KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

+49
saška
bak
JocY
nacKa
penelope
heart84
lilya
medolino
maki79
bebko
Sneza
Orline
7-patuljaka
marija47
bobica83
dragana76ns
HappyGirl
MARA
buby
Mali Princ
KoMetaK
Sami
caci
noja
lolipop
Tinche
mijaki
Mrvica
Tanja83
Milijana
Jelena*
maus
cvrle76
Marija86
dragmilk
anak
key
LaFolie
natalija
Simona
cicsa80
MAAKKI
BiKsi :)
*AIDA*
ninica2
dr mali pariz
Nefertari
Mirjana
makababy
53 posters

Strana 31 od 38 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Sledeći

Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 26/5/2012, 22:29

Moram da se složim yes
Meni su u bolnici rekli da kontrakcije ne smem da trpim i da me niko ne pita da li želim ili ne da pijem lekove, jer bebu to muči. A ti imaš dve bebe i pred porođajem si...mislim, nemoj se šaliti
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od medolino 27/5/2012, 11:10

Maka,kako si danas? Ljubim vas usne usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 27/5/2012, 16:23

heeeeeeeeej devojke pa dobro sam guram polako i dahcem-)))))))jos malo,jos samo malo...odmaram uglavnom,od nedelje krecem da spremam torbicu jer me svi gledaju cudno kada im kazem da se nisam spakovala,polako spakovacu se... zbunjen cveće cveće
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 16:27

Ccccccc, sve neke trudnice lenjivice lol!
Ja sutra kupujem torbu i pakujem je, iako ima još više od mesec dana yes
Ništa neće biti ni torbi, ni stvarima u njoj, ako stoje spakovani Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 16:28

Ej, pa srećan ulazak u 36-tu likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 27/5/2012, 16:30

mikice a sta ces poneti u toj torbi...odaj mi tajnni-)))))mozda mi posluzi tvoj spisak
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 16:45

Pa.....sad si me zatekla! Npr.
Bade mantil frotirski, za posle tuširanja i plastične papuče za tuširanje.
Bademantil letnji, za preko spavaćice i papuče za sobu.
Veliki peškir. Mali peškir. (Mm će ih odnositi na pranje i donositi nove)
Spavaćice 1 za torbu, dve spremljene da mm donese kad zatreba.
Posteljina 1 za torbu, druga spremljena.
Flufsan pelene za krevet, jedno pakovanje za početak.
Neseser sa kozmetikom (tečni sapun, kupka, šampon, regenerator, ogledalce, pinceta, makazice, grickalica, vlažnje maramice, krema, losion, tupferi za lice, maskara, labelo, sjaj za usne; tupferi za grudi, krema za grudi i stomak, paracetamol, prenatal)
Dokumenta, punjače za mob, aparat i sl mogu spakovati dan pre polazak Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 16:47

Čarapice i veš sam zaboravila v To isto može odmah yes
Kod nas se za bebu ništa ne nosi, ako sam dobro obaveštena. Samo tog dana kada izlazimo mm treba da donese papmers i garderobicu za izlazak i neke bebi stvarčice koje želimo da poklonimo bolnici. U tim stvarčicama budu sve bebe dok su u bolnici.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 27/5/2012, 18:00

miki hvala na spisku...pitam ja moju seju sta je ona nosila,ona mi kaze sta sve,a ja na to"a fen za kosu nisi ponela da se isfeniras"ona je pala od smeha i na to odgovorila"nemoj kada dodjes tamo da ti m.sestra kaze-majka a vi ste krenuli na izlet ili na porodjaj-"e sta je meni palo na pamet"feeeeeeeeeen"  b  b  b strasno
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od penelope 27/5/2012, 21:40

Mirka, ne zaboravi mrezaste gacice i puuno mrezastih ulozaka, a za bebu pakovanje Pampersa, vlazne maramice i Pavlovicevu mast. Wink
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 27/5/2012, 21:43

MAka dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 543728
Miro, stvarno preterujes - nece te primiti sa svim tim Very Happy
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 27/5/2012, 21:44

e, jos nesto proverite - da li vam dozvoljavaju unos kofera i torbi u bolnicu ili sve mora da bude u KESAMA.

Kad sam ja bila na laparoskopiji u NF davali su samo da se unose najlon kese, bez obzira na velicinu a ne koferi - jer nisu higijenski... Rolling Eyes
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 22:10

penelope ::Mirka, ne zaboravi mrezaste gacice i puuno mrezastih ulozaka, a za bebu pakovanje Pampersa, vlazne maramice i Pavlovicevu mast. Wink
love
Ih, bre. Pa ja se setila još mnogo čega u međuvremenu Laughing
Npr. četkicu i pastu nisam spakovala Laughing Onda, toalet papir!!! Antiperspirant, itd.

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 27/5/2012, 22:23

Toalet papir je potreban u ogromnim kolicninama - zbog klizme lol!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od penelope 27/5/2012, 22:28

Ovde kod nas, u Su, mogu i koferi i torbe, sta god hoces, mada sam cula za te kese. Shocked Meni je posle bilo zao sto nisam ponela veliki kofer, jer mi je torba bila neprakticna, a bilo me je nesto sramota da vucem kofercinu.
Posteljinu mo's zaboraviti kuci, ne daju. Wink
I spavacica vise komada.
I da, tetra pelenu ili peskiric na cemu ce da lezi beba kada siki. Wink
Wc papir pod obavezno. Embarassed
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 22:34

Kako? Pa meni niko ništa nije rekao za posteljinu, a videla sam da ni jedna druga cura nema svoju, već su ležale na nekim odrpanim Shocked
Au, sad moram da kopiram ovaj spisak kod sebe Laughing
Hvala na sugestijama srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 27/5/2012, 22:37

devojke a brijaci? Very Happy
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 22:38

Mali Princ ::
Miro, stvarno preterujes - nece te primiti sa svim tim Very Happy
Eeee, lako je tebi da zekiš, kad s rukama u džepovima odlaziš na porođaj lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 27/5/2012, 22:38

mislim da moras kod kuce da se sredis - i drugaricu i stomak zbog CR, tako da ti tamo ne treba, jedino za ispod pazuha, ako budes imala snage za to...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 22:41

makababy ::devojke a brijaci? Very Happy
Jao....
Ja sam zakazala brazilku za 13 Jun i dogovoriću se sa kozmetičarkom da me primi vanredno kad mi jave da treba da uđem u bolnicu. Već dva puta sam kod nas prošla bez brijanja, jer me ova tako dobro izdepilira da zaista ne mogu da nađu ni dlačicu.
Mada mi nikada neće biti jasno zašto i žene koje idu na CR moraju da se obriju!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od penelope 27/5/2012, 22:46

Mislim da pisemo na pogresnoj temi Embarassed , pa se ja izvinjavam Makababy i, iako jos ovde nisam pisala, cestitam ti ulazak u 36.nedelju i da, kad uskoro dodje taj veliki trenutak, sve prodje u najboljem redu. cvet
p.s. Nisu dali da se nosi posteljina, tak' da je jedna od mojih cimerki dobila "po nosu" jer je promenila jastucnicu. Mad
Sto se depiliranja tice, najbolje je uraditi kuci, tako da te tamo ne diraju - jedna stvar manje. Wink A za ostalo, tokom boravka u bolnici, mislim da se niko ni ne seti brijanja. Very Happy
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 28/5/2012, 13:51

lol!
upravo htedoh reći da zatrpaste Maki dnevnik...ikao je i ona u istoj koži, ali opet...postoje teme ... lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 28/5/2012, 14:51

ma devojke nema veze sluzice mi svakako...e sada zavisi ako odes danas i za dva dana rade cr onda je u redu da se spremis kod kuce ali ako lezis malo duze onda te oni brijaju i to sa onim sto se deru svinje pred klanje  b ,a stomak pod obavezno predju,bar su meni tako kada sam operisala cistu,sada na stomaku imam dlaka koliko hoces  b ,ali sve je to ok...ja sam jutros isla do lilija nakupovala kozmetiku uloske mrezaste gace,papuce za kupanje jos mi ostala spavacica i spremna sam za sastanak...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 28/5/2012, 15:41

Bravo, Maka! Ti se obezbedila, sad samo susret - najlepsi na svetu dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 28/5/2012, 15:43

Ja mislila u kinezu da kupim one gumene klompe, a je l to pametno?? Ili da potražim na drugom mestu...mislim, da ne smrde mnogo?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 31 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 38 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu