KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

+15
Smrdica
Ancica 87
jelena*mama2andjela*
bulevarka
fmala
hocukusurnecuzvaku
Endzi
leptirko82
Sofija Veks
PalcicaBg
missile
Simona
Orline
tesliana
HappyGirl
19 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od HappyGirl 13/12/2010, 13:14

Roditeljske dnevnike može otvoriti svaki roditelj.
Potrebno je da na pp pošaljete poruku HappyGirl za dozvolu pristupanja roditeljskim dnevnicima.
Ukoliko niste roditelj i vi možete dobiti dozvolu za pristup dnevnicima samo ukoliko ste član kutka minimum šest meseci i ukoliko ste aktivni član što podrazmeva da ste poslali najmanje 720 poruka. Takođe ako vas neko od roditelja poznaje lično i tada možete dobiti pristup RD a ukoliko ne ispunjavate neke od navedenih uslova.
Takođe treba da znate da su sami roditelji i aktivni članovi tražili da RD budu zaštićena tema kao i da su postavili uslove za pristup istom.
Hvala na razumevanju!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od tesliana 22/8/2012, 17:15

Imam jedno pitanje? Zasto nisu zasticene teme o usvojenoj deci, koliko vidim svako moze da cita o ovoj decici?

tesliana

Broj poruka : 30
Datum upisa : 17.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Orline 22/8/2012, 17:25

Tesliana, probaću ja da ti odgovorim. Kada usvojitelj želi da otvori roditeljski dnevnik, prelazi na zaštićene teme. Ne znam da li si videla, ne tako davno je happy pitala usvojitelje kad žele da im zaključava dnevnike, i da otvaraju roditeljske, i mislim da je bilo da žele da ostanu dok i papirološki ne bude gotovo.
Mada msilim da čim dete dodje u kuću imaju pravo da ptvore dnevnik na zaštićenim temama.
Vidi ti još sa happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od tesliana 22/8/2012, 17:39

Videla sam to i mislim da je nenameran propust srecnih novopecenih roditelja Very Happy
Ali sam morala da napisem da je nesvesno i nenamerno napravljena "nepravda" i slazem sa tobom da kad se dobije dete, odmah se nastavi sa zasticenim dnevnikom, koji se moze zvati npr Dnevnik ......do konacnog usvojenja ili bilo kako, samo predlazem Wink


Poslednji izmenio tesliana dana 22/8/2012, 19:32, izmenjeno ukupno 1 puta

tesliana

Broj poruka : 30
Datum upisa : 17.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Simona 22/8/2012, 18:18

Tesliana,
raspravljali smo o tome na delu o usvajanju. Ja mislim da Happy ne bi zabranila nikom ko odmah zeli da predje na roditeljske dnevnike da to ucini. Ali mi to uglavnom ne zelimo. U periodu adaptacije se javljaju jos mnogi problemi koji se ticu usvajanja te to moze da pomogne novim usvojiteljima a takodje i nama kad su potrebni saveti mozemo da dobijemo savet od veceg broja ljudi (za roditeljske dnevnike je potrebno da se ispune neki uslovi kako bi se dobila dozvola pa manje ljudi ima tamo).
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od HappyGirl 23/8/2012, 16:20

tesliana ::Imam jedno pitanje? Zasto nisu zasticene teme o usvojenoj deci, koliko vidim svako moze da cita o ovoj decici?
Pozdrav tesliana!
Nikada niko nije smatrao da treba, niti tražio da tema o usvajanju bude zaštićena. Kada postanete roditelji slobodni ste da tražite dozvolu i idete na zaštićeni deo tj. roditeljske dnevnike. Ukoliko ikada većina na usvajanju bude smatrala da treba da bude zaštićeno možemo da razgovaramo o tome. Za sada ostaje ovako. Eto to je to je sve Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Simona 26/8/2012, 22:41

Meni su sad nestali roditeljski dnevnici... Da nema veze sa tim sto sam dobila dozvolu za onaj deo oko proslave? Sad to imam ali roditeljske dnevnike ne...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od missile 26/8/2012, 23:40

Simona, mislim da to nema veze, verovatno je neka prozaična stvar u pitanju. Možda da probaš da se ponovo uloguješ? Pošalji Hepi pp.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Simona 27/8/2012, 15:30

Hvala Missile... Pokusala da se odlogujem pa ulogujem ali nista, nema roditeljskih dnevnika... Mislila sam da ce me HappyGirl ovde ugledati Very Happy ali pisacu joj....
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od PalcicaBg 20/2/2014, 14:21

Pozdrav draga!

Htela sam da pitam da li bih mogla da dobijem dozvolu za citanje roditeljskih dnevnika.
Meni mnogo drage osobe su otvorile dnevnike i bas mi je zao sto ih ne mogu pratiti  Crying or Very sad 

Hvala unapred!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 14:28

Evo i ja se ovde prijavljujem, ako treba. Poslah i Happy malocas pp, pa sta prvo bude procitano  cvet 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od leptirko82 20/2/2014, 14:59

I ja se prijavljujem!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Endzi 20/2/2014, 15:14

Pa i ja,trazim Fmalin roditeljski dnevnik i nista   No  No  No a bas bi voljela vidjeti malog Borisa koga smo svi zajedno cekali sa nestrpljenjem  sunny
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od HappyGirl 20/2/2014, 16:19

Cure, nažalost nisam u mogućnosti da vam dam dozvolu jer ne ispunjavate uslove sem leptirko82.
Kada bi sada vama dala dozvolu onda bi povredila mnoge članice kojima nije dat pristup dok nisu ispunile uslove. Tako da žao mi je ali pravila moraju da se poštuju. Koliko vidim blizu ste magičnom broju od 720 a Endzi, ti imaš pravo odmah po porođaju bez obzira na broj poruka da otvoriš dnevnik svome detetu i uđeš na roditeljske strane.
Nadam se da me razumete,pravila su zahtevali i postavili roditelji.
Neću vam pojedinačno odgovarati na pp jer sam ovde sve napisala.
Pozdrav!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od PalcicaBg 20/2/2014, 16:24

Happy razumemo  zagrljaj  Znaci kad predjemo 720 poruka mozemo da trazimo dozvolu?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Sofija Veks 20/2/2014, 16:32

Nema problema, nisam znala za ta pravila, a pogotovu sto su ih kreirali sami roditelji, tako da je skroz ok  cvet 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Endzi 20/2/2014, 22:44

SOFI TI IMAS JOS 40 PORUKA DA NAPISES I UPADAS... sunny  sunny  sunny
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od hocukusurnecuzvaku 20/2/2014, 23:05

Ja umoljavam moderatore ili administratore za dozvolu  lol! lol! lol! mislim za čitanje  likeit 
Unapred zahvalna  sreca
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od fmala 20/2/2014, 23:51

Ja otvorila bez dozvole Very Happy Ne radi mi edit na dnevniku, molim za pomoc!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od HappyGirl 21/2/2014, 09:15

Da ne bi bilo zabune za druge, fmala ne bi mogla da otvori dnevnik da nije dobila dozvolu za pristup istom.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od bulevarka 23/2/2014, 23:41

Happy zamolila bih te za dozvolu za čitanje roditeljskih dnevnika  Wink i možda ne bi bilo loše da se napravi tema što je Draganovićka predložila zajednički dnevnik za sve roditelje slično kao tema Dešavanja u mojoj trudnoći za sve nas što smo zakasnile za otvaranjem dnevnika i što nemamo vremena da se istom posvetimo tako često .
 srcasti poljupci 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od HappyGirl 24/2/2014, 00:20

bulevarka, nema zakašnjenja za roditeljske dnevnike. Mogu se otvoriti i kada dete ima i 6 godina :) tako da zajednički dnevnik nije potreban.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od PalcicaBg 19/3/2014, 09:54

Ja bih opet zamolila dragu Happy za dozvolu za citanje roditeljskih dnevnika.  ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Sofija Veks 19/3/2014, 10:07

Pridruzujem se i ja Palcicinom zahtevu  Very Happy 

 yes radost 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od HappyGirl 19/3/2014, 21:33

Imate, uživajte :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika Empty Re: Dozvole za otvaranje i čitanje roditeljskih dnevnika

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu