KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RSRCE - trudnicki dnevnik :)

+18
jul
sneza ch
Leta
vakic
Nekica
gogs-ii
megica-pegica67
adriatika
mijica
nadalina
HappyGirl
maja76
Hitron-Luka
maus
terka
TetaSneki
Jelence
rsrce
22 posters

Strana 7 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Leta 13/4/2008, 23:13

Jaoo videh ticker da nosis blizance, divno, bas se radujem :cheers: srca
Ja sam mama blizanaca pa ako treba nesto slobodno pitaj na pp jer ne znam da li cu videti ovde na vreme, ne stizem od ova moja dva zvrka.
Kad budem imala malo vise vremena iscitacu tvoj dnevnik da vidim kako tece blizanacka trudnoca. Very Happy
Mazi bebice i tu sam ako treba cvet
Leta
Leta

Broj poruka : 52
Datum upisa : 08.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od nadalina 14/4/2008, 11:56

Rrce, mislila sam na tebe , bila sam u Nisu za vikend, ali dolazim - najverovatnije na nedelju dana, posle 1.maja, i tad te, zdravlje Boze, zovem da se druzimo - ako mozes?
radost radostradostradostradost
srce zagrljaj srcezagrljajsrcezagrljajsrcezagrljajsrcezagrljajsrce
beba srcebebasrce beba srcebebasrce beba srcebebasrce
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 19/4/2008, 17:35

Rsrce srca1 mi se javilo porukicom i rekla da je ok, misli na sve nas, ima problem sa netom i zato se ne javlja. Navijamo da se problem što pre reši . igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 21/4/2008, 11:21

Evo mene drage moje, bas ste mi nedostajale! Mi smo dobro, vise smo horizontala nego sto setamo ali tako mora. Krajem aprila Boze zdravlja idem na redovnu kontrolu i jedva cekam da vidim kako napreduju malisani.
Leta- hvala ti, verovatno cu imati puno pitanja samo da ih formulisem... Very Happy Ljubi ta tvoja mala zvrka.
Nado obavezno da se javis kada budes u Nisu, smislicemo nesto yes
Ostalim curama poljubac, odoh da vidim sta se desava po kutku...
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 21/4/2008, 12:10

Srce i ti si nama jako nedostajala. Samo ti lezi i mazi stomak.Ljubim te draga moja i ljubim ta dva mala andjela. usne usne usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od adriatika 21/4/2008, 15:46

Pa gde si ti sloncic-toncic iliti Rsrce. b
No, vidim tece sve po planu.
Uzivaj draga, i setaj te malisane. bebe bebe
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 29/4/2008, 20:46

Draga moja, tako sam željna da vidim opet kućicu u kojoj žive tvoje dve duše Very Happy mislim na vas i zajedno sa vama brojim sitno i čekam da se domogneš svoga blaga Very Happy Kako si draga, kako izdržavaš ležanje po ceo dan, udaraj li te klinci kad si nevaljala ?Very Happy Pomazi kućicu i za mene i šapni klincima da im šaljem punoooooooooooooooooooooooooooooooo usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od gogs-ii 6/5/2008, 12:32

Rsrce, kako si? nadam se a ti nije pretjerano dosadno. Cesto mislim na tebe, svaki put zavirim ovdje da vidim ima li kakvih novosti. Ali dobro. Samo ti fino lezi, uzivaj i mazi tibu.
ljubim vas sve troje ljubav ljubav ljubav
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od sneza ch 7/5/2008, 09:54

bravo osmeh srce ,bravo osmeh srce ,izdrzi jos malo,mada ja mislim da tebi sve ovo i ne pada tesko,kad znas sta te na kraju ceka as beba beba
sneza ch
sneza ch

Broj poruka : 136
Godina : 50
Location : Zürich
Datum upisa : 12.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od rsrce 7/5/2008, 10:20

I ja mislim puno na vas, navratim na kratko da vidim sta se desava...Sedenje mi bas i nije preporucljivo zbog grlica i ostalih unutrasnjih organa koji su se razmestili ko zna gde da bi se smestili moji malisani Very Happy
Bili smo juce na redovnoj kontroli, uz nalaz je uredan, pijem i dalje 4 x dnevno genipral, jedna beba tezi 1208 g (plus, minus 181g) a druga 1519g ( plus,minus 228 g) Ovo u zagradi su vrednosti za koje moze da pogresi ultrazvuk. Dobri su, ljubi ih majka, mrdaju, ritaju i sutiraju me ( tako mi i treba Very Happy ) Ja se uglavnom dobro osecam i treba da se javim za 4 nedelje, Boze zdravlja, da radimo CTG.
Za par dana pocinjemo da renoviramo i sredjujemo stan v a ja cu samo da legam i naredjujem ( dobro mi to ide yes )
Kad smo kod leganja, odoh ja da prilegnem...drage moje zelim da sto pre citam i vase trudnicke dnevnike, ljubimo vas sve od reda ljubav
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Hitron-Luka 7/5/2008, 11:03

srca srca srca Rsrce mazi te de bonbonice.... srca srca srca
sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 7/5/2008, 11:17

Jao zamisli tu zurku u stomaku,dva komada kad navale na maminu utrobu  b  b  b  b e kao da jos osecam mrducanje u stomaku,jao kakav divan osecaj Very Happy Very Happy
Ljubac za Vas troje
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od mijica 7/5/2008, 13:38

Bravo za bebice, rastemo :cheers:
srca srca srca srca srca srca srca srca
Jos malo... beba beba
usne
c
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 7/5/2008, 15:07

Super za bebice a super i za mamicu :cheers: :cheers: :cheers: Draga moja samo ti lezi i zapovedaj. Srecno sredjivanje stana.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 7/5/2008, 19:22

Lepote mile, pa kakvi su nam to heroji, o čemu li pričaju baš me zanima Very Happy Samo da znaš da mi je mnogo drage što te šutiraju, bolje nisi zaslužila Wink Draga moja kako vreme brzo leti a kao da je juče bio transfer. Leškari i naređuj kad ti se može Very Happy jel si queen il nisi Very Happy usne Ajd još malo jagodicu da ispratimo na porođaj pa tebe igra
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 30/5/2008, 19:08

Draga mnogo nam nedostajete Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ajd završavajte to renoviranje oću da nam pišeš o klincima srca love
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 8/6/2008, 06:48

v Još 43 dana x x x x srca1
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 9/6/2008, 21:19

Naše srce kaže da im nedostajemo puno. Drže se za sada, malo je stomak zateže, miruje. Dr joj reče da preguraju 36-tu nedelju a posle je sve lakše. Carski rez će biti u 37. ili 38. nedelji, Bože zdravlja! Pojačao joj je genipral. I šalje kiss za sve forumašice! usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od gogs-ii 10/6/2008, 10:14

velikacka pusaaaaaaaaa za R srce i njezine bebane!!
Jos malo, jos malo...
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Jelence 10/6/2008, 11:45

Srce bravo za tebe i bebane,odlicno ste dogurali do kraja,hvala Bogu.
LJubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Hitron-Luka 10/6/2008, 12:58

radost radost radost Jos malo,jos malo radost radost radost

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od vakic 10/6/2008, 18:32

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od maus 10/6/2008, 20:05

srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od HappyGirl 13/6/2008, 21:42

Srce i dalje miruje, pije 6 puta dnevno genipral. Rekla je da poljubim sve forumašice za nju Very Happy Evo ljubim vas usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od vakic 13/6/2008, 21:59

Hvala puno na lepim poljupcima kad se sledeci put javi nase R srce prenesi joj topli zagrljaj
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - RSRCE - trudnicki dnevnik :) - Page 7 Empty Re: RSRCE - trudnicki dnevnik :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu