KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fitoterapija

+17
Pirueta
saska1
saška
M.
heart84
BiKsi :)
dina
anak
racili
maja76
Mali Princ
maza1972
dr mali pariz
Mirjana
Orline
ananana
senka
21 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Fitoterapija  - Page 4 Empty Re: Fitoterapija

Počalji od saska1 16/11/2012, 21:51

Evo ovako kao prvo Rada je vrlo fina žena smirena .opuštene prijatna i vrlo tiha .Atmosfera isto udobna ikone svuda okolo prvi dojam pozitivan.
Mi došli malo ranije čekali ju pola sata bili smo posluženi kafom sestre isto vrlo fine.Zatim je uzela sve naše nalaze kojih je bila podeblja fascikla (nakupilo se za ovih 16 god) i sve jedan po jedan pažljivo pročitala i upisivala u svoju svesku ,čudila se kako ovoliki doktori za sve ove godine nisu uspjeli ništa napravit ipak 9 spontanih to je stvarno mnogo.Kaže nije sigurna dali mi ta antitijela kojih se svi drže prave problem kaže da ima dosta infekcije i virusa i kod muža stafilokoka (tako nekako) kao možda mi on prenese te neke viruse ili nastanu sami kao to ćemo kasnije ispitat.A za sada da joj javim rezultate koje sam danas radila još neke analize pa će ona smislit šta dami da od terapije.I kaže ako hoćemo ići na nestimulisani postupak(to mi je Ljubić odredio da probamo uz neku terapiju intralipidima)da onda malo sačekamo sa njenom terapijom pa ako to nedaj bože neuspije onda da mi izbaci sve lijekove i da počnemo prirodno liječenje a ja joj kažem letroks nesmijem izbaciti.Eto toliko znači virusi i infekcije mada mi nikad niko na to nije skretao pažnju.Možda sam malo oduljila .........
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  - Page 4 Empty Re: Fitoterapija

Počalji od saska1 16/11/2012, 22:04

I još da dodam bili smo kod nje 2 debela sata affraid
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  - Page 4 Empty Re: Fitoterapija

Počalji od anak 17/11/2012, 14:35

Odlično Saška, baš mi je drago da vam se svidelo. Javi šta ste odlučili i šta vam je dala. Vidiš, taj stafilokok je vrlo opasna i dugotrajna bakterija. I mm su je otkrili, ali zamisli u brisu anusa affraid Embarassed , Jadan, sad je na jakoj kuri antibiotika i Rada mu je samo dala čajeve da sačuva želudac, pa će posle da nastavi gde je stao kod nje. Mi isto čekamo neke nalaze za viruse i mm trombofilije, pa ćemo iza N.godine ponovo na kontrolu. Meni sad samo dala nešto za oporavak jetre, kaže umorila se jadna šta je sve napada Wink
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  - Page 4 Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Mincica 31/10/2013, 17:21

Ljudii,molim vas da jos neko napise svoje iskustvo kod Rade,ja sam pre neki dan bila kod nje zbog problema sa tezinom ,prepisala mi je tecnu terapiju od 18 dana i bas mi je tesko,da li je neko jos prosao kroz to i kakvi su utisci?hvala vam unapred ali bas mi treba podrska jos od nekog ko zna kako je:)

Mincica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  - Page 4 Empty Re: Fitoterapija

Počalji od petra52 28/4/2014, 16:04

jel moze neko ko ima da mi da radin broj telefona? dobila sam neki fiksni i decko koji mi se javio kaze da nije vise u varvarinskoj? hvala

petra52

Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  - Page 4 Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Princesa13 6/3/2015, 14:36

Mincica ::Ljudii,molim vas da jos neko napise svoje iskustvo kod Rade,ja sam pre neki dan bila kod nje zbog problema sa tezinom ,prepisala mi je tecnu terapiju od 18 dana i bas mi je tesko,da li je neko jos prosao kroz to i kakvi su utisci?hvala vam unapred ali bas mi treba podrska jos od nekog ko zna kako je:)

Ja vidim da ovde vec oko godinu dana niko nije bio, ali je Minicica pitala kakva su iskustva sa 18 dana gladovanja. Uskoro treba da idem kod Rade, sto je doslo kao preporuka dragog prijatelja jer imam zacetak Hasimoto sindroma, na sta su mi lekari rekli da cekam da se jos razvije kako bi me na posletku kljukali hormonima, kao i veliki kamen u pljuvacnoj zlezdi. On je prosao gladovanje od 18-20 dana i kaze da su prvih 5-6 dana strasno teski. Nadvladava malaksalost, vrtoglavica, nemoc u misicima i slicno. Posle tog perioda osecao se veoma snazno i nista mu nije bilo tesko. On ima visak kilograma pa mu je dobro doslo sto je nakon gladovanja izgubio 16 kg. Meni licno ne bi odgovaralo da toliko smrsam, ali cu otici, jer mi u suprotnom predstoji jedna operacija sa oziljkom na vratu i tretman hormonima za koje svi znamo koliko su neistrazeni i koliko se zapravo doktori u tom reonu "igraju na slepo". Otici cu kod zene i probati. Pa cu da vam javim misljenje i rezultate.

Ako je jos neko ovde, molim da odgovori jer ne bih da pisem u prazno. nadam se da niste svi presli na facebook :)

Da, Minicica, sto se tice mog prijatelja, njemu su sve tegobe uklonjene nakon ovog tretmana (imao je nepodnosljiv kasalj koji su lekari nakon lecenja upale grla i odsutva drugog resenja, nazvali alergijom) on se osecao bolje, redovno sada sprovodi taj tretman i posecuje Radu, nije se ni jednom razboleo ili prehladio od tog tretmana do dan danas, a covek ima oko 60 godina.

Princesa13

Broj poruka : 1
Location : Beograd
Datum upisa : 06.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  - Page 4 Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Tacana 21/4/2015, 04:25

Ja sam bila davno kod Rade, mislim 2008.god. Izabrala sam 18 dana i nije mi nesto tesko palo, nikad se bolje nisam osecala. U to vreme sam isla najvise zbog skidanja kg, mislim da sam izgubila 10-ak, taman koliko mi je i trebalo, sad mi treba jedna detoksikacija pa sam se opet setila nje.
Vidim da je petra52 napisala da nije vise na istoj adresi pa ako se neko pojavi a da je skoro bio kod nje bila bih zahvalna na informaciji gde se sada nalazi i na nekim novijim iskustvima.
Princesa13 nadam se da si bila i da si imala uspeha sa terapijom. :)

Tacana

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Fitoterapija  - Page 4 Empty Re: Fitoterapija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu