KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+56
cvrle76
lilya
Sneza
korpica
Struzzo
Tanja83
dra00
brinbili
darija79
maki79
tuli
bebica mala
MIRKA85
Zoka83
caci
MARA
buby
grudva
bobica83
anna
shenon
Xena
menora72
bak
lena
noja
KoMetaK
anak
Mali Princ
marija47
ninica2
Sofka
Republica
cipiripi
senka
dragmilk
Jejaaa
mijaki
cicsa80
medolino
7-patuljaka
dragana76ns
BiKsi :)
djole42
lolipop
maza1972
Kamilica
Cupava
MAAKKI
dr mali pariz
Shizika
JocY
maus
Mirjana
Orline
bebko
60 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebko 4/1/2012, 11:52

cicsa ljubav
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 4/1/2012, 13:33

Bebko, nemoj tako...Moramo i da se požalimo ovde. Da nam je sve potaman, ne bi ni bile na ovakvim forumima osmeh srce
Stvarno prolaziš kroz težak period, a životne okolnosti ti nimalo ne idu na ruku.
Ljubim ja tebe tako jaku, koliko god ti misliš da nisi.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 4/1/2012, 13:42

Bebko mila zagrljaj osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od maus 4/1/2012, 14:04

orline ::Bebko, nemoj tako...Moramo i da se požalimo ovde. Da nam je sve potaman, ne bi ni bile na ovakvim forumima osmeh srce
Stvarno prolaziš kroz težak period, a životne okolnosti ti nimalo ne idu na ruku.
Ljubim ja tebe tako jaku, koliko god ti misliš da nisi.
Bas ovako mislim.
I ne davis nas tvojim problemima niti narusavas praznicno raspolozenje.
Znam kako se osecas zbog Maje i znam da ne prodje dan a da ne pomislis na nju. I meni je dosta lakse kada je cujem i osetim borbenost u njenom glasu. Jeste, borac je i to veliki.
Zato i ti mila moja, glavu gore. U inat svim tim problemima raduj se novom postupku ,razmisljaj pozitivno, molim te. Sa svakim popijenim lekom i sa svakim ubodom inekcije reci da je to za tvoje bebe, za uspeh. A uspeces, znam, borac si ti veliki moja Bebko. zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od JocY 4/1/2012, 14:05

Bebko ne davis nas problemima jer smo tu jedna za drugu u svemu lepom, ruznom, smesnom, teskom... Verujem da ce biti bolje i seti se one stare: Noc je najmracnija pred zoru... ja cvrsto verujem u tvoju zoru... osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 4/1/2012, 14:06

Bebko, mila, i ja primjecujem da se ne javljash pa sam pomislila da, buduci da si savrshena domacica, spremash sve za Bozic pa nam se zato ne javljash.
Razumijem te sve shta pishesh, i strepnje i strahove, i zasicenost i iscrpljenost. Ali odnekle crpish snagu jer eto gurash naprijed, jer nada ipak tinja. Mnogo mi je zao shto su i okolnosti kod vas tako teshke, velika je to nepravda. Nadam se sretnom ishodu za tebe. cvet
Lolipop, jaro, vidi te Ja'orine! likeit A vidim i tvojoj m(r)azuljici odlichno pristaje ljubichasto.
Djevojke, svima srca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 4/1/2012, 16:11

Dan Klube!
Pošto sam za praznike malo više jela, onda sam krenula u turbo šetnje...joj, pa se saplićem od umora na onim betonskim momentima ispod crepova na kućama i zgradama.To mi je omiljeno mesto, zašto se toliko prikučim tim objektima, pojma nemam Klub 38+ 279933ma bitno je da se pešači.
Bebko...draga moja...primećujem da si se povukla, pa nisam htela da te mnogo remetim,ali sam pomislila da bi ti bilo lakše da sve to ispišeš što si ispisala, a ja pretpostavila da je tako.
Da je lako-nije. Svakim postupkom jeste teže,ali se mora ako se misli dostići cilj.Ne dostići-ostvariti.
Glavu gore,mila moja...ne daj se, i svaki put skoči ovde, olakšaj dušu, ispiši se, izviči se, i mirna idi da se bodeš.
Ljubim ja tebe i navijam...ćutim,ali znaš da navijam Klub 38+ 885881 Klub 38+ 885881 Klub 38+ 885881 Klub 38+ 885881 Klub 38+ 885881 Klub 38+ 885881
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 4/1/2012, 17:01

Bebko zagrljaj cvet
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Cupava 4/1/2012, 19:17

Bebkic :**
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 4/1/2012, 19:55

Bebko, mila, teško jeste, ali neka ti ovi praznici kao i meni služe za jedan pravi RESET!!!Užasna mi je bila 2011, a sad sam resetovana i guram dalje, tako ćeš i ti. I ja imam užasan strah od sledećeg pokušaja, u prvom ga nisam imala, nekako sam znala da će uspeti. A desilo mi se što se desilo, nažalost. A svaki drugi je teži. Samo polako, udahni duboko i veruj. cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 4/1/2012, 20:16

Za sve vas i posebno za tebe Bebko...za više optimizma na ovim našim stranama
Klub 38+ Iy31it
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 4/1/2012, 20:24

Ooooo gdje ste,bolan, klubašice moje usne Cice, mice, mazuljice, i najdraže vještice moje ljubav Majke mi sam vas se poželila d

Bebko zagrljaj dušo moja draga, piši sve što ti je na duši, sve što peče, steže, boli. Tu smo to znaš, tu smo uvijek. Dušice moja, odavno sam vidjela da je tebi Maja drag prijatelj, pa je normalno da te sve ovo što joj se dešava duplo potresa, ali znaš ti da je ona žena od čelika, sve će biti dobro draga, samo da se što prije agonija završi. Srećno bockanje draga, znaš da će snaga doći kao i uvijek, odnekud izleti. yes

Shizika, joj majke mi mile, ti se više ovoj Ja"orini obraduješ, no meni. A ja se baš sriktala ko špajz pred slavu da zasjenim ove bjele staze usne . Al nema veze, eto ja više volim tebe no Bakingemsku palaču.

Mirjana jesam ja sam na slici, hoću reći sve tri mazulje moga tate, jest da mu je ova najmlađa sad najdraža, nas je zasjenila.

Kamilice draga, ovo je bila samo šetnja, jer smo totalno okasnili na Jahorinu,stigli gore tek oko 15 sati, a do Želje nije bilo šanse proći autom jer je bila nenormalna gužva, a za pjehoke znaš koliki je to put. Tako da nam je i na Poljicima bilo divno.

Čupsi tu li si srculence usne Jesi li išla u ostavu da je preroviš? Ja još čekam c

Cicsa pilence moje maleno, ali si se ti naplesala, e neka si.

E sad malo o meni, primih ja napokon Konakion, iliti Vitamin K juče, a što mi se danas doope upalilo,crveno, tvrdo, boli razvaljuje, šepam ko da sam kuk izvalila. Obloge i kupus mi rekli u DZ Rolling Eyes Hajde stavljam, ali nije neka vajda, nego valjda imaju dogovor sa nekim na zelenoj pijaci pa sa sveg srca preporučuju kupus.

Djevojke ljubim sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 4/1/2012, 20:38

Mazo, evo ovdje ću ti odgovoriti, da tamo ne zatrpavam temu na Imunologiji. Moj savjet je da prvo završiš ispitivanja, ma koliko ona dugotrajna i mukotrpna bila, prije nego uzmeš terapiju onako čisto da se proba, jer se stvarno nije sa tim šaliti. I bravo za odluku za histeroskopiju, to je još jedan korak naprijed. Imam negdje spisak analiza koje su potrebne za histeroskopiju, a vidjela sam da trebaju tebi i Grudvi, pa čim ga pronađem postaviću vam na koracima.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Kamilica 4/1/2012, 20:45

lolipop ::
E sad malo o meni, primih ja napokon Konakion, iliti Vitamin K juče, a što mi se danas doope upalilo,crveno, tvrdo, boli razvaljuje, šepam ko da sam kuk izvalila. Obloge i kupus mi rekli u DZ Rolling Eyes Hajde stavljam, ali nije neka vajda, nego valjda imaju dogovor sa nekim na zelenoj pijaci pa sa sveg srca preporučuju kupus.Djevojke ljubim sve

Jaooo, Loli, ti si šou!!! Žao mi je što ti se to dešava, ali kako opisa, još i taj kupus, slatko me nasmeja. Very Happy
Iskreno verujem da će vitamin K da reši stvar yes cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Cupava 4/1/2012, 21:17

Lolisaaaaa mojjjj, ovo tvoje mazuljce stvarno lici na tebe. :-)
I ja jos cekam. :***
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 4/1/2012, 21:58

Loli i ja sam koristila kupus. Pazi, usmrdi posle nekog vremena...uh No
Ja ga prvi put stavila noću. Al ne bi ja bila ja da nisam preterala, pa "krknula" pola glavice. Ustala ujutru i odmah htela da povratim. Morala sam da pravim promaju u trajanju od sat vremena da izluftiram spavaću sobu!
Najstarija tatina devojka Very Happy se ne vidi baš najbolje, a ove dve mlađe su šećer i med Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 4/1/2012, 22:13

bebko ::
Ja sam vam ovih dana loše pa se i ne javljam...Povremeno dođem,pročitam i odem...
Ova NG mi je baš teško pala. Postupak se približio i sve više sam nervozna...
Pokušavam da pozitivno razmišljam,ali je stalno prisutan strah od neuspeha Sad
Jer ne znam šta bih dalje...

I ovo sa Majom me strašno pogodilo...Kako pomislim na nju tako počnem da plačem...A često mislim...
Uvek mi se vrti po glavi ZAŠTO sada kada treba da uživa sa Lazom,posle svega što je prošla mora i sa tim da se bori...
Kada je čujem,bude mi lakše jer osetim njenu snagu i osetim da je veliki borac...

Na sve to dodam i mučnine od lekova,gasove,nekontrolisanu glad-čak i želju za slatkišima Shocked
A od sutra prelazim i na iglu...Više mi je muka i od toga Mad
Spremi,mućkaj,menjaj igle,bodi,raspremaj i sve u krug...

Narušujem praznično raspoloženje Embarassed i davim vas mojim problemima Embarassed Sorry
Imam tu još da dodam:nemanje struje u 21.veku,kablovi po kući kao da radim u elektrodistribuciji,
"slobodu kretanja" koju su nam dogovorili,ali da ne zamaram...
Zato se i ne javljam,nego je Mala pitala dokle sam stigla cmoka
Evo neću više Rolling Eyes
Samo da te stisnem jaaaakooooooo!


Loliška a jel posle taj kupus moze da se kuva lol! lol! lol! ...kriza je.....
Sličke su super ,daaaaavno sam bila tamo ....vreme je da se poseti Very Happy

Vidim cure djuskalo se ,pilo se ...ma nek ide zivot !
Ja malko u guzvi ,popis...pa kockanje popisa.....pa PDV .....a od stra lagane pripreme za slavu....pravljenje spiskova ...kupovina.....i tak.

Ljubim!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 4/1/2012, 22:21

Jao Lolipop, strashno, jel' to oblozi od listova kupusa? Evo te zamishljam kako sjedish u dva lista zguljena sa glavice kupusa i ladish doope. Al' bez zezanja, ovde babice preporuchuju isto to za grudi kod dojilja yes Zao mi shto ti ne pomaze. Koliko vremena treba proci prije nego uradish testove?
zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 4/1/2012, 23:02

Shizika baš si blesava, misliš da mi doope stane u svije liske kupusa? Ih moram ja to iskrpiti od par komada lol!

Djole, kako Mira kaže da se preko noći usmrdi, vjerovatno ću moći sarmu savijati lol!  b  b
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 4/1/2012, 23:13

Bebko, samo da te stisnem i da ti pozelim da sto pre dodje pozitivne energije do tebe!

Lolicu, da li da probas med na lanenoj krpi, pa na gooz, ja to stavljam kad primam kojekakve injekcije od kojih ostaju cvorovi, pa probaj, moze posle Loliboy da se zasladi! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 4/1/2012, 23:19

Aaaa Bile tu zagrljaj , ono što jes jes, čojek u mene više voli slatko od sarme lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od dragana76ns 5/1/2012, 01:00

Zeneeee ja sam malopre postala tetka, jednom malom decaku, moj brat je postao tata....isplakala sam se kao kisa kada mi je pricao kako je sve teklo posto je bio prisutan na porodjaju, a posebno na moje pitanje...kakav je bebac, a on meni kaze, sestro, sta da ti kazem...meni je najlepsi na svetu! Sutra idem za Bg da zagrlim brata i da proslavimo...zao mi sto sad ne mogu da odem.

E moja Loli, debeli kad vidi slatko, pa jos na tebi...ihaj, sladice se do zore Wink Ljubim te Lolic moj, procice guz samo da 11-tog sve bude ok!

Bebko...trema pred nastup (bez bisa), samo cu te jako Klub 38+ 670661 i pozeleti da bockanje urodi plodom

Zenice drage, sve vas pozdravljam...odoh da probam da zaspem, jako sam uzbudjena ma presrecna Klub 38+ 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 5/1/2012, 01:12

Dragana ,pa šta reći,ČESTITAM !!! igra Sad, tetka, mazi bebicu,pa uskoro i da dobije batu i seku od tetke... Very Happy
Loli,ako me sećanje služi,taj vitamin K ,koji si primila i koji izaziva problem ,te stavljaš kupus...posle je trebalo neko testiranje da usledi,oko onih faktora koagulacije,ako se ne varam? Shocked Kad je to ,mislim, šta se radi,kad su rezultati?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 5/1/2012, 01:17

Bebko,neznam i nemam pravo da pišem bilo šta...posebno oko poteškoća sa granicama i barikadama...samo mogu da ti od srca poželim da nađeš optimizam i veru,neki tračak i da guraš dalje...a ja ću da te bodrim ,zajedno sa našim drugaricama i da navijam da uspe...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od 7-patuljaka 5/1/2012, 08:01

SREĆNA NOVA GODINA!!!
Bebko, mora se dalje...Seti se samo one "krilatice": "Nije uspeo, samo onaj ko je odustao"!Zaboravi na prethodne neuspehe, iz njih izvuci samo pouku šta je dobro za tebe, a u ovaj kreni sa elanom i + energijiom kao da je prvi...
Devojke, evo šta je potrebno za histeroskopiju u NF
http://www.gakfront.org/pacijenti/savetovaliste-za-sterilitet.php

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu