KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laserska depilacija

+10
MARA
sandreta2809
KoMetaK
Mirjana
Orline
Nefertari
Mali Princ
Ma'at
BiKsi :)
LaFolie
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Laserska depilacija - Page 2 Empty Re: Laserska depilacija

Počalji od Mlewena 7/7/2012, 17:57

Ljudi, nisam našla ni jednu drugu temu o depilaciji, nznm da li treba ovde da postavim pitanje, ali evo: koja je razlika u brazilskoj i intimnoj depilaciji? u nekim salonima je to odvojeno, ima usluga intimne i usluga brazilske depilacije. Planiram da idem na prvu intimnu i zanima me šta sve podrazumeva, da li i prepone ili samo one intimne delove? Hvala unapred

Mlewena

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Laserska depilacija - Page 2 Empty Re: Laserska depilacija

Počalji od nena beba 1/2/2013, 19:51

ako sam dobro shvatila ovde se radi o epilaciji?
ja sam bila na 5 tretmana proletos i... nisam zadovoljna!
doduse imam nesto svetliju i tanju dlaku ali dok sam isla na tretmane , izmedju svakog sledeceg je bilo sve manje i manje, pazuh posebno. medjutim kako preodje par meseci iznikose skoro sve ponovo. sad opeet moram na depilaciju klasicnu. ne znam da li je kvalitet pulseva onih njihovih na aparatu los ili je do moje dlake, ali mislila sam da se time unistava koren trajno a ne privrmeno...

u svakom slucaju pukla sam izvesne pare, doduse ne prevelike, ali nista...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Laserska depilacija - Page 2 Empty Re: Laserska depilacija

Počalji od plavaptica 2/2/2013, 20:03

Imala sam cimerku koja je radila u Epilionu u Bg i tada pre jedno 5 godina cene su bile cini mi se mnogo vece nego sto ovde procitah, i naplacivali su po cm2. Epilacija laserom je dugotrajna, ali ne i trajna. Koren dlake se regenerise posle nekog vremena, kod nekog pre ili kasnije sve zavisi. Ja imam svetle dlake i nisam idealan kandidat, a i skupo mi brate, ali bih to rado uradila i bila mirna bar koju godinu yes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Laserska depilacija - Page 2 Empty Re: Laserska depilacija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu