KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miin dnevnik

+38
mamajednogprinca
Tanja83
Orline
lolipop
dragana76ns
KoMetaK
bokica
key
bebko
Sneza
brinbili
Simona
nena beba
tuli
adriatika
maša
Shizika
djole42
Struzzo
Nefertari
jul
Tinche
catherine290505
Gala
MARA
Anuska
HappyGirl
Sami
zoxa
maus
kasia
dr mali pariz
nesalela
Milijana
buby
BiKsi :)
caci
Pakki
42 posters

Strana 11 od 23 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Sledeći

Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Nefertari 11/4/2011, 08:22

joooj vidi joj kupaci..... nego mama, nemoj slucajno da joj omali dok ne stignete do mora lol!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 11/4/2011, 09:11

Ono ima kupaći! [Only admins are allowed to see this image] O majko mila! [Only admins are allowed to see this image]

Kakvi obrazi! Prijavljujem se da je štipam, gnajvim, ljubim! I tako u krug, krug, krug! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Sneza 11/4/2011, 11:29

Miica slatkica a kupaći [Only admins are allowed to see this image]
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 11/4/2011, 12:06

Nefertari ::joooj vidi joj kupaci..... nego mama, nemoj slucajno da joj omali dok ne stignete do mora lol!
nef to je br.6-9 mjeseci a ja mislim da je vec taman sad affraid
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Nefertari 11/4/2011, 13:21

Ma kupi ti jos jedan broj veci za svaki slucaj ima butke na brzinu da popune kupacke gacke.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od MARA 12/4/2011, 13:24

Lepota mila
srecan prvi zubic-bas je poranio
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 14/4/2011, 02:36

Hvala Maro Very Happy

Nef vjerovatno cu joj kupiti drugi u Bosni ako oval omali,samo mama kupila sad koznu jaknicu...svi mi rekli da sam luda...jbg kad sam takva...trazim sebi jednu takvu jaknu pa nemogu da nadjem a ja sad naletila pa kupila cerki a mama ko da je kupila sebi  b  b
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 14/4/2011, 03:20

evo i ja da napisem neku rijec posto se mala cica maca uspavala Sleep

Cekamo 3.maj vakcinaciju 6 mjeseci i vjerovatno ce biti i pregled koji nas sleduje 6-9mjeseci(tako pise u knjizici).Imali smo mali problemcica sa spavanjem zadnjih 4 sedmice ,budila se na svakih 2 sata i trazila stalno siku a to je posljedica prehlade koju je imala nedavno jer joj bio nosic zacepljen.
Sinoc je prvi put poslije 4 sedmice prespavala citavu noc,njopala u 12 i jutros u pola sest pa onda opet Sleep do pola 9.To je neko vrijeme kad ustaje od 8 pa do 9 sto i mami odgovara da se malo naspava :).Preko dana pokusavam da je ostavim ponovo da sama zaspe u kreveticu inace se valjamo nas dvije na maminom i tatinom krevetu.Vec drugi dan ponovo spava sama u svom kreveticu.
Maca se navikla previse na moju blizinu pa nece nikome jer smo pretezno same u kuci sa mm,izlazimo svaki dan do grada i obavljamo kupovinu same jer je mm malo prezaposlen i kad treba nesto da se sredi oko papira za novu kucu onda to radimo nas dvije .
Kao beba je SUPER nemam rijeci i uvjek kazem "kamo srece da su se sve zakacile"jer Miu stvarno ne osjetim.Moja mama me stalno pita: "jel place?"jer je jos nije cula do sada da je zaplakala(pricamo cesto preko skaypa).Ona stvarno ne place skoro nikako,ono sto mi je babica rekla :"nek je suva nahranjena i naspavana i sve ce biti ok".Tako i jeste Very Happy .Stalno se smije a u vecernjim satima se zna zakocenuti od smijeha a da je ne diras vec samo malo da je pogledas.Imamo snimak naseg smjeska ali u ovom momentu nemogu da ga stavim vec tek kad se preselimo i dobijemo jednu normalnu liniju za telefon.
Nekad kad je vidim i usporedim sa drugim bebama cak i koje su starije od nje pa se i sama iznenadim kad vidim koliko je naprednija.Nije debeljuca a nije ni mrsavko.Dosta se izvukla i sve mi se cini da dobija 1 kg mjesecno ,mozda i vise ako me moja vaga ne vara. Laughing .Sad ima negdje oko 8 i po kg
Sto se tice hrane voli vockice ali nije bas odusevljena sa povrcem,sve zavisi.Kad kupim hippovo nesto u teglici od povrca mozda ce nekad i da pojede ali kad ga ja spremim nece da okusi.Pokusavam da joj mijesam sa necim drugim ali ne ide.Kupovnu tikvicu hoce da jede ali kad napravim ja nece da okusi.Danas sam ispekla tikvicu ,jabuku i krusku u rerni pa pomijesala to je jela.Sto se tice sike to jos uvijek njopa mozda cak i previse.Na svaka tri sata ,nekad se preskoci koji sat ali to je tu negdje.Kad vidim da mi izvuce svo mlijeko onda joj dam formulu ali to je rijetko.Mozda ce danas biti formula jer maca me tako ugrizla da me vec boli dva dana affraid.Inace jede prvo dvije sike(popije 120 ml to je njena mjera ni manje ni vise) pa onda poslije sat vremena njopa vockicu ili nesto od povrca oko 100-120g.Ako pojede ujutro i za rucak obrok od 120gonda navece nece.A ako joj podijelim obrok negdje oko 70 g onda njopa 3 obroka dnevno. Sto se tice stolice sve je ok,3-6 puta na dan Very Happy kako kad,nekad kaki malo vise nekad malo manje ali uglavnom nije tvrda stolica sto je najbitnije.
Sto se tice igracaka voli zabca da gricka(igrackica koja se kaci a ima za zubice sa strane gumu) i dusu mu izvuce v .Kupila sam puza koji pjeva pa kad god prodjes pored njega (ako je na podu)on se ukljuci.Nabavili smo chicco hodaljku(od 6 mj) pa je sva odusevljena jer ima naprijed igracka koja svira,zvukovi od cuke, mace, kravice pa cak i neke pjesmice a moze se staviti i na kolica :).Tako da nam je veselo u kuci po citav dan i jos TV na sve to. d
Kad joj trazis ruku da poljubi ona odmah pruza ,kad trazim da ljubim glavu ona se naginje naprijed prema meni a ja sva osmeh srce .Desi se nekad da nece mm kad je zove,sve okrece glavu od njega i nece ruke da pruzi prema njemu pa je totalno razocaran.A kad je ja zovem da dodje meni ona odmah pruzi rucice prema meni.sreca tako da sad malo vise radimo na tome jer nas nece biti skoro 3 mjeseca ,bojim se da ga dijete ne zaboravi.
zene ja sad moram da idem maca zove napunila gace Wink
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 14/4/2011, 04:17

ovo je najnovije sto radi sad kad jede....kasika hrane pa onda prstici u usta,pa kasika hrane pa opet prstici u usta v
[Only admins are allowed to see this image]

Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 14/4/2011, 08:00

Pakki ma ovo dete ti je kao med, ja bih joj se snjušila u te obraze i samo ih ljubila! Super što je naravna, i što je dobrica, i deluje da je takva! Divne su joj oči i obrvice, ali obrazi su za čistu desetku! [Only admins are allowed to see this image]
Veliki pozdrav, pa nam kači slike u kupaćem, jakni, kako god, da uživamo! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 14/4/2011, 17:33

Joj Pakki,kakav je medić ona čisti,mekani! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Sneza 14/4/2011, 20:09

I moja Mia isto to radi kada jede. sreca
Pakki preslatka je ona.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 16/4/2011, 11:55

evo jos par slicica za tete,danas smo isli malo do plaze Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od catherine290505 16/4/2011, 12:05

Super je ona Pakki, bas je napredna i dobra beba - i to sto opisujes da pojede preko dana je odlicno za njen uzrast. Za slike - likeit likeit likeit
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 16/4/2011, 18:26

Pakki,pa ona je jedna dunda dundasta!Ma, za gnjavažu dušu dalo Very Happy sunny [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 18/4/2011, 00:55

tete danas da se pohvalimo ,mi danas dobili jos jedan zubic d d

sad imamo dvije donje jedinice
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od BiKsi :) 18/4/2011, 08:48

Bravo za Miu, zubu zubića! Mačence! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Milijana 18/4/2011, 12:06

Pakki, pa ona je krofnica sa čokoladom i višnjama (te najviše volim) osmeh srce
I svaka čast za dva zubića, mala Zubić Vila smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Sneza 18/4/2011, 16:19

O pa to su sad već ozbiljne zubate priče osmeh srce
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 21/4/2011, 07:16

Nego sta su nego ozbiljni zubici pa kad zagrizu sika boli 7 dana nece da prodje affraid ,nego zene imam problem mali Sad ...pocela sam da Mii dajem prvo povrce pa tek onda voce ali ona nece sad da jede povrce.Odbija ,vrti glavom ili samo stisne usnice. Mala lopuza voli slatko Rolling Eyes ...kupila sam od drugog proizvodjaca hranu da probam i tu se osjeti prvenstveno voce (a i inace je u kombinaciji sa povrcem) i to jede v .Danas sam kuhala brokuli i mrkvu( Mia ni da okusi,odmah podje da kmezi) i onda sam pomijesala bananu i krusku.To je spucala sve Very Happy ..probala i mama ,pa nije lose bilo Wink
a sto se tice formule,davala sam joj kad nemam mlijeka i to je bilo mozda 2 puta mjesecno.Neko jutro sam joj dala ujutro formulu i popila je ali sledeci da nema sanse da ga okusi,pa sam kupila drugu vrstu ...ni to da proba samo vrti glavom i odbija i sad kad vidi flasicu nece ni caj ni vodu(posto imam 3 iste flasice).Htjela sam da joj uvedem formulu jer me izgrizla pa sam imala zive rane na siki i eto belaja pa nece. No
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Sneza 21/4/2011, 09:34

Ne znam kako treba, nemam iskustva ali sam čula da dodaš malo mleka pa tako da probaš. Ili pahuljice
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 25/4/2011, 06:31

sve sam pokusala ali ne ide ,cak sam i promijenila formulu ali odbija sve i jednu flasicu a i isto tako kad dajem samo povrce Crying or Very sad .Povrce joj miksam sa vocem jer voli slatko a ono sto je bez okusa nema sanse da jede, samo stisne usnice.Danas joj dala malo palente a i to je odbila ali sam na kraju smiksala sa tikvicom,mrkvicom,kruska i sljiva pa je bilo malo slatkasto (to je spucala sve) Very Happy .Formulu mijesam sa cerealijama ali na flasicu nece.Inace ima dobar apetit,moze dosta pojesti ,nekad se desi da preskoci neki obrok ako duze spava ali ja to nadoknadim sa sikom Very Happy
evo jos par slicica od nas
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 25/4/2011, 06:44

moja dva zubica :)
[Only admins are allowed to see this image]
ocigledno ide i treci zubic, pa maca stavila palac u usta
[Only admins are allowed to see this image]
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 25/4/2011, 06:56

pokusacu ponovo da prekopiram slicicu,nesto su mi malene Sad


Poslednji izmenio Pakki dana 25/4/2011, 07:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 25/4/2011, 06:57

[Only admins are allowed to see this image]

ovdje se vide malo bolje moja dva zubica Very Happy
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 11 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 23 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu