KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andrika Mandrika, majkin sin!

Strana 20 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Sledeći

Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 20 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena taj 21/4/2012, 18:11

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 50
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 21/4/2012, 18:13

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 21/4/2012, 18:15

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 21/4/2012, 18:16

ovako su se bratanice potrudile da ulepsaju sto... ubrale cvetice za salvete!
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 21/4/2012, 19:29

ej,izveštaju sa krštenja , tačnije popu i manirima sam se ismejala žešće.
Uvek me to razgaljuje, moemnti koje smatramo svetim i posebnim, onda dođe neki koji će to ko diler deviza da protandrlja, ne razmišljajući da događaj sam malo upriliči...
Ali, Andro nam je kršten, pile mamino! Mnogo ste mi slatki na fotkama. Slađi od tolike čokolade na torti...mmmmmmljac!
Za slatke bratanice, šta reći-baš su se potrudile, i to sa stilom! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] oboje!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
[Only admins are allowed to see this link]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 42
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 21/4/2012, 21:31

Sto ste mi lepi i slatki osmeh srce osmeh srce
Mama ti sijas a Andrika pravi smeker u kosulju naočare naočare naočare
Za popa necu da komentarisem jer sam jako ljuta kako mogu da gleeaju ne sve to samo iz komercijonalnog ugla. Svacam ja da je to njima posao ali kad su se vec u tome nek bude to kako valja ..njima je to svakodnevno ..ali onima koje se krstevaju ili roditelje detet je to svet cin i mogle bi sve to malo vise bite lepo fd
Ali sad je Andrija krsten i nek mu je sa srecom sve je ostalo vec proslost yes yes
Salfete nemam reči likeit
ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 39
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 21/4/2012, 21:49

Joooj majko moja kakva si ti lujka  b  b  b Kakav izvestaj  b  b  b
Andra med medeni standardno, a i ti si mi Leno za as

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 21/4/2012, 23:28

O, drage moje, izvestaj je sasvim realan... da skrenem sad malo sa bebecih tema:

Citala sam nedavno vrlo detaljan clanak o tarifama i o tome kako se uopste raspodeljuju prihodi u SPC, pa kod katolika i u redovima islamske zajednice. Sve u Srbiji, naravno. Ako je verovati napisanom, katolicki svestenici ne naplacuju sam cin krstenja. Ne znam da li im se ostavlja nesto drugo... Nemam iluzija. Odmah mi je pao na pamet "Bakonja fra Brne" ali i nasi "Pop Cira i pop Spira" (zapravo, oba pisca su nasa!).

Ispostavilo se da, kako izjavise, novac od krstenja, vencanja i sl. kod pravoslavaca ide direktno svesteniku kao njegov licni prihod, dakle, ne ide samoj crkvi. Cak i ono sto ostavljamo na ikonama. I to me je nesto kosnulo. (Moji su mi rekli da ne budem toliko maliciozna...) Ma, nije meni do para nego... takva su vremena dosla da, ko god zeli, po meni, treba da bude krsten ili sta god vec, za "dz", samo da narod ne odvlace od sebe i od vere.... Tako ja nesto prebiram po glavi tih dana pred nase slavlje, kako je velik i vrlo lepo opremljen objekat lokalnog svestenika u kome zivi on sa porodicom a sluzi i vernicima ta sala itd... Ima covek i sto za stoni tenis! Eeeej! A plocice u kupatilu, po hodnicima u tom "public" delu... ma, sjajno! Da slikam za nasu temu "Home sweet home". Za decu napravio ljuljaske, kao u parkicu, svasta... ali za svoju decu!

Dakle, jedan je bio patrijarh Pavle... Da budem jasna do kraja, ja bih jedva docekala da imam u blizini nekog svestenika koji je intelektualno i u svakom drugom smislu "jak", ne samo u pogledu vere, zaista imam milion pitanja u glavi... ali nemam koga da pitam. Bar ne ovde.

I tako... nisam stigla da napisem da je moja svekrva pokusala da stoji sve vreme tokom krstenja, a inace je srcani bolesnik i asmaticar. I, od stajanja, tamjana, pretople prostorije, pune kuce itd., njoj pozli cim je pop obavio svoje! Avaj! Zvali hitnu pomoc, haos... Ali se oporavila, na srecu! Zbog nje smo sve i pravili kod kuce.

Posle mi je palo na pamet da me svestenik nije ni pitao da li cu detetu da dam neko drugo ime, krsteno. Grrrr! Mad A taman sam imala u glavi neke predloge! Mm je bio srecan sto nisam dosla do reci! Shocked

Elem, moj Andrija je krsten i napunio je covek godinu dana! Sta ces lepse!!! Velika je to stvar! [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 21/4/2012, 23:31

caci :: ...Svacam ja da je to njima posao ali kad su se vec u tome nek bude to kako valja ..njima je to svakodnevno ..ali onima koje se krstevaju ili roditelje deteta je to svet cin i mogle bi sve to malo vise bite lepo [Only admins are allowed to see this image]
Ali sad je Andrija krsten i nek mu je sa srecom sve je ostalo vec proslost

da, bas tako, Caci! [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 21/4/2012, 23:34

E moja Leno, ja bolje da se ne upustam u pricu o popovima....jer imam primera i primera.... Mad boks Mada, ja iskreno nisam vernik, ne idem u crkvu (osim kad je u pitanju necije vencanje ili krstenje) i ne mislim nista lepo o svemu tome....
A sto ti rece, najlepse je sto je Andrika postao krsteni decak i ne treba zbog neljudi da to padne u drugi plan zagrljaj

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 21/4/2012, 23:40

Meden je osmeh srce

Srecan rodjendan i krstenje srca srca srca

Svestenike necu da komentarisem lol!

Pozdravcici za vas ff

Broj poruka : 8349
Godina : 51
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 21/4/2012, 23:43

Ma da se raspisem ja dok mogu... krenulo me (retko kad kao sad!), spavaju mi momci! Very Happy

Mora da ste primetili koliko su glupe fotke kad su napravljene na spratu, u hodniku na kome je bio pomocni sto, a torta se nasla samo u prolazu - vidi se jasno kupatilo u pozadini a napred torta i tanjiri! affraid Dok nisam podvrisnula bratanicama da bar zatvore kupatilo!!! No

I sve druge fotke su tako bzvz pa nisu za forum! Na primer, jedina na kojoj se jasno i lepo vidi torta, u pozadini ima jos jasniju glavu (ali manje lepu) jednog od nasih dragih gostiju u momentu kunjanja posle dobre klope.....Wink

A moj ludi muz je sve vreme bio u majci koja je za dvoriste, a ima natpis "Bogoljub predsednik" i zute zvezdice! To je iz neke davnasnje kampanje Karica za predsednicke izbore! Kakav blesav covek, primetila sam sta ima na sebi tek kad sam slike gledala! king Doduse, ni ja nisam bila mnogo bolja. Standardno vezana kosa u rep, feniranje nije videla sto godina, a tunika je kupljena u "PS.. fashion"-u negde kad sam bila 8. mesec trudnoce (al sam se prevarila, tj. potcenila svoje gabarite pa mi bila tesna i nikad dosad nije nosena). Zamalo da pomisle da sam opet trudnaja!
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 21/4/2012, 23:46

lena ::
A moj ludi muz je sve vreme bio u majci koja je za dvoriste, a ima natpis "Bogoljub predsednik" i zute zvezdice! To je iz neke davnasnje kampanje Karica za predsednicke izbore! Kakav blesav covek, primetila sam sta ima na sebi tek kad sam slike gledala!
Joj kako sam se slatko nasmejala nemas pojma!!!!!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 36
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 22/4/2012, 00:06

Leno, rasanicu se  b  b  b

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 22/4/2012, 00:25

Joj, Mili, bolje da ides da pajkis, citam kakav ti je tempo queen ... a Lenka i bara... Very Happy [Only admins are allowed to see this image] Znas da se na onom linku (Sami ga je postavila?!) sa predavanjem tipa iz "Mense", bas jasno i glasno naglasava da deci treba dozvoliti da gacaju po barama i budu blatnjavi!!! Eto, Lenka zna bolje od tebe sta je dobro za njen psiho-motoricki razvoj!!!

A ja cekam da Andrija zakmeci za mleko, ne isplati mi se da spavam... MM hrce kao nilski konj!!! Probudice malog... [Only admins are allowed to see this image]

Citam sta pisete o vasoj decici... Dunja, Lenka... Andrija je mladji ali polako postaje nista manje "ludji" od njih! U poslednje vreme je takva pekmeza da sam ponekad u strahu kakav ce ispasti kad poraste.

Za sve zivo kmeci i kenjka. Ne da mi da se maknem od njega kad ga uhvate neke bubice (npr. posle dnevnog spavanjca). Ni korak ne smem da napravim, odmah puzi do mene, hvata se za trenerku (moja uniforma), zamalo da ostanem bez nje nasred ulice... Sad intenzivno hoce da hoda, ali uz pridrzavanje, jos nije naucio. Ako ne izadjemo iz kuce ODMAH, maltene cim doruckuje, to PEKMEZANJE postaje nesnosno! Naucio je davno da kaze "to", pokazuje prstom i, ako ne dobije, eto nama: kme-kme-kmeeeee! Ili sam ja pod uticajem okoline koja ocekuje da "musko" ne treba da bude slabic cak i kad ima samo 12 meseci?! [Only admins are allowed to see this image]

Nef, kako je to sa tvojim deckicima?
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 22/4/2012, 00:26

Eto... I Caci bih mogla da pitam, i Maru...

Marko je vec veliki mora da su imali slicne faze!
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 22/4/2012, 00:34

Uuu Leno, samo da znas da je Lenka jos u toj fazi TO-ODMAH-KMEEE i ja sam u pocetku ludela, a sad samo kazem NE i odem... mislim mene najvise nervira to sto su joj opsesija stapici za usi za bebe i ako joj ne dam odmah kad ih spazi to je dranje i histerija. Obozava da sisa onu vatu, pa je onda skine, pa je vrti po ustima pola sata.... a po kuci samo nalazis sasusene grudvice iste Mad Sad sam pocela da ih krijem po kuci.
Da, da... sve su gori i gori, al meni je vecina tih stvari smesna... i nikad mi nece biti jasno kako im mozak radi tako naopako...kako ne nuce da kazu kad im se kaki, nego takve neke lude stvari...

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 22/4/2012, 07:36

Leno daga, DIVAN vam je sin, cetitam i rodjendan i krstenje i ljubim vas puno!!!!
smajli angel srca
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 39
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 22/4/2012, 11:14

Very Happy Laughing lol! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
to su samo neke od faza dok sam čitala tvoje postove...nemoguće je pozvati se na svaku napisanu rečenicu, jer ih je mnogo na koje bih se osvrnula. To je moja Lena...fale mi takvi postovi od tebe, ali razumem...ne stiže se ništa.
Ti detalji koji su tebi zasmetali-fotkanje, toalet, majica Karić i dr. su toliko i beznačajni ,a opet , čine te događaje posebnim, posebno kad ih se setimo za 10, 20 i više godina...Andro, moj mili dečak je prava momčina! Ima i na koga! [Only admins are allowed to see this image]

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 22/4/2012, 13:04

Mili, znaci tako... to ce potrajati?! O, blago nama! Laughing
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 22/4/2012, 13:13

dr mali pariz ::Very Happy Laughing lol! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
to su samo neke od faza dok sam čitala tvoje postove...

Dr Pariz u slici i reci!!! Odlicno! [Only admins are allowed to see this image] Very Happy E, sinoc sam platila cenu citanja i piskaranja na Kutku. Taman kad sam lepo otisla i ja da spavam, Andrija je poceo svoju igranku do zore! Vrteo se po krevetu (nasem), nema gde ga nije bilo - ispod nasih nogu, na nasim glavama, tik uz moja ledja, pa me saterao na ivicu kreveta - za mene vise u njemu nema mesta! Rolling Eyes Smiro se i cvrsto zaspao tek u 6.20h. Ako i ja ne legnem ko kokoska, gotova sam!

Danas perem hiljadu i jednu krpicu koju je dobio za rodjis. Vec vidim kako ce vecinu stvari obuci samo jednom ili dvaput i - pravac komoda, necemo stici da ih posteno izrabimo do jeseni. Dakle, Dusane, sve ti spremam kad izadjes iz sirokog povoja! Wink
lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 22/4/2012, 13:15

Wink
samo ti malog frajera manekeniši!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 22/4/2012, 13:19

Ja imam nameru da se ne obazirem na to sta okolina kaze, inace mi se ne dopada to klasicno vaspitanje decaka i devojcica. Dok smo bili u postupku dobijanja podobnosti ja sam napisala citav jedan sastav o tome, imali smo neki domaci zadatak, tako da su i socijalni radnici upoznati sa mojim idejama o vaspitanju... Very Happy Mislim da je sasvim normalno da decaci placu, kmeze i maze se sa nama... Ako drugi decaci to ne budu radili i on vidi da mu u drustvu to nesto smeta, tamo ce se prilagoditi... A u nasoj kuci bih volela da se ponasa sto otvorenije i sto vise ispoljava osecanja. Tako da je meni to ponasanje koje opisujes sasvim normalno i za starije dete a kamoli za malisana kao sto je Andrija.

Broj poruka : 8349
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 22/4/2012, 13:25

Ma jeste, Simona, to sve tako, znam... [Only admins are allowed to see this image] nego mu je otac zesci patolog kad mu je mama u pitanju (mislim na svoju svekrvu), pa pomislih - ako je dete povuklo na njega... Wink [Only admins are allowed to see this image]...to mora od malih nogu da se koriguje! Da olaksam buducoj snaji!

Salim se sad malo........ [Only admins are allowed to see this image]

lena
lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cufta taj 22/4/2012, 17:52

Leno, svidecaci su isti, mislim da je Simona u pravu. Ostavi dete da uziva, bar dok je mali, sta ces bre sada da korigujes kad je tolicni?!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu