KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spontani pobacaj - podelimo iskustva

+70
lela1984
Dora1
Sofija Veks
tanja-učiteljica
saska1201
Tangerine
Arya
SoJa
jjjJelenajjj
hocukusurnecuzvaku
zoxa
SladZana
Shizika
zvoncica36
neca73
Erata
laKole
fight&faith
saska1
strunfeta
dunjas
leptirko82
Iustitia89
pcelamaya
cicsa80
sareni leptir
Smoki
heart84
Ema78
kokolo
bokica
medolino
KoMetaK
noja
Mrvica
ninica2
Tanja83
Marija86
korpica
MAAKKI
bobica83
Simona
djole42
dr mali pariz
dra00
Xena
Likoli
Orline
lena
Milijana
caci
lilya
lilly13
JocY
red
BiKsi :)
maus
bak
Mali Princ
Dacaa
Kamilica
lolipop
Tinche
Goca ***
Nefertari
Eleonora87
Mirjana
Republica
HappyGirl
BABY SWEET <3
74 posters

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ići dole

iskustva - Spontani  pobacaj - podelimo iskustva - Page 9 Empty Re: Spontani pobacaj - podelimo iskustva

Počalji od MalaSaJuga 1/1/2018, 17:56

Dora ja sam Isla nakon 7 Dana....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Spontani  pobacaj - podelimo iskustva - Page 9 Empty Re: Spontani pobacaj - podelimo iskustva

Počalji od Bobac 5/1/2018, 21:26

Draga Dora, jako mi je zao sto moras proci kroz ovo iskustvo...

Sto se tice kiretaze, ovakvo je moje iskustvo - ja sam izgubila bebu pred kraj drugog trimestra i radjena mi je diletacija grlica i usisavanje, evakuacija, pod punom anestezijom.
Ja sam imala kontrolu tek nakon prestanka krvarenja (koje je trajalo mozda 2 nedelje, ali je bilo jako slabo vec nakon prvih 3-4 dana) i nakon prve menstruacije - znaci oko mesec i nesto nakon svega. Kada sam otpustena iz bolnice dali su mi poduzi spisak simptoma koji zahtevaju da se odmah vratim u bolnicu, na primer: 
ako mi se krvarenje pojaca, ako pocne da curi sveza krv, ako budem imala ugruske vece od nekoliko centimetara u precniku, ako se dobro secam otprilike 3 cm, ako osecam jak i neprijatan miris krvi, kao trulez, ako dobijem temperaturu, pocnem povracati, ako se bolovi pojacavaju umesto smiruju...
Mislim da je ok sto ces videti doktora tek za mesec dana, jer ako nema ovakvih simptoma onda je sve u redu. Da je nesto zaostalo vec nakon nekoliko dana bi imala vidljive simptome.

Cuvaj se, grlim te jako i zelim da ti i telo i dusa zacele sto pre.

zagrljaj

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Spontani  pobacaj - podelimo iskustva - Page 9 Empty Re: Spontani pobacaj - podelimo iskustva

Počalji od MalaSaJuga 5/1/2018, 23:40

Evo I ja da se pozalim....znate za moj slucaj...Evo Jos uvek ne moze ciklus da se sredi. Ciklus Sam dobila 2.2., 18 dana nakon kiretaze.pre ovoga Sam uvek dobijala na 30-31 Dan. Popila sam jednu kutiju kontracepcije, valjda ce se srediti
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Spontani  pobacaj - podelimo iskustva - Page 9 Empty Re: Spontani pobacaj - podelimo iskustva

Počalji od Lakisa 25/1/2018, 13:31

MalaSaJuga ::Evo I ja da se pozalim....znate za moj slucaj...Evo Jos uvek ne moze ciklus da se sredi. Ciklus Sam dobila 2.2., 18 dana nakon kiretaze.pre ovoga Sam uvek dobijala na 30-31 Dan. Popila sam jednu kutiju kontracepcije, valjda ce se srediti
Meni je nakon kiretaze ciklus dosao posle 15 dana,pa opet posle 15,i onda normalno,mada sad i godinu i po dana nakon kiretaze moj organizam vise ne funkcionise kao pre,sve je drugacije,nazalost...no,ne brini ,ciklus ce doci na svoje

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Spontani  pobacaj - podelimo iskustva - Page 9 Empty Re: Spontani pobacaj - podelimo iskustva

Počalji od LaFolie 6/4/2018, 15:26

ja sam nakon biohemijske trudnoce krvarila mesec dana, nije bilo potrebe za kiretazom, cak sam isla na kontrole da nije nesto ostalo, ali jednostavno je trajalo dugo. A ciklusi su mi bili prilicno poremeceni narednih 8 meseci
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Spontani  pobacaj - podelimo iskustva - Page 9 Empty Re: Spontani pobacaj - podelimo iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu