KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Vuka smotuljka <3

+37
medolino
Mrvica
cici
Tanja83
cufta
Mali Princ
bebko
Mirjana
bokica
Zoka83
HappyGirl
lena
KoMetaK
brinbili
bobica83
dragana76ns
nesalela
maja76
Shizika
Nefertari
Sami
MARA
catherine290505
lolipop
djole42
buby
dr mali pariz
Tinche
Simona
BiKsi :)
Milijana
Sneza
bak
Cupava
maus
caci
gagax81
41 posters

Strana 9 od 15 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 27/2/2012, 09:21

Stanje nepromenjeno! I dalje kasljemo i to baaas kasljemo, jadnicak sav se zacrveni. Juce kad je ustao je kasljao bukvalno na svaka 2-3 minuta. Sinoc smo ga vodili i u dezurnu da ga ipak poslusaju. Srecom nema nista na plucima, grlo nije vise crveno, ali nam je rekla ta doktorica da moramo da ga pratimo ako tako nastavi. Dobili smo inhalaciju sinoc, ostalo nam je da mu prskamo Aqua Maris u nos, sto vise cajeva i rekla nam da mu napravimo caj od belog sleza. Neko je vec pisao da on nije dobar kod tako male dece jer valjda ne znaju da iskaslju sekret. Pitanje je sta sad raditi?
Vakcinu necemo danas primiti. Sinoc i jutros je cak i malo manje jeo ali je i dalje veseo kao da nije bolestan. Smeje se, cavrlja nesto. Nije bas dobro ni spavao nocas. Zaspao je u 22h i od 2h sam mu sigurno 20 puta vracala dudu. Ipusti je pa je trazi i onda pocne da place. Posle ga je i stomacic mucio pa se grcio i zabijao glavu u dusek Rolling Eyes
Kad sam ga stavila sinoc u krevetic, gledam ga i pocnem da placem, zao mi ga. A on kaoda zna pa me rukicom mazi po obrazu, srce moje malo! smajli angel
Kuvamo kamilicu pa stavim blizu njega da isparava, cistimo mu nosic, sad kad se priblizavamo vec pocne da okrece glavu.

E sad malo o lepsim stvarima. Sad smo se vec uigrali oko klope. Rucka ujutru oko 7:30h-8h malo se igramo, gledamo crtace pa onda opet odrema, rucka u 11:30h, posle se ide ili u setnju ili na luftiranje. U 15h nam je sledeca klopa, i opet kratka dremka. Posle obroka u 18:30h sledi igranje, vezbanje, prevrtanje, bacakanje, kupanje... poslednja klopa nam je izmedju 22h i 22:30h i krevet! Za sada nemamo problema sa uspavljivanjem.
Voli kad mu se prica pa se i on onda upusti u razgovor. U poslednje vreme ga dignem visoko iznad mene i tad nastaje cika, vriska, glasno smejanje... Milina za slusati. U taju gleda i ne trepce. Ne vidjaju se valjda cesto pa onda kad dodje i kad mu kaze "Gde si ti moj mali prdavac" usledi jedan siiiiroki osmeh Very Happy
Inace taja vec planira da ga upise na engleski cim malo poraste pa se mi sad vec pripremamo. Svaki dan gledamo Baby TV lol! Mama je vec naucila pola pesmica.
Eto toliko drugari od nas za ovo javljanje. Pisemo se uskoro opet! I volimo vas love
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od caci 27/2/2012, 12:43

poljubac dusu malu da sto pre bude bolje
kazes vezbate za engleski g likeit
samo nastavite tako i smejte se sreca
ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 27/2/2012, 15:14

Evo i par slicica da zasarenimo dnevnik!

[Only admins are allowed to see this image] Vuk i "zabica"


[Only admins are allowed to see this image] Ovako letim na maminim nogama Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od dr mali pariz 27/2/2012, 16:34

Slađani momče, da te taj kašalj što pre napusti i da nam budeš veseo kao na slikama...medenjače jedan!
p.s. Gago, da se ne ponavljam, možda sam pisala, možda si komentarisala, je l taj kašalj od suvog vazduha u stanu?
Stavljaš li neke šerpice sa vodom i možda bosiljkom na radijatore? Mada, sad i ne greju kao onih dana...ja sam umirala noću,ali i preko dana od kašlja, dok se ne setih da zavrćem radijatore, jer druge nije bilo...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od BiKsi :) 27/2/2012, 17:01

Baš je slatkiš pravi![Only admins are allowed to see this image] Da što pre prodje kašalj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 27/2/2012, 18:59

Hvala drugari! I mi se nadamo da ce nas brzo proci yes
Pari, moguce je da je od suvog vazduha jer mi imamo sopstveno grejanje na gas. Stavljala sam mu caj od kamilice da isparava a i Bokica mi je rekla za bosiljak pa cu i to probati.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od bokica 28/2/2012, 10:28

Gago i Stefan je bio isto tako bolestan. Izgubio je skroz apetit mislim da je cak i smrsao mao. I dalje pomalo krklja mada ne moze da se izvuce skoro nista.

Nemoj nikako da stavljas caj od bosiljka na radijator. Ja sam tako ostavila da isparava posto mu je bilo bolje i posle dva dana se to toliko usmrdelo da nismo znali sta je. Uzas.
Skuvaj svez caj i stavi pored njega. Posle baci pa sledeci put kuvaj novi.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od dragana76ns 28/2/2012, 21:15

Samo da vas ljubnem i da vidim kako ste danas?

[Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od Shizika 29/2/2012, 00:47

Kako je sladak sa tim okruglastim bobazima, jooooj!
Super vam je dnevna rutina! likeit
Nadam se da se kashalj smirio. Nama su rekli za pumpicu da ne treba pretjerivati, jedino kad je nos bash blokiran pa ne moze disati, inache se oshtete kapilarice u nosu.
ljubav

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 29/2/2012, 16:38

Evo da zvrljnem na brzinu. Danas sam kao muva bez glave, ne znam gde cu pre!
Isla sam da snimam zub, tamo cekanje do besvesti, pa onda kod lekara opste prakse kumi, moli da me prime preko veze jer ne mogu da se uklopim sa muzem i njegovim smenama, pogleda me-upala grla, antibiotik... Nosim masku vec dva dana, dete me ne prepoznaje, sve me u cudu gleda i pita se "Ko je sad ova?! Poznat mi glas ali..." zbunjen Pijemo cajeve, limuna, teglu meda smo spucali za 5 dana Shocked
Vuku je malo bolje ali i dalje kasljemo, ne toliko cesto ali desi se Crying or Very sad
Nadam se da ce nas do ponedeljka skroz proci jer idemo u savetovaliste.
Eto toliko... Sledeci put cemo se javiti sa lepim vestima, nadam se! yes
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od BiKsi :) 29/2/2012, 19:47

AJde da što pre ozdravite!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 1/3/2012, 10:16

Kupili smo juce inhalator pa cemo veceras probati da se inhaliramo. Mene je juce slomila prehlada, jedva smo uspeli Vuka da okupamo, na kraju sam spavala u kuhinji. Nos mi je zapusen, samo voda lije iz njega, grlo me ne boli-pocela sam antibiotik da pijem. Taja nam radi pre podne pa smo nas dvoje opet sami. Sveki bi vrlo rado dosla da ga cuva ali nam je tetka dobila zauske u utorak, a u subotu je bila kod nas Rolling Eyes E sad, kazu da je Vuk zasticen u prvih 6 meseci, a nas dvoje smo prelezali. Ali, neka njih kuci. Izdrzacemo nekako sami!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od lena 4/3/2012, 14:29

Kako ste danas? [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od maus 5/3/2012, 09:58

Ej drugari, da li ste bolje? ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 5/3/2012, 23:48

Bolje smo. Hvala drugari sto mislite na nas! usne

Bili smo danas u savetovalistu. Uh! Uvek neke peripetije...
Imali smo zakazano u 13:30h u isto vreme kad i jos jedna beba. Mi dosli prvi ali oni na kvarno usli pre nas kod doktorice. E, a dok doktorica nije dosla, sestra prvo izmerila tu drugu bebu pa rekla nama da skinemo Vuka i da njega odma izmeri. Ja ga skinula skroz a sestra ode da skuva caj sebi. I tako smo mi setali po ordinaciji cekajuci sestru a zatim i doktoricu punih 30 minuta c Da sve bude jos gore, Vuk je odma poceo da vriiiiisti (nije plakao nego... ne znam kako to ni da opisem), bacaka se, pa se od silnog vristanja zakaslje... Uzas! affraid Ulaze sledeci u ordinaciju i gledaju nas u cudu i tese nas fazonu "Proslo je, sad ce se smiriti", Da bi im ja onda rekla da on jos nije dobio vakcinu, a zasto vristi nemam pojma. Nosala ga ja, pa muz, pa mu davali dudu, pa ga dizali iznad glave, ali ne... nista ne pomaze! Ja stvarno ne znam sta je sa njim. Ocigledno da ne voli nove ljude Crying or Very sad Dusa me bolela kako je plakao.
E sad, dobili smo 910 gr. za mesec ipo dana i porasli 2 cm. Kaze doktorica da je to OK! Dobili smo dozvolu da podignemo kolica na prvi stepen i rekla da mozemo da mu uvedemo kasice a i ne moramo. Ja pitala kako da ih pravim a ona kaze "Imas one kupovne" Mad Najverovatnije cemo sacekati bar jos 2 nedelje pa cu onda poceti sa... nemam pojma cim! Verovatno prvo krompir pa sangarepu a dalje cemo smisliti nesto. Ako imate neke savete i nacin pripreme, dobro bi nam doslo!
Cim smo seli u auto Vuk je zaspao. Iako je trebao da rucka u 15h pustila sam ga da odspava tako da se probudio posle sat ipo, nasmejan! Very Happy
Igrali smo se, smejali, cicali od srece, docekali kupanjac, klopu i u krevet. Ali pre nego sto je zaspao izmerila sam mu temperaturu. U uhu je imao 37,6 a rektalno 37,9. Mericu mu opet za sat vremena pa cemo videti kako stvari stoje.
Eto toliko za sada od nas! Sta da kazem, nadam se da je ovo samo prolazna faza i da cemo se uskoro druziti sa novim drugarima! yes
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od caci 6/3/2012, 09:29

I ja verujem da je prolazna faza i da ce se lakse prisposobljavati na nove ljude. yes
Lepo ste napredovali,samo tako i nastavite igra
Verujem da ste bolje i da nema vise temperaturice ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 13/3/2012, 18:00

Drugari, mi koristimo ovo lepo vreme za skitnju. Svaki dan smo napolju od 12h pa do 14h, nekad i jos pola sata duze. Danas smo otisli do kume koja ima decaka od godinu dana pa smo se malo druzili. Ali samo malo jer smo opet plakali. Neki dan mi je bila koleginica sa posla da ga vidi pa je Vuk opet vristao Rolling Eyes Na kraju smo nas dve oplele trac partiju a Vuk se druzio sa tatom Laughing
Danas smo se i ponovili. Sta cu kad ne mogu da odolim. Uzela sam mu jednu komplet trenerku, jedan donji deo i 2 portiklice. Pre cu njemu kupiti nesto nego sebi.
Svaki dan nesto novo sa njim. Sad je poceo da brboce pa se sav upljuje. kad pocne da brblja i da cici ja ga imitiram pa on onda jos vise. Nekad se jadncak zakaslje koliko cici. Crtace gledamo iz kolica i to sa podignutim nogama i udobno zavaljeni. Zna covek da uziva lol! Voli paznju i voli da mu se prica i da se smejemo zajedno ali kad ga neko neinteresuje samo ga iskulira i okrene glavu u fazonu "Ne smaraj!". I dalje je prava dobrica, sam se uvece uspava, spava po celu noc, preko dana place kad je gladan i ako bas, bas hoce malo da se nosa. Igra se sam sa igrackicama i naravno trpa ih usta, ruke su mu sada postala zanimacija, gleda ih, okrece, promatra, razmatra, cudi se... Kad ga stavim na krevet onda podize noge i samo mlati njima, gore pa u stranu pa opet po hiljadu puta. Kad se probudi, obavezno se otkrije koliko malti nogama, Prica sa ogradicom, sa igrackicama, mene pogleda i ako mu se ne obratim on onda nastavi po svome. Dusa moja! osmeh srce
Evo i malo slicica za kraj

[Only admins are allowed to see this image] Najlepse je biti bos i pokriti se preko glave Very Happy [Only admins are allowed to see this image] popodnevna dremka
[Only admins are allowed to see this image] Sa mamom u setnji [Only admins are allowed to see this image] A ovako se gleda TV
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od BiKsi :) 13/3/2012, 21:08

Koji je on cool lik! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od buby 13/3/2012, 21:53

..bas je sladisa...skroz Laughing
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od bokica 13/3/2012, 22:01

Gago sada ce mu nozice biti centar sveta i to tako i treba da bude. Pravi je decko, a na poslednjoj slici mi lici na mog Stefana kada je imao manje kosice.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 13/3/2012, 22:16

On ce biti pravi cooler, samo ne znam na koga lol!
Bikso, Buby, Bokice love
Jos malo pa bi trebao da trpa i nogu u usta. Iscekujemo i to u skorije vreme lol!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od dr mali pariz 14/3/2012, 12:50

Medenjaković! Kao i ti uostalom! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od maus 24/3/2012, 10:33

hahahaha koja guzica malena lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od Mirjana 24/3/2012, 16:37

Faca! To je on! lol! likeit srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od lolipop 28/3/2012, 10:42

Joj gole noge na prvoj slici, istopih se totalno srca
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 9 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 15 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu