KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
Orline
dragmilk
cvrle76
cici
Kamilica
Marie
natalija
dragana76ns
cile
ivi
Mali Princ
bak
Milijana
Botox
gagax81
Zoka83
MAAKKI
buby
Struzzo
Cupava
racili
*AIDA*
HappyGirl
bobica83
heart84
nale11
Republica
KoMetaK
JocY
tica
Sneza
Deni
noja
Shizika
viktorija
cicsa80
nolinica
Malina
lolipop
dr mali pariz
Jelica
maza1972
Čupsi
hany
anak
BiKsi :)
Kockica
Xena
Mirjana
ananana
Likoli
daxi011
56 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 1/8/2011, 10:41

OK brisem ih
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 1/8/2011, 13:17

Ja ne znam o kakvim vi zvezdicama, srcadima i medvedicima pricate kod mene ne pada nista osim kise povremeno napolju Laughing Laughing Laughing
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 1/8/2011, 13:19

meni juce prodje poslednji plodni dan, sad ostaje da cekamo narednih 12 dana...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 1/8/2011, 13:25

Bojana neka si ti nama bila vredna urodice to plodom osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 1/8/2011, 13:35

bojannceee urodice plodom mora biti bebicetno kad ste tako vredni roda roda radost radost
prince ja ne znam te bas razlike ja sam primala gonale X2 i cetrotide nekih par komada a fsh mi je oko 6 i lh oko 2 kraca shema
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 1/8/2011, 13:47

ma vredni smo mi bili cele godine pa nista, al ajde, poceli smo zajedno da zivimo pre nekih mesec i po dana, pa se nadam da ce biti bolje... ako ne bude sada, valjda ce za par meseci biti +
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/8/2011, 13:56

Bojana, neka ste bili vredni, sad se smao opusti i ne razmisljaj o tome Very Happy A mi cemo da navijamo da urodi plodom beba
Koracaljke, poljubci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od buby 1/8/2011, 15:58

samo vi nastavite hopa-cupa.Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 72808hrauishp4k ..i eto Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 98195 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 11031 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 11031 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 11031
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 1/8/2011, 17:02

E drugari evo i mene posle duze vremena da se javim, dolazila sam , virnem sta se desava ali nisam se javljala,bitno da su uglavnom lepe vesti na kutku... Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 561840
Ja sam danas imala malu intervenciju, Bartolinijeva zlezda mi je buknula pa su mi radili inciziju i marsupializaciju(sta god to bilo) malo bolucka, ali nije strasno....neka sam se resila i toga i da u sept. mogu da krenem u novi postupak. Sutra mi vade drenic a konce za 10 dana, nadam se da nece boleti sutra Rolling Eyes
Sve vas punooooo pozdravljam i Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 1/8/2011, 17:26

Bojana samo se ti opusti i nerazmisljaj da li ce biti ili nece Very Happy

Dragana vazno je da je proslo sve kako treba, pa jos malo i u nove pobede.

Moram ovde da vas pitam, koji je jos dobar hematolog, posto vidim da je Miljic vec duze na bolovanju, a trebala bi da odem da za nekih 2 nedelje da mi prepise terapiju
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gagax81 1/8/2011, 18:33

Bojance, sad se opusti i ne razmisljaj a ja cu malo da te zaprasim pa ces da nas iznenadis za dve nedelje vv vv vv
Dragana, nek si i to odradila pa u septembru u postupak. Nadam se sa najlpesim zavrsetkom! beba

Jedan veliki ljubac za cekalice, trudnice i trudilice i sve koje nas prate! usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 1/8/2011, 19:50

Bojana good job vv vv vv
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 1/8/2011, 21:39

Bojana, ne razmisljaj, opusti se i BICEEEE srca1 vv vv vv
Dragana, bice sve ok,konci ne bole, samo je malo nelagodno, sad si nam skroz spremna za septembar d
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sneza 1/8/2011, 22:23

Bijana, štap u ruke pa na pecanje, meni je meditacija uz vodu uvek pomogla da se opustim. Biće, biće, ne brini.

Dragana, e neka si to sredila, pa da i tebe vidim u šetnji prvo Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 523476p a posle Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 172902 ili kao ja Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 172902 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 172902 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 11031
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 1/8/2011, 23:33

xixixixixi, devojke nemam reci kolko ste super i kolko ste divna podrska :**************
cmok za sve
a sutra odoh na pecanje Wink)))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od natalija 2/8/2011, 09:01

Pecanje je Zakon lol!
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/8/2011, 09:35

Pecačice Laughing, vidim tresu se bračni kreveti, samo nastavite tako! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 512172

Dragana, nadam se da je ta zvezda sređena, a da će u novom postupku da ti stigne jedna prava zvezda, ovakva Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 430137!

Što se mene tiče, juče sam konačno promenila izabranog ginekologa! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 805311 I sada sam zadovoljnija! Jes! I nova dr, koja mi je ranije stalno radila vaginalne uz (jer moja prethodna nije znala da koristi vaginalnu sondu! Rolling Eyes), i za neke stvari je već upoznata u našu priču, je baš divna. Smireno i kulturno stvorenje! I juče mi je odmah dala upute za sve što mi treba, tj. za sve što je videla na mom papiru napisano ( a ja spisak sastavila i krenula jedno po jedno da otkačinjem). Rekla mi je da je super što su mi dali glukofaž, da je on odličan lek, fenomenalan za ovaj naš problem, i da očekujem rezultate u roku od 3 do 6 meseci. I pritom mi je rekla da insulin hoće da koči ovu našu priču, i to baš! Dala mi je upute bez ispisanih datuma, da ne bih ponovo morala da dolazim, već da se uklopim kako meni odgovara, i to za hormone za 3. dan ciklusa, za ogt test, onda uput za transfuziju gde kod mene u gradu rade neke analize, pa mi je dala uput za Institut za majku i dete u BGD za genetsko savetovalište i dala mi uput za Higijenski, tu kod mene u gradu da mi odrade još neke analize na brucelu, mumps, i na sve što se tamo može odraditi. Ostalo mi je još da odradim ponovo one nalaze na hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu, ali trenutno to ne rade, da li zbog odmora ili nemaju te potrebne reagense, pojma nemam, u svakom slučaju to mi nije hitno, to se i na zakazuje, pa ću odraditi u toku meseca kad počnu to da rade. Eto drugari, od sve moje trke i frke ovih dana, bar sam na jednom mestu super prošla i bila prezadovoljna. Pritom je dr izvadila svoj rokovnik i našla mi broj Instituta za majku i dete i dala da prepišem broj da vidim oko zakazivanja, da ne tražim na drugom mestu, da se ne mučim.
ZaključujeM, kao i nakon odlaska na Institut za endokrinu, i sustreta sa divnom dr Dankom Jeremić, da je i ova dr dala sve od sebe da mi juče olakša ovu borbu. I opet kažem da bi borba bila mnogo lakša i opuštenija da su svi doktori koji nam trebaju u ovoj priči, kao i ostalo medicinsko osoblje, ovako ljubazni, kao što ja juče od moje dr doživeh!

Eto, stiskam vas sve, a ja ću u narednih mesec ipo da radim jednu po jednu stvar za koju imam uput, bez ikakvog pritiska! Ima se vremena! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 2/8/2011, 09:41

biksi super, stvarno je divno kad znas i naletis na divne ljude koji znaju kako da rade svoj posao :)
drzim fige da sve to brzo obavis i bez po muke i na drugim mestima
pa da mazis stomacic sa ostalim trudnicama ovde :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 2/8/2011, 09:42

Biksi, bravo!
Nekako mi bude bas lepo kad cujem da je neko naisao na ljudski odnos... Ovde je to prosto postao luksuz...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 2/8/2011, 09:47

Bixi, to je jako dobar znak, promenom ginekolaga pocinje da sija sunny
Tako sam i ja prosla, imala neku dr.nista mi zivo nije objasnila, a sada promenila i ova nova mi sve lepo ispisala upute,...i ja sam bas rasterecena i srecna i mislim samo pozitivno!
Tako ces i ti, bas se radujem osmeh srce
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 2/8/2011, 09:53

posto sam sveza u beogradu, msm od skora sam se doselila kod dragog
pa jos ni grad ne poznajem
stalno se gubim nesto :d nije mi ko novi sad :/
ne znam gde ima dobrih ginekologa, kad budem isla ovde...

msm, meni je to strasno da cak i u novom sadu mi se nije svideo moj doktor
bio je onako malo vise kako bih rekla, ko neki saljivdzija, samo se nesto segaci
a kao ozbiljan
a stalno nesto komentarise il ima neka pitanja koja veze nemaju sa pregledom, tako da sam odlucila da ne idem tamo vise
a najvise mi se svidela jedna dokktorka u vrbasu
u njihovom dispanzeru za trudnice, tamo sam isla kad sam krvarila
i skroz je super zena
i mozda budem isla kod nje kad me put nanese do vrbasa
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Marie 2/8/2011, 10:26

Bojana pa ti si mi sad sugrađanka Very Happy
Ja sam ti se po Beogradu našetala od ginekologa do ginekologa... Prvo na studentskoj poliklinici, gde sam imala i pozitivna i negativna iskustva.
Posle sam išla po preporuci kod Dr Zorana Stankovića na Institut za majku i dete, tamo se moglo na uput, ali samo do 24. godine (šteta, jer je divan lekar). Poslednjih nekoliko puta sam išla privatno, prvo u ordinaciju Milanović na Banovom brdu, ali sam odustala od njih jer nemaju aparaturu za kolposkopiju affraid pa sam pre dva meseca po preporuci išla u ordinaciju Femini kod Dr Ljiljane Milašinović, gde su mi pozitivni utisci i odlično su opremljeni.
Ipak, moraću da nađem ginekologa u DZ, jer je kod privatnih ipak dosta skupo...Sada sam u procesu menjanja dokumenata zbog udaje i promene prezimena, pa menjam i adresu, tako da ako neka od koračaljki beograđanki zna dobrog ginekologa u DZ Kanarevo brdo, značila bi mi preporuka!
Ja se unapred izvinjavam ako sam na pogrešno mesto stavila poruku Embarassed
Marie
Marie

Broj poruka : 149
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 2/8/2011, 10:32

Ja sam se privatnih namenjala bas... ne bih komentarisala.
Sad sam kod dr Ljubica, nemam primedbi:)
U dz Nbgd - blok 44 idem kod dr Kovacevica-muskarac, extra je, sve zna o nasim potrebama, pise sve sta treba, pazljiv, korektan, ne zakazuje se, odes i sacekas, super organizovan, ma reci nemam... steta sto su mu male mogucnosti u dz, eto ako je nekom potrebno...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 2/8/2011, 13:12

ja se jos ne snalazaim najbolje po gradu :)
pitam tako ovog mog, a gde je ovo, a gde je ono, a gde je odavde to naselje, a gde ono?? i sto pitanja imam :) sva sam dezorjentisana :)
mi valjda pripadamo opstini savski venac
a tu smo na 5 minuta peske od bolnice dragisa misovic
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/8/2011, 14:09

Bojana, pa ukucaš google maps i nadješ bgd i ulice i naselja i šta god hoćeš! Eto ti zanimacije narednih 11 dana do pozitivnog testa! Wink
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu