KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miin dnevnik

+38
mamajednogprinca
Tanja83
Orline
lolipop
dragana76ns
KoMetaK
bokica
key
bebko
Sneza
brinbili
Simona
nena beba
tuli
adriatika
maša
Shizika
djole42
Struzzo
Nefertari
jul
Tinche
catherine290505
Gala
MARA
Anuska
HappyGirl
Sami
zoxa
maus
kasia
dr mali pariz
nesalela
Milijana
buby
BiKsi :)
caci
Pakki
42 posters

Strana 2 od 23 Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći

Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od jul 24/11/2010, 13:58

Srecno otvaranje roditeljskog dnevnika, dobro nam dosla Mia angel preslatka si srca1
sto se grceva tice, davala sam im i ja BabyCalm i Nurse Harveys i sta sve jos ne...ali nista im nije pomoglo. Na kraju su nam doneli iz Grcke kapi Infa Colic i od toga su koliko-toliko bili mirni, znaci grcevi su opet postojali ali u znatno slabijoj meri
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Nefertari 24/11/2010, 23:25

Srecno otvaranje Rd!!! Sto s etice njihovih noktica, ostri su kao zileti i moraju se seci na tri dana, cim sam dosla kuci iz porodilista nisma se ni raspakovala, odmah sam mu nokte isekla, i od tad dva put nedeljno. Ako ti nisi slobodna da to uradis zamoli nekog, malim makazicama. Sto se tice grcica, u ovom periodu postaju sve intezivniji i jaci, da bi vremenom polako slabili.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 25/11/2010, 03:17

Biksi :) ::Misliš do 28.11. Ako je do 28.10. onda je već odavno otišao! [Only admins are allowed to see this image]

sorry ,greska u koracima Embarassed ,do 28/11
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 25/11/2010, 03:22

Nefertari ::Srecno otvaranje Rd!!! Sto s etice njihovih noktica, ostri su kao zileti i moraju se seci na tri dana, cim sam dosla kuci iz porodilista nisma se ni raspakovala, odmah sam mu nokte isekla, i od tad dva put nedeljno. Ako ti nisi slobodna da to uradis zamoli nekog, malim makazicama. Sto se tice grcica, u ovom periodu postaju sve intezivniji i jaci, da bi vremenom polako slabili.

hvala,
sjeckam noktice povremeno,neki su veci neki manji,a sto se tice grcica...hm,pocela sam da joj dajem baby calm sestro slatka dijete se istrza od grceva i place,izgleda da su se grcevi jos pojacali vise sa davanjem baby calma,pa sam prestala davati juce i bilo je normalnije.juhtros sam opet dala i ista stvar kao i nekidan,samo place u snu kad zaspe,puni pelene nenormalno i trza se sa nogama Shocked
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Nefertari 25/11/2010, 11:34

Probaj espusmisan kapi 25 kapi pre ili posle podoja, ili grejanje stomacica (nama je jedino to pomoglo) ima da se kupi onaj mali termofor sa gelom, to mu je koliko-toliko smirivalo grceve
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od buby 25/11/2010, 12:10

nama npr espumisan nije pomagao,kao ni taj termofor...cak mislim da joj je bilo gore...ne vredi..oni su individualni,pa tako i razlicito reaguju...cini mi se da to jednostavno mora...i tacka...ona i sad ponekad ima grc al zna da se izbori...ne place tj ne vristi kao kad je bila mala...ljubim vas i da sto pre prodje...najvise nam je pomogao ustvari tajin stomak i spavanje na njemu... [Only admins are allowed to see this image] ...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 27/11/2010, 07:14

ovako ...prestala sam da dajem baby calm..sad je normalnije,zaplace nekad ali nista strasno.pusticu sad da vidim kako ce reagovati ako se grcici pojacaju trazicemo nurse harveys ili espumisan.na stomaku hoce lezati nekad manje nekad vise cak zna tako i da mi zaspe pa je samo prebacim u njen krevetic Wink
sto se noktica tice ,skratili smo ih malo sa makazicama malo sa papirnom turpijom ali neznam na koji nacin ona se opet izgreba po licu,moracu joj opet navuci carape na ruke.
danas smo isli u kupovinu i nabavili smo sjedalicu jer mia nece vise u lezeci polozaj a nemogu bas da je nosam po citav dan.

sreca
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 27/11/2010, 07:28

[Only admins are allowed to see this image]
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Milijana 27/11/2010, 08:22

Joooj, kakva je loptica smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od zoxa 27/11/2010, 09:33

Kakva mala cica mica, lezaljkica je bas slatka.
Ne znam kako kod vas ali ovdje dr ne preporucuju spavanje bebe na stomaku bez nadzora, sve dok ne krene da sama dize glavicu. Opet preporucuju da beba sto vise boravi na stomaku kada je budna.
Ja sam Ninu stavljala na stomak samo preko dana kada sam ja budna i kad mogu da je nadgledam.
Lezaljkica je i nama bas pomogla.
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od buby 27/11/2010, 10:25

ja sam vec svuda pisala pa ajd i ovde,posto smo isto muku mucili sagrcevima rano,rano je i na stomaku spavala...tako navikla...ojacala vrat i bukvalno celu noc spava tako od 20-og dana...sama okrece glavu levo desno....sad je preko dana stavljam na stranu...al ipak najlepse spava kadje na trbi...i razumem je lol! ...znam da je navodno opasno,ali prvi put sam je posmatrala....videla da njoj to okretanje glavice lepo ide...naravno celu noc spavam sa jednim otvorenim okom...sad vec ne brinem...velika je...cak je nadjem u dnu kreveta...dobro je dok nije ispod lol!
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od MARA 27/11/2010, 13:28

Mia je preslatka mala.......
Paki ja sam V na stomaku stavljala od onda kad je poceo sam da se okrece na stomak,negde sa 3 ipo meseci.
I nama za grceve nista nije pomoglo-vreme cini svoje
Ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Tinche 27/11/2010, 22:02

buby ::dobro je dok nije ispod lol!


lol! lol! lol! [Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 28/11/2010, 04:55

zoxa ::Kakva mala cica mica, lezaljkica je bas slatka.
Ne znam kako kod vas ali ovdje dr ne preporucuju spavanje bebe na stomaku bez nadzora, sve dok ne krene da sama dize glavicu. Opet preporucuju da beba sto vise boravi na stomaku kada je budna.
Ja sam Ninu stavljala na stomak samo preko dana kada sam ja budna i kad mogu da je nadgledam.
Lezaljkica je i nama bas pomogla.

ovdje preporucuju samo spavanje na ledjima ,a sa strane i na stomaku preko dana i uz nadzor...ja je stavim sebi na stomak samo navece poslije kupanja malo se mazimo i onda ona zaspe ponekad Wink ...a lezalku preporucila babica,pa smo je kupili a i ona vec zvirlja naokolo i trazi vec sad da e nosa ali ja bas nemogu citav dan da je nosim a i ne bih htijela da se navikne na to
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 28/11/2010, 05:08

buby ::ja sam vec svuda pisala pa ajd i ovde,posto smo isto muku mucili sagrcevima rano,rano je i na stomaku spavala...tako navikla...ojacala vrat i bukvalno celu noc spava tako od 20-og dana...sama okrece glavu levo desno....sad je preko dana stavljam na stranu...al ipak najlepse spava kadje na trbi...i razumem je lol! ...znam da je navodno opasno,ali prvi put sam je posmatrala....videla da njoj to okretanje glavice lepo ide...naravno celu noc spavam sa jednim otvorenim okom...sad vec ne brinem...velika je...cak je nadjem u dnu kreveta...dobro je dok nije ispod lol!

ova moja rokce ko malo svinjce, strasno je glasna, pravi nekakve cudne zvukove i kmeci da i ja ustajem svaki momenat da vidim sta je.par puta se desilo da je prespavala citavu noc ali zadnja dva puta se budi po 2 puta nocu a i mm me malo zezne u tome...cim cuje da se mrda ili zakmeci on je uzima i presvlaci a dijete jos uvijek se nije probudilo i onda je nosi meni i govori da je gladna. Rolling Eyes .malo smo poremetili ritam ,nadam se da ce doci sve na svoje mjesto

a ja bih je najradije stavila na stomak da spava ali imam strah zbog tih cudnih zvukova,stenjanja....

Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Struzzo 28/11/2010, 08:12

Pakki, ja sam tek sad videla ovaj vaš najlepši dnevnik na svetu!!!Veseo vam bio! Mia je prelepa!!! Deluje tako nežno, utoliko neverovatnije da grokće... Wink
Ljubim vas obe, puno!

srca srca srca anđeo srca srca srca
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od nesalela 28/11/2010, 10:52

Pakki ::
ova moja rokce ko malo svinjce, strasno je glasna, pravi nekakve cudne zvukove i kmeci da i ja ustajem svaki momenat da vidim sta je

 b  b  b Ijao kakav opis....nasmejala si me do suza, ja obožavam te zvukove kada Staša ispušta yes Ljubi malo prasence...
usne
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 29/11/2010, 07:45

hvala struzzo ljubav

e stvarno rokce ko svinjce ...cak i babica na porodjaju kaze da je prvi put to cula....kad se zakocene malo od placa onda krene i roktanje...sta cu kad je tako sreca
samo mene malo istrza nocu kad to cujem

moram da kazem da je jutros spavala 2 i po sata na stomaku...pa smo je stavili opet popodne sat vremena Very Happy i cini mi se da nije bila tako glasna ...mislim njeno roktanje f



ljubav
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od caci 29/11/2010, 08:49

Paki ala si me nasmejla  b  b  b
Cerkica ti je preslatka ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Milijana 29/11/2010, 09:38

Pakki, a kako tvoja leđa?

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od maus 29/11/2010, 15:25

Za malo prase koje slatko rokce srcasti poljupci
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 2/12/2010, 01:26

Milijana ::Pakki, a kako tvoja leđa?

mili malo me boli jos ali ne kao na pocetku.bol sa desne strane jos uvijek postoji ali ne uzimam vise tablete jer moj zeludac se opet poceo da javlja pa sam prekinula.radim neke vjezbice dok dojim (mislim mrdas malo dupetom i to ti je sve Very Happy ).

Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 2/12/2010, 01:38

prekljuce sam bila kod doce na pregledu,sve ok ...jedino sto popustam malo dole nemogu bas da stisnem misic kad piskim i moram da radim vjezbice i za to sad Rolling Eyes .... sestro slatka ja jedva docekam da dodjem do wc pa na vjezbice skroz zaboravim Embarassed

dobila sam termin za prvu miinu vakcinu 30. decembra tada ce biti tacno 2 mjeseca stara.
inace mia ima opet grceve,citav dan prducka, malo place u snu kad zaspe. Mad ...sinoc mi je bilko tako zao da sam se skoro rasplakala jer nisam mogla da gledam kako se muci Sad ... danas je vec malo bolja,primjetila sam da grcevi nisu tako jaki ...


cekamo da nam dodje babica danas da nas izmjeri i izvaga,pa vam se onda javljamo ponovo ljubav
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Pakki 2/12/2010, 05:58

tete bila nam babica...mozemo se malo pohvaliti :) ...mia sad ima:
4050 g(znaci za 13 dana je dobila 510 g)
dugacka 55(narasla 2 cm)
obim glave38 cm

lol!
Pakki
Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 48
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Milijana 2/12/2010, 09:07

Znači, ide na bolje. Jeste, da je sporo, ali prolazi yes
A Mia velika devojka, samo neka nastavi tako smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Miin dnevnik - Page 2 Empty Re: Miin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 23 Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu