KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Američka klinika - dr. Miljan Stanković

4 posters

Ići dole

Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Empty Američka klinika - dr. Miljan Stanković

Počalji od dragmilk 21/2/2011, 09:09

Mozda je kasno, ali evo da kazem i ja svoje iskustvo.
Pre dva meseca radila sam sonohisterografiju, pri cemu je primecena neravnomerna debljina sluzokoze materice. Dr mi je preporucio, s obzirom i na moju porodicnu anamnezu, da uradim i biopsiju endometrijuma. Intervencija je bila pre dva dana, traje oko dvadesetak sekundi i boli prilicno, dobro je sto kratko traje pa se moze izdrzati. Radjeno je bez anestezije. Malo sam krvarila posle intervencije i juce minimalno tako da nemam nekih problema. Krajem nedelje cu dobiti i rezultat.
Cena biopsije 150 evra + patohistološki pregled 25 evra.
Radjeno je u ordinaciji Americka klinika, kod dr. Miljana Stankovica. Covek je za svaku preporuku.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Empty Re: Američka klinika - dr. Miljan Stanković

Počalji od dr mali pariz 21/2/2011, 12:21

Dragmilk,možeš i nam reći gde se ta A.klinika nalazi?
Možda cure i znaju,ali ja npr. ne znam...


Poslednji izmenio mali pariz dana 21/2/2011, 12:26, izmenjeno ukupno 1 puta
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Empty Re: Američka klinika - dr. Miljan Stanković

Počalji od dr mali pariz 21/2/2011, 12:24

Dr Miljan Stanković, MD, PhD, FACOG




Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Miljan1502Dr Miljan Stanković rodjen je u Beogradu
(1957) gde završava osnovnu školu (1972), gimnaziju (1976), Medicinski
fakultet (1982), svoju prvu (srpsku) specijalizaciju ginekologije i
akušerstva (1990), magisterium (1990) i doktorat (1991). Aprila 1994. dr
Stanković odlazi u Sjedinjene američke države gde završava svoju drugu
(američku) specijalizaciju ginekologije i akušerstva, bavi se naučno
istraživačkim radom i predaje na nekoliko američkih univerziteta. Dr
Miljan Stanković važi za eksperta u minimalno-invazivnoj laparoskopskoj i vaginalnoj hirurgiji, kao i u uroginekologiji, tj. hirurškom lečenju urinarne incontinencije i prolapsa karličnih organa uz pomoć sintetskih implanta. Aprila 2007. godine dr Stanković osniva Kliniku Family Obstetrics-Gynecology PLLC u Mesini, Njujork, SAD (Massena, New York, USA)
s ciljem da promoviše najsavremenija naučna i tehnološka dostignuća
u ginekologiji i akušerstvu. Aprila 2010. dr Stanković, sa dvojicom
prijatelja, profesorom Rastkom Ćirićem i profesorom Predragom Gavrilovićem, osniva Američku kliniku Family u Beogradu. Dr Stanković živi i radi u Njujorku i Beogradu. Ima ćerkicu Sofiju (2004). Sa njima žive njihova tri vučjaka: Don (2004), Donna (2005) i Rosie (2010). E-mail: miljanrs@aol.com

eto-nađoh...sve mi ovo nice zvuči...Hvala Draga što si svoje iskustvo podelila sa nama.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Empty Re: Američka klinika - dr. Miljan Stanković

Počalji od dr mali pariz 21/2/2011, 12:47

Mislim da vredi pogledati sajt nj.klinike:
www.americkaklinika.rs/dr-miljan-stankovic/
čudno mi da nikad čula nisam ni za kliniku niti za njega i njegove saradnike,a toliko spec. ,radova i priznanja...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Empty Re: Američka klinika - dr. Miljan Stanković

Počalji od bak 21/2/2011, 13:14

Shocked Nikad cula! Doktori saradnici su mahom sa Institita za majku i dete. Barem njih troje, provereno! A mislila sam da znam sve klinike Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Empty Re: Američka klinika - dr. Miljan Stanković

Počalji od dragmilk 21/2/2011, 14:45

Za Mali Pariz Nema na cemu Very Happy

On je lekar koji je radio do 90 tih u Narodnom Frontu, pa je kad se raspadala drzava otisao je u Ameriku i tamo je morao ponovo da specijalizira, maltene da krene od nule, da bi danas imao svoju kliniku u Njujorku.

Klinika u Beogradu se nalazi u Francuskoj ulici br.5.
Inace je prakticno novootvorena klinika, mislim da radi od aprila 2010. godine. Mene je kod njega uputila moja dr. iz doma zdravlja i tako sam dosla do njega.
Kod njega se pacijent oseca kao covek, a ne kao broj, ali zaista. Ja na takvog lekara zaista nisam naisla kod nas. Sve sto vas interesuje mozete ga pitati, on ce na sva pitanja odgovoriti. Ocigledno je da je poprimio odlike americkog zivota gde se pravila postuju. Kad je u Americi, dostupan je preko skype-a. Sada je u Beogradu do 27. februara. Na sajtu koji je Mali Pariz podelila s nama pod ambulantne usluge imate i cenovnik. Inace je klinika opremljena u minimalistickom stilu.
Problem je jedino sto je retko fizicki prisutan u Beogradu. Mogu vam reci da sam na komisiji za VTO, prosla zahvaljujuci tome sto sam pomenula njegovo ime, jer mi je dr. na komisiji trazio HSG iako moj suprug ima oligospermiju. Tek kada sam pomenula dr. Stankovica i njegov nalaz da je nasa najverovatnija opcija VTO, dr. na komisiji je pogledao moj FSH koji je u jednom momentu bio 13, a drugi put 9/11 i rekao da zaista treba da idemo na VTO. Do tada je bio vrlo nadmen i iskljuciv.
Toliko od mene
PS. Na sajtu imate video klipove na kojima je prikazano njegovo gostovanje na Studiju B, tako da mozete cuti njegove stavove. Inace u ordinaciji je sasvim opusten i neformalno obucen, za razliku od javnih nastupa Wink
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Empty Re: Američka klinika - dr. Miljan Stanković

Počalji od Bokicalepotica 1/4/2011, 14:32

dragmilk , molim te jesi opisala itervenciju biopsije? Da li mozes molim te da posetis temu HYCOSY ,zenski sterilitet da mi kazes nesto o toj intervenciji molim te,posto si radila (sonohisterosalp.)
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Američka klinika -  dr. Miljan Stanković Empty Re: Američka klinika - dr. Miljan Stanković

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu