KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LH test tracice

+7
Kamilica
JocY
lena
dr mali pariz
ninica2
maza1972
daxi011
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

LH test tracice - Page 2 Empty Re: LH test tracice

Počalji od Ema78 9/7/2012, 16:36

Naravno da svako ima svoj dan, ja sam svoje navela vise taksativno, kao primer...Meni se sve podudara, a temperaturu nemam nameru da merim, jer ujutru obicno ne znam gde sam.


A, evo citiram deo uputstva iz BabyTime-a, : " spermatozoidi mogu preziveti i do 72h, a ovaj test predvidja porast LH 24-36 h unapred" " ovaj test oznacava povisenu koncentraciju hLH u urinu ( 20mlU/ml) sto znaci da je verovatno da ce do ovulacije doci u narednih 24-48h.

Imala sam jos jedan test, neki americki, gde isto pise, s tim sto oni preporucuju odnose sutradan, znaci 24h od pozitivnog testa( poz test znaci dve crte istog intenziteta).
Meni vec od 10dc pokazuje dve crtice, s tim sto je jedna jako svetlija, a onda sutradan budu istog intenziteta, mozda testna cak i za nijansu jaca. 14 dc mi je opet samo jedna crtica.

U svakom slucaju, te trake su mi vise neki orjentir, da mi dragi slucajno ne otputuje negde bas ta dva tri dana... Merodavnija mi je folikulometrija. Bez obzira na nase dijagnoze, svi nam savetuju prirodne radove...


Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

LH test tracice - Page 2 Empty Re: LH test tracice

Počalji od daxi011 9/7/2012, 21:50

ema super ste vas dvoje samo napred sa prirodnim ... a sa dr mozes da resis tu insulinsku rezistenciju ... navijam ... bolje nego ovo drogiranje hormonima ...

LH testovi u apotekama su SKUPI ... nije mi jasno kako su ovi sa slike tako povoljni ... a ako ih porucite sa inostranog sajta ciji link sam takodje u nekom od prethodnih postova postavila jos povoljniji su cak kako pise ima vise tipova osetljivosti ...

Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

LH test tracice - Page 2 Empty Re: LH test tracice

Počalji od Ema78 10/7/2012, 06:56

Prvi put sam koristila babytime, jer nisam znala za ove sa interneta, posle sam koristila njih, a jednom sam kupila u apoteci neki za 170 din, ovulo-nesto, koji je pakovan kao veca olovka, samo jedan u kutiji. Svi su mi manje vise isti, samo mi je taj sto je kao olovka bio najzgodniji za upotrebu. Meni sada treba tri mesecno, pocnem od 10dc, jer mi ciklus traje 27'28 dana, i ovulacija je oko 13 dc. U principu, i u cikusu kada je ovulacija bila nedovoljna, test je bio pozitivan, ali tek 16 dc... Zato, treba kombinovati lh trake sa jos necim, folikulometrijom ili pracenjem temperature, ili sluzi...
A sto se tice sex u tom periodu, sa ili bez lh tracica, dve godine se trudimo, svih tih 5 dana, i svaki put corak....Vise necu koristiti tracice, nema smisla, znam da imam kakve takve ovulacije,mogu da ih pratim na osnovu sluzi...Nama je sledeci korak IUI, ali o tome na odgovarajucem poforumu. poljubci
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

LH test tracice - Page 2 Empty Re: LH test tracice

Počalji od daxi011 10/7/2012, 08:41

Ema imate vi jos fore ali svakako vam zelim da vam se sto pre ostvari ...

srcasti poljupci
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

LH test tracice - Page 2 Empty Re: LH test tracice

Počalji od noja 5/3/2017, 12:16

Ako nekoj zenici trebaju i hoce da isprobaju sa Lh ovulacijske trakice tu sam .

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

LH test tracice - Page 2 Empty Re: LH test tracice

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu