KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

+49
saška
bak
JocY
nacKa
penelope
heart84
lilya
medolino
maki79
bebko
Sneza
Orline
7-patuljaka
marija47
bobica83
dragana76ns
HappyGirl
MARA
buby
Mali Princ
KoMetaK
Sami
caci
noja
lolipop
Tinche
mijaki
Mrvica
Tanja83
Milijana
Jelena*
maus
cvrle76
Marija86
dragmilk
anak
key
LaFolie
natalija
Simona
cicsa80
MAAKKI
BiKsi :)
*AIDA*
ninica2
dr mali pariz
Nefertari
Mirjana
makababy
53 posters

Strana 23 od 38 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Sledeći

Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 29/3/2012, 11:21

cuvaj se makice, bolje i malo musavo po kuci a da si nam ti dobro dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 639820 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 490909
radi samo neophodno.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 29/3/2012, 11:32

Mako, ja sam morala lezati. I kad ti tako kazu, sve istrpis i prasinu i prljavstinu jer ti je beba najbitnija. Mama i sveki su u penziji, a obe su divne. Posle svega sto mi se dogodilo, one mi ne bi ni dale da ustanem iz kreveta. A tu je i mala sestrica.
Mm nekad stigne uvece pa onda opere sudove od celog dana, jer jos nismo zvali majstora za masinu za sudove v
Cuvaj se ti, izdrzi jos malo pa ces posle sredjivati.
Hiljadu puta me nervir
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 29/3/2012, 11:33

ala prasina ili ovo ili ono, ali znam sta mi je najbitnije.
Vidi ode mi poruka a nisam zavrsila. Uh c
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 29/3/2012, 13:12

i da znate da je to najbitnije,necu da pipnem nista vise,nocas me uhvatio grc u nozi i ne pusta sad jedva hodam,ne pada mi na pamet da nesto pipnem...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 29/3/2012, 13:21

Maka, možda ti fali magnezijum ili kalcijum. Proveri to, kaži dr-u za grčeve.
Ja imam ženu koja mi jednom nedeljno sredi, ali ni to mi ne vredi jer nisam normalna. Stalno nešto radim. Mada i kad imaš nekoga, prosto ne možeš sve da mu daš da radi.
Npr. ja bi volela da su moji bliže, pa da mi neko kuva. Ova žena se već godinama nudi i za to, ali ja sam jako gadljiva. Više puta mi je donela neki domaći kolač ili salatu, i ja se zahvalim, i srećom zna da stalno nešto postim, pa se izvučem na to i kažem da ću pojesti sutra. A to kuvanje mi baš smeta. Dok samo očistiš svo povrće i staviš da se kuva, pa dok opereš list po list salate ili još gore spanaća-ode kičma No
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 29/3/2012, 13:31

ma to mi je ok,verovatno me uhvatio,jer sam bila ceo dan na nogama i uvece kada sam krenula na tusiranje i videla koliko su mi otecene noge doslo mi da placem...mazala sam konjsku mast pa su mi sada manje ali list me boli i copam...uvek kazem da smo mi zene nenormalne i da sve mi najbolje znamo...meni mama pomaze po kuci,ali ona zena radi u bolnici i po ceo dan na nogama i sa guzvom i tako 38 god i zao me da je zovem non stop da mi sprema pokuci,a ostale to ne zanima niti dolaze niti mi bilo sta pomazu...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 29/3/2012, 14:07

Maki, ti jos nosis dve bebe, duplo ti je teze. Cuvaj se osmeh srce
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 29/3/2012, 23:43

mrvka hocu,u stvari moram... srcasti poljupci
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od bebko 30/3/2012, 00:30

što više odmaraj i obavezno proveravaj pritisak
smajli angel smajli angel
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 30/3/2012, 10:36

Mako, pa ti si nam odmah iza Princa. Tu cete Vas dve u isto vreme lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od maus 30/3/2012, 11:00

Maka i meni su noge oticale narocito u 9. mesecu. Ja sam u porodiliste otisla u Milanovim papucama za plazu Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 30/3/2012, 11:35

Mrvica ::Mako, pa ti si nam odmah iza Princa. Tu cete Vas dve u isto vreme lol!

Da, da troje drugara istovremeno za Kutkov buket dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 694552 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 98473 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 98473 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 98473
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 30/3/2012, 12:22

mrvka pa daaa nas dve brojimo zajedno...mrvka jesi isla kod dr sta kaze hoces skoro?maus ja sada nosim dva broja vecu obucu,u devetom mesecu ko zna kozda odem bosa da se porodim-))))))))
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 30/3/2012, 12:37

Maki, pa taman lepo vreme, bas te briga, bose noge i letnja haljinica.
Idem veceras kod dr pa cemo videti kakvo je stanje. lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od maki79 30/3/2012, 12:45

Mako skrasi se malo i pusti tu kucu i sredjivanje bice vremena kad ces to moci ismeti da radis, a sad brini samo o bebi i o sebi.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 30/3/2012, 16:45

mrvka javi sta kaze cika doca...maki ja mislim na nas al kad nesto ne mozes da gledas onda se napravis pametnim i posle kukas tako ti je to sa nama pojedinim zenama-))))))))))))))))))))
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 30/3/2012, 17:00

U potpunosti te razumem, kao jedna od "pojedinih žena" Wink lol! usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od medolino 31/3/2012, 11:04

Makababy,prikljucih se i ja u tvoj dnevnik Very Happy
Cesto te pratim i citam u pozadini,pa se nadam da me primas u tvoj dnevnik...
Ljubac za tvoje blizance usne beba usne beba
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 31/3/2012, 12:09

Maka, kako si nam? sunny
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 31/3/2012, 14:05

medolina pa naravno te primam,samo izvolte Razz

prince pa sta mi vi radite...mi smo isli pre podne da kupimo nesto od vesa i neki topic,gledali spavacice za bolnicu i tako,sada spremamo rucak da ruckamo...noge nas manje bole,ali ledja isto,nocu mi ne daju da spavam samo me sutkaju...kako ste vi,kako provodite dane?
mirka ne sumnjam da me nisi razumela...
mrvka gde si,kako bilo?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mali Princ 1/4/2012, 19:49

Makab dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 490909

Mi smo prelezali ova dva dana 100%, posto sam imala utisak da cu sva da se rasrafim - koskicu po koskicu - kukovi, zadnji prsljenovi, pubicna kost... cinilo mi se da me boli kad pi-pi telo...
Kazu - otvaraju se kosti pred porodjaj...uh, rekoh kakvo otvaranje - ovo je rasklapanje na sastavne delove...
A ovom malom to izgleda zabavno pa se bacaka, talasa stomak - opet se preprecio i golica simultano na obe strane...
Sad sam smogla snage da se tusnem, pa sam kao nova...

ja jos nisam ni za sebe uzimala za bolnicu i sl.... pitacu 18tog sta mi treba, a i cekam - kazu da ce stopala da se povecaju Very Happy, pa da ne kupujem dva puta

Kako si ti ovh dana? Kako se osecas? Kada ce KKS opet? Bebice?
Kad ih budes mazila, reci im da ih pozdravlja tetka Mali Princ Very Happy dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mrvica 1/4/2012, 22:56

I tetka Mrvica isto lol!
Mako, ja sam sad kupovala spavacice, pa nigde nisam nasla lepu kratkih rukava s dugmicima. Na kraju sam kupila 2 Jasmilove dugih rukava sa dugmicima i odnela kod snajdera da mi skrati rukave. Jako su slatke, imaju dole neki karneric, jedna na pruge, druga na tufne. Laughing I uzela sam jos jednu od nekog nepoznatog proizvodjaca.
Ja sam pisala na desavanjima kako sam prosla na virkanju da ne gusim ovde tvoj dnevnik.
A Prince, hoce to ponekad da uhvati. Mene nekad scepa, sve me boli, prelezim taj dan, pa sutra bolje i tako u krug.
ljubim vas.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od medolino 2/4/2012, 09:43

Juhu,drugari,kako ste danas?
Svratih da vas ljubnem onako sve zajedno ljubav love ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 2/4/2012, 16:21

prince i ja imam iste muke kao i ti ja vec dve noci ne spavam,deca me samo sutkaju,nikako ne mogu da se namestim,kukovi,ledja,sve cepa,sta da ti pricam kada sve znas.danas samo malo setali do mog posla jer tamo samo prave neke greske sa mojom plato,em sto im nosim doznake,moram i usmeno da im objasnjavam,a i lepo je vreme napolju za setnju dusu dali ali noge ne daju Very Happy ...ljubim ja vas breee puuuuuuuuno!
mrvka sada cu da vidim sta ti je rekao doktor...sto se tice spavacica,ja sam u subotu nasla kod nas na buvljaku sa kratkim rukavima i bade mantilom i dugmicima,pamucne su i slatke sa aplikacijama,tamo cu verovatno kupiti...
medolino evo nas,sta ti radis,da li se psihicki pripremas,nisam te pitala gde ces raditi vto?
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 2/4/2012, 16:46

Maka, i mene poslednjih dana muči spavanje. Nego gledam koliko mi bežite ti i Princ, pa računam da će za dve tri nedelje biće još zabavnije Shocked
Spavaćica imam za izvoz i nadam se da će neka od njih odgovarati, a probaću kad dođe vreme.
Mrvičak nam je spremna Very Happy , a Medić nam je spremna da je zameni na trudničkim stranama lol!
Ljubim vas sve
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 23 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 38 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu