KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/3/2012, 09:52

Mirka, mm nije stigao, tata me vozio tamo a on me pokupio. Mislio je da ce stici, ali se oduzio sastanak. A za taj bol, nemam pojma sta da ti kazem, i mene nekad presece stomak, i zaboli, ja rekla juce dr a ona kaze ne vidi nista, sve je po uz dobro. A zasto je ta drugarica izgubila bebu tako kasno? sta su joj rekli? Meni dr kaze da smo sad uplovili u mirne vode.
Natali, zelim ti srecno skidanje konaca, i nadam se da cu se i ja preporoditi u 9.mesecu. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/3/2012, 09:58

Ehej Rode, još samo dva dana i da vidimo tvoju malu nemirušu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 230397, i malenog dobricu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 940318 ! Joj, jedva čekam! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 694552
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 7/3/2012, 10:18

Mirka moja nemoj se jediti!I mene nesto stalno boli dr kaze da je to normalno.Juce me tako nesto zabolelo da nisam mogla da udjem u kadu da se istusiram,legla i proslo me za 15 min! Shocked Very Happy Zamisli!Valjda nam je prva trudnoca pa jos smo se jako borile pa nam je i strah veci.Meni se bebe jako vrte dr kaze da je to dobro i da to samo znaci da su zdrave! yes zagrljaj
****Inace bili smo juce na ekspertnom!Sad je sigurno imacemo bebe i bebe !!!Joj jako smo srecni sve je ok!Decak je tezak 350gr,a devojcica 290gr.Decak je dole na prednjem zidu,a devojcica gore na zadnjem!I ona me lupa bas bas ljubi je majka. bebe Njega toliko ne osetim ali sam sinoc videla sta radi bas smo se smejali.Dobili smo cd za svaku bebanu i ono kao aaaaaaaaaaaa vidi  b v d Inace decak nam se nasmejao!A devojcica samo zeva.A moj muz kaze na mamu  b  b vv
*Grlic nam je sad preko 6cm.Nemam pojma kako to kod mene mada sam citala sve zavisi.Biotno je da je zatvoren.Za sad i dalje odlazemo serklaz i dr je rekla da joj se javim za mesec dana Shocked covece ko ce toliko izdrzati h
****Vidim da ima mo novo srculence ovde!nek je sa srecom!!Bice to sve ok!Takve smo mi sve bile b
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 7/3/2012, 10:23

Pa mile moje evo konacno mene...
MAMA se pogubila skroz gusto je al slatko...
BEBE su Bogu hvala dobro napredujemo lepo, juce smo se merili imamo isto u gram 3970 masala! U subotu 10.03 punimo nazdravlje dva meseca. Jedino sa cim imamo problema su grcevi, na pocetku smo koristili espumisan kapi pa nam bas nisu pomagale a sad koristimo BioGaia i toplo ih preporucujem. Hranu koristim NAN senzitiv jer mleka imam skroz malo.
Eto sto se nas tice toliko, pisem vam sa mob. pa mlo teze ide.
I NARAVNO svim novim mamama cestitam i ljubim vas!!!
NOJA videla sa malu prelepa je da je ziva i zdrava 100 god.
MOLIM neky od vas na forunu da mi ukratko napise sve nivine ustedel vi mi na vremenu .. ljubim vas
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/3/2012, 11:27

Daco, prelep izvestaj...
bebe i bebe kako divno smajli angel
Kod koga vodis trudnocu, zaboravila sam?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/3/2012, 11:38

Biksi :) :: I posebno Roda moga, koji me uvek slatko nasmeje! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 766699
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 766699 jeste Rode moj, sutra idem na UZ...ujedno i Maji Zmaju da odgovorim...ti si beše juče opet bila, ili danas??
Aida, bravo za napredne dečake...u gram! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 853197
Daco, ti već obavila 2. ex.UZ. Lepo zvuči tvoja šarena kombinacija. Samo nek napreduju! Kad ih najviše osećaš? Uveče,ili ujutru? Ima li pravila? Ja nekako najčešće uveče, doduše, tad sam najmirnija...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 7/3/2012, 11:39

Mrvice vodim trudnocu u Mitrovici kod dr Vesne Malobabic.Ona isto ima blizance bas smo sinoc pricali.Kaze da moras isto paznje da im posvetis bukvalno.Bas smo se smejali nekim primerima. sreca
Aida super vidim snasla si se.I super su ti ovi saveti.Uzivaj lol!
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 7/3/2012, 11:41

Pari i ja uvece najcesce.Ali veruj mi ako duze sedim, ako sam prilegla cim se umirim osetim da lupkaju! yes Srecno virkanje sutra b Ja i ti smo slicne vidis da i u slicno vreme obavljamo preglede kao da smo u dogovoru  b f
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/3/2012, 11:44

Daco, ja sam kod nje bila u januaru kad mi je dr bila na go, a mene zaboleo stomak. Jako fina zena. Ona zivi u Rumi pa znam da ima blizance, njen muz mi je vodio prosu trudnocu.
Pari, ja sam u tvojim mnedeljama osecala bebu samo uvece kad legnem.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/3/2012, 11:49

Dacaa :: Ja i ti smo slicne vidis da i u slicno vreme obavljamo preglede kao da smo u dogovoru Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 805311
baš tako!
pratim te za dan Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 11031
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 7/3/2012, 12:25

Trudničice mile da vas ljubnem jednom ljubav

Natalija srećan ulazak u 9 mjesec cvet

Aida bravo za majkine napredne dječake cvet

Daco divan izvještaj, i divna kombinacija bebe bebe cvet

Pari znači sutra virkanje, i želim ti kombinaciju kao kod Dace, i još jedan lijep izvještaj.

Trudnice ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 7/3/2012, 12:26

Eto kad nema edit, evo i tebi Pari trudnajo jedan cvet , zaboravih ga staviti na prošlom postu.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 7/3/2012, 12:55

E, drage moje, hvala na savetima bez kritika Wink Laughing
Rešila sam da kupim kutiju utrogestana, da je imam u kući za SS. Onaj dufaston koji sam sinoć popila mi je jako pomogao.
Neću više ništa teže od kašike podići. Jutros sam našla novu zanimaciju-sebe. Parila sam lice, čistila, stavljala maske, počupala obrve, istuširala se i isfenirala. Sutra ću da sredim neki drugi deo tela i tako u krug.
Natalija, srećan ti ulazak u 9-ti mesec igracice igracice igracice
Daco, divan izveštaj za bebe bebe likeit
Mrvo, nije mi jasno zašto nisu, ali nisu joj ništa konkretno rekli. To joj je bila prva trudnoća u 41 ili 42-oj godini, pa su sve svalili na to s godinama. Posle toga je rodila Milicu, medenu devojčicu!
Što se tiče čišćenja...ne znam šta da ti kažem...imam neke pundrace u du... koji mi ne daju mira. Prosto jedan deo dana moram da provedem u pokretu, a ne volim da šetam kad je hladno, pa onda sređujem kuću. Ne mogu samo da sedim i ležim Crying or Very sad
Curke, sve vas d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 7/3/2012, 13:11

Tiker mi malo kasni (po njemu sam tek sada u devetom), ali hvala vam u svakom slučaju, nisam verovala da ću doći do 9. meseca. Ljubim vas sve u te stomačiće lepe ljubav
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 7/3/2012, 13:29

Trudnaje samoo da vas izljubim i mamice i tetice kojima smo napravili fool mesta
sve osmeh srce

Nato bravooo za 9 mesec sunny
Aida momci su mashala vejiki, cekamo slikicu maminih decaka Very Happy
Pari presla pola, vreme leti extra brzo, navijam za mix radost kao kod dace ljubim
Mirkaco povuci rucnu, laganini neki filmic, muzika

Ja sam vam drage moje pod temperaturom oko 38 c uhvatio me blagi mastitis,
imam previse mleka, a nemam bas prevelike grudi,
yvek sam gledala da su ispraznjene, ona lepo siki izvlacila je 90 ml,
merili smo je pre i posle ssike sa patronaznom
sad cedim sa pumpicom na 3 h po 125 ml,
i pijem panklav, i stavljam kupus sa folijom, bzvz, neverujem,
A malo sam malaksala jer krvna slika mi je bila katastrofa izlazkom iz betanije
hemoglobim 80 a gvozdje 4, a pred cr extra pijem tothemu 2 x
Pozzzzzzzzzz sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/3/2012, 14:19

Natali, gde ces se poradjati?
Jel tvoj stomak tvrd? Moj pre bio bas mekan, a sad tvrd kao kamen od pre mozda dve nedelje.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 7/3/2012, 14:41

Nojice, pa da l je moguće v
Moja sestra je posle prve trudnoće čak primala injekcije zbog mastitisa. Jedino se lepo izmuzala ispod tuša. Mislim da joj je to bila rekla patronažna. Topla vodica, nasapunaš grudi, pa polako guraš, ne prejako.
A kako sad hraniš Andreicu? Sme da sisa dok si ti na panklavu?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 7/3/2012, 14:42

Pozdrav za sve trudnice i hiljadu poljubaca za nase nove slatke bebe!!!

Molim vas da o OGTT za trudnice i vasim rezultatima, iskustvima, dilemama i sl. pisete ubuduce na temi za to posvecenoj, ili bar kopirate i tamo vase postove. Da imamo sve na jednom mestu (ista molba vazi i za dabl testove, amniocentezu itd.). Ocito je velika guzva (Bogu hvala!) na "Desavanjima" pa se tesko snaci i pohvatati sve! Verujem da ce stalno biti novih i novih forumasica koje ce zanimati i OGTT i amnio pa da ce se vrteti ista pitanja... Ja sam nesto nespretno kopirala... sigurno da ima bolji nacin ali ga ne znam.

Ako neko zna da mi objasni kako se kopiraju postovi i prebacuju na druge teme, pls neka mi objasni (poslacu pp Happy ako se niko od vas ne javi), da otvorimo posebnu temu o FETALNOJ EHOKARDIOGRAFIJI iliti EHU SRCA BEBE, na primer, zatim o CERVIKALNIM I VAGINALNIM BRISEVIMA U TOKU TRDUNOCE, O MANUELNIM PREGLEDIMA, pa sve do BELUGA JASTUKA (ima vec puuunooo i o tome na starijoj temi). Meni svojevremeno niko ovde nije znao rec o tome da napise (sem Cipiripi) a vidim da vas sad dosta ide i na tu vrstu prenatalne kontrole sto posebno pozdravljam!

Imala bih i molbu za mamice, a dojucerasnje trudnjace koje su pisale na ovim stranama, da otvore svoj RD u nekom trenutku (ako im je po volji) pa da ih tamo lepo pratimo i gledamo njihove bebe a da ove strane ostavimo bas za trudnicka desavanja! Znam da su navikle da pisu ovde, ali vreme je.... idemo dalje na nove strane!

Aida, pozdrav! Sve najbolje da ti opet pozelim za tvoja dva deckica. I nama su pomogle BIOGAIA kapi, ali i za te grcice kod beba takodje ima posebna tema.......

Noja, mamice, zelim ti brz oporavak! Andrea je luce!

Svima veliki Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 692299 !!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 7/3/2012, 14:43

Mirjana ::Nojice, pa da l je moguće Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 635297
Moja sestra je posle prve trudnoće čak primala injekcije zbog mastitisa. Jedino se lepo izmuzala ispod tuša. Mislim da joj je to bila rekla patronažna. Topla vodica, nasapunaš grudi, pa polako guraš, ne prejako.
A kako sad hraniš Andreicu? Sme da sisa dok si ti na panklavu?

Evo, Mirjana i Noja, bez ljutnje, upravo sam htela ovo da izbegnemo ako se slazete.... ovo su teme vezane za bebe i porodilje!!!!!!!Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 275568
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 7/3/2012, 15:10

Akijeva dobro dosla na ove nase strane.Svi smo uz tebe i nadamo se da ces do kraja sve to izgurati.Slicica je preslatka. yes

Mrvice super ti je nalaz.I meni su rekli da cu utrogestan vag. koristiti do kraja trudnoce.Ja jos uvek koristim 4 x dnevno,sto je bas bzv. ali videcemo sta ce ljubce reci sad na kontroli,samo da ga barem smanji.I bas je dosadno kada moras 2 one od 100 da stavljas.

Mirjana bas mi je zao sto si se toliko uplasila,ali i sama znas da si kriva No (ako tako mogu da kazem).Zasto si to radila,nemoj se sada igrati pusti cebe imas sada mnogo vaznije stvari o kojima treba da brines.Ako ti se smirilo ja mislim da je sve ok.Ako ce tebi biti lakse ti otidji kod lekara.Mada ja i ne radim skoro nista pa stalno nesto boli.Mene simfiza razvaljuje,narocito kada treba da ustanem.Dr kaze da beba pritiska.

Nato od sada ocekujemo samo lepe vesti! igracice

Daco bravo za bebice beba beba

Aida veeeliki pozdrav!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/3/2012, 15:13

Noja, baš mi žao što te muči mastitis...nadam se da ćeš uskoro biti opet zdrava ko dren!
Vidiš nisam znala za tu soluciju da se bekana izmeri pre i posle sisanja, a baš sam se pitala,ako budu sisali,kako ću znati koliko su uzeli...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/3/2012, 16:07

Rode, znači sutra, ja stalno u glavi imam petak, valjda što ga uvek jedva čekam na poslu! Very Happy A ti si, čini mi se, uglavnom išla četvrtkom! U svakom slučaju za 8. mart mora biti jedne devojčice! Very Happy Navijam! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172

Daco, svidja mi se tvoja kombinacija! Kao kod Viktorije, ili Dragmilk, ma da se rastopiš od lepote! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 21831 Ma i Pariz će biti član vaše grupe! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 512172

Noja, da što pre rešiš te probleme, i popraviš krvnu sliku! Ljubim Andreicu čupavicu!

Aida, bravo za napredak tvojih dečaka! Čekamo slikice!

Stisak trudnaje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/3/2012, 16:09

Bixo, jesam li se to prebacila negde i rekla sutra?? lol!
Hahahah, petak je moj dan za virkanje, ali naravno, svaki 4. ili 5. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/3/2012, 16:12

Znaš šta, razbiću te! lol! Ali tek pošto se porodiš! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 561840 Ne unosi mi konfuziju u već konfuznu glavu! lol! Ja taman mislim skontala sam, zapamtila, kad ti paf , i meni zbun. A često i nemam pojma koji je dan! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 7/3/2012, 18:54

Mrvice, ja još nisam dobila Mikovića, zvala sam ko luda niko se ne javlja na njegova dva direktna br. da nema on neki br poseban, rekla si zovi uveče, ali ne javlja se nikad niko zbunjen
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu