KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALENAA ....dnevnik druge vto...

+36
catherine290505
Marija86
Shizika
Orline
maki79
Tinche
heart84
bebko
adriatika
buby
maja76
bak
Malina
Zoka83
ŽenoLina
Gala
anak
HappyGirl
Filippa
Deni
Cupava
viktorija
jovana 77
BiKsi :)
Jelena*
dr mali pariz
natalija
vašar
cici
Simona
bobica83
djole42
fenix
anna
MAAKKI
malenaa
40 posters

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od anak 17/11/2010, 17:07

love budi hrabra i ne daj se !
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od djole42 17/11/2010, 18:14

Malena ako vec imas u glavi ideju o promeni klinike onda je mozda i vreme da promenis....
Za početak daj sebi oduska
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od heart84 17/11/2010, 18:46

malena budi jaka i izdrsi, ko zna zasto je tako ispalo, sad malo odmori, pa opet u nove podede poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od vašar 17/11/2010, 18:58

zagrljaj
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od bak 17/11/2010, 19:06

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 670661
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od Shizika 17/11/2010, 21:27

Malenaa, zao mi je. v
Mozda je neki svjeziji pristup na drugoj klinici sve sto ti treba, mislim da je bolje da te vodi pozitivniji osjecaj sa novom klinikom nego da te opterecuju rezultati prethodnih postupaka. c
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od Malina 18/11/2010, 09:04

Malena zagrljaj
Znam kako ti je, a to za kliniku i ja sam imala takve dileme 5 Ivf neuspesnih, doduse prvi sa spontanim. Ja nekako pop..dim pa kazem menjam kliniku, menjam dr, a onda opet tamo sve znam znaju i oni mene...
Devojke, zanima me inace, zasto mislite da je dobro promeniti kliniku, da li cisto zbog psihe ili stvarno mislite da neki drugi dr moze nesto drugo? Ja to bas pratim i uvek mi se cini da oni potpuno isto rade.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od Marija86 18/11/2010, 09:59

Ja kada sam radila prvu vto,dugo sam bila kod te doktorice.
mislila sam jao svi me znaju,znaju moj problem,kakvog sam zdravlja sve...
na kraju je to ispalo pogresno...ne kazem da su oni krivi sto nije uspelo,ali da su doprineli naravno da jesu.
Mogu slobodno da priznam da me je mrzelo da idem kod nekog novog i a radim sve analize ponovo...ja sam kriva ali to je eto moje i ja se nosim sa time,ko zna zasto sam morala to da prezivim.kada je sve ispalo tako kako jeste,definitivno sam odlucila da treba da uradim ono sto me je mrzelo...
Sada me nista ne mrzi.Za moju psihu je jako osvezavajuce to sto sam promenila i doktoricu i kliniku! osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od MAAKKI 18/11/2010, 10:10

ljubav ljubav ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od malenaa 18/11/2010, 10:52

evo mene drage moje....malo sam bolje danas...samo zato sto sam se bacila na planiranje sledeceg pokusaja da ne bi razmisljala o ovom ...krenu suze po malo iz cista mira ali prodju....nisam ni ja vise pametna gledali smo jutros to u grckoj i ispalo bi bukvalno 6000eura ako bude za zamrzavanje i asisted hatching lekovi spavanje u atini avion ivf uz tokom stimulaicje e2 i ako budu blastice sve to ....dodje bas dosta jer nas urop seku ovde dodje oko 4000eura sve komplet....e sad tamo pise da je 60%uspesnost ...bas mi je muka sad od svega jos pogotovo sto ce nova klinika verovatno traziti sve ponovo...da li ste radile hsg opet ao ste menjale kliniku ili ste ga radile samo jednom??... kolio posle vto ste rdaile analizu hormona?jos nisam dobila.... ljubav vas sve...hvala vam svima sto ste uz mene ...
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od malenaa 18/11/2010, 10:56

MAAKKI ::
malenaa ::.maki ne shvatam zasto je nezahvalno da menjam ako s eoddlucim jer ipak kada po 4 put 2IUI i 2IVF ides stalno u istu kliniku i opet neuspesno mislim da te i psihiki kad odes tamo vracaju ti s e posvsno svi neuspesi u glavu ....mozda bi novo okruzenje uticalo psihicki bolje...nismo ni mi vise pametni....hvala vam svima....

Mislila sam da je nezahvalno zbog dr koji vec zna kako reagujes na simulaciju i sve ostale terapije koje se dobijaju, slazem se da novo okruzenje odnosno klinika i dr uliva i novu nadu. Mozda ja nisam bas prava osoba da dajem takve komentare jer je meni prvi put, ali koliko zelim sebi da uspe toliko i svakoj curi sa ovog foruma. love love

Mislim da ti je sada najvaznije da odoljujes, stanes na loptu, i zajedno kada se malo sve slegne donesete odluku za dalje osmeh srce


sto sot ega tice u pravu si vec dr zna kako regujes .... ljubav ....ali ne znam nekako mi je renutno bukvalno muka cim pomislim da bih opet trebala da idem kod njih i sve ispocetka ...mislim da jos nismo ni odlucili a cinjenica da bih sve opet me obshrabruje....nismo pametni tezka je odluka na nama... f makii ljubim et punooooo
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od MAAKKI 18/11/2010, 11:02

Malenaa uz tebe sam sta god da odlucis, mozda je malo rano da donosis odluke o tome, daj sebi malo vremena pa ces videti neko ce resenje vec da iskrsne.smajli angel
Vidim da je dosta zena bilo i u Pragu pa vidi malo procesljaj i toga sto se tice ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od malenaa 18/11/2010, 11:09

hvala maki molitva s e da tebi uspe ....da se zakacila mrvica ....mozda i jeste rano ali ja sam takav tip osobe da jedino novim planovima uvek pregurn maeuspehe bilo o cemu u zivotu da s e radi ....malo odzalim i odmah pravim novi plan jer da to ne radim mislim da bi me tuga pojela pa sam tako oduvek navikla ....i prag je bio ranije opcija no sad smo ga nesto izbicali...vidim da niko sa kutka nije bio u grckoj pa me to malo brine... usne ....
i sta mislite da li saunom mogu da se izecab svi ovi toksini i hormoni kojih sam se sad naprimala ?madzo je glupo pitanje ali mi je nesto to palo na pamet?...
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od anak 18/11/2010, 12:54

Pozdrav Malenaaa.Ovde je anak muz. Ja sam danas seo za laptop da se sivma javim. Mmogo nam je zao zbog toga sto se desilo. Crying or Very sad Mi smo do sada imali dva neuspela pokusaja na jednoj drugoj klinici i odlucili smo se za promenu. Iskustva su pozitinvna. Novi ljudi, nova okolina i drugaciji pristup nekako su nas natereli da se osecamo kao da idemo prvi put. Nismo se pokajali. Samo hrabro aa81: .
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od jovana 77 18/11/2010, 17:53

No
jovana 77
jovana 77

Broj poruka : 2406
Godina : 47
Location : Banja Luka
Datum upisa : 25.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od HappyGirl 18/11/2010, 17:53

Žao mi je draga zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od cici 18/11/2010, 19:28

Zao mi je No ali moramo dalje! Glavu gore i idemo u pobedu yes
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od dr mali pariz 18/11/2010, 20:12

Malena,žao mi je što se ipak tako završilo.jbga dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 639820
ja sam posle 2 neuspeha kod iste dr,iako klinika nije ista-promenila kliniku,dr i grad,iako je i dalje u mojoj svesti dr Trninić-Pjević,moja potajna VTO ljubav...promenila sam da razbijem maler,ali posle 3. neuspeha i 1. u Jevremovoj-menjam ih zasigurno,i ne mislim da idem od nemila do nedraga,jer imam svoje protokole,i mislim da nema to značaja-kao poznaje te doktor,pa ga nemoj menjati...glupost. Svaki ciklus priča za sebe,ali bez nekih većih odstupanja.Ko kaže da ćeš isto odreagovati?
Imaj svoje protokole,reakcije,UZ,snimke,stimulacije sa sobom,i u novoj klinici će ti to biti dosta od koristi.
Čula za Atinu,malo se premišljala,ali odustala...nešto ne gledam koje brojke ispred postotka pišu-to me ne zanima,zanima me šta nude-osoblje,metode,labovi.
odmori,i planiraj,ali odmori.
Posle 3. ciklusa od propalog postupka sam radila hormone.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od Filippa 19/11/2010, 08:57

Zao mi je draga zagrljaj , isprazni se i razmisli, digni glavu i idi dalje a mi smo uz tebe da te podrzimo kako god odlucis.
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od malenaa 19/11/2010, 09:38

evo mene...hvala svima vidim da i anak i mali pariz i marija imaju pozitvivna iskustva sa promenom klinike ....i tacno sam isto razmisljala u pravu si mali pariz imam svoje protokole tu sve pise kako sam odreagovala na sta....mislim da cemo menjati kliniku no imamo jos vremena da razmislimo...vidim da ovi u atini rade asisted hatching pa mozda bi to probali sledeci put...da li ste hsg radile samo na pocetku ili vise puta na primer ja sam ga radila pre skoro tri godine da li bi trebala ponovo da ga radim ? ljubav ...
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od MAAKKI 19/11/2010, 09:53

poljubci poljubci poljubci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od BiKsi :) 19/11/2010, 10:19

Ja mislim da nema potrebe da radiš hsg ponovo.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MALENAA ....dnevnik druge vto... - Page 11 Empty Re: MALENAA ....dnevnik druge vto...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu