KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUTRA U AVGUSTU

+28
sneza-milan
Tinche
Milijana
dragmilk
Shizika
djole42
heart84
dr mali pariz
ananana
cipiripi
bebko
cicsa80
Mirjana
MAAKKI
Cupava
BiKsi :)
Nefertari
Jelena*
Sneza
Orline
KoMetaK
bak
HappyGirl
Struzzo
lolipop
buby
Mali Princ
caci
32 posters

Strana 2 od 17 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 2/8/2011, 15:40

[quote="Nefertari"]
Nefertari :: Biksi i ja sam tako mislila, mislim da su mm plivaci rodjeni da budu neplivaci, ali posle ove trudnoce sam shvatila da plivaju bolje nego Cavic i Felps zajedno!!!!! Tako da nemoj da se iznenadis ako te teta vestica napusti na odredjeno vreme.

 b  b  b  b  b
Ova ti je dobra Nef, valjda ce se to shvatiti i nasi plivaci, mozda ih podstakne trenutno svetsko prvenstvo lol! lol! I ja se sve nadam da ce se probuditi i da cemo mi prirodno napraviti cudo beba

Bixi, drago mi je da je operacija prosla dobro, sad ce tata pocei da se oporavlja brze. zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Nefertari 2/8/2011, 15:55

Meta verujem da sve zene koje su se susretale sa steriltetom pomogucstvu muskim kao sto je kod nas slucaj veruju da im je Vto jedina mogucnost, plus sto je mm bio jedno vreme pod terapijom i kad tu nije bilo boljitka naravno da sam mislila da od prirodnog zaceca nema nista, u najboljoj varijanti je imao oko 20-25% pokretnih spermica. s obzirom da nismo radili kontrolni spermogram skoro, neznam da li je doslo do nekog bas velikog poboljsanja ili je prosto tih 20-25% aktivnih spermica zavrsilo posao.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 2/8/2011, 18:12

Hvala cure! Kradem pomalo komšiji net, da vidiš, nije ni ovo moje selo tako zastarelo sa tehnologijom! Hehe
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 2/8/2011, 20:24

Biksi, bas mi je drago zbog tate JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 569534 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 569534 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 569534 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 569534

I da, nastavnica je bila dobra Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 3/8/2011, 09:43

Tata jutros skinut sa aparata za disanje, jedan dr koji ga je obišao ga svašta nešto pitao, kaže lepo odgovarao na pitanja, svestan, a ja sam baš srećna zbog toga! JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 512172 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 512172 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 512172 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 512172 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 512172Samo nek se ovako nastavi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od buby 3/8/2011, 10:29

dobro jutro curice...divan dan vam zelim..nek nam sve bude ovako sareno..cvrkutavo...bljestavo i lepo...JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 718178wfjpa82rh3
JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od HappyGirl 3/8/2011, 12:04

Jutro, dan osmeh srce
Biksi, bravo za tatu! Držimo fige za potpuni oporavak molitva
Curke, veliki kiss za sve poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Cupava 3/8/2011, 15:35

Bixolina, kako je taja danas?
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Nefertari 3/8/2011, 15:53

Zemske dal sam obnevidela od trudnoce ali nigde ne nadjoh nesto o OGTT ajd ako neka nadje nek mi pusti link na pp
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 3/8/2011, 16:59

Dan jutra Very Happy
Bixi, kako je tata danas?
Nef, imas pp Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Nefertari 3/8/2011, 17:12

Hvala Meta srce si!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 4/8/2011, 00:10

Cure, ovo moram da podelim sa vama, ja se jos smejem, od srece Very Happy Kako je svet mali!!! Citajuci iskustva sa foruma, naidjoh i na iskustvo Mirkane, koja je VTO radila u Italiji, pa je kontaktirah da vidim gde, iako znam da ima 2 klinca i da je u guzvi. Malopre mi stize mejl od nje, kad ona zna kako se zovem lol! lol! Mi imamo zajednicku prijateljicu koja je i meni od prosle godine pricala o Mirkani, a i njoj o meni, ali mi ni na kraj pameti nije palo da je ona kad sam joj slala mejl, jer smo udaljene nekih 400-500km ovde, a i nemam nesto prijatelja u Italiji koje znam, pogotovu ne iz nasih krajeva. Mirkaninu i moju zajednicku prijateljicu sam upoznala sasvim slucajno pre 7 godina, ali osim nje, u Italiji imam jos 4-5 prijateljica i to je to.
Ja gledala slicice njene dece, pricala o njoj godinu i vise, i eto... kutak nas spojio osmeh srce Hocu da kazem, kako je kutak veliki i daleko se cuje a i veeeliko je srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 4/8/2011, 08:12

Dobro jutro! sunny
Da poranim i ja, bar jednom! lol! Necu da kazem da sam okasnila i da jos nisam otisla u krevet Embarassed
Moram da podelim sa vama nesto sto me je mnogo iznerviralo (pre nego me Happy banuje! lol! ).
Posto sam u nedoumici gde i sta dalje, iscitavah forum danima, pa sam se tako vrtela i oko teme za homeoterapiju, i, moram da priznam da me je nerviralo Nevenovo navaljivanje i bilo mi je sumnjivo. Eto, nocas sam i ja dosla do topika homeo, pa htela da izguglam nesto na srpskom, pa naletela na prve 2 strane samo na Nevenove postove na svim mogucim forumima u Srbiji i okruzenju, izlecio/la se (ili njegovi/njeni najblizi) od svega, u zavisnosti od foruma i teme (cak i od impotencije, a pise u zenskom rodu! lol!)! No affraid Premisljah se da li da cutim ili da progovorim, pa nisam mogla da odolim, niti mi je savest dozvoljavala da ne upozorim ljude koji imaju problem, jer znam da se svi za slamku hvatamo, a ocigledno da oni sve to lepo koriste! 100 evra-tamo, 100 evra-vamo.... oni super, a mi bez kinte i bez leka.
Mnogo je veliki nas problem i preskup, a na zalost, bas zbog toga, smo laka meta za raznorazne hohstaplere u svim oblicima! Njih interesuju samo pare, a mi bi smo i poslednji dinar dale da osetimo to srce koja kuca u nasim nedrima! No No
Mozda sam najgora, ali nepravdu i bezobrazluk ne trpim! c
Eto, izjedah se vama, pa sad mogu u krevet, ako uspem da zaspim ovako besna!
Lep dan vam zelim i da vam donese puno radosti! sunny
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Struzzo 4/8/2011, 09:09

Dobar dan, curice... sunny sunny sunny
Meta, i ja se sećam Mirkane i njene priče Very Happy Iz kog pokušaja joj je uspela VTO i gde?
Što se tiče ovog što si se iznervirala...meni je drago što si ovo napisala, znači on kruži po forumima i nudi svoje usluge za sve i svašta... c
I treba da ovako reagujemo, kao ti, uvek, iskreno i direktno, a ne da ćutimo i pravimo se blesave...razumem da smo mi, žene u ovoj problematici preosetljive, ali sve ima svoje granice, pogotovo biti nerazuman...ja sam jednom jednoj ženici napisala u detalje iskustva moje prijateljice vezane za Tešića i njegove čajeve, da on nije čudotvorac nego prevarant i da sve to što on nudi ne vredi 200 evra i više x koliko terapija...naljuti se žena...nažalost, mnogi ljudi ne vole istinu...ne vole buđenje...
Bubim!!!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 4/8/2011, 10:46

Stru, cek da ti odgovorim, pre nego me banuju lol!
Uspela je iz 4. puta, i kako sam shvatila moju prijateljicu, porodila se dosta ranije (ne znam tacno u kojoj nedelji, a ona sad nema vremena za pisanje) i ima sina i cerku, koji imaju godinu i 4-5 meseci. Znam da su klinci dobro i da su u fazi puzanja/prohodavanja, jer se sa njom nisam cula, osim sto mi je juce poslala mejl i pitala me jesam li ja ta? lol! Cim se cujemo, prenosim vam novosti.
Eto, ja ne odoh u krevet, nego sam morala da napisem kilometarski post, da se ljudi uvere da od njih nema pomoci. Nisam imala vremena od besa da citam pravila foruma i da li smem da stavljam linkove, ali, kao istrazivac po struci, morala sam sve da obrazlozim i dokumentujem, ako uopste ima nesto smisla dok sam pisala ovako pospana. Nisam stigla da uradim lekturu i recenziju lol!
Ako bar jednu osobu ovaj moj post spasi prevaranata, necu zaliti nespavanje lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 4/8/2011, 11:27

Meta, 100% si u pravu za nevena, ja vidim svi cute, pa rekoh verovatno sam izmesala...
Totalni prevarant, navalentan i bezobrazan, "ne bacati bisere pred svinje..." - i to napisao kod negodovanja na njegove postove...

Nego, uparavo sam saznala nesto diiivnooooooo bravo

Moj brat od strica je upravo dobio prvo dete - sina i dao mu je ime po mom pokojnom ocu!
Ne mogu da vam opisem koliko sam srecna i dirnuta i potresena, i srce mi je puno da hoce da pukne...
Pri tom, on zivi u Rusiji i necemo bas skoro videti bebana. osmeh srce
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 4/8/2011, 11:38

Prince, diiivne vesti u ovom ruznom danu na forumu! Neka je ziv i zdrav bratanac i da sto pre otputujes u goste i gnjavis ga! osmeh srce smajli angel srca srca srca
Nego Stru, na kontu one nase diskusije od pre neki dan i rang liste na portalu, nema Parizanke, pa smo dospele u sam vrh! (slucajno videh) lol! Teska borba za drugo mesto, a ako ovi nastave da me nerviraju, mozda te i preteknem lol! Ali, Bubi nas ubi! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Struzzo 4/8/2011, 11:45

Prinče, čestitam!!! čestitamo čestitamo čestitamo
Hahaha, Meta...sad sam videla... sreca Možda i stignemo Buby, ali Paris...nikad od nas poslanik numero uno... lol! Jesi li ti videla koji je ono broj poruka... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 4/8/2011, 12:16

Struzzo ::Hahaha, Meta...sad sam videla... sreca Možda i stignemo Buby, ali Paris...nikad od nas poslanik numero uno... lol! Jesi li ti videla koji je ono broj poruka... Very Happy
Milim, ako Pari ostane dovoljno dugo na moru, a mi nastavimo o homeoterapiji... ko zna! lol!  b  b Ala bi se iznenadila kad dodje, a mi preuzele poslanicka mesta zbunjen boks good job Jos imamo sanse za ovaj mesec, ali samo ako Buby ode na odmor uskoro! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od buby 4/8/2011, 13:05

Metaurina ::
Struzzo ::Hahaha, Meta...sad sam videla... JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 11031 Možda i stignemo Buby, ali Paris...nikad od nas poslanik numero uno... lol! Jesi li ti videla koji je ono broj poruka... Very Happy
Milim, ako Pari ostane dovoljno dugo na moru, a mi nastavimo o homeoterapiji... ko zna! lol! JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 404938 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 404938 Ala bi se iznenadila kad dodje, a mi preuzele poslanicka mesta JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 279933 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 157192 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 653854 Jos imamo sanse za ovaj mesec, ali samo ako Buby ode na odmor uskoro! lol! lol!
buby dobila jos 6 meseci bolovanja...kisa pada...boring..boring.......boooooring....pa reko' aj opet da se aktiviram... lol! lol! lol!
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od MAAKKI 4/8/2011, 13:13

Dan cure sunny

I meni se nesto u zadnje vreme desava da malo, malo vidim rode i iskreno se nadam da je to neki predznak likeit

Meta draga potpuno si u pravu sa onim postovima i nevenom, stvarno neko treba napravi rez i da se kaze sta se misli i naravno da nas na forumu ne tretiraju kao "ovce" jer to stvarno nismo, a da smo ranjiva grupa to svakako jesmo. f

Cure imate vi srece sto se Pari na moru pa mozete da se borite za prvo mesto, cek kada se ona vrati  b  b  b

Jedna lepa vest me je jos sinoc obradoval u komsiluku se rodila devojcica cekali smo je juce ceo dan mnogo sam srecna zbog toga vv
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od buby 4/8/2011, 13:22

SRECAN RODJENDAN NASIM BLIZANCIMA SAVI I MARIJI
JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 1001742ohse2fz0dm
JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 8326
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 4/8/2011, 20:43

Vece jutra!

Biksi kako je tata, nema te? Ajd zvrljni neku, makar sa posla Wink

Srecan rodjendan lepotanima JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 275568 JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 275568

Mm je jos na putu, valjda se sutra vraca, bas mi nedostaje, nismo se mesecima odvajali, pa mi bas neobicno Crying or Very sad
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 4/8/2011, 22:22

buby :: buby dobila jos 6 meseci bolovanja...kisa pada...boring..boring.......boooooring....pa reko' aj opet da se aktiviram... lol! lol! lol!
Znaci nista od poslanickog imuniteta za Stru i mene! lol! lol! Mada, Stru se ne da, resila danas da postane predsednik skupstine! lol!
Bixi, di si? Tutto bene?
Kako sam se obradovala malopre kad procitah o trudnoci iz prirodnih Vremejezabebe! smajli angel Cuda postoje (sli se uvek desavaju nekom drugom Wink ) Ali, to nam ipak daje snage i nadu da cemo se i mi jednog dana ostvariti u najlepsoj ulozi trudnica
Bak, a ja jedva cekam da ovaj moj makne negde lol! Mislim, poslednja 2-3 meseca je cesto tamo-amo, ali kad ga nema 2 dana i vrati se kuci, odmah krece sa - amore ovo, amore ono... i u stanju je ceo dan da amoruje, a ja sela da ucim. Rolling Eyes Ali, cim ode, fali mi fizicki, jer me onda amoruje relefonom lol!
Srecan rodjendan Savi i Mariji! Neka su zivi i zdravi i na radost roditeljima! (iako ih ne poznajem jos uvek,tek danas dobila dozvolu za pristup na roditeljske strane)
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Nefertari 4/8/2011, 22:25

Metaurina ::
i u stanju je ceo dan da amoruje, a ja sela da ucim.


Hahah pusti coveka da deli ljubav ceo dan, nemoj da si takva Laughing
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 2 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 17 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu