KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

+49
saška
bak
JocY
nacKa
penelope
heart84
lilya
medolino
maki79
bebko
Sneza
Orline
7-patuljaka
marija47
bobica83
dragana76ns
HappyGirl
MARA
buby
Mali Princ
KoMetaK
Sami
caci
noja
lolipop
Tinche
mijaki
Mrvica
Tanja83
Milijana
Jelena*
maus
cvrle76
Marija86
dragmilk
anak
key
LaFolie
natalija
Simona
cicsa80
MAAKKI
BiKsi :)
*AIDA*
ninica2
dr mali pariz
Nefertari
Mirjana
makababy
53 posters

Strana 19 od 38 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Sledeći

Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 12/3/2012, 15:53

http://shop.aksa.rs/katalog/carriwell-grudnjak-top-sa-cipkomboja-crnavelicina-m.html pari tu ima i pojasevi,a sto se tice helanki ja sam kupila kod nas u smederevu za 1600d i super su... osmeh srce osmeh srce osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 39
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 12/3/2012, 22:49

Mrvo, a što nosiš grudnjak noću?
Hvala na linkovima, već sam se susretala s njima

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 0913 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 0913
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 43
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica 13/3/2012, 09:46

Buknule su mi grudi vec u drugom mesecu i kad skinem vece grudnjak bas su me bolele, kao da se otegnu, pa sam kupila te pamucne (nije to grudnjak, nego kao top sa bretelama) cisto da ne setaju, drzi ih na mestu, i mnogo mi je lakse. Kao kratka majicica sa bretelama. Ima kod kineza za 150 dinara i ja ne mogu bez njih nocu.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana 13/3/2012, 11:24

Mrvo, tako i piše u knjigama za trudnice, da treba nositi taj sportski brus noću, ako su grudi jako natečene i bole. Ja se sve nadam da će mi još narasti Laughing
Maka, srećna ti 25-ta nedelja osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 45
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy 13/3/2012, 16:43

mirka hvala puno...e ovako devojke moram da vam se pozalim jer sam besna ceo dan i trazim da napisem nesto okrutno na sajtu bitke za bebe ali im je zid zatvoren,uffffffff sto sam besna...odem danas na svoje radno mesto tj u bolnicu da se raspitam kod pravnika da li mogu da koristim godisnji odmor za ovu godinu i da li narusavam zakon...pravnica pogleda po onim clanovima zakona i konstatovala da mogu,ali prvo da se konsultuje sa glavnom sestrom bolnice i zamislite, c c c c c moja koleginica,pritom zd.radnik kaze da ne moze jer ona radi za interes bolnice jer ako ja uzmem go prekinuce tehnicaru koji je na mojoj zameni,nego lepo da ja idem na zavod da bi njemu produzili ugovor,i to kao da sam je u oko brknula,gde sam ja iz momenta poludela i pitala sam se ko je ona da meni zabranjuje go,ja ne radim pa ne radim,ja ne mogu da verujem da su zene mnogo iskomleksirane jos ako joj das fotelju pa tu si gotov,jooooooooooooooooooooooooooooooooj da znate kako sam besna c c c c c da li neko zna link za bitku za bebe da se vidi kako se omogucava da neko ostane u drugomstanju pritom da nema ovako kretena koji ced da menjaju zakon...
makababy
makababy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) 13/3/2012, 16:53

Maka, smiri se, pliz, kao prvo. Kao drugo, je li ima neko iznad te glavne sestre, ili je ona svje i svja tu kod vas? Odmah traži nekog ko je iznad nje, da ti odobri go. Čuj, poslodavac može da ti ne odobri go kad ti hoćeš, ali onda su baš skotovi. A ti ga svakako moraš iskoristiti da ti ne propadne. Pa da li prekinuli tom tehničaru sad ili za dva meseca, u čemu je razlika, a i što bi to tebe zanimalo, na kraju krajeva. Konsultuj se sa pravnikom do kada moraš da iskoristiš go, da ti ne propadne, pa onda u dalju akciju. Biće to ok, samo polako. Tiha voda, breg roni.

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤  6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers

Broj poruka : 22691
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mali Princ 13/3/2012, 16:59

Draga, ne nerviraj se. Kakva, bre, glavna sestra, uopste ne treba s njima da se petljas, lepo idi u pravnu sluzbu, trazi GO, dobices resenje, a oni posle nek obavestavaju odeljenje da si na GO.
dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 766699
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 47
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy 13/3/2012, 18:23

biksi,prince...ma ja sam prvo isla kod pravnika da vidim da li radim po zakonu,pa mi je rekao da ja mogu da koristim go,ali da prva on pita gl.sestru sto sam se ja iznenadila jer ona ne moze da mi da godisnji odmor ako ja remetim rad na odelenju,ali ja ne radim pa ne radim,a jos taj je vezan na moje ime a ne radi na mom odelenju,zamislite,sto kaze biksi radice jos mesec dana pa sta onda ja tad moram da uzmem odmor...ali da mi je kao koleginica rekla da vidimo sta se moze da iskombinujemo ja bi to stvarno razumela,a ne ovako da mi kaze kako se ja sad izivljavam e to me je pogodila,pa nisam na bolovanju od gripa,ma strasno,sve te nabedjene sestre bi ja na najteze radno mesto,pa da ostanu trudne pa da vidim sta bi one radile...strasno...
makababy
makababy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana 13/3/2012, 19:24

Maka, ja imam drugačiji problem. Kad god sam pomenula u školi da ću možda raditi i ako zatrudnim, direktorica i njena ekipa su burno reagovale, tj. ubeđivale me da nikako ne smem da se maltretiram, stojim, udišem raznorazne viruse, itd. Sad', neću da kažem da su one loše, daleko od toga! Ali, nisu ni toliko zabrinute za mene, već imaju jednu "svoju" kojoj su obezbedili još 2 godine rada u školi, kao mojoj zameni.
Ja po nekad pomislim da bi mi bilo bolje da radim. Prvo, ne bi imala vremena da razmišljam o posteljici, zatezanju stomaka, anesteziji, rani posle cr-a i sl. Drugo, imala bi i onih 35% plate koju mi neko sada uzima. Međutim, naježim se na samu pomisao da kročim u školu, jer bita "njihova" ostala bez posla, a jadna otplaćuje kredit za stan! Pa imam i ja kredit i taman mi je rata onolika koliko mi uzmu svakog meseca!
Ma....interesi su čudo!
Ja bi opet otišla u pravnu službu i pitala do kada mogu da iskoristim odmor, i uz put im lepo objasnila da ne remetim ništa jer ne radim, pa ne radim...
U svakom slučaju držim fige da se izboriš sa njima. Javi nam šta je bilo
Mirjana
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI 13/3/2012, 20:02

Maka samo se ti nemoj nervirati, imas pravo na "stari" godisnji odmor i moras da ga iskoristis do 30.06 tekuce godine, a ako se radi o novom godisnjem odmoru njega moras da iskoristis do iduce godine isto do 30.06. (pre tog datuma mora poceti koriscenje), sto se tice odobravanja godisnjeg, ta tvoja glavna sestra nema pojma o cemu prica, neka procita kolektivni ugovor o radu tamo lepo sve pise crno na belo, a to sto se njoj nesto remeti (i u glavi) je njen licni problem, ako zapne kod zastitnika pacijenata. ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 53
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz 13/3/2012, 22:55

Maka, polako, nemoj se nervirati. postoji za sve rešenje. nek prenoći,pusti tu "šeficu" kojoj komplexi mira ne daju... dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 275568
Mrvo, znam kako izgledaju "sportski" brusevi, sportom se ceo život bavim. Nego, meni nisu tolike da se otegnu od težine, i nemam potrebu za istim, nisu mi mnogo veće,ali su dosta čvršće i kao silikoni okrugle i prave,pa ni danju ne nosim,po kući-mislim. Smeta mi to sputavanje, jer me mnogo svrbe kad skinem brus...Ali razumem da ih neko drži pod kontrolom time Wink

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 0913 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 0913
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop 13/3/2012, 23:04

Maka ja ću samo jednom da ljubnem tebe i mrvice, i da ti kažem da se ne nerviraš oko nekih totalno nevažnih ljudi. ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica 14/3/2012, 10:33

I ja se slazem da trebas da trazis ono sto ti pripada, i neces imati problema. To je onaj app sistem, ako prodje-prodje, a to kod tebe ne pali. Ne treba ti sajt bitka za beb, nego neko iznad te sestre.
I aj bih se iznervirala, razumem potpuno. Bar od svojih kolega ocekujes podrsku.
Mirka, bolje sto ne radis, kakv posao, pogotovo u skoli sa toliko dece, virusi na sve strane. Cudno da si uopste o tome razmisljala, s obzirom kako si se napatila. Ja radim s ljudima, i cim sam ostala u drugom stanju, otisla sam na bolovanje, i tako sam i planirala. Proslu trudnocu sam imala virus koji je jako opasan i ja se s tim vise ne igram. Pogotovo sto nisam zatvorena u kancelariji pa da mogu izbeci ljude u tolikom broju.
Mrvica
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy 14/3/2012, 10:43

devojke moje...hvala sto me razumete,ali ja prosto ne mogu da verujem da tako neko pritom zdrav.radnik razmislji i to se jos dere,nisam neka suntava koja ne moze da otvori usta,ali smatram da to nije ok,ali sam shvatila samo kada si bezobrazan to prolazi...nasla sam zakon o go,pa cu sada ja biti bezobrazna,napisacu pocetkom aprila zahtev za godisnji ako me odbiju moraju da mi daju nadoknadu od tri prosecne plate,pa bas me zanima sta ce biti,a taj njihov neka radi jos 15 dana...mirka nemoj da razmisljas da pocnes da radis,sama pomisao kako si se namucila da dodjes do ovoga i to da rizikujes...uzivaj u svojoj kucici i u bebi radices ima vremena....
makababy
makababy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica 14/3/2012, 12:55

Pa da, samo ti isteraj to svoje.
Nemoj pogresno da me razumes, ja sam uvek za dogovor i da izadjem svakom u susret, ali zna se kako i kome. Sa drskim i bezobraznim se ne mozes dogovoriti koliko god da se potrudis.
Mrvica
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mali Princ 14/3/2012, 12:57

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 670661
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 47
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy 14/3/2012, 14:38

Mrvica ::Pa da, samo ti isteraj to svoje.
Nemoj pogresno da me razumes, ja sam uvek za dogovor i da izadjem svakom u susret, ali zna se kako i kome. Sa drskim i bezobraznim se ne mozes dogovoriti koliko god da se potrudis.

to si potpuno u pravu i ja volim da smo ljudi i da postoji dogovor za sve...
kako si ti mrvka,da li odbrojavas dane ljubav ljubav ljubav
makababy
makababy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy 14/3/2012, 14:39

Mali Princ ::dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik - Page 19 670661

love angel poljubac
makababy
makababy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica 14/3/2012, 17:13

Brojim, brojim, gledam u ovaj moj tiker kao da mi zivot od njega zavisi. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy 14/3/2012, 21:19

mrvo jos malooooooooooooooo...
makababy
makababy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana 15/3/2012, 11:06

Mene sve oblije neka milina kad vidim Mrvičin tiker smajli angel To je naš borac najveći! osmeh srce
A vidim Maka i kod tebe sledeće nedelje kreće dvocifreno odbrojavanje Laughing
Što se mog rada tiče ništa ne brinite, to mi moj Bosančeros ne bi dozvolio. Samo kažem kako stvari stoje, i kako bi bilo da sam htela da radim Wink
Mirjana
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maki79 15/3/2012, 13:51

Mako ja se sad tek ukljucujem u tvoj td dnevnik i ovim putem se izvinjavam i obecavam da cu sad biti stalni gost na ovim stranicama.
Sto se tvog GO tice evo ja kao pravnik da ti kazem, ako ti je to godisnji iz 2011 moras ga zapoceti najkasnije do 30 juna kao sto je i makki napisala, ali ako je ovogodisnji odmor onda moras prvi deo tog odmora zapoceti najkasnije do 31 decembra. Takodje moras pismenim putem da trazis da ti odobre go i oni takodje moraju pismeo da ti odgovore da li su ga odobrili ili ne. U prvom slucaju ako ti ga ne odobre do 30 juna ove godine i to napismeno onda imas pravo da trazis novcanu nadoknadu.
Eto toliko od mene pa ako ti jos nesto zatreba slobodno pitaj ja sam tu da ti pomognem. Ljubim tebe i tvoje bebulje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 42
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy 15/3/2012, 15:09

maki hvala ti na savetu...ja sam htela da ispadnem fer i da pitam lepo kao covek,a ispala sam trudnica koja se izivljava i uzima malo odmor malo bolovanje,1.aprila cu pisati zahtev za go prvi deo za 2012 pa da vidim sta ce biti sad neka prodje ovako...
jutros sam izvadila krv pa cu kasnije po rezultate,a sutra idem na kontrolicu...uuuuuhhhhhhhuuuuuu radost radost radost jedva cekam...
makababy
makababy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica 15/3/2012, 15:10

Mako, sutra virkanje?! radost
Mrvica
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy 15/3/2012, 17:55

devojke moje...uzela sam rezultate,hemoglobin nizak,proteini,albumini,glikemija i visoki leukociti...videcemo sta ce doca sutra da kaze...
usne usne usne
makababy
makababy

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 38 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu