mile je vec momak od 16 leta Very Happy Lepota nad lepotama. Zaljubio se, ima devojku u Lo. Ivana se zove. Osecajan je do besvesti i jako naivan...na tetka Snezu povukao 100%. Atletiku trenira, sprint na 100 metara.

Jana, tetkina balerina. Telo kao od gume, kao da nema kosti.

Bosko buduci Cavic Very Happy Plivanje mu je u krvi a u Ki ima sve mogucnosti da napreduje po tom pitanju.

Uzivali smo svi skupa. Jeste da je vreme bilo cas kisa cas sunce ali cim kisa stane deca juris napolje.

Ana je ovaj put neutesno plakala kada su odlazili Jana i Bosko. Mile je ostao par dana duze.

Plivanje je i dalje aktuelno i stvarno joj dobro ide. Juce sam uplatila za jos mesec dana, tako da zavrsavamo 3. juna. Trebalo je trenira preko leta ali ne znamo kako da ukombinujemo. Sezona kupanja na loz. bazenima krece 16. juna. Iz iskustva, voda je ledena prvih 7 dana. Onda, Ana ide na more sa Snezom 1.jula. Vracaju se 15. jula. Onda idemo na Mljet 1.avgusta. I tamo smo 2 nedelje. U medjuvremenu mi smo svakodnevno na bazenima ili Drini. Tako da, pauza ce biti sve do septembra, kada nastavljamo istim tempom.

Obozava da joj citam. Procitala sam joj Doktor Dulitl. Odusevljena je knjigom. I ona zna nemusti jezik, ako niste znale Rolling Eyes Sve zivotinje voli i pazljiva je prema njima. Juce je malo falilo da upadnem u Drinu dok sam stapom vadila neku bubicu. Digla je celu uzbunu. Nije se smirila dok bubica nije bila na suvom i dok nije odsetala svojim putem. "Mama ti si heroj najveci na svetu!" rece po zavrsetku moje spasilacke akcije.

Citanje joj sve bolje i bolje ide. Knjiga imamo da vise ne znam gde da ih odlazem. I svaka ima svoje mesto i ne sme ni slucajno da se stavi na drugo. To je njeno carstvo, njen svet. Cesto sama uzme knjigu i naglas cita.
Evo novog vk. Cita Pipiju o papagajima Very Happy 



Postala pravi mali slikar Very Happy Kada gleda u nesto (kao njena mama, ljubi je majka) zna jako lepo da prenese na papir. Mada i ovako umne lepo da crta.
Evo par njenih crteza. Malo je losiji snimak jer sam slikala mobilnim.

[Only admins are allowed to see this image]

Nezaobilazno. Naravno svaki vikend konji. Grom, "njen" konj.

[Only admins are allowed to see this image]

Igranje sa Baltom.

[Only admins are allowed to see this image]

Juce sam merila njenu visinu i tezinu. Visoka je 115cm a teska 18,7kg.

Za sada toliko ovaj put.

Grlim vas sve.





maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od leptirko82 28/4/2014, 12:20

Srce lepooo, divno! Crtezi su prelepi!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od bak 28/4/2014, 12:36

Kad te nema nema, al kad dodjes  srca srca srca srca srca 

Divna mila, pametna devojcica  smajli angel 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 28/4/2014, 14:45

Sigurna sam da çe se sa Nadjom tako voleti i druziti stalno, tako sam i ja sa mojom sestrom od tetke.
Bravo za tetkinu decu!
Mile se zaljubio, kazes naivan, he he, polako, skontace on to vec!
Divni crtezi divnog deteta!
LJubim vas puno.
 osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od medolino 25/9/2014, 16:37

Svratih u dnevnik da ljubnem nasu veliku princezicu Anu onako da pukne! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od HappyGirl 6/12/2014, 12:32

Kuc, kuc hoćeš li postaviti još neki crtež, a de ne bude za 10 godina :) O mila moja, gledam vraćam unazad i vredelo je svega mišice moja draga srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 7/1/2015, 00:58

Srecan rodjendan lepotici, dobrici, vrednici, istrazivacu i pametnoj glavici!

Ljubim vas po sto puta!

Da mi sto pre ozdravite i da vas ta temp sto pre napusti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Botox 7/1/2015, 16:15

srecan rodjus lepoto! ziva, zdrava bila :*****
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od MAAKKI 7/1/2015, 18:37

Srecan rodjendanac maloj ribici osmeh srce smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od nina :) 7/1/2015, 20:01

ana srecan rodjendan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od bak 10/1/2015, 13:41

Srecan rodjendancic miloj devojcici i ovde srca srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Mirjana 13/1/2015, 00:18

osmeh srce
Drugari, nedostajete nam!
Srećan rođendan lepoto!
b b b b b b b b b b b b b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Niny 14/1/2015, 21:38

Srecan rodjendan maloj lepotici Ancici :) cmok, cmok, cmok
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od maus 25/3/2015, 15:27

Dobar dan!

Ovde Anina mama, cisto da se najavim... nadam se da niste zaboravile Anu i mene. Skoro godinu dana nisam nista pisala u Aninom dnevniku.

Prvo da se zahvalim na lepim cestitka za Anin 6. rodjendan.
Ana ga je provela u krevetu sa visokom temperaturom, zajedno sa svojim tajusicom, zagrljeni, vreli, rumeni... Rodjendansku zurku, koja je bila zakazana nekih 10-ak dana kasnije smo otkazali sto zbog virusa koji je tih dana harao po celom gradu i dosta njih je bilo bolesno, sto zbog jedne ruzne vesti koja nas je sve pogodila... Anina najbolja drugarica se tesko razbolela, a Ana nije htela da pravi zurku bez nje. I dan danas je tako ostalo. Kada Mila izadje iz bolnice, onda pravimo zurku.

I dalje trenira plivanje. Sada su to ozbiljni treninzi. Kraul je do savrsenstva savladala. Milina ju je gledati dok pliva sa takvom lakocom, sa takvim uzivanjem...kao da je rodjena u vodi. Odlicno je savladala i okret, kada dodje do kraja bazena i nastavi dalje sa plivanjem. Ovih dana vezbaju ledjni stil. I na tom polju napreduje. I dalje idemo vikendom, sada od 9 sati ujutru. Postoji velika sansa da otvorene bazene u Loznici zatvore balonom, tako da ne moramo vise ici u Banju Koviljacu. Navijam svim srcem za tu opciju.

U svakom slucaju sportski tip je 100% ( na mamu Very Happy ). Od kada se prolepsalo vozi bicikl po ceo dan, pa roleri, pa trcanje za Baltom...

Knjige su njena druga ljubav, ili mozda prva, a plivanje druga. Vec duze vreme je uclanjena u biblioteku. Ima i citalacku svesku, gde upisujem koje su sve knjige procitane (ime pisca, kratak sadrazaj itd). Trenutno citamo Pipi Duga carapa. Sama cita vec odavno.
Otkrila je i osmosmerke, pa nam komsija nedeljom pozajmljuje dnevne novine "Novosti" gde imaju osmosmerke i ona ih resava.

Danas smo Anu upisali u skolu. Koja euforija jutros. Sva srecna, drzeci Milana i mene za ruke, pevala je sve vreme do skole. Skola je nekih 300 metara od nase kuce. U tu skolu sam i ja isla. Zakazan je razgovor sa psihologom i pedagogom za 30. mart u 12h. Poziv za sistematski pregled ce stici na nasu kucnu adresu.
Dobili smo spisak knjiga i cenovnik za knjige i radne sveske. Skolovanje je besplatno? Za prvi razred knjige kostaju tacno 6.970,00. Bez sveski, bez pernice bez ranca...
Radni sto i ormarice smo uneli u Aninu sobu pre nekoliko dana. Slike cu postaviti kasnije.
Kupismo i ranac, popust 30%. Pa umesto 5000,00 platismo ranac 3.500,00. I njega cu slikati, pa cu slike kasnije postaviti.

Za sada toliko. Obecavam da necu zabusavati sa pisanjem
Veliki pozdrav za sve tete!




maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Vecka 25/3/2015, 15:37

Cestitam Ani upis u skolu! Svaka cast za citanje i plivanje!
Aninoj najboljoj drugarici zelim da sto pre ozdravi!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 25/3/2015, 19:18

Duso draga, sa srecom da vam bude upis u skolu, verujem da ce i psiholog i pedagog pasti na doope kad je budu videli i culi! O da!
Bravo za citanje, i za plivanje, buduca sampionka, sigurna sam!
Ljubim vas da sve puca!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od bak 25/3/2015, 21:13

Lepa moja divna dusa srca srca srca srca Pametna, dobra.... Za pozeleti smajli angel

Ne majku, dete, majka je katastrofa lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Anin dnevnik - Page 39 Empty Re: Anin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu