KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JELENCETOV dnevnik

+16
megica-pegica67
NINA1
Nekica
adriatika
mijica
sneza ch
terka
maja76
nadalina
rsrce
TetaSneki
Admin
Hitron-Luka
maus
HappyGirl
Jelence
20 posters

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 8/12/2007, 23:58

sunny POCINJEM OVAJ DNEVNIK SA ZELJOM DA STO VISE DEVOJAKA NA OVOM FORUMU, KOJE ZELE TRUDNOCU, OTVORE SVOJ TRUDNICKI DNEVNIK I UZIVAJU U TRUDNOCI I POSLE PORODJAJA U SVOM MALOM CEDU.

Datum pisanja, 17. avgust 2007.god.

Odakle da pocnem...pa od pocetka naravno,al' cu malo da skratim
DakleM kao sto znate nasa borba traje 9 godina,od toga prvih nekoliko bez lecenja,a kasnije smo krenuli.Kao sto znate MM je imao neke kilave rezultate cas katasrofa cas dobro i opet ne valja i tako.
Onda 2003.godine ostajemo trudni iz prirodnog odnosa samo stimuliranog nekim hormonskim injekcijama,ali na zalost vanmatericna.I tu krece akcija,sta, kako,zasto koliko.Do tada moji svi nalazi odlicni,a posle samo tri meseca od operacije i otklanjanja levog jajovoda meni ustanove endometriozu.I tako na jedno punktiranje kroz stomak(ne daj Boze nikome),pa drugo transvaginalno,te ovo te ono i mi se 2005 odlucimo za VTO i to u Jevremovoj kod prof.Stankovica.

Na stimulaciju odgovorim odlicno imala sam 16jc,od cega 12 embriona naravno ICSI metoda,gde su mi davali 35% sansi za uspeh(maksimum).
Prvi pokusaj februar 2005-neuspesan(Stankovic)
Drugi pokusaj(FET) juli 2006 neuspesan(Stankovic)
Treci pokusaj(FET) juli 2007 HVALA BOGU USPESAN(Ljubic)
Napominjem da sam u oba neuspela pokusaja imala endometriozu,za koju sam pitala dali da je otklonim pre ET,prof. mi je rekao ma ne nema to mnogo uticaja,da bi sada u februaru laparaskopski otklonili endometriozu posle cega sam 5 meseci bila na zoladexu i tableticama livial.

OndaN, posle ludog i nezaboravnog provoda na moretu(napominjem to jer opustenost igra veliku ulogu)mi posle dvoumljenja da li sad ili ne odlucujemo se za FET i krece.
Znaci 5 meseci zoladex (gde sam prakticno bila u menopauzi-znaci nisam dobijala mecu)
04.07.2007 pocinjem sa tableticama ESTROFEM i njih pijem sve do tri nedelje od transfera.
17.07.2007 pocinjem sa DABROSTONIMA,a ne utragestan jer meni bude jako lose od utragestana padam u nesvest,pritisak mi ode na minimum.
20.07.2007. je bio FET ili transfer smrznutim embrionima.
Vratili su mi tri embriona od kojih je jedan bio u stadijumu morule,sto je jako cudno jer oni su bili zamrznuti,a mala verovatnoca je da ce posle 2 godine svi preziveti odmrzavanje,a kamoli jos nastaviti deobu,sto samo govori u prilog kvalitetu i snazi moje dece.Sta su ti gorstaci .
Naravno salim se to je sve bilo u Bozijim rukama i tako ce uvek i biti sa svima.

Mesec ili dva pre FET sam zbog imuniteta i posle operacije uzimala oligogal se,folan i vitamin c od 1000mg.
Posle FET sam trazila da odlezim sat i po umesto pola sata,trazila sam da me ne pomeraju sa kreveta na kome je radjen transfer(ali polako su me prebacili)i trazila sam da to bude odradjeno danju jer oni koji rade u Jevremovoj znaju da se te stvari uglavnom rade uvece. Ovde moram da dodam da je pre nego sam uradila test i kucni i posle iz krvi MM imao radnu subotu i bas kada je izlazio sa posla direktno ispred njega je stajala prava pravcata roda.Oni koji zive u Beogradu znaju kolika je to retkost,i moram priznati,vec tad sam pocela da se radujem i nadam da je to mozda znak,znak za ono sto smo toliko dugo cekali.Evo slike rode

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Rodaen5
Hvala i rodi sto nam je pomogla da jos vise verujemo da je uspelo.Hvala rodice Very Happy
E sad moze se nazvati sujeverjem ali definitivno nije vec moj neki osecaj da meni sve bolje ide preko dana nego uvece.
Ostalo sve su ispostovali,a da napomenem da je sve od samog pocetka bilo razlicito od predhodnih puta,resila sam da razbijem maler pocev od doktora,laboratorija,lekova,sve,sve komplet.
Posle transfera gde su konstatovali jako dobar kvalitet i izdrzljivost embriona i lezanja od mozda cak i 2 sata,plako sam liftom sisla u kola i tu sam legla(bukvalno)na prednje sediste i do kuce posmatrala Beograd i nebo odozdo,bilo je divno.Dan transfera se pamti kao najtopliji dan u Srbiji u zadnjih 50 godina i tog dana je bilo 45 stepeni u Beogradu,i nastavio se taj toplotni talas jos bar sedam dana,a to Vam pisem her je meni klima u kuci bila ukljucena non stop,dan-noc i plasila sam se da zbog toga nece uspeti
Sa vitaminima sam nastavila isto kao i pre i lezala sam prva tri dana,sa ustajanjem u WC i na klopu.
Posle 3-4 dana sam polako pocela da ustajem i tripujem vec kako nije uspelo,a vec posle 7-8 dana sam izlazila napolje po malo i setala.Naravno tih dana nista nisam radila,mama i MM su sve odradjivali.
I naravno kao i oba predhodna puta sa 9-og dan dobila proliv i pojavilo mi se kao braon roze sekret,na sta sam ja odreagovala katasrofalno jer reko evo opet gubim vreme nista od ovoga.I to se samo tada pojavilo kao posledica napinjanja jer sam imala dijareju(proliv) i nista.

U periodu posle transfera i vadjenja bete sam uzimala sok od cedjene pomorandze i grejpa,gatorade sok i po dve litre flasirane vode (koju i inace pijem u tim kolicinama) i jela normalno ono sto mi je se jelo i pilo.
Nikakve simptome nisam osecala osim povecane razdrazljivosti,i to sam pripisivala nervozi zbog gubljenja vremena,a opet neuspeh.
Mozda eventualno malo probadanje jednom dvaput u donjem delu stomaka u predelu jajnika i to je sve.
Velika stvar je sto sam imala Vas to moram da istaknem jer ste mi bile vetar u ledja i neko ko me skroz razume,i na tome Vam neizmerno hvala i da Vam se vrati na dobro,tj trudnocu i bebe.
Ostalo znate pa ako sam nesto preskocila ili Vas zanima SLOBODNO pitajte sve cu Vam pisati.
Danas sam vec punih sest nedelja i sedma,a od simptoma imam jedino bolne grudi i malo tamne ispupcene bradavice i nista mi se ne jede.


Datum pisanja,18.avgust 2007 god.


Da podelim sa Vama sta imam od simptoma
Sve, ili uglavnom sve, mi smrdi,pa cak i tanjiri koji su oprani,staklo na stocicu jer je prebrisano truleks krpom koja se oseca na nesto ,onda komsijski dinstani luk,muz koji je jeo kikiriki ,kajmak,i tako redom,da ne poverujete i nikad mi nije od tog sto smrdi muka,samo mi smrdi toliko da bezim od tih mirisa
Povremeni letargicni ispadi, onda,jede mi se sir,a sve ostalo mi je bezveze,nemam nikakav apetit.
I eto reko' malo zanimljivosti u mom dnevniku za danas.


Datum pisanja,24.avgust 2007.god.

Gde ste zenskice,evo ja se utronjavam kao i obicno pred UZ,ali reko' ajde da podelim sa Vama tremu i nesto drugo.Jutros pre budjenja okrenem se ja na desnu stranu kad ono poce da me boli stomak bas jako.Malo sam se primirila i prodje.Odem u WC posle ustajanja i valjda od napinjanja vidim na papiru skroz svetlo,svetlo roze i malo se uplasih,ali evo od tada vise nema nista,a i tada je bilo jedva, jedva vidljivo.
Evo jos malo pa cu znati kakva je situacija.
Ljubac za sve devojke


Datum pisanja,24.avgust 2007 god.(po podne)

TETKE MOJE, MOJE SRCE KUCA ISPOD SRCA MOJE MAME.
HVALA STO VERUJETE U MENE,I BODRITE MOJU PLASLJIVU MAMU,JA SADA CEKAM DA MI VI RODITE MOJE DRUGARE I MOLIM SE SA MAMOM ZA VAS

Hvala Vam sto mislite na mene,evo javili smo Vam se i dr-ka kaze sve skolski,hvala Bogu.
Sada smo veliki 10mm i srcana radnja je oko 160 u minuti.
Tacno smo 7 nedelja i u osmoj.
Dobila sam da pijem tocoferol 1 dnevno i sve ostalo isto.
Predlog za amniocintezu,ali kako mi hocemo,zbog godina ne mora,ali zato sto je ICSI metoda bilo bi pozeljno.
Ljubim Vas i hvala od srca.


Datum pisanja,28 avgust 2007 god.

E pa zene pocelo je mucnina,mucnina,mucnina.Od sinoc pa se nastavilo jutros,i evo me pijem sok od cedjenog grejpa,to jedino pomaze,za sada.
Bila sam na granici da povracam i izdrzala sam,za u buduce ne granatujem
I juce sam bila u DZ kod moje ginekologice da mi da uput za RAC(rana amniocinteza)da vec zakazem,jer su guzve a mozda me i vrate jer ne spadam u grupu koja ispunjava uslov,a to je preko 35.god.
Uzela razne upute sa vadjenje krvi i urina,i opet bila na UZ i videla moju bebu,sada imamo vec 13mm,sreca makina.
Da Vas Gosdpod obraduje srecom koju cekate,pa da mi pisete dnevnike.
Ljubac za moje saborke



Datum pisanja,30.avgust 2007.god.

Ma nisam htela da Vas smaram,ali juce mi se pojavilo nesto braon na gacicama,a tome je predhodilo to sto me je prekjuce uvece nesto jako preseklo preko sredine ledja.
I tako uznemirila sam se,jer znate na sta sam pomislila,a evo i danas mrljavi,samo za sada mnogo manje.
E odose mi zivci skroz,i definitivno cu morati da menjam nacin ophodjenja i razmisljanja u trudnoci,jer ovako cu do porodjaja odlepiti.
Ljubim Vas i grlim jako

Datum pisanja,31.avgust 2007. god.

Evo izvestaja.
DakleM bonboncic je dobro hvala Bogu,i sada je fetus,a ne vise embrion ima 18mm i sve je super,ali u placenti su mi se pojavili hematomi nekoliko malih koji mogu da mi prave probleme,a ne moraju.Ako prave to moze da bude ne daj Boze spontani,a mogu jednostavno da se povuku.
Dobro je sto su daleko od ploda i jos skroz ne formirane posteljice,ali ja moram da lezim i mirujem i dobila sam jos da primam pregnil i fenergan +vitamini E i C.
To Vam je to,ajd sad ljubim Vas i odoh na lezanje.

Datum pisanja,7.septembar 2007.god.

EJ ZEENEEEEEE videla sam bebu kako mrda rucicama i nozicama
Zelim Vam da sto pre osetite tu srecu,znate kakav osecaj, obuzme Vas neko blazenstvo,ma videcete sve uskoro daj Boze.
A ja sam spavao pa me dr-ka probudila i ja sam se ritao,a ja crkla od srece
Imam 27-28mm i zbunjuju me sa nedeljama kazu da sam 9+4,a mislim da je manje ali bas me briga.
Izvinite htela sam sa Vama da podelim ovaj predivni,najlepsi,neponovljivi osecaj srece

Datum pisanja,13.septembar 2007.god.

Zenske evo me sa UZ jer sam morala na svakih 7 dana na kontrolu zbog hematoma koji su se izgleda povukli hvala Bogu, jer dr-ka u DZ kaze ma ovo je beznacajno i nema veze sa bebom i trudnocom to je negde u zidu materice ako ih uopste ima.
Videli smo bebu kako skace i kaze da sam 10+2 po UZ,verovatno po velicini bebe gledaju.
Kako god slava Bogu sve je u redu i kaze ne moram skoro na kontrolu.
Ljubim Vas i zelim da sto pre zatrudnite i pisete kako ste videle svoje bebe.

Datum pisanja,22.septembar 2007.god.

E devojke ja se prehladila i sad kasljem suvi kasalj i kijam,a dr-ka opste prakse kaze nema nista na plucima samo gornji respiratorni bla,bla,bla.I dobila sam samo za ispiranje grla-tantum verde,caj od belog sleza da pijem i cajem od zalfije da grguljam,i ako ne prodje za koji dan onda amoksicilin,kaze smeju samo penicilinski preparati.
Nervira me sto kasljem jer se onda cela potresem,pa se bojim za bebu
i molim Boga da mi se nos ne zapusi,jer onda ne bih znala sta cu?
Ako znate nesto dobro prirodno za prehladu javnite,samo da nije neki luk koji se kuva ili tako nesto jer ja jos povracam ujutro-po nekad i ne trpim neke ukuse i mirise.
Ljubim Vas sve redom


Datum pisanja,24.septembar 2007.god.

Drage moje evo vratili smo se od dr-ke sa UZ gde smo merili NT koji je hvala Bogu 1,24mm sto je kaze dr-ka odlicno.
Vejiki smo 6,1cm i malo napredniji i po njenim recima bas slatki
Sada smo 12 nedelja i 4 dana,znaci usli u cetvrti mesec
Bebac je zivahan i pravi mali covek evo slicice da i Vi mozete da vidite

Datum pisanja,5.oktobar 2007.god.

E zenskice evo i mene,mi smo danas bili u Institutu za majku i dete na zvanicnom merenju NT,iako smo to vec obavili privatno moram i ovo zbog double testa,pappa i b-hcg.Naravno UZ im je neki krdzavi ali nema veze sve je hvala Bogu dobro,samo sto se dr-ka namucila kaze izlomi ruku beba kako joj se priblizi UZ ona okrece guzu i kaze jako je zivahna i nemirna beba.Pola sata me je gledala jer je jedva uspela zbog nemirne bebe.Naravno da je nemirna,pa na mamu je nije neka metiljava mirna nego temperament bre
E sad nisam nista platila ali rezultate cekam bar 7 dana.
I tako,a da ja se nisam ugojila uopste a beba je porasla i sad je 7,2 cm,NT je 1,6 i prekosutra ulazimo u 15 nedelju ako Bog da.Culi smo i otkucaje srca,e to je tek magicno,ma videcete i same sta da Vam pricam.
Ljubim Vas i sto pre da mi sve budete trudnjace

Datum pisanja,8.oktobar 2007 god.

Zene pa ja sam sada na pola cetvrtog meseca usla sam u 15-u nedelju,samo mi tiker kasni,i nemoguca sam i nepodnosljiva samoj sebi,placljiva,razdrazljiva,a tek strahovi i tripovi,sto rece Takki jednom pa ja cu do 9. meseca biti za ludaru.
Nocas nisam spavala od 5 sati jer me stomak kad sam se okrenula vise ne zateze kako me je stalno zatezao kad se nocu okrenem.Pa onda besane noci i tripovi da mi se stomak smanjio jer se mozda nesto otkacilo dole,zato sto se naprezem jer i dalje kasljem,ma katasrofa...
Ne prepoznajem sebe po osetljivosti,po bedacenju,a strahovi i tripovi me ubise,i kazu uzivaj opusti se,pa KAKO????????
Izvinite,ali samo Vas cekam, bicete sve redom u ovom stanju i bas se radujem zbog toga


Datum pisanja,12.oktobar 2007 god.

E sad ovako.
Pre neki dan pojavilo mi se na gacicama pored sekreta koji je normalan u trudnoci(u malim kolicinama) i jedan krug vode,tj.bile su mi mokre gacice.
Cujem se sa mojom dr-kom iz Jevremove i odem na UZ,i nalaz sledeci.
Sve u redu sa bebom,hvala Bogu,plodove vode ima dovoljno,ali na gornjem delu poslteljice se nalazi anehogeno polje(cista ili venski sinus)promera oko39X15mm
Kaze nije mi ugrozena beba,ni trudnoca,nema preteceg pobacaja,hvala Bogu,ali ona predlaze par dana u bolnicu na cuveno odeljenje VRT(visoko rizicne trudnoce),radi pracenja par dana od strane docenta Ljubica.
I tako mi zakazase za sredu ujutru pravac bolnica
Ne zna se kako je nastalo,da li od neke infekcije sto je iskljuceno jer sam skoro radila tu proveru,secate se ono sto je kostalo jako puno,da li je prosirenje vene placente ili ......
No dobro,sta se mora nije tesko,samo da beba bude zdravo i dobro i iznesem trudnocu do kraja,a ko jos voli bolnicu.
Ljubac za devojke

Datum pisanja,13.oktobar 2007 god.

Devojke hvala na podrsci,ali bez obzira sto verujem da ce sve biti ok,ipak mi se ne mili da idem u bolnicu i jos teze mi pada kad razmisljam sta sve moze da se desi, ne daj Boze.
Ipak su mi skljokali raspolozenje,jer i pored sveih mojih tripova i strahova, do sada je ovo bila normalna trudnoca,sa mogucnoscu setanja,uzivanja,a sad sve nesto ko po jajima
Znam da je bolje da budem pod njihovom kontrolom dok se ne vidi sta je i cemu tezi,ali ipak....
Ljubac za sve


dnevnik - JELENCETOV dnevnik Dsc01510 dnevnik - JELENCETOV dnevnik Bonbon10

Datum pisanja,30.oktobar 2007.god.

Drage zenskice,sutra imam zakazanu kontrolu kod dr.Ljubica pa cemo videti sta on kaze,kako stoje stvari.Da li se popravilo stanje,sta dalje i sl.
Inace u okviru ovog sto sam bila u bolnici,sam dobila da uradim hematoloske analize koje kostaju uzas jedan-10.000 din,a sa uputom overenim od strane troclane komisije u DZ,kostaju 4.000 din.
Naravno sam Bog mi je pomogao pa sam bez ikakve veze uspela da juce dam krv i zahvaljujuci dobroj volji te dr-ke iz Zavoda za transfuziju nisam nista platila,a rezultati se cekaju po tri nedelje.
Ne pitajte me zasto mi to nisu uradili u bolnici???!!!!-luda kuca,sujeta ili ko zna sta,ali nema veze samo da sve bude ok.
Tako sutra uvece Vam pisem sta je rekao doca.
Ljubac


Poslednji put izmenio dana 3/1/2008, 00:29, izmenio ukupno 2 puta
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 9/12/2007, 00:00

Datum pisanja,31.oktobar 2007.god.

Evo me dodjoh od doce,koji kaze sledece.
Ne zna sta je ovo samo kaze ova trudnoca izgleda uredno i za sada je sve u redu.Nije bilo odlubljivanje posteljice kao sto je bila jedna od verzija doktora u bolnici,vec je veoma prosireni venski sinusi uz uterini splet i donji pripoj placente obostrano.
Beka je dobro hvala Bogu i napreduje i imamo sada cak 200 grama.
Smem da setam(ne preterano)i cekamo rezultate hematologa,ali za sada on je zadovoljan,a ako on tako kaze i ja sam zadovoljna.
Ljubim Vas puno


Datum pisanja,8.novembar 2007.god.(Sv. Dimitrije)

Samo da javim da sam veceras osetila tri boks udarca skroz nisko u stomaku,to je definitivno to a ne gasovi,creva ili nesto trece.
Osecaj je nezamenjiv,skroz sam se zbunila,usplahirila i kez mi nije silazio sa usana jedno pola sata
Danas ulazim u 19-tu nedelju,a bebac se javio.


Datum pisanja,17.novembar 2007.god.(II dan nase slave)

E nas tata je osetio box ili sut udarac u subotu i zenice su mu bile toliko siroke,oci razrogacene da Vam ne mogu opisati,sav se izgubio i zacrveneo,prosto je ostao bez teksta,a meni su suze same klizile niz lice,znala sam da cu se tako osecati kada se to desi i zato sam molila Boga da i mi dozivimo taj momenat i eto hvala blagom Gospodu uslisio nam je i tu molitvu.
Verujem da cete sve osetiti taj osecaj,prelep je i neponovljiv,nezamenjiv i dabogda Vam se brzo svima dogodio
Ljubim Vas od srca


Datum pisanja,19.novembar 2007 god.

Evo nas sa UZ i hvala Bogu sve je dobro.Kaze smanjilo se "ono" na posteljici sto je bilo,a sve ostalo uredno.
Beba pravi zurku,toliko je nemirna da je jedva premerila,imamo 300 gr i videla je pol ali nam nije rekla jer mi nismo hteli da znamo.
Svaki put kazem e sad cu da pitam da li decak ili devojcica,a kad odem onda mi je vazno da je sve u redu i predomislim se,nekako mi slatko da zivim u neizvesnosti sto se toga tice.
Stigli su i oni rezultati krvi,i prosledila sam ih Ljubicu sad cekamo.
Ova dr-ka hematolog kaze to je sve za sada ok samo da pijem 2xfolan dnevno,i opet mi uzela danas krv jer mi je jedna vrednost malo povisena,pa da ipak proveri.
Eto zenskice drage,to je to,sto se izvestaja od doktora tice.
Ljubim Vas puno



Datum pisanja,5.decembar 2007. god.


Bili smo na tzv.EXPERTSKOM UZ koji se radi u ovim nedeljama trudnoce i hvala Gospodu sve je super.Bebac napreduje i ima vec 510 grama,skoro 20 cm,a stopalo namje veliko citava 3 cm Very Happy i svi ostali parametri su dobri.
Onaj problem sa posteljicom se povukao skoro skroz,a pol jos nismo saznali.
Dr.kaze da nije ni vazno bice ili decak ili devojcica hvala to znamo i mi,ali i beba je bila u takvom polozaju da je morao da se trudi da vidi pol a ocito nije hteo.
Nema veze,vazno je da je sve u redu,a za pol cemo lako.
Inace ja sam 23.nedelja znaci guramo sesti mesec,slava Bogu.
Ukino mi je Ginipral koji sam pila ONAKO,predostroznosti radi i moram Vam reci da sam se osecala sigurnije uz njega ali on kaze ne treba,a i imala sam jake gorusice od njega i posle povracanje od tolike kiseline u ustima.Tako da sam dobila da primam injekcije bevipleksa(vit.B) i nastavljam sa folanom i dva utragestana uvece vaginalno.
Ugojila sam se oko 5kg na poslednjem merenju,a od tada je proslo oko 20 dana,tako da racunam jos kilogram da sam dobila.Mislim da je za sada to super.
Veliki ljubac i pisemo se


Poslednji put izmenio dana 3/1/2008, 00:32, izmenio ukupno 2 puta
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od HappyGirl 9/12/2007, 09:29

Jeco draga,
čitam dnevnik, i sva sam d d
Šta reći do SLAVA I HVALA BOGU! bb bb bb bb bb Hvala ti što si ovo podelila sa nama i ohrabrila nas. Mazi bonbončića i za mene d d d d d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maus 9/12/2007, 09:54

osmeh srce procitala sam opet sve iz pocetka i to glasno! usne te po 100000 puta, mazi stomacic i c
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 9/12/2007, 21:36

Bravo verdni druze moj...
Pomazi tibu
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 9/12/2007, 22:14

ljubav i saljem hiljadu puta usne za nesebicnu podrsku koju mi dajete,drugarke moje drage love
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 10/12/2007, 00:05

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Stomacicsm3Evo neke od slicica stomacica
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 10/12/2007, 00:18

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Im000346dr4Ova predhodna je cetvrti mesec trudnoce,a ova je sredina petog meseca.
Molim Vas ne gledajte nered u mojoj kuci Rolling Eyes
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od HappyGirl 10/12/2007, 08:16

srce Znači prvo ću da ti održim lekciju zbog nereda Laughing Wink Sram te bilo, kakve su to čarape razbacane po kući. E mnogo volem što si ubacila ove fotkice, sad ima bonbončiću da pokažem dokaz kad god ga/je budeš ganjala da pospremi sobu srce lol! Jeco drugarice moja, tako sam srećna... srce i mene je Bog usrećio sa tvojom trudnoćom. Mnogima je ovo tako normalno, ali za one koji godinama čekaju na bebu, ove fotografije imaju posebnu vrednost. srce Neka ti trudnoća do kraja bude laka i blagoslovena. srce Hvala ti curo! srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maus 10/12/2007, 08:38

O neredu cemo posebno pricati.Samo da kazem da je to nedopustivo :aa6:  b  b  b
Jao kakav stomaciccccccccccc. Divno! Pa mogu ti reci da se za ovih mesec dana(koliko se nismo videle) bas lepo zaokruglio.Ljubim te, ljubim stomacic i hvala na ovako prelepim slikama! ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 10/12/2007, 13:43

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Picture060ma3Hvala sto se radujete mojoj sreci :cheers: dace Bog da se i ja radujem sa Vama Vasim trudnocama,i da okacim milion ff i smajlica raznih,raznih,a evo i najnovije od sinoc,
Dakle sesti mesec trudnoce,slava Bogu.

Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 10/12/2007, 20:29

Znate da je trudnicama sve dozvoljeno Very Happy ,
kritiku cemo prebaciti na muza-puza,on sad treba da vodi racuna o pospremanju...
Jeco druze stomacic je kao bombonica ,lep me zelja minula pa sam otisla na svoj trudnicki album da pogledam koliki je moj stomak bio kad sam ja bila u sestom mesecu,i da ti kazem da nema neke razlike ,otplilike tu smo iste ...
pomazi stomacic molim te.....
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od HappyGirl 10/12/2007, 22:04

srce g :ccc: x :xxxxx: g :ccc: x :xxxxx: g :ccc: x :xxxxx: g :ccc: x :xxxxx: g :ccc: x :xxxxx: g :ccc: x :xxxxx: g :ccc: x :xxxxx: g :ccc: x :xxxxx: g :ccc: x :xxxxx: srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maus 11/12/2007, 08:59

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! cvet :aa47: :aa47: :aa47: :aa47: :aa47:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 12/12/2007, 21:47

Stopalo majkino najlepse na svetu
dnevnik - JELENCETOV dnevnik Maticjelena051220073oi4dnevnik - JELENCETOV dnevnik Maticjelena0512200710yy1dnevnik - JELENCETOV dnevnik Maticjelena051220077mw9Evo kako moje zlato izgleda sada kada ima preko 500gr,i dugacko je skoro 20 cm,a stopalo mu/joj je 3cm :cheers:
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Admin 12/12/2007, 22:07

vv bb vv d Ej 3cm stopalo vv bb vv d vv
Predivno g g g g g g g g
vv vv vv vv vv d d d d igra igra igra
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 112
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2007

https://kutak.forumotion.com

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maus 13/12/2007, 08:51

ljubav ljubav ljubav Ma nemam reci!!!! :aa1: :aa1: :aa1: radost radost radost srca angel angel angel srca likeit srca1 srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od TetaSneki 13/12/2007, 11:02

Jelence, divne su sličice igra igraigraigraigraigraigraigraigraigra oduševila sam se, jedva čekam da ih vidim u svom stomaku igra igra igra igra igra igra igra igra igra
d d d d d
Ps: toliko sam se raznežila da teško da mogu smajlićima da izrazim svoja osećanja srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 13/12/2007, 12:10

Hvala devojke zaista,zaista cu se od srca radovati Vasim stomacicima i iskreno verujem da ce to biti i to uskoro.
Hvala u ime bonboncica koji svojim malim stopalom sutira mamin stomak onako domacinski ,sto bi rekao mm.Sad se vec udarci i vide spolja ,a ne osecam samo ja.

Ljubim vas
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 13/12/2007, 14:06

angel b b b angel


DUSA MALA
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od rsrce 23/12/2007, 13:36

Jeco, samo da mi vi rastete! srca Ljubim vas! Very Happy
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od nadalina 24/12/2007, 14:29

Jelence, divno!!! Slike su prelepe!!! Uzivaj u svemu, u svakom danu, veliki je to dar od Boga, a ti si ga zasluzila!
Mazi stomacic, i sapni bebi jedan mali pozdrav od mene! angel
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Jelence 31/12/2007, 16:11

Drage moje tete,ja nisam bomboncic nego bombonica,mala mamina i tatina devojcica sunny makino i dusa :aa1: srca radost i :aa23: igra :aa47: d b bb d i volim Vas sve i daj Boze da mi sve redom zatrudnite i radujete se ovako kao ja sada.I sada sam u 26-oj nedelji i bekana ima 800 grama naočare
I totalno sam odlepila od neke neznosti kad sam cula da je devojcica,a do skoro sam je oslovljavala u muskom rodu,znaci mamina intuicija O-nula.

dnevnik - JELENCETOV dnevnik 3
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od maus 31/12/2007, 16:38

Jaooooo Jelenceeeeeeee DIVNO DIVNO DIVNO :aa1: radost srca love angel :aa12: sreca :aa17: srca1 bebe
Curica malena nasa, lepotica, dusica mila,andjeo nas,vrtiguzicka malena...
igra :xc: :yx: igra :aa47: d love b ljubav f vv bb d x vv ff v g :sssss: :ccc: :xxxxx:
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od HappyGirl 31/12/2007, 20:26

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Smiley11 dnevnik - JELENCETOV dnevnik Smiley12 Bonbonica, bonbonica naša lepoticad d d d d d d d dnevnik - JELENCETOV dnevnik Smiley12dnevnik - JELENCETOV dnevnik Smiley12 Naša bonbonica, mala lepotica d d d d d d ddnevnik - JELENCETOV dnevnik Smiley12
dnevnik - JELENCETOV dnevnik Smiley12
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - JELENCETOV dnevnik Empty Re: JELENCETOV dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu